Zachód udaje, że nie dostrzega rosyjskiego ludobójstwa na Ukrainie

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Świat za pośrednictwem telefonii komórkowej, tv, internetu na bieżąco obserwuje agresję Rosji na Ukrainę, heroizm jej obrońców oraz barbarzyństwo, zbrodnie żołnierzy rosyjskich.

Mordowana jest ludność cywilna.
Wszyscy; kobiety, dzieci, kobiety ze szpitala położniczego, noworodki, sieroty, ..
Gwałty, rabunek, pijaństwo,

Mordownia!

Rzeż na oczach świata i usta elit tzw zachodu, pełne frazesów o wartościach...

Dlaczego?
Dlaczego ta rzekomo, tak potężna armia, świetnie niby wyszkolona i uzbrojona, postrach świata stanęła, zatrzymana została przez dzielnych obrońców Ukrainy?

Dlaczego atakują obiekty cywilne z powietrza; poprzez naloty lotnicze, rakiety

Otóż dlatego, że po raz kolejny została obnażona rzeczywista potęga tego państwa.

Dlatego, że to kolos na glinianych noga, niby uzbrojony po zęby, a tu stop! Całe wielokilometrowe kolumny unieruchomione>
Dzielnie, mądrze oraz zaciekle broniący się Ukraińcy zadają im wielkie straty w ludziach w sprzęcie, a co za tym idzie i w morale!
O ile ta armia je ma?

Dlatego, że ( mój wpis z jesieni 2010 na NP):

"Syf, kiła i mogiła! Bandziuhy! Rosja AD 2010.
18 litrów spirtu na głowę statystycznego Rosjanina.
Zblatowani z przestępcami urzędnicy, politycy, wojsko i służby.
Władza z morale alfonsa!

Kryptowładza powiązana z najgorszym bandziorskim elementem.
Chyba najbardziej skorumpowany kraj na świecie!?

Wielomilionowa armia dowodzona przez zapijaczonych dowódców.
Przestarzały sprzęt wojskowy; korodujące atomowe okręty podwodne i nawodne, samoloty, czołgi i rakiety.
Brak jednolitego dowodzenia.
Łapówki, wóda, narkotyki, hiv, aids i syfilis!
Syf, kiła i mogiła!

Bezmyślnie, totalnie eksploatowane bogactwa mineralne.
Kraj żyjący tylko z exportu surowców!, nie mogący się sam wyżywić, ze zrujnowanym rolnictwem i bez bazy przetwórczej. ( np Turcja jest samowystarczalna pod względem wyżywienia)

Nieudolna administracja tak centralna, jak i ta terenowa, skorumpowana i zblatowana ze światem przestępczym.

Zdeprawowana milicja i służby specjalne niezdolne do reagowania w sytuacjach kryzysowych; zdolne tylko do makabrycznie- krwawych prowokacji, idiotycznych, głupich reakcji powodujących śmierć niewinnych ludzi oraz niesamowitych spustoszeń; Czeczenia, Biesłań, Taganka.
Albo do skrytobójczych mordów.
To z grubsza obraz aktualnej Rosji, kraju bogatego, ale zarządzanego idiotycznie.

Rosja, kraj wielki, lecz słaby i bez perspektywy na poprawę.
Rosja kraj z minusowym przyrostem naturalnym, ludnością schorowaną, ze zgangrenowanym młodym pokoleniem!
Rosja to kraj staczający się na dno, ale ciągle grożny ze swym nawet mocno skorodowany, potencjałem wojennym!
Rosja w dziwny dla mnie sposób totalnie niezrozumiała i niepojęta, a tym samym mocno przeszacowana, dowartościowana przez zachodnich polityków, a szczególnie przez naiwniaka Housseina O'bamę! ( i niestety przez takich naiwnych doradców analityków jak Z. Brzeziński).

Rosja której wielka armia od 1945 r. nie wygrała żadn3ej istotnej potyczki, poza zdławieniem protestu węgierskiego, rozjechaniem czołgami Czechów i straszeniem zachodu.

Zgangrenowana potęga ośmieszona w Afganistanie.
Jej system dowodzenia, ostrzegania ośmieszony przez niemieckiego nastolatka pilotującego Cesnę lądującą na Placu Czerwonym!

I do dzisiaj w rosyjskim systemie wyszkolenia, obrony i dowodzenia niewiele się zmieniło, gdyż nadal rządzi ta sama mentalnie generacja wojskowych.
A przykład wojny z maleńką Gruzją, tylko to potwierdza.

I nie zmieni niewidoczne Back Fire'ów, gdyż nimi trzeba jeszcze dowodzić, umiejętnie koordynować!
To ta sama Rosja jest dzisiaj i nie zmieni tego obrazu wysportowany premier Putin, nie wypijający rocznie statystycznej normy 18 l spirtu, czy b. elokwentny od Breżniewa Miedwiediew!

Jestem przekonany, że śp Prezydent Lech Kaczyński to doskonale rozumiał, że z Rosją nie można na kolanach.
I śp Lech Kaczyński, wcale nie wymachiwał szabelką, jak tego chcą idioci nadwiślańscy.
Lech Kaczyński znał i rozumiał tę Rosję!
Lech Kaczyński CZUŁ Rosję i nie dostawał strachliwego dygotania kolan na słowo Rosja, Putin czy Miedwiediew! ( jak Sikorski, Tusk, Komorowski)

Rosję jako kraj duży, ważny trzeba szanować, ale nie wolno jej się bać!
Wobec Rosji trzeba być twardym, wymagającym i konsekwentnym!
Nigdy strachliwym, zastraszonym i uległym.

Rosja mentalnie tkwi kilka wieków wstecz i nie zmieni tego z dnia na dzień uszyty u najmodniejszych krawców garnitur Putina czy quasi światowe maniery Miedwiediewa!

Czeczenia, Taganka, Litwinienko, Politowaka czy atak na Gruzję, zakręcania zimą kurka z gazem dla zmrożonej Europy Zachodniej, to prawdziwe oblicze dzisiejszej Rosji Putina i Miedwiediewa!

Ale antypolscy zaprzedańco-zastrachańcy, tacy jak Tusk, Komorowski czy Sikorski pobierący rady od Jaruzela i Cioska tego niestety nie są w stanie pojąć!
I nawet odrzucając posądzanie ich o antypolski klientelizm, ekipa ta, to niestety totalnie naiwni, zastraszeni FRAJERZY polityczni!

A skoro są tak nędznej konstrukcji, pozbawieni charakteru i cech mężów stanu, to nie dziw, że cały czas tańczą przed Rosją prikucajkę, szczególnie po 1 września 2009r.
Zaś to, co wyprawiają ostatnio przed wizytą prezydenta Miedwiediewa, gdy ze strachem w oczach przenoszą nawet nieuzbrojoną, ćwiczebną baterię Patriot z Morąga do Torunia, nie pozostawia złudzeń, jak obrzydliwie się będą w poniedziałek płaszczyć przed wysłannikiem Rosji.

Dożyliśmy czasów strasznych!

Ale mimo wszystko wierzę, że skoro przetrwaliśmy już gorsze czasy: przeżyliśmy Ruska, Buzka, to przeżyjemy Komorowskiego i Tuska."

Skoro Rosjanie nie mogą sobie poradzić z Ukrainą w boju, na polu walki, to dają upust nienawiści, wściekle bombardując obiekty cywilne, mordują ludność, aby zastraszyć Ukraińców.
Zbrodniarze tak mają.

Zaś ten obrazek, gdy sołdaty Putina szaleją w kurniku, jakby rekapituluje moją powyższą opinię o tej armii.

Z zegarków grabionych Niemcom w 45r., ruskij sołdat AD 2022już zszedł już na ...kurczęta, kradzione Ukraińcom!

Wot i kakaja krasnaja armia! armia w całej krasie.

Co dalej? napalm na żłobki i przedszkola...

Przesadzam!?

Niestety nie!, tzw zachód, dalej wykonuje przedziwny SZALEŃCZY i SAMOBÓJCZY taniec, zapewne dlatego, że to jeszcze nie ich dzieci giną, nie ich kobiety są gwałcone.

I nie do ich kurników dobierają się putinowscy sołdaci!

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Komu Pan służy? Nie jest Pan obiektywny. Prawda ma wiele twarzy a Pańska prawda jest w masce oficjalnej propagandy.

Czy arcybiskup może być rosyjskim trollem. Oto kilka cytatów z jego wypowiedzi:

"Nie powinno nas dziwić, że pluralizm i wolność słowa, tak chwalone w krajach, które twierdzą, że są demokratyczne, są codziennie wypierane przez cenzurę i nietolerancję wobec opinii niezgodnych z oficjalną narracją."

"Jeśli przyjrzymy się temu, co dzieje się na Ukrainie, nie dając się zwieść rażącym fałszerstwom mediów głównego nurtu, zdamy sobie sprawę, że wzajemny szacunek dla praw został całkowicie zignorowany; rzeczywiście mamy wrażenie, że administracja Bidena, NATO i Unia Europejska świadomie chcą utrzymać sytuację oczywistej nierównowagi, właśnie po to, by uniemożliwić jakąkolwiek próbę pokojowego rozwiązania kryzysu ukraińskiego, prowokując Federację Rosyjską do wywołania konfliktu. Na tym polega powaga problemu. Jest to pułapka zastawiona zarówno na Rosję, jak i na Ukrainę, która wykorzystuje obie do umożliwienia globalistycznej elicie realizacji jej zbrodniczego planu."

"Przerażające jest to, z jaką hipokryzją Unia Europejska i Stany Zjednoczone – Bruksela i Waszyngton – udzielają bezwarunkowego poparcia prezydentowi Zełenskiemu, którego rząd od ośmiu lat bezkarnie prześladuje rosyjskojęzycznych Ukraińców ( tutaj ), za którym nawet zabrania się mówić we własnym języku, w narodzie obejmującym liczne grupy etniczne, z których osoby posługujące się językiem rosyjskim stanowią 17,2%. I to skandal, że milczą na temat wykorzystywania cywilów jako żywych tarcz przez armię ukraińską, która umieszcza pozycje przeciwlotnicze w skupiskach ludności, szpitalach, szkołach i przedszkolach właśnie po to, by ich zniszczenie mogło spowodować śmierć wśród ludności."

"Media głównego nurtu starają się nie pokazywać wizerunków rosyjskich żołnierzy pomagających cywilom w dotarciu do bezpiecznych pozycji ( tu i tu ) lub organizujących korytarze humanitarne, do których ostrzeliwują ukraińską milicję ( tu i tu). Tak jak milczy też o rozliczeniach, masakrach, przemocy i kradzieżach przez margines ludności cywilnej, której Zełenski przekazał broń: filmy, które można zobaczyć w Internecie, dają wyobrażenie o klimacie wojny domowej, została umiejętnie podsycona przez rząd ukraiński. Do tego można dodać także skazańców wypuszczonych do wojska, a także ochotników obcego legionu: masę fanatyków bez zasad i bez szkolenia, które przyczynią się do pogorszenia sytuacji, czyniąc ją nie do opanowania."

Właściwie te wypowiedzi nie są dla Pana, bo podejrzewam a nawet jestem pewny, że narracji Pan nie zmieni. Może to ktoś przeczyta i spojrzy trzeżwo na sprawę.

Całość wypowiedzi pod linkiem:

 https://www.lifesitenews.com/opinion/abp-vigano-globalists-have-fomented-war-in-ukraine-to-establish-the-tyranny-of-the-new-world-order/

Vote up!
0
Vote down!
0

r.z.

#1642315

"Ukraińska opinia publiczna ma bardzo niewielki sprzeciw wobec Rosji i tak naprawdę sprowadzają się do kilku ostatnich lojalistów Zełenskiego lub sytuacji, w których siły ukraińskie będą przywiązywać ludzi do drzew z karabinem w dłoniach, więc MUSZĄ strzelać do nacierających sił rosyjskich, podczas gdy w rzeczywistości wolałbym spróbować skorzystać z korytarza humanitarnego. Dodatkowo, jeśli chcesz zdefiniować „przegraną”, po prostu przejmij oddział położniczy, wyrzuć wszystkie kobiety i dzieci i użyj go jako wojskowego stanowiska dowodzenia, aby móc strzelać do Rosjan, a potem płakać w prasie, że strzelają na oddziale położniczym.".

Źródło: Jim Stone http://82.221.129.208/1/.tm7.html

 

Vote up!
0
Vote down!
0

r.z.

#1642319

https://www.youtube.com/watch?v=reXaqLxsuTI

Inny punkt widzenia Co jest powodem wojny na Ukranie

UNITED FOR FREEDOM

Vote up!
0
Vote down!
0

r.z.

#1642321