Odległość 50 km samolotem a co? tak dbają o klimat.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Odległość 50 km samolotem a co? tak dbają o klimat.

Po twierdzeniu przez lewaków chyba kilkadziesiąt lat temu, że światu grozi przeludnienie, później, że światu grozi głód, gdyż będzie za mała produkcja żywności,  później światu groziła tzw. dziura ozonowa, teraz lewactwo znalazło nowego „konika” czyli katastrofa klimatyczna.

Trzeba podkreślić , że nie ma „twardych”  naukowych dowodów, że za ocieplenie klimatów odpowiada człowiek.

Oczywiście trzeba dbać o klimat, ale robienie z tego religii jest grubą przesadą, tym bardziej, że Rosja i Chiny odpowiedzialne za   produkcję prawie 40% CO2, mają w poważaniu wszystkie  tzw. „Szczyty Klimatyczne” w tym ostatni i w ogóle nie pojawiły się w Glasgow.

Kawalkada  (ponad 80) samochodów dziadka Bidena, ponad setka samolotów, którymi przylecieli przywódcy państw, zostawiając olbrzymie ilości śladu węglowego, zarazem nawijając makaron na uszy o ochronie klimatu, świadczy o hipokryzji  tego „towarzystwa”.

Ale wszystkich pobiła Ursula von coś tam, coś tam. Jak podała prasa całkiem nie dawno odległość z Wiednia do Bratysławy, którą można pokonać rowerem w ca. 3 godz. niemieckie panisko musiało pokonać samolotem, a co, kto bogatemu zabroni.

Jeżeli są plany, że po 2030 r. ma być zakaz używania samochodów spalinowych, to ta ideologia staje się groźniejsza niż komunizm a przykład z samochodami jest jednym z wielu, który spowoduje nie dość, że olbrzymi wzrost kosztów energii, a Europa nie będzie w ogóle konkurencyjna do Azji i stanie się  w jakimś sensie skansenem, a za ideologiczne pomysły lewactwa zapłaci tzw. szary obywatel.

]]>https://www.tvp.info/56745939/ursula-von-der-leyen-zamowila-prywatny-odrzutowiec-na-trase-z-wiednia-do-bratyslawy-50-km-szefowa-ke-wzywa-do-powstrzymania-katastrofy-klimatycznej]]>

]]>https://wpolityce.pl/swiat/572657-szefowa-ke-pokonala-50-km-prywatnym-odrzutowcem]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

pogrywają z nami w dupaka. Starożytna gra towarzyska sprawdza się w elitach brukselskich świetnie. Wszyscy zdziwieni tym faktem do reedukacji marsz :-)).

Vote up!
0
Vote down!
0

yenom

#1634988

Jest też powiedzenie "palić głupa", co lewactwu i oszołomom bardzo dobrze wychodzi.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1635007