ANALIZA PRZEDWYBORCZA (19.10.18 - SZKIC)

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Strategia dobrej zmiany składa się z kwartetu czterech wyborów - samorządowych - unijnych - parlamentarnych i prezydenckich. Strategia jest z pozoru bardzo prosta. Najważniejsza akcja wyborcza rozegra się jesienią 2019 roku, a jej zasadniczym celem, decydującym dla przyszłości Polski jako państwa poważnego jest osiągnięcie parlamentarnej większości konstytucyjnej.
 
Aktualne wybory samorządowe są testem weryfikującym aktualny kontekst polityczny, co pozwoli na zrealizowanie szczegółowego programu działań politycznych, przygotowujących Polskę do późniejszych rozstrzygnięć. Decydujące są następujące wnioski z aktualnego przebiegu wyborów samorządowych:
 • Oczywiście zależy nam na możliwie najlepszym wyniku w tych wyborach, ale nawet najgorszy wynik nie jest decydujący, ponieważ nie może być gorzej niż jest. Aktualnie prawie cała władza samorządowa tkwi w rękach totalitarnej oligarchii i ufając w rzeczywiste wyniki rządu zjednoczonej prawicy, mamy szansę nieco tylko poprawić naszą pozycję w samorządach. 
 • Władza totalitarnej opozycji na poziomie samorządowym osiągnęła poziom skrajnej degeneracji do oligarchii lokalnych kleptokracji, w których miejscowe samorządowe sitwy i mafie mają trudne do pokonania aktywa materialne i polityczne - co stanowi pierwszy do rozwiązania problem na drodze do pozytywnej reformy państwa polskiego.
 • Samorządowa kampania wyborcza doprowadziła do odkrycia kart totalitarnej opozycji, która ujawniła do końca kim jest i czym się posługuje i dlatego w najbliższej przyszłości ta wiedza musi być bezwzględnie wykorzystana.
  Mianowicie, totalitarna opozycja jest samodzielnym wrogiem wewnętrznym, zdolnym do wykorzystania wszystkich dostępnych i możliwych do wykorzystania narzędzi przeciwko Polsce, Polakom i naszym narodowym interesom, przeciwko polskiej suwerenności, przeciwko polskiej Niepodległości w sojuszu z wszelkim wrogiem zewnętrznym wrogiem polskiej racji stanu oraz suwerenności Państwa polskiego. 
 • Głównym celem i jedyną strategią polskiego wroga wewnętrznego jest pośredni i bezpośredni udział w ekonomicznej eksploatacji, grabieży oraz niszczeniu aktywów polskiej gospodarki. Grabież i destrukcja siły i potencjału ekonomicznego Polski. Mówiąc wcale nie złośliwie, konsorcjum totalitarnej opozycji nie ujawnia swojego programu politycznego, ponieważ on jest skrajnie antypolski.
 • Antypolski wróg wewnętrzny jest nie tylko totalitarną pseudo opozycją, ale jest nieuczciwą i skrajnie zdemoralizowaną formacją, która nie cofnie się przed żadnymi środkami w swojej walce o dalsze utrzymanie swojej władzy i zdolności do zbrodniczej grabieży, eksploatacji i destrukcji wszelkich polskich aktywów i zasobów. 
 • Totalitarna opozycja nie cofnie się przed żadnym oszustwem, kłamstwem, przed żadną zbrodnią, łajdactwem ani żadną prowokacją ani żadną wojną w walce przeciwko polskiej racji stanu oraz przeciwko polskiemu Państwu. Totalitarna opozycja nie cofnie się przed zawarciem antypolskich sojuszy z każdym wrogiem zewnętrznym, efektywnie działając przeciwko polskiej racji stanu i wbrew nawet najoczywistszym polskim interesom. 
  Wystarczy spojrzeć do jakich czynów totalitarna opozycja zdolna była, gdy władzę sprawowała, wystarczy dostrzec, że w walce politycznej ta pseudo opozycja nie waha się i sprawnie posługuje hitlerowskimi narzędziami walki politycznej.
 • Wszystkie wskazane wyżej wnioski mogą być precyzyjnie udowodnione faktami branymi wprost z historii polskiego wroga wewnętrznego. 
WNIOSEK KOŃCOWY
Polska dysponuje siłami, środkami działania i skutecznymi narzędziami, które po żmudnym przygotowaniu, już są i mogą być użyte w sposób absolutnie praworządny, sprawiedliwy i efektywny do wyeliminowania z polskiego życia politycznego i ukarania zdrajców zatrudnionych w antypolskich agenturach i agendach antypolskiego wroga wewnętrznego przy pełnej aprobacie międzynarodowej widowni politycznej.
MANE, TEKEL, FARES
 
Przypisy:
Wybory samorządowe: 21 października 2018.
Wybory do parlamentu europejskiego: 23-26 maja 2019.
Wybory do Sejmu: 13, 20, 27 października, 3 lub 10 listopada 2019.
Wybory prezydenckie: 2020

Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. Weźmy taki przykład. Dlaczego tak wielu z nich tak bardzo czuje wielki "STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM" [link]

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

 

 • Osiągnięcie sukcesu w triadzie wyborczej w wyborach samorządowych (2018)europejskich (2019) do PE i wreszcie parlamentarnych (2019) do Sejmu. Konieczną miarą tego sukcesu jest osiągnięcie znacznej, bezpiecznej większości konstytucyjnej zjednoczonej prawicy w polskim Sejmie. Bez spełnienia tego warunku osiągnięcie celów strategicznych staje się mało prawdopodobne, a być może nawet jest niemożliwe.
 • Spełnienie warunków koniecznych jest programem splotu czynności projektowanych na lata 2018 - 2020. Wybory prezydenckie 2020 nie są zaliczone w poczet wyborczej triady, ponieważ powinny być jej wynikiem i przebiegać po uchwaleniu nowej Konstytucji, zgodnie z nowym zreformowanym systemem ustrojowym Państwa Polskiego w służbie Narodu. Dopiero nowa Konstytucja umożliwi doprowadzenie polskich reform do realnego sukcesu. 
 • Wolność słowa - "nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć" taka jest nasza zasada, która musi przezwyciężyć totalitarne prawo Schetyny-Timmermansa - "nie zgadzam się z tym co mówisz, więc mogę kłamać ile chcę i oddam życie, abyś nie miał prawa powiedzieć ani jednego słowa". Musimy faktami przekonać nas wszystkich, że w Polsce każdy z nas ma prawo do wolności słowa, każdy z nas ma prawo do szacunku. Musimy przekonywać, nie wymuszać, zwyciężymy, gdy faktami przekonamy także i naszych oponentów. Prawda jest jedyną naszą bronią.

WARUNKI WSPARCIA

 • Pierwszym warunkiem, potrzebnym do zapewnienia sukcesu w triadzie wyborczej jest totalne polityczne obezwładnienie totalitarnej partii antypolskiej w jej międzynarodowym środowisku, jeśli mamy ustawić sprzyjające Polsce warunki w zarówno przestrzeni międzynarodowej jak i wewnętrznej. Zakładam, że nie muszę konkretnie wskazywać narzędzi, które muszą być niezawodnymi młotami eliminującymi ultra totalitarną partię antypolską. Pisałem o tym kiedyś ("OSTATNIE OSTRZEŻENIE" [link]). Czeka ich infamia*). Nawet żaden kot nie będzie chciał wysikać się do ich kuwety. 

[link]

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1573644

"Mówiąc wcale nie złośliwie, konsorcjum totalitarnej opozycji nie ujawnia swojego politycznego programu, ponieważ jest on skrajnie antypolski".

Trudno o lepsze podsumowanie totalnej opozycji!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1573646

Wybory samorządowe stworzą przyczółki Dobrej Zmiany lokalnie - a to wielki kapitał na przyszły rok...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1573659

Jest bardzo poważny problem - aktywizacja, zainspirowanie ludzi do uczestniczenia w wyborach. Komuna przez dziesięciolecia wkręcała obywatelom przekonanie o rytualnym znaczeniu aktu wyborczego. Odkręcenie tego fałszu jest warunkiem zadziałania tych przyczółków.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1573672

Świetna analiza - gratulacje dla autora. Wielu z nas już nie pamięta, jak Państwowa Komisja Wyborcza jeździła (za nasze pieniądze) szkolić się w stolicy światowej demokracji. Jeśli pomyśli się o tym dłużej niż ułamek sekundy, to wniosek jest jeden - porażający SKANDAL. Jakoś organy Unii Europejskiej nie obawiały się wówczas o praworządność

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1573704


severe-weather.EU
‏[link]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

michael

#1573742

Liczby pitagorejczyków:

01 - punkt;
02 – linia;
03 – płaska figura geometryczna;
04 – bryła;
05 – własności ciał fizycznych;
06 – życie;
07 – duch;
08 – miłość;
09 – roztropność i sprawiedliwość;
10 – doskonałość wszechświata.

www.eioba.pl - [link] Liczby pitagorejczyków - Spekulacje liczbowe i genialna intuicja.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1573743

https://www.youtube.com/watch?v=8y26cQoMROA - 19 paź 2018

https://www.youtube.com/watch?v=XkNdCBOUtpk - 12 paź 2018
10/04/2010 FAKTY (ODC.56)
OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1573745