Dla Żydów Holocaust skończył się w 1945, dla Polaków w latach 50 tych.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dobrze powiedział poseł Jakubiak , że gdyby nie Polacy, żaden Żyd by nie przetrwał II wojny na terenach byłej II RP okupowanych przez Niemców.

Straty Polski są niewyobrażalne, zginęło 3 mln. Żydów i 3 mln. Polaków. Ale dla Polaków Holocaust trwał do prawie połowy lat 50-tych. To UB , prokuratura , sądownictwo było zdominowane przez Żydów.

To głównie oni wydawali wyroki śmierci na polskich patriotów. Proszę poczytać nazwiska prokuratorów, skazujących gen. Nil czy rtm. Pileckiego. To prok. Ppłk Helena Wolińska (Fajga Mindla) wydała nakaz aresztowania gen. Nila, To sąd składający się głównie z sędziów pochodzenia żydowskiego w I instancji i odwoławczy zatwierdził  karę śmierci, z kolei rtm. Pileckiego skazali polscy sługusy krasnoarmiejców, o zgrozo przewodniczący składu Sądu Wojskowego był  ppłk Jan Hryckowian. Hryckowian w czasie wojny był AK-owcem.

Państwo polskie już po 1989 r. wypłacało tym oprawcom wysokie emerytury, nawet tym, którzy wyjechali do Izraela.

Razem z krasnoarmeńcami wjechała do Polski cała masa Żydów , którzy później pozmieniali nazwiska na polskie.

Żydzi chcą zawłaszczyć całą pamięć o Holocauście, pomijając 3 mln polskich ofiar.

Holocaust polskich patriotów, wykonywany na zlecenie Rosjan przez Żydów jakoś strona izraelska nie zauważa.  

]]>http://www.fronda.pl/a/mordercy-rotmistrza-pileckiego,20068.html]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Wszystko to naga prawda tylko w tych naszych wyliczeniach zapominamy czesto o Romach. Im tez nalezy sie nasza pamiec. Nie badzmy tak jak Zydzi, ktorzy pamietaja tylko wlasne ofiary.

Zal serce sciska, skladam poklon wszystkim ofiarom  totalitaryzmow, tak niemieckiego jak i rosyjskiego ( nie zapominajac wkladu  zydowskiego w eksterminacje polskich patriotow)

Vote up!
9
Vote down!
0

Gosia

#1557489

Zgoda o Romach też należy mówić.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1557518

prokurator, żydowski pokurcz, który gnębił niewinnych ludzi. Po latach totalnego szmacenia się przywędrowała do Anglii, żeby tam smrodzić. Parszywiec.

Vote up!
7
Vote down!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1557490

To świadczy o słabości państwa polskiego, że taka postać jak Wolińska dożyła w Anglii do końca swoich dni , a nie w polskim więzieniu. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1557519

cyt. "Ale dla Polaków Holocaust trwał do prawie połowy lat 50-tych." 

Twierdzę, że krwawy Holokaust  Polaków zastąpił biały Holokaust, który zaczyna ewoluować w kierunku 1 biliona PLN.

Nie będę uzasadniać swojej tezy - wnioski są TU i na wielu innych stronach dostępnych w necie!

http://trybeus.blogspot.com/2015/06/lista-zydow-ktorzy-rzadza-w.html

*

Hanna Krall: Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków!

Bronisław Geremek: Niezbyt lubię ? Takie określenie jest niezbyt ścisłe! Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami.

https://gloria.tv/article/xk4wNyRamHx21dPTo8PkAaaYL

*

 Henryk Pająk w książce „Dwa wieki polskiej Golgoty” przytacza interesujący list rabina Barucha Levi do Karola Marksa. W liście tym czytamy, cytuję:

„NARÓD ŻYDOWSKI w swym ZBIOROWISKU jest MESJASZEM. BĘDZIE PANOWAŁ nad CAŁYM ŚWIATEM, połączy RASY LUDZKIE, zniesie GRANICE, obali MONARCHIE i stworzy ŚWIATOWĄ REPUBLIKĘ, która DA OBYWATELSTWO WSZYSTKIM ŻYDOM. W tej NOWEJ ORGANIZACJI LUDZKOŚCI synowie IZRAELA zdobędą ŚWIAT. SYNOWIE tej samej RASY, tego samego TRADYCYJNEGO WYCHOWANIA staną się bez ŻADNEJ OPOZYCJI elementem KIEROWNICZYM. Przede wszystkim narzuci się masom robotniczym PRZYWÓDCÓW ŻYDOWSKICH. W ten sposób, wraz ze ZWYCIĘSTWEM PROLETARIATU RZĄDY NARODÓW zintegrowanych w tej REPUBLICE przejdą łatwo w RĘCE ŻYDÓW. WŁASNOŚĆ PRYWATNA będzie ZNIESIONA przez RZĄD RASY ŻYDOWSKIEJ, która będzie ADMINISTROWAĆ BOGACTWU PUBLICZNEMU. Tak sprawdzą się OBIETNICE z TALMUDU, że nadejdzie CZAS MESJASZA i ŻYDZI będą mieli w SWOICH RĘKACH BOGACTWA WSZYSTKICH NARODÓW ŚWIATA.” – cytowana książka, wydana w 2012 r., str. 134.

https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/01/ks-prof-hab-jerzy-bajda-o-strasznych-planach-zydow/

PS

Historia naszego kraju pokazuje realne zagrożenie podporządkowania Polski przez lobby żydowskie. Żydzi są bardzo cwanym narodem. Wymyślili słowo "antysemita" strasząc nim każdego polityka czy osobę publiczną. Powinniśmy jak najszybciej uchwalić nową konstytucję, w której będzie wyraźne odwołanie do Boga i zakaz wszelkich działań antypolskich. Każdy Polak czy obcokrajowiec powinien podlegać karze za wszelkie działania i wystąpienia antypolskie.

https://jacekmiedlar.pl/2017/03/07/zydzi-zmieniali-nazwiska-nie-byli-lojalni-a-w-polskim-rzadzie-bylo-ich-tak-wielu-ze-zakazywano-im-wyjazdow-raport-cia-ktory-nie-pozostawia-zadnych-watpliwosci-wideo/
... plus komentarz w w/w linku:

Polskaw.pl mówi:

Marzec 7, 2017 o 3:30 pm\ KANLIE #1

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1557494

Dla Żydów nie liczą się ich ziomkowie, a kasa, którą chcą wyrwać Polakom.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1557520

w anglojęzycznym necie widziałem komentarz Izraelczyka, który pisał, że własnych przetrwałych Izrael ma w tyle, wielu zyje poniżej progu ubóstwa, nie jak ocaleni zyjący na Zachodzie. tak to te organizacje dbają o swoje rzekome sztandarowe cele a przecież Niemcy i inni wypłacają im stałe zapomogi

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1557545

Z większością Twoich spostrzeżeń zgadzam się, a nawet podpisuję obydwiema rękami, ale ... .

Nie bardzo rozumiem jednak Drogi Andy dlaczego uznałeś, że dla Polaków Holokaust stalinowski, stworzony głownie przez Żydów, którzy w większości napłynęli do Polski na rozkaz Stalina, razem z czerwoną zarazą, skończył się w połowie lat 50-tych. Nie rozumiem, bo prześladowania Żołnierzy Niezłomnych trwały nadal, a ostatni z ukrywających się Żołnierzy Niezłomnych przetrwał w ukryciu aż do połowy lat 60-tych, zatem?!

Komunistyczna decyzja pod koniec lat 60-tych o odesłaniu wielu Żydów do ich wymarzonej ojczyzny - Izraela niewiele zmieniła, bo do tej pory zdążyli oni już torturować, znęcać się, a w końcu skazać na śmierć - wymordować dziesiątki tysięcy Polskich Bohaterów, a ich rodzinom zniszczyć życie.

Podobno ostatni polscy więźniowie z przeszłością w Polskich Podziemnych Siłach Zbrojnych (używam takiego określenia, aby nie wymieniać wszystkich formacji wojskowych), skazywani głownie przez żydowskich sędziów wyszli z więzień na początku lat osiemdziesiątych, a to przecież pokłosie stalinowskiego Holokaustu, zatem ...

Niestety ten przymusowy wyjazd, prawda dość traumatyczny dla niektórych Żydów, dla innych jednak dość korzystny, bo stworzył wielu żydowskim zbrodniarzom stalinowskim możliwość uniknięcia odpowiedzialności, uniknięcia konsekwencji ich haniebnych czynów i nikczemnych win!

W związku z powyższym moim zdaniem znacznie bardziej prawidłowe jest wskazanie lat 60-tych jako terminu zakończenia stalinowskiego Holokaustu wobec Polaków - zakończył go w efekcie spowodowany przez komunistów wyjazd Żydów z Polski!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1557495

Powiem tak, ten krwawy okres Holocaustu skończył się w połowie lat 50, ale ten "biały" trwał znacznie dłużej.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1557521

Nazwiska zmieniali jeszcze podczas szkolenia w KOMINTERNie - nie był to przymus ale mile widziane, a co to znaczy w okresie stalinizmu wiadome - Zeszyty Historyczne nr 49 z 1979 roku - Ester Rozental-Sznejderman (była pracownica  KOMINTERNu sekcji polskiej szkoląca  Chazarów  m.inn. języka polskiego, absolwentka filologii polskiej)

Vote up!
3
Vote down!
0

antyleming

#1557507

Do desantu na Polskę przygotowywali się od dawna o czym świadczą min Zeszyty Historyczne , o których piszesz.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1557522