Pani Jachira i jej stwórca Schetyna!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie krytykujmy Pani Jachiry, ale jej protektora G. Schetynę.

 

Co w ostatnich dniach otworzę jakieś forum internetowe czy obejrzę jakikolwiek telewizyjny program informacyjny, to niemal zawsze wyskakuje mi Pani Jachira. Już boję się otworzyć lodówki, bo i tam może się znajdować :).

 

Ta Pani to jest jakieś polityczno-psychiczne zjawisko, należą jej się być może określone badania, bo państwo ma obowiązek pomocy ludziom chorym, nawet politycznie chorym, gdzie często mamy do czynienia z jakimiś obsesjami i nienormalnymi dla normalnego człowieka wypowiedziami czy zachowaniami.

 

Nie mam zamiaru cytować tutaj jej chwilami parszywych wypowiedzi, ale przecież ktoś ją wspiera i promuje wystawiając na swoich listach wyborczych. Tym ktosiem jest nie lepszy G. Schetyna, z tym, że on wykazuje jakieś emocje: jest mściwy jak nikt chyba w obecnej polskiej polityce, stąd jego niechęć do D. Tuska. Obydwoje są siebie warci.

 

Pani Jachira naprawdę jest politycznie głupiutka i politycznie pusta jak bęben, i nie ma co o niej gaworzyć. Rozgłos sprawia jej jakąś aberracyjną satysfakcję i w tym podnieceniu wygaduje coraz większe wstrętne głupoty. Trzeba właśnie skupić się nad jej protektorem, czyli G. Schetynie. I dobrze, że adresatem wszystkich listów ludzi oburzonych zachowaniem i słowami tej Pani jest właśnie on. Ale ma rację Pan Świat: "po nim już niczego oczekiwać nie można" a szkoda, bo dałby chociaż jakiś głos człowieczeństwa.

 

Ale gdzież tam. On ją zaaprobował na listach a milcząc w tej sprawie tylko unaocznia nam, że ma identyczne jak Ona poglądy, tylko politycznie nie może ich głosić samemu. To tak jak z Jeżdżewskim (czy jak mu tam było) przed przemówieniem Tuska. Mało tego! Uważam, że on wręcz zachęca tą Panią do jeszcze ostrzejszych wypowiedzi, bo chce zagospodarować jakąś dużą część elektoratu fanatycznie antypisowskiego, antykatolickiego, czyli lewacko demo-liberalnego. Walczy w tej chwili o głosy Lewicy i liczy na kilka procent więcej w wyborach, bo rywalizację z PiS-em już dawno przegrał i zaprząta jego głowę tylko jedno: w jakim ta przegrana będzie rozmiarze.

 

I wracając jeszcze do Pani Jachiry, trochę się powtarzając. Najlepszą krytyką dla niej będzie jej zamilczenie i brak reakcji na jej wyczyny... a tak po prostu ją promujemy niezależnie jak o niej piszemy. Nie wróżę jej żadnej kariery politycznej... jak Schetyna stwierdzi, że już zrobiła co swoje, to ją odsunie na najdalsze miejsca w Sejmie, o ile oczywiście do tego Sejmu się dostanie, co jest możliwe, bo porażająco wielu "lemingów" myśli tak jak ona.

 

Tak czy inaczej za występy Jachiry odpowiada politycznie Schetyna.

 

Niestety być może w głowie Schetyny zrodziła się i taka makiaweliczna myśl, że jeżeli i tak PiS wygra wybory to trzeba zrobić wszystko, aby zdegenerować i obrzydzić sam polski parlament wprowadzając do niego politycznych kretynów, których rolą będzie tylko i wyłącznie prowokowanie i kreowanie awantur oraz wygadywanie bzdur tak, aby zakłócić prace Sejmu i Senatu, a tym samym przyszłego rządu. Taką przecież rolę spełniała wykreowana tuż przede wyborami partia Petru, Nowoczesna.

 

Antidotum więc na ewentualne fantasmagorie Schetyny będzie uzyskanie przez PiS większości pozwalającej mu na ponowne objęcie samodzielnej władzy a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłaby większość konstytucyjna. Dlatego winniśmy iść gremialnie na wybory, aby była jak najwyższa frekwencja, która też jest ważna w świetle przyszłej krytyki poczynań PiS-u, bo dla PO tak naprawdę i w przyszłości jedynym orężem walki będzie "antykaczyzm" i "antypisizm".

 

P.S.

Jest to mój jedyny post i takim pozostanie, w którym wzmiankuję o Pani Jachirze

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)

Komentarze

;)

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1604234

Dobre hasło wyborcze :
Głosujcie na Koalicję Obywatelską - będziecie żyć 140lat!

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1604330

Niestety, jedynie w papierach wysyłanych przez mafijnych prawników, gdy bezkarna za rządów PO mafia będzie chciała zrabować twoje mieszkanie czy dom...

Vote up!
8
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1604331

Może ktoś z Was widział, może wie

Gdzie się podział ten niemiec ?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1604387

( machając tymi swoimi łapami w dół i w górę!), zachwalał w tvp info,  kulturową obecność tej osobniczki, opisywanej wyżej, tfu, w " lalkarstwie", jej "wrażliwość i mentalność artystyczną. Wart Pac, pacnięty przez kulturę, pałaca. Jak pałac Paca. Jak się człowiek sam nie pochwali, to NIKT go nie pochwali.

Pozdrowienia

Vote up!
7
Vote down!
0

yenom

#1604246

Zarobki w przedwojennej Polsce:

Robotnik: 100zł
Posterunkowy: 150 zł
Kapral: 137 zł/ z rodziną 167 zł.
Pułkownik 632 zł/ z rodziną 713 zł
Nauczyciel : 300
Lekarka: od 100 a 200 zł, Lekarz od 200 do 400 zł
Sędzia: po 12 latach 1600 zł

Prostytutka za usługę liczyła sobie...... 1,5 zł

gdyby tak cofnąć ten czas
8-))))))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1604306

Opowiadał mi Śp. Dziadek, że kilogram cukru ( wtedy 100% cukru w cukrze ;-)), kosztował 1 Złoty Polski. Polski powtarzam!

Vote up!
4
Vote down!
0

yenom

#1604347

Za 1000 zł, z wkładem pracy własnej, można było wybudować wiejski dom.

Moja Mama, dziennikarka, zarabiała miesięcznie 50 zł. Za te pieniądze żyli we dwoje: Tatko, jako nauczyciel, odrabiał nauczycielską praktykę w szkole. Praktyka nie była wynagradzana, mogła trwać 1 rok, lub zostać skrócona do 6 m-cy. Na wniosek opiekuna praktyki - Tatce praktykę skrócono. Od września 1938 do sierpnia 1939 Tatko zarabiał godziwie. Ten okres moi Rodzice wspominali jako najlepszy czas w swoim życiu.

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1604357

Już nie mogę się doczekać wieczoru 13 października

A Wy?

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1604329

... że zablokować tej wynajętej „ździrze” wejścia do Sejmu już się nie da, bo zblazowana, pisożercza warszawka ją wybierze, więc tak zupełnie pominąć jej wyczyny w kampanii raczej się nie da, tym bardziej, że – jak słusznie zauważyłeś – wypromował ją „szwab wyborczy” najgłupszej na świecie opozycji z Grzesiem-Zniszczę-Cię-Schetyną na czele, który od dawna zdecydował się już nawet nie na negatywną kampanię wyborczą, ale wręcz ordynarne i wulgarne atakowanie przeciwników, czyli Zjednoczonej Prawicy.

Myśle, że nie tylko można, ale wręcz trzeba skorzystać z tego daru Niebios i nieustannie podkreślać, że to takie właśnie indywidua pchają się do polityki, namaszczeni przez nie mającą żadnych pozytywnych pomysłów opozycję. Hasła skierowane do tzw. swing voters Platformy w rodzaju: „Ona chce zostać twoją posłanką, naprawdę chcesz na nią zagłosować?” na pewno Zjednoczonej Prawicy nie zaszkodzą, a jedynie uwypuklą galaktyczną różnicę między pozytywną kampanią obozu rządzącego, a ściekowo-agresywną, antypisowską taktyką wyborczą POKO.

 

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0
#1604337

W sumie to może masz i rację, ale pokazując taką Jachirę trzeba zawsze wskazywać czyja ona politycznie jest i przez kogo jest akceptowana.Trzeba niejako, aby wyborca jednoznacznie i nawet podświadomie kojarzył Jachirę i jej podobnych z PO i Schetyną. 

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1604390

POKO POKO - a cóż to za stwór?

Któż to stworzył takie badziewie?

"stfurca" Grześ pewnie za tym stoi.

jaki "pan" taki kram - mówi stara prawda.

Z g.... na bata żaden "stfurca" nie 

ustroi

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1604345

Na Jachirę

a to Nitrasy czy inne szuje
a to lewacy Władzimira
a teraz w necie bryluje
antynarodowa Jachira

szyderstwa głupota i kpiny
tryskają z jej każdej dziury
nie szczędzi Boga i rodziny
taki to z niej "cud natury"

był taki co mówił - nie ma Boga
z wibratorem po sejmie biegał 
taka - wiecie intelektualna noga
o narkotyki miękkie zabiegał

i okazało się że Bóg istnieje
a nie ma już jego bo dostał wciry
już nienawiścią swą nie zieje

tak i nie będzie tej... ździry Jachiry

Satyr
 

Krzysztofie, wyrażam tylko nadzieję, że Naród będzie potrafił 13 października skutecznie zablokować kartką wyborczą dostanie się tej ździry do sejmu.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1604350

Vote up!
3
Vote down!
0
#1604385

... (czytaj: ździry) obraża miliony kobiet Polek! Ja ją po prostu nazywam "to coś" na dwóch nogach.
Jest takie polskie przysłowie, które bardzo mi się podoba: "Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy". Przyjdzie czas, że odpowie przed Bogiem za swe plugawe słowa.

Pozdrawiam,

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1604353

Cyt: "Nie krytykujmy Pani Jachiry, ale jej protektora G. Schetynę."

Raczej nie mogę się zgodzić z takim postawieniem sprawy. Jeśli będziemy łaskawi dla takiej dewiacji, będą się pojawiać nowe Jachiry w naszej przestrzeni publicznej. To coś należy sprowadzić do poziomu gruntu i tam je wdeptać.

Osobiście nie chcę, nie życzę sobie takich Jachir, tęczowego pedalstwa i komunistycznego łajna.

Vote up!
2
Vote down!
-1

...

#1604363

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Krzysztf sę brż z nzywn g ksmtnym trllm.

t kljny przykłd ksmtng trllwn . ....N krytykjmy , n nwnn dzwc. Tlrjmy tę dwcję.

Wszystkm wnny Schtyn.

t Npprwn włśn, tlrncyjn, młsrn....kchjmy sę !

N znją pjęc sprwdlwśc, czcwśc. N dróżnją dbr d zł.... pszą, pszą, b czją wnę.

tmpr, mrs !

&bdq;C nm zdrdy

- Jst ns klmn w Wrszw,

N którj sdją pdróżn żrw,&rdq;

Jlsz Słwck &ndsh;&bdq; spkjn&rdq;

 

Vote up!
0
Vote down!
-3

Verita

#1604365

PO próbuje pokazać swoją "ludzką" twarz w postaci Kidawy - Błońskiej. Jaka to ona kochana, jak chciała by wszystkich czule przytulić. Tyle, że to poza, i to wymuszona przez piarowców. Prawdziwa twarz KO kryje się po drugiej stronie baneru:

Vote up!
2
Vote down!
0

M-)

#1604370

... niecieprliwością na wieczór 13 października (nota bene -  dzień objawień MB Fatimskiej ) ...

JASNA PANI - MIEJ NAS w SWOJEJ OPIECE !!!

Vote up!
2
Vote down!
0

ke-fas

#1604425

- cęgami do gwoździ po uprzednim zastosowaniu rozwieraczy do waginy to też byście tak latali i szaleli i krzyczeli takim piskliwym głosikiem.

U starszych braci w wierze nie tylko facetom tną napletki ale i niektórym semitkom wyrywają łechtaczkę. Może by o tym by chciała porozmawiać Pani Kidawa-Błońska - jak to było "mój pierwszy raz":

Akcja w Izraelu.

W synagodze kontrola z urzędu skarbowego.
Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
- Aha..
Po chwili namysłu:
- A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo.
- Aaa..
Myśli, myśli i w końcu:
- A co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam takiego ch*ja jak ty, na kontrolę ;)

Vote up!
2
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1604431