Zieloni koalicjanci PO to jednak kretyni

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To , że Zieloni są panie tego jacyś dziwni, to najłagodniejsze określenie jakie mogę użyć  w stosunku do tego lewackiego ugrupowania, które z zielonym ma tylko kontakt przez zielone, płacone im najprawdopodobniej przez Sorosa.

To, że zieloni nie są żadnymi ekologami walczącymi o przyrodę  pokazuje np. taki  Greenpace Polska, którego cały zarząd jest niemiecki i bardziej reprezentuje interesy Niemców niż Polaków.

Nie widać działań ekologów, gdy do Wisły wpływa szambo, a odpady z niedziałającej spalarni z oczyszczalni  „Czajka” rozwożone są po całej Polsce, gdzie są ekolodzy, gdy na skraju Puszczy Noteckiej buduje się jakieś potężne zamczysko.

Stan umysłu Zielonych, którzy są częścią KO pokazała pani poseł ( swoją drogą kto na taką osobę głosował?)  Urszula Zielińska, która powiedziała ni mniej ni więcej tak: Przekop Mierzei Wiślanej sprawi, że wszystkie polskie rzeki spłyną do morza.

Bójcie się narody, w których kanały oplatują całe kraje, że wspomnę Holandię i Belgię.

Ta pani reprezentuje stanowisko Rosji, która protestuje przeciwko budowie przekopu, żeby Polska mogła się uniezależnić od fanaberii Rosji przy wpływaniu jednostek pływających przez Ciś. Pilawską na Zalew Wiślany.

Charakterystyczne jest to, że Urząd Marszałkowski w Gdańsku zgodnie z interesem  Rosji a nie Polski protestuje przeciwko budowie przekopu.

Czasami polski rząd ulega niepotrzebnie oszołomom ekologom, jak to było w przypadku walki kornikiem drukarzem, gdzie odstąpienie od usuwania drzew zarażonych kornikiem spowodowała, co spowodowało postęp kornika drukarza w dewastowaniu Puszczy Białowieskiej, w trybie geometrycznym.

Niemcy, walcząc z kornikiem drukarzem wysłali oddziały policji, którzy siłą usunęli tzw. ekologów.

Czasami w starciu z oszołomami, trzeba pokazać siłę państwa.

 

https://www.magnapolonia.org/poslanka-koalicji-obywatelskiej-przekop-mierzei-wislanej-sprawi-ze-wszystkie-polskie-rzeki-splyna-do-morza/?fbclid=IwAR1w10MIwQjBM6lDTr-8ss8uBLrmRyFTZkjuV8E7J3SovTosz8jUsIgbe04

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

usuwającą "zielonych szkodników" nikt nie składał donosów do komisji ekspertów UNESCO ani  do żadnych innych Komisji Europejskich 

Nie było niemieckich "Marków Jastrzębi", którzy cieszyliby się, że takie donosy istnieją.

Skąd w Polsce tak bardzo rozmnożyli się przedstawiciele najstarszego zawodu świata?

Gwoli wyjaśnienia - najstarszy zawód to donosiciel - pierwszym był Adam w Raju, gdy donosił na Ewę: «Niewiasta, którą postawiłeś przy mnie, dała mi owoc z tego drzewa i zjadłem».

Głupota, kretynizm, wydaje się być chorobą zakaźną, a donosicielstwo?  Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...

Pozdrawiam serdecznie,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1609674

Te czasy minęły kiedy to pod koniec XVIII wieku wieszano zdrajców, czy w czasie II wojny Kedyw wydawał wyroki na zdrajców i donosicieli. 

Ponieważ prasa jest w 80% w rękach niemieckich , a kasta uniewinnia masowo, to tylko ustawa podobna do tej, która jest we Francji i Niemczech, że media zagranicznej mogą mieć do 20% w rynku  prasy, co spowodowałoby gdyby weszła, że zdrajcy i donosiciele mieliby słabe zaplecze medialnie i jestem niemal pewien, że ilość donosów momentalnie by spadła.

 

Szacunek 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1609684

Do tej roboty nie nadają się normalni ludzi stąd wśród ekologistów nadreprezentacja kretynów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1609688

Słusznie prawisz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1609708