Jak Dziambor kraść to dobrze – czyli 77 limuzyn dla nierobów…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

W ramach „odpolitycznienia” spółek skarbu państwa - Portem Gdańsk kieruje delegowany do tego zadania członek rady nadzorczej Krzysztof Kaczmarek. Odpolityczniony Krzysztof Kaczmarek to zupełnie przypadkowo - wspólnik męża posłanki Magdaleny Sroki. Sroka, która startowała z list Trzeciej Drogi i z wysuniętego ramienia PSL-u  - w przeciwieństwie do Dziambora - uzyskała mandat i w styczniu 2024 została powołana na przewodniczącą sejmowej komisji śledczej ds wykorzystania oprogramowania Pegasus.

Jak poinformowało Radio Zet - były poseł Konfederacji Artur Dziambor został zatrudniony w Porcie Gdańsk na stanowisku dyrektora Departamentu Marketingu i Komunikacji i ma również pełnić funkcję rzecznika prasowego portu. A to ci fachowiec!

W kontekście całkowitego odpolitycznienia Portu Gdańsk oraz zatrudnienia posła Konfederacji na wysokopłatnym stanowisku w państwowej spółce – warto przypomnieć wpis Artura Dziambora z ubiegłego roku:

"Wystarczy Nie Kraść! - z tym hasłem lata temu PiS szedł do wyborów. Po wzięciu władzy, wpadli na to, że rzeczywiście nie ma co kraść, jak można całkiem legalnie poobsadzać swoich na wysokopłatnych stanowiskach w spółkach państwowych i w instytutach powoływanych do nicnierobienia" – napisał obecny nierób z Konfederacji na wysokopłatnym stanowisku.

Teraz – gdy Dziambor może już całkiem legalnie kraść jako przedstawiciel junty 13 Grudnia, która niczym się nie zajmuje jak tylko odpolitycznieniem Polski, czyli także nielegalnym obsadzaniem swoich ludzi na wysokopłatnych stanowiskach w spółkach państwowych, w mediach i w instytutach powoływanych do nicnierobienia – stało się jasne, że „odpolityczniona” Konfederacja stała się immanentną częścią junty Donalda Tuska. I to bynajmniej nie za sprawą nominacji Dziambora na wysokopłatnym stanowisku w porcie gdańskim! Drogę do legalnego okradania Polski przez Dziambora otworzył nie kto inny, jak absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze Krzysztof Bosak, który został wybrany przez juntę 13 Grudnia na wicemarszałka Sejmu!

Zatem wszystkie sugestie, by PIS zwiększył swoje poparcie poprzez sojusz z Konfederacją są tak samo trafne, jak dotychczasowe próby puszczania oka do PSL-u i Trzeciej Drogi! Wystarczy wspomnieć tylko komisarza Wojciechowskiego (byłego członka PSL), czy też „posełki” Pawłowskiej (od Hołowni) – skuszonej do zasiadania w Sejmie przez.....oczywiście Szymona Hołownię – w miejsce Mariusza Kamińskiego! Pawłowska – w przeciwieństwie do Dziambora - będzie zatem nielegalnie okradać Polskę, powołana jako dublerka Kamińskiego na posła III RP! Podobnie zresztą jak Gasiuk-Pihowicz - zatrudniona przez juntę w nieistniejącej dla junty Krajowej Radzie Sądownictwa oraz już setki - jeśli nie tysiące reprezentantów junty 13 Grudnia, zatrudnionych na nielegalnych ale wysokopłatnych stanowiskach - po opanowaniu siłą "reżimowych" mediów, Prokuratury i sądów...

O skali rozpoczętej już grabieży Polski przez całkiem legalnie a także nielegalnie obsadzonych przedstawicieli junty 13 Grudnia na wysokopłatnych stanowiskach w spółkach państwowych i w instytutach, świadczy choćby fakt rozpisania przetargu o wartości 10 mln zł na zakup 77 luksusowych limuzyn dla powoływanych do nicnierobienia 77 członków Tuska rządu, który liczy sobie – bagatela - aż 134 osoby!

Co ciekawe, wszyscy z pyszczących na PIS obecnych członków okupacyjnego rządu gauleitera Tuska – tak jak codziennie pojawiali się w reżimowej TVPInfo z oskarżeniami oraz zapewnieniami, że jak zaczną rządzić skończy się nie tylko Bizancjum, ale także obsadzanie nierobów na wysokopłatnych stanowiskach – nagle znikli z ekranów odpolitycznionej TVP!

Pomijając kompletnych dyletantów, powołanych na szefów resortów w osobach Sienkiewicz, Bodnar, Kierwiński, Kosiniak-Kamysz, Iza Leszczyna, Gawkowski, Nowacka, Dziemianowicz-Bąk, Hennig-Kloska, Okła-Drewnowicz, Nitras, Szłapka, Klimczak czy Wieczorek – gdzie się ukryli brylujący w reżimowej TVPInfo tacy reformatorzy (obecnie w randze wiceministrów) jak choćby Joanna Mucha, Lubnauer, Myrcha (ps.Belzebub), Śmiszek,Lasek, Kinia Gajewska, Paweł Olszewski, Zielińska, Rzepa, Motyka, Krajewski i wierny Jaruzelskiemu do końca życia obecny wiceminister dyplomacji Andrzej Szejna???

Przecież podpułkownik Sienkiewicz tak odpolitycznił TVP, że dzisiaj każdy z oczekujących na limuzyny 77 wiceministrów, mógłby codziennie godzinami opowiadać bajki o tym „co już zrobił” dla Polski – oprócz obsadzania swoimi ludźmi wysokopłatne stanowiska w spółkach państwowych i w instytutach powoływanych do nicnierobienia! A przecież wystarczy, by odpolitycznione TVPInfo przemianowało "Strefę Starcia" na "Strefę Miłości", by znów tam pojawiła się niedżałowana Rzepa wraz z Szejną!

Czyżby problem odpolitycznionej TVP polegał zatem na braku środków transportu dla wybrańców Narodu, oczekujących na 77 limuzyn - w tym dla Rzepy i Szejny? Przecież taka Urszula Zielińska (wiceministra ds. klimatu, która zapowiedziała 90% redukcję CO2 do 2030 roku) mogłaby na rowerze dojechać do obecnego studia TVP – ostatecznie zaś - na ramce roweru wiceministra Miłosza Motyki z PSL-u!

Milczy też wymowny w reżimowej TVP Dariusz Klimczak (obecnie Minister Infrastruktury) na temat dokonań opanowanego przez PSL ministerstwa. Czyżby jedyną wytyczną Tuska dla członka PSL w randze ministra – jest przygotowanie Polski na likwidację infrastruktury w ramach paktu Fit for 55, o czym już zakomunikowała wiceministra Zielińska?

Jedyną nadzieją na jakieś sukcesy Polski pozostaje kierownictwo Ministerstwa Sportu w osobach: Sławomir Nitras - Minister Sportu i Turystyki, Piotr Borys - Sekretarz Stanu, Ireneusz Raś - Sekretarz Stanu, Ireneusz Nalazek - Podsekretarz Stanu i Adam Wojtaś- Dyrektor Generalny. To oczywiste, że wszystkie sukcesy polskich sportowców ekipa junty 13 Grudnia odważnie weźmie na klatę, zaś za klęski obarczy PIS. Jednak tak liczna obsada ministerstwa i to w rękach takich fachowców jak Nitras, Borys, Raś i Nalazek sugeruje, że w MS opracowywana jest nowa taktyka rządu na czekające go na wiosnę rozgrywki z demonstrantami...

Zgodnie z wytycznymi szefa rządu – taktyka na starcia z demonstrantami oparta już jest i oczywiście będzie - na harataniu w gałę. Tylko klasyczna „kiwka” Donalda Tuska oraz gra na czas mogą zapewnić juncie 13 Grudnia przetrwanie do rundy jesiennej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Dziambor najpierw stracił twarz, a teraz na niej usiadł.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1659237

Na moje oko, posłom płci hmm... innej niż męska, którzy na siłę próbują znaleźć żeńską formę określenia  "pani poseł", powinien przysługiwać tytuł "posłanka" - inaczej kanapa,

lub "poślica" - wszystkie faunopodobne skojarzenia dozwolone.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1659238

Wczoraj na pytanie qrwiszcza z TVN24 o to kiedy paliwo będzie po 5,15 zl Tusk odpowiedział, że sam się. nie może tego doczekać.
Serio.
Znacie bardziej bezczelnego chuja?
Bo ja nie.

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1659244

Chamy wlazły do urzędów i na salony. Słoma im z walonek wyłazi ale "lymuzynami bendom jeździć", " żeby "żyło siem lepiej" - kolesiom, a dla Polakow " piniendzy NIMA i NIE bendzie"    

Vote up!
3
Vote down!
0
#1659259

Mafiozi i przestępcy z PO-PSL oraz ruskiej agentury z Polska 2050 w niczym nie różnią się od okupantów sowieckich ze stalinowskiego, zbrodniczego NKWD. Namiestnikami zbrodniczego Kremla sowietyzującymi tzw. PRL byli m.in. sowieccy zbrodniarze z NKWD Jaruzelski i Kiszczak.

W niczym od nienawiści bolszewickiej nie różni się także nienawiść mafiozów z PO-PSl i ruskiej agentury z Polska 2050 do prawdy, Polaków, polskości i polskiego patriotyzmu.

Potwierdzili to w Sejmie m.in. załgany przestępca z PO ppłk Sikorski z sowieckich tajnych służb oraz jego zwierzchnik - niemiecki agent, führer i mafiozo Tusk - obaj łżący i kłamiący z wprawą bolszewicko-sowieckich zbrodniarzy mordujących Polaków i polskich patriotów.

  • Tym bardziej, że przestępcy oraz mafiozi z PO-PSL i Polska 2050 chroną kilku swoich posłów i senatorów oskarżanych o poważne przestępstwa - zapewniając im immunitet poselski w Sejmie i Senacie.

Mafiozi i przestępcy z PO-PSL i Polska 2050 łamiąc prawa i konstytucję wprowadzają swój bolszewicki "terror praworządności" - jak to określił przysłany do Polski z pełnej ruskiej agentury i łapowników zbolszewizowanej UE - führer i przywódca tej mafii Tusk.

Już od pierwszych dni mafijnego rządu Tuska jego nominaci, niczym przestępcy, łamali prawo i poważnie naruszali konstytucję. Ponadto, pod fałszywymi zarzutami, bezprawnie wsadzili do więzienia niewinnych posłów PiS z CBA, którzy walczyli z przestępczością mafijnego PO-PSL.

  • Czyli mafiozi i przestępcy z PO-PSL i ruska agentura z Polska 2050 otwierają sobie szeroko drzwi do bezkarnego niszczenia oraz rabowania Polski i Polaków w interesie ruskiej agentury w zbolszewizowanej UE i rabujących Polskę mafii w UE oraz Niemczech.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659265