Putin zamierza wywołać konflikt zbrojny o zasięgu międzynarodowym

Obrazek użytkownika Anonymous
Świat

Rosja przygotowuje atak na Ukrainę z kilku kierunków na początku 2022 roku – uważa naczelnik głównego zarządu wywiadu ministerstwa obrony Ukrainy Kyryło Budanow, cytowany w niedzielę przez portal Military Times. Atak miałby być "znacznie bardziej niszczycielski niż wszystko, co dotychczas zaobserwowano w ramach konfliktu trwającego od 2014 roku".

]]>https://niezalezna.pl/419595-s]]>...(link is external)

Według niego taki atak najprawdopodobniej obejmowałby naloty powietrzne, ataki artyleryjskie i pancerne oraz ataki powietrznodesantowe na wschodzie, desanty morskie w Odessie i Mariupolu oraz mniejsze wtargnięcie przez Białoruś.

Jak ocenił, przygotowywany przez Rosję atak byłby "znacznie bardziej niszczycielski niż wszystko, co dotychczas zaobserwowano w ramach konfliktu trwającego od 2014 r., w którym zginęło ok. 14 tys. Ukraińców".

To,że kremlowski psychopata i ludobójca szykuje nową wojnę w naszym regionie wiedzą zwykli komentatorzy, ale Parlament UE,w którym nie podejmuje się żadnych politycznych rozstrzygnięć bez wiedzy i zgody Putina jest ślepy,głuchy i niemy.Warto mieć świadomość,że agresja na Ukrainę i być może na kraje bałtyckie może rozpocząć się jedynie przy cichej akceptacji strategicznych partnerów Niemiec i Francji.

Niemiecka caryca Adolfina na koniec swojego haniebnego panowania w Germanii chce sobie zasłużyć na intratną posadę w "firmie" Putina jak jej poprzednik Schroeder, któremu targowicki rząd niemieckiego Tuska "żarł z ręki".Temu służy pakt z 2005 roku w którym to Niemcy podzielili z Rosją wpływy gospodarcze,polityczne i terytorialne w Polsce.

NATO wreszcie powinno powiedzieć stanowcze dość tego bandyckiego bezprawia tym komunistycznym dzikim bolszewickim bandytom rosji i Białorusi. Trzeba przygotować wojska i otoczyć granice tych bandytów od Japoni przez cala Azję az po Europę Bolszewickich bandytów trzeba trzymać cały czas za mordę bo inaczej będą atakować pojedyncze poszczególne kraje i je niszczyć.
Słabość prowokuje do agresji. Polska musi się zbroić po zęby i czynić wszystko by wojska USA były na stałe w Polsce  i to min 10 tys na samej wschodniej granicy.
 
 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (9 głosów)

Komentarze

o "łagodnym politykowaniu" z Rosją może wreszcie, przy nawet mocno ograniczonej inteligencji, zdołają zauważyć, że Rosja nigdy nikogo "łagodnego" nie traktowała poważnie ani z szacunkiem. Rosja albo dostaje w pysk i wtedy kłania się uprzejmie, zaczynając politykować, albo sama bije po pysku, bez żadnego szacunku czy miłosierdzia. "Słabość prowokuje do agresji." Niestety - prawda! "Bolszewickich bandytów trzeba trzymać cały czas za mordę bo inaczej będą atakować pojedyncze poszczególne kraje i je niszczyć." Święte słowa. Im prędzej zrozumie to UE, tym prędzej Europa uwolni się od wpływu sowieckiej komuny. Inaczej - komuna zagraża nam wszystkim.

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
6
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1636208

   Byłoby dobrze w obecnej sytuacji, przenieść arsenał atomowy NATO wojsk USA do Polski. To bardzo zmieniłoby układ geopolityczny Polski. Obecnie Niemcom nikt nie zagraża, a my jesteśmy flanką NATO. Tylko teraz już nie ma Trumpa i to może być trudne, ale coraz częściej pojawiają się głosy za. Takie posunięcie odstraszyłoby Putina.

Vote up!
5
Vote down!
-1

ronin

#1636222