13 letnia Inga, 15 letni Kuba, dwie miary.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W ostatnich miesiącach miały miejsce dwa protesty dzieci. Jeden 13-letniej Ingi w sprawie zmian klimatu, drugi 15- letniego Kuby w obronie wiary i przeciwko homosiom występującym w obwoźnym cyrku , tym razem w Płocku.

O ile chodzi o Ingę, to nie wiem, kto temu dziecku zamącił w głowie, bo przeciwko zmianom klimatu  trzeba protestować w Chinach, Indiach, być może w USA, ale nie w Polsce.

Lewica i lewactwo wpadło w zachwyt, media głównego nurtu byłe pełne ochów i achów nad postawą dziewczynki. Celebryci  niemal na wyścigi spieszyli z odwiedzinami dziewczynki słów wsparcia dla tego protestu nie było końca. 

Niestety młoda Inga swój protest traktowała bardzo wybiórczo, tylko w piątki, niestety dla totalnych dziewczynka zakończyła pod koniec lipca, tak, że Joanna D’arc współczesnej opozycji powiedziała wystarczy, czym spowodowała wielkie skonfundowanie lewactwa i wspierających ją mediów.

Kilka tygodni później w Płocku odbył się marsz obwoźnej grupy sodomitów. Ponieważ nie ma możliwości zablokowania takiego marszu , a władze miasta zgodziły się na ten marsz w centrum tak jakby nie było innych ulic nie tylko w Płocku ale i innych miastach, na drodze sodomitów marszu sodomitów z LGBT stanął 15- letni Kuba, co skończyło się wyniesieniem go z trasy marszu.

I wówczas odezwało się lewactwo, niestety z tytułem profesorskim i tak nijaki prof. Sadurski dyżurny lewak dokonał takiego wpisu „nie podoba się postawa młodego płocczanina. Prof. Wojciech Sadurski określił go mianem "niezrównoważonego dziecka". "Jak się położy, będzie Rejtankiem" – stwierdza. Przy okazji dostało się portalowi wPolityce.pl”.

Na przykładzie tych dwóch zdarzeń widać, że młodzież może protestować w sprawach jedynie słusznych, niesłusznych już nie.

 

https://www.dorzeczy.pl/kraj/106313/13-latka-protestuje-pod-sejmem-ws-zmian-klimatycznych.html

https://dorzeczy.pl/kraj/110716/15-latek-z-krzyzem-probowal-zablokowac-Marsz-Rownosci-Chcialem-przypomniec-gest-ks-Skorupki.html

https://dorzeczy.pl/kraj/110731/sadurski-zaatakowal-15-latka-z-plocka-takiej-odpowiedzi-sie-nie-spodziewal.html

https://wpolityce.pl/polityka/456791-inga-zasowska-zakonczyla-wakacyjny-strajk-klimatyczny

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

za pomocą dzieci powinny być w normalnym społeczeństwie zabronione. Dzieci zazwyczaj naśladują dorosłych bo taka jest natura, a co się dzieje jeśli dorośli (nie zawsze wystarczająco kompetentni do ich wychowania) próbują robić, skutki bywają opłakane. Mówię zwłaszcza o młodej damie która przejęła się propagandą klimatyczną która nie ma się nijak do rzeczywistości. Ale żeby było społecznie sprawiedliwie, zaproponowałbym taki układ: dzieci są wychowywane przez rodziców którzy ponoszą za nie odpowiedzialność. Jest rzeczą złą, gdy dziecko naśladując dorosłych tworzy sytuacje które są wykorzystywane przez rozmaitych ideologów. W pewnym sensie, pedofilia jest także wprowadzaniem dzieci w świat, który gdy są dziećmi, powinien dla nich nie istnieć. A co do profesorów? Mam pewne doświadczenia z profesorami. I lepiej, żeby pan Sadurski milczał. Dla niego lepiej, oczywiście. 

Tu jednak dokonam pewnego zróżnicowania pomiędzy Kubą który odwoływał się do natury, a Ingą, która uwierzyła, tak jak tylko dzieci (i chyba lewacy potrafią uwierzyć) w bzdury wynalezione przez lewactwo. 

Tyle, że dzieci nie mają obowiązku poszukiwać prawdy w imię społecznego dobra. To przychodzi jako imperatyw bezwzględny, gdy dorosną. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1599746

Zgoda, ja również uważam, że dzieci nie powinny mieszać się do polityki, ale jak już się tak zdarzyło to powinny być traktowane jednakowo.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1599748

Zgoda.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1599751

Obłęd "zmiany klimatu" który zatacza coraz szersze granice to tylko dymanie frajerów przez żydów na gigantyczną kasę i nic nie ma wspólnego z klimatem. Wszyscy powtarzają tę zadaną mantrę a nikt nie zwraca uwagi na efekt cieplarniany - który rzeczywiście występuje, szczególnie w wielkich miastach (ale nie tylko, bo od kilku dekad w całej Polsce) - odpowiada:

- melioracja w wielu państwach milionów hektarów i pozbawienie mikroklimatu parowanej wody z setek tysięcy mokradeł i zbiorników wodnych (melioracje na wielką skalę były już w II RP a za komuny osuszono np. całe Polesie),

- regulacja rzek i ich rozlewisk sprowadziła je do okresowych kanałów ściekowych powodujących przy byle deszczu podtopienia i powodzie,

- wstęgi asfaltowych dróg działających jak gigantyczne grzałki o temperaturze w lecie dochodzącej do 70 st. C,

- wycinka lasów i chaszczy (np. Białoruś za komuny osuszyła całe Polesie),

- wyłożenie w Polsce i Europie setek milionów podwórek kostką brukową,

- itd.

i nazywa się to pustynnienie klimatu. Krowy tylko na te ludzkie „mądrości” s r a j ą bez żadnego znaczenia dla całego układu pogodowego.

Dla przykładu, temperatura gruntu pod drzewami stykającymi się konarami (aleja) w mieście: 25 w słońcu / 20 w cieniu / 30 st. C asfaltu.

Temperatura gruntu bez drzew w mieście: 50 w słońcu / 38 w cieniu / 66 st. C asfaltu!

Na otwartej przestrzeni temperatura asfaltu jest nawet o 36 st. C wyższa od temperatury asfaltu w słońcu, pod zieloną aleją!

Reasumując 50 lat temu deszcze w szczególnie lecie występowały jako zjawiska lokalne z parującej wody zaś obecnie na deszcz trzeba czekać aż wiatr nagoni chmury z nad Oceanu Atlantyckiego. Kiedyś, 50 - 60 lat temu, w lecie padało i 2x dziennie a obecnie pada mniej więcej raz na dwa trzy tygodnie. Ot i cały problem którego na razie nikt nie dostrzega a co najwyżej żydzi starają się doraźnie wycisnąć z gojów parę szekli pod hasłem "zmiany klimatu" (Al Gore nawet wycisnął z frajerów kilkanaście miliardów $).

To jest problem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1599803

"Przyjechali tu zrobić Polin"! Jakub Baryła u Roli MIAŻDŻY indoktrynację LGBT, agenturę w KK i 447!

https://www.youtube.com/watch?v=t9E6FSTQ3AM&t=39s

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1599804

Zuch.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1599848

Dopowiem jeszcze - według info w wiki zawartość CO2 w powietrzu wynosi 0,04%. Wpływ na tę zawartość przez człowieka, znalezione gdzieś wcześniej w sieci to około 0,1% tej zawartości. Można sobie wyobrazić, jak nas kłamią i robią z nas niewolników propagandy ekoterorystów. Wymyślono nową walutę światową - certyfikaty emisji CO2. Taki bat na gospodarcze ofiary żydowskiej chciwości i polityki wojny gospodarczej Brukseli (czyt: Berlina + Paryża).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

...

#1599823

Te bzdury o CO 2 to wszystko dla kasy Misiu kasy płynącej do odpowiednich kieszeni.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1599849

Nie ze wszystkimi tezami się zgadzam, ale chcę podkreślić: "ocieplenie klimatyczne" jako skutek działalności człowieka jest oszustwem. Moim zdaniem jego źródeł należy szukać w walce "ideologicznej" (byłego) bloku komunistycznego z "imperializmem". Sabotaż, zaiste, genialny. Związek Sowiecki nie istnieje a on istnieje nadal!

Ale co do argumentów, zauważam: na znacznych przestrzeniach nie ma roślin, są pustynie, skaliste szczyty itp. One się nagrzewają od Słońca. "Od zawsze". Ponadto, energia Słońca, skoro jest "przyjęta" przez Ziemię, musi ulegać jakiejś dystrybucji. To są powiązanie bardzo skomplikowane i mogę się założyć że przyrodnicy nie wszystko wiedzą. Ci którzy twierdzą inaczej, kłamią. W rzeczywistości, niewiele wiemy o tzw. bilansie energetycznym Ziemi. 

Nie należy mylić ilości ciepła z temperaturą, zwłaszcza w przypadku odtwarzania bardzo cząstkowych informacji z ostatnich 100- 200 lat. Chodzi o biednych idiotów, którzy na tej podstawie wnioskowali o zmianach klimatycznych z okresu ostatnich około 200 lat. Mogę cytować "naukowe" publikacje, ale chyba nie o to chodzi. 

Dla zainteresowanych: zaledwie kilkanaście milionów lat temu klimat na obszarze Polski był tak ciepły że w morzu na Podkarpaciu żyły korale. I nie miała na to wpływu "działalność człowieka". Widziałem te rafy (jako skamieniałości). Co na to lewactwo?

Honic

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1599827

Powiem obrazowo tak: za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał więc należy dać sobie spokój w tym współzawodnictwie. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Zastanów się nad tym: Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3

https://www.youtube.com/watch?v=y92bYF8Fpto&index=22&list=PLjUpr2IJF830w3VOlSRXHt3GUm5rrweKf

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1599859

Powiem obrazowo tak: za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał więc należy dać sobie spokój w tym współzawodnictwie. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Zastanów się nad tym: Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3

https://www.youtube.com/watch?v=y92bYF8Fpto&index=22&list=PLjUpr2IJF830w3VOlSRXHt3GUm5rrweKf

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1599860

cyt. za: Zk   

Jak trzeba mieć sprany mózg żeby uwierzyć, iż wszechświat i życie powstało samoistnie z niczego. Wszystkie procesy jakie dzieją się na ziemi i niebie przeczą tej tezie (teorii), a mimo to na siłę się ją wciska wszędzie (w szkołach, TV, książkach, na uczelniach). Każda rzecz ma swojego projektanta i stwórcę. Stół bez pracy stolarza nigdy się sam nie stworzy, tak samo jest z wszystkim innym. Ziemię, niebo i człowieka stworzył Bóg. Podobnie też jak każda rzecz również człowiek stworzony został w konkretnym celu, tym jednak różni się od np. samochodu, że ma umysł i wolną wolę, dlatego może unikać spełniania swego powołania lub wprost się mu sprzeciwić. Może zająć się wyłącznie sobą, odrzucić Stwórcę i jego prawo, skupić się na własnym JA. Takie postępowanie ma jednak swoje konsekwencje, bo Bóg wyraźnie powiedział, że za życie wg jego przykazań jest nagroda, a za życie "na własną rękę" (łamanie przykazań Bożych) kara. Ludzie mogą wypierać to ze swojej świadomości (nawet jest ktoś kto im w tym pomoże - Szatan), negować istnienie Boga, twierdzić, że nie ma nic poza doczesnością, ale w istocie nie zmienia to położenia człowieka. Ludzie żyją w świecie stworzonym przez Boga, w którym obowiązuje Prawo Boże i każdy, każdy nie zależnie czy w to wierzy czy to ignoruje czy to neguje, stanie przed Stwórcą aby zdać sprawozdanie ze swojego życia i zostać osądzony wobec Prawa Bożego. Tak naprawdę każdy to wewnętrznie czuje, każdy nosi znamię Boże, ale ten krzykliwy świat robi wszystko zagłuszyć ten wewnętrzny głos. Świat jest piękny, bo został stworzony przez Boga, niestety na świecie panuje zło (co widać na każdym kroku), które niszczy Boże stworzenie. Ludzie, przystańcie na chwilę i zastanówcie się, czy to wszystko zmierza w dobrym kierunku? Nie bądźmy krótkowzroczni, bo życie to tylko chwila, ale bardzo ważna bo od niej zależy nasza wieczność...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1599861

Krótko, treściwie i rzeczowo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1599847