Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski- ja już wybrałem a ty ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

12.lipca 2020 roku głosujemy w II turze na Prezydenta RP. Ja już dokonałem wyboru- głosuję na Andrzeja Dudę, dlaczego nie na Rafała Trzaskowskiego ? - wyjaśniam poniżej.

W ostatnich dniach mieliśmy okazję przyjrzeć się dokładniej kandydatowi PO - Trzaskowskiemu- po początkowym efekcie nowości Rafał okazuje się kompletną porażką. Poziom agresji prezentowany przez niego nie mieści się w akceptowanych ramach zachowań. Można powiedzieć że to wybitnie agresywny i prezentujący wrogą wobec niesprzyjającego otoczenia osobnik. Być może taka była zamierzona strategia Borysa Budki aby intelektualne i warsztatowe braki Trzaskowskiego przykryć jego agresywnymi atakami. Ale przesadzili. Na widok Trzaskowskiego wiele osób odczuwa niepokój. Na tym tle Andrzej Duda prezentuje się niezwykle pozytywnie - opanowany, pobłażliwie konkretny i gotowy do szybkiej odpowiedzi w każdej sytuacji. Brawo! To Andrzej Duda prezentuje cechy jakich oczekujemy od naszego prezydenta.

Wybory obnażyły słabości Trzaskowskiego - okazało się że on nie powinien piastować nawet stanowiska prezydenta Warszawy. Nie wyobrażam sobie żeby to pasmo ujawnionych porażek Rafała, jego nieudolności nie skończyły się referendum o odwołanie z obecnie zajmowanego stanowiska - dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców Warszawy.

Wymieniłbym cztery dyskwalifikujące elementy:

1 - spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego podczas pandemii poprzez ograniczenie liczby autobusów i zwiększenie przez to zagęszczenia pasażerów. To było działanie zupełnie odwrotne do tego które było oczekiwane w tej sytuacji.

2 - ucieczka na zwolnienie lekarskie na początku pandemii. Bardzo przepraszam ale takie postępowanie nie mieści się w głowie!!!

3. Karygodne zaniedbania które doprowadziły do tego że niemiecka firma państwowa zatrudniła do przewozu nas i naszych dzieci narkomana co spowodowało śmierć 1 osoby i poważne obrażenia wielu innych.

4- zalew fekaliami ulic miast i notoryczne zatruwanie odchodami Wisły - po wielu spektakularnych wydatkach na lgbt, na marsze gejowskie, po zmarnowaniu pieniędzy podatników na tandetne strefy relaksu z palet zdumienie może budzić fakt że ani HGW ani Trzaskowskie nie zrobili niczego aby uchronić mieszkańców Warszawy przed fekaliami. Przy okazji: spuszczanie kupy do rzeki panie prezydencie w nowoczesnej Europie już dawno przestało być akceptowalne. Co na to wyborcy z Płocka, Torunia, Włocławka, i okolic z ujścia Wisły? Czy nadal będziecie akceptować te przesyłki ze stolicy? Co na to obrońcy Mierzei Wiślanej zalewanej od lat warszawskimi fekaliami?

Wystarczy ? Zanim zagłosujesz pomyśl  czy wybierzesz Sok z Buraka, tęczę z ideologią LGBT z dewiantami sexu, Islamistami na ulicach i płynącym gównie w naszych rzekach. Czy wybierzesz nasze tradycje  narodowe, naszych bohaterów i ich dziedzictwo, patriotyzm i dobrobyt.

Moja rodzina i ja wybraliśmy Andrzeja Dudę !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz w rozmowie z TVP INFO powiedział: „Każdy polski patriota powinien wiedzieć, że na kandydata KO Rafała Trzaskowskiego nie można głosować; to jest wojna cywilizacyjna i nie można go popierać”. Dodał, że  " wyborcze umizgi Trzaskowskiego do środowiska narodowego w niczym mu nie pomogą."

Bąkiewicz stanowczo zauważył: „Faktycznie Rafał Trzaskowski dokładnie wpisywał się w działania swojej poprzedniczki Hanny Gronkiewicz-Waltz i powiedział, że będzie stopował patriotyczne marsze, nie tylko Marsz Niepodległości, ale także Marsz Powstania Warszawskiego”.

Dodał, że sami współpracownicy Trzaskowskiego mówią o nim wiele. Jego zdaniem to ludzie o marksistowskich poglądach. Nie wskazał na kogo odda swój głos, ale jasno zadeklarował, że „nie można głosować na Trzaskowskiego”.

TAK, TO JEST WOJNA O POLSKĘ, A JA SIĘ OPOWIADAM ZA POLSKĄ, ZA ANDRZEJEM DUDĄ w I i II TURZE !

Tutaj jest Polska ! Polska jest na Niepoprawnych.pl.

 

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1637472

 Witam! Komoruski i Rudy, nadal na celowniku pokolenia AK! Nie ma opcji Prób manipulacji!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637504

Ja tam zdania nie zmieniam , wybrałem juz dawno , popieram prezydenta A. Dodę , glosowałem gdy startował pierwszy raz tak jak i obecne popieram go, mam nadzieje ze wygra .
obecne sondaże są tak nieprawdziwe ze aż trudno uwierzyć w ich prawdziwość .

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1637473

Innego wyboru nie ma! To sprawa być, albo nie być Polski!

PS.

Grafiki można kopiować i wklejać na innych portalach! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1637480

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1637559

Transformacja trwa.

 

Produkt marketnigowy Trzaskowski 2020 zaczyna się przemieniać w Bronka 2.0
Dla mnie zwycięstwo Andrzeja Dudy było i jest oczywiste i to od zawsze. Teraz zastanawiam się nad rozmiarem porażki Trzaskowskieg bo wczoraj miał być przełom i ustawka z tvn24 i gadzinówka Fakt a skończyło się kompromitacją psychola Nitrasa 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1637481

Duda jest najlepszym kandydatem na prezydenta. Trzeba pamiętać, że Trzaskowski przyjmie uchodźców- będziemy mieli podpalane samochody i rabowane sklepy- tak jak we Francji i Niemczech. Będzie dalej blokował pieniądze z dzikiej reprywatyzacji w Warszawie, będą w całej Polsce marsze LGBT i tęczowe piątki szkołach, zniesie wszystkie 500+, 13 emeryturę- bo u niego to rozdawnictwo.
Po za tym sprawuje wiele funkcji (jak on to ogarnia?)- jest wiceprzewodniczącym PO, prezydentem Warszawy, obecnym zastępcą Tuska w Partii Ludowej i z wszystkich tych miejsc dostaje kasę.
Był wiceministrem w rządzie Tuska i po wygranych wyborach sprowadzi wszystkich dawnych kolegów- Tuska, Nowaka, Gawłowskiego, Neumana ... i będziemy mieli powtórkę z historii- wyprzedaż majątku Niemcom i afery, afery, afery...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637482

  Witam! Spróbujemy kiedyś mordę obić Mitrasowi, bo może na środkach, nie zauważy...przez parę tygodni. Takie sugestię są postrzegane, ale dla mnie zdradą Polskiej Racji Stanu, tradycyjnie powinien być ołów.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1637494

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

czyli Trzaskowskiego, czy rządy Pollin, czyli Dudę. Wybrany przez Kneset, w styczniu 2014 Andrzej Duda, przez 5 lat udawał "kacze pióro", ale w drugiej kadencji już nie będzie musiał, nikt, poza Trybunałem Stanu go nie będzie ścigał. Wtedy zrealizuję wolę swoich mocodawców, a po tym to pewnie już nam Polski odbudować się nie uda, albo będzie to długotrwały proces, tak trudny jak podjęli to nasi rodzice, nasi dziadowie po zniszczeniach II wojny światowej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1637496

Na kogo wskazuje dziś Izrael,na kogo wskazuje dziś  Kreml.Kto tam wygrał I turę wyborów.Masz kretynie odwagę nam to przypomnieć

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1637499

 Kneset teraz, to Moskwa Żydokomuny. Mamy przyjaciół z USA, a tektura na wschodzie, czyli w  Moskwie. z Łukaszenką. łukaszenka, też wasz sowiecki kmiotek. Kiedyś my Polacy będziemy rządzić przykładnie Europą. od 12 - stego lipca 2020 r. Pan Andrzej Duda Prezydentem Polski!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637508

 Wyklęci nie pisali się szukając Twoich korzeni. Nie prowokuj SBku, bo cię szybko znajdziemy, aby porozmawiać...Już nie jesteście na tyle mocni, aby nam całościowo podskoczyć. Przepraszam Państwo, na Forum. za prywatę...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637514

W takim poszanowniu maja go na.....

https://niepoprawni.pl/comment/1637463#comment-1637463

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1637519

 Witaj! To są osobiste swery rodzinne, mówię o końcowym etapie. To mogło być zło wymyślone. Ja zawsze takie zło jednak postrzegam bardzo radykalnie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637523

Nie bardzo rozumie co chciales powiedziec piszac kacze pioro,ale mysle ze nawet wybranie formy pollin jak piszesz jest bardziej korzystne dla polakow niz dewiacje LGBT i inne formy zboczenia,o ktorych narazie niewiele wiadomo ale wyjda w wypadku wygranej przez czaskoskiego.O trybunale stanu to nie masz co pisac bo pod jego osad kwalifikuje sie chociazby bolek donosiciel i inne szuje z tamtych lat zachwytu wolnosciowego.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1637520

   Da się wasz pomiot ,...Uwaga, bo,  szkoda lat. Nie ma zmiłuj, dla wrogów Polski!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637531

 Ustawa 447 w Polsce, a może w Rosji, w Warszawie. Państwo polskie w wielu wypowiedziach, że nie Polski temat.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637534

@Zawisza Niebieski

Obiecałem adminowi, że nie będę komentował komentarzy, choćby TYCH NAJBARDZIEJ DEBILNYCH !

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1637555

Przepraszam, ale my tu tylko czekamy na Tuska. Trzaskowski to klon Tuska.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637502

Na marginesie okładki Fakt-u
Teraz wyobraźcie sobie, że polska prasa oskarża Merkel o na przykład sex z osłem a Tuska z kozą 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1637513

Prawda to, że Rafau Czaskoski wita się teraz zawołaniem: Czołem Wielkiej Polsce! i krzyczy „Donald matole!”

Dla kolegi zawiszy pytam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1637537

  Zobaczymy kiedy matoł spróbuje, bo lunety czekają krajoznawcze. On to, doskonale wie. Nie ma zmiłuj. Profesjonalnie skład powietrza. ogólna  Troska...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637539