DONALD [– – – –] !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

Jak wynika z relacji kiboli (d. kibiców) – w czasie ostatniej kolejki naszej, za przeproszeniem Ekstraklasy, policja otrzymała rozkaz wsadzania do więźniarek wszystkich, którzy wznosili wrogie hasła przeciwko naszej najlepszej w dziejach Polski partii oraz przeciw najlepszemu premierowi. Mowa o Platformie Obywatelskiej i o Donaldzie Tusku. Wyłapanie bandytów, szydzących sobie z premiera i PO stało się możliwe, dzięki błyskawicznemu przeszkoleniu agentów policji, którzy w przebraniu kiboli mogą wyłapać wrogów naszej neo-liberalnej Ojczyzny. 

Podobna akcja, oczyszczająca III RP z wrogich elementów anty- platformerskich i anty-donaldystycznych ma zostać przeprowadzona na Krakowskim Przedmieściu w dniu 10 czerwca. W związku z tym, rząd wyasygnował z rezerwy finansowej dodatkowe 10 milionów złotych na przeszkolenie 1000 tajnych agentów, którzy przebrani zostaną za uczestników wieczornej Mszy św. w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela, a nawet za ministrantów, służących do mszy. W tym celu zakupiono już komeżki, dla przebranych ministrantów, oraz 200 zestawów nadawczych, dzięki którym agenci będą mogli się komunikować bezpośrednio z centralą – umiejscowioną w pałacu namiestnika lub w kancelarii naszego najlepszego w dziejach Polski premiera. Centrala kierować będzie policyjne więźniarki w te miejsca, gdzie pojawi się nieprzychylny dla naszego najlepszego premiera transparent. Oczywiście, podobne działania zostaną wszczęte wobec osób szkalujących imię naszego p.rezydenta. A zwłaszcza jego nazwisko.

To nie wszystko. Nasz najlepszy w dziejach rząd, pod kierownictwem najlepszego premiera, wydał już rozporządzenie dotyczące identyfikacji poprzednich uczestników mszy św. w intencji Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego i jego Małżonki śp. Marii Kaczyńskiej oraz wszystkich ofiar katastrofy w Smoleńsku. Zdjęcia tych uczestników zostaną umieszczone w Internecie w celu identyfikacji - podobnie, jak teraz policja identyfikuje kiboli. Chodzi o to, by przed dniem 10 czerwca usunąć z Krakowskiego Przedmieścia osoby o faszystowskich poglądach. Tak więc prewencyjnie zostaną aresztowani nie tylko ci, co nieśli 10 maja wrogie naszej partii i jej przywódcom transparenty, ale zwłaszcza ci, co nieśli znicze i pochodnie – kojarzące się żurnalistom TVN z Adolfem Hitlerem i Goeringiem.

Jak zapewnił rzecznik rządu, celem premiera, partii i rządu jest normalizacja sytuacji w kraju, czego warunkiem jest eliminacja elementów wrogich, siejących nienawiść i zwątpienie do premiera oraz podważających niepodważalne sojusze, które zawarł nasz ukochany premier i wasz ukochany p.rezydent po katastrofie pod Smoleńskiem.

Dlatego, każda próba podważenia naszych sojuszy zostanie bezwzględnie wyeliminowana, a ręka niosąca złowrogi transparent zostanie obcięta !

Rząd z całą powagą podchodzi do przewidywanych zagrożeń, dlatego w trybie pilnym zakupił 30 dodatkowych więźniarek z Fabryki Więźniarek w Witebsku. Jak zapewnił premier, jest to bardzo korzystny zakup, gdyż podpisaliśmy z Białorusią umowę offsetową, co pozwoli następne, zamówione już więźniarki montować w Polsce. Wpłynie to na wzrost zatrudnienia w Hucie Łabędy i na dalszy, niewątpliwy wzrost PKB na głowę mieszkańca.

Rząd, partia oraz osobiście pan premier z troską pochylają się nad przejściowymi problemami ludności, w związku z przejściowymi podwyżkami cen na podstawowe artykuły. Szczególnie panu premierowi leży na sercu pomyślność ludzi codziennej pracy, którym nie w głowie jest podpalanie Ojczyzny przy pomocy zniczy na Krakowskim Przedmieściu oraz wznoszenie wrogich legalnemu rządowi haseł.

Nie można dopuścić do odebrania z trudem osiągniętych przez naszą partię i Donalda Tuska zdobyczy ! Dajmy odpór wrogom naszego doskonałego systemu, skupiając się na wszelki wypadek wokół celi, które wkrótce wskaże nam partia i rząd Donalda Tuska !

Z uwagi na powagę sytuacji, oraz na nadchodzącą prezydencję Polski, w czasie której naród powinien zademonstrować poparcie dla legalnie wybranych władz naszego kraju, rząd wprowadza na okres przejściowy ustawę o cenzurze, na podstawie "Dziennika Ustaw" nr 20 z 12 VIII 1981, poz. 99. Równocześnie – rząd i partia nakłaniają kiboli (d.kibiców) oraz zadymiarzy z Krakowskiego Przedmieścia do korzystania z wzorcowych transparentów, dostępnych u Rzecznika Rządu Grasia ( bliższe informacje pod telefonem: 0-22 694-61-51). 

Rząd na okoliczność przygotowywanych przez różne grupy społeczne demonstracji, przygotował 2000 transparentów, popierających linię naszej partii i rządu oraz samego premiera.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pomożecie....no Towarzysze...razem z Partią

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

czasem trzeba jak krowie na rowie

#159504

prawda taka ,że skupią się w celi - cały ten nie-rząd na powierzchni 2 x 2 m. Oby jak najszybciej. _________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#159513

Dobry komentarz. Mam nadzieję, że ktoś ich rozliczy. I to jak najszybciej!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chcę, by moje dzieci żyły w wolnej Polsce!

#159588

To dobrze, iż władz dba o ład i porządek - By Polska rosła w siłę, a Polakom...

Podrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#159540

A wszystki wrogim silom mowimy stanowcze NIE!!! Kazda reke podniesiona na Partie obetniemy i damy odpor syjonistycznym silom wrogim naszej Platformerskiej Ojczyznie (i takie tam inne duperele przerabiane na zebraniach partyjnych w kazdej fabryce za dobego PRLu)Idzie nowestare  ludu roboczy do broni do broni .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159579

Proces karania w toku. Odbieranie rozumu POpaprańcom z szeryfem na czele postępuje i przyśpiesza, a więc: zachodźże słoneczko, skoro masz zachodzić, bo mamy powera, aby nocą chodzić. Rozpętałeś żałosny człowieczku coś, o czym nie masz pojęcia i wyobrażenia. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159842