Co w trawie piszczy?

Obrazek użytkownika Jurand
Kraj

Obserwując z daleka to co dzieje się w Polsce jestem co raz bardziej pewny, że w Polsce przygotowywany jest zmach stanu, tylko tym razem nie będzie to gabinetowy (4 czerwca 1992) czy śmieszny ciamajdan przeprowadzany przez nieudaczników z PO.

Tym razem zabierają się za to zawodowcy. Tym razem najprawdopodobniej poleje się krew. Do tego bowiem dążą "obcy konspiratorzy". Chcą fizycznie wyeliminować tzw "Partię Polską", niezależnie od tego czy będzie to ktoś z PiS, czy narodowiec, czy ktokolwiek inny. Chcą pogrzebać raz na zawsze polskie dążenie do wolności, do niezależności, chcą zarżnąć katolicyzm, a dokładniej Polski Katolicyzm, polską wiarę w Boga.

Niestety jednym z prowodyrów jest już lub przynajmniej jest wyznaczony urzędujący Prezydent RP. To przypuszczalnie on ma objąć rolę "capo di tutti capi", przynajmniej na początku.

Wskazuje na to kilka przesłanek. Pierwsza to danie wolnej ręki i ochrona kasty sędziowskiej. Druga to powtarzające się próby przejęcia nieograniczonej kontroli nad Wojskiem. Myślę, że na ukończeniu jest już przejmowanie służb tzn Policji, ABW i co tam jeszcze. Bo to, że "ochroniarze" (uzbrojeni) są już wzięci to jest bezapelacyjne.

W przypadku zbrojnego zamachu stanu do akcji wkroczy również RAŚ oraz uzbrojone grupy ukraińskie. To wszystko jest przygotowywane wewnątrz. Na zewnątrz jest poparcie Berlina, Moskwy, Brukseli czy Paryża. A bezczelne zachowanie się Kijowa wskazuje na to, że i z tego kierunku mogą być poważne problemy.

Jest czego się bać. Jest do czego się przygotowywać.Ktoś może powiedzieć coś o manii prześladowczej, paranoi, ale czy aby napewno? Do wysnuwania tego rodzaju wniosków skłania również dziwne zachowanie się rządzącego PiS, w którym to dążenie do "kompromisu" zaczęło być przemożne. Najdziwniejsze jest to, że ten "kompromis" stał się popularny w dużj części elektoratu PiS. PiS w imię iluzorycznej "jedności" poprostu podkulił ogon. W dalszym ciągu wprawdzie słyszymy  i ze strony Prezydenta i ze strony przywódców PiS piękne patriotyczne przemowy, ale z czynami to już nie tęgo.

A teraz czas na pytania. Komu zatem można wierzyć w PiS? Myślę, że pp..Antoniemu Macierewiczowi, Zbigniewowi Ziobrze, pani Premier Beacie Szydło i być może Jarosławowi Kaczyńskiemu, o ile już się zakiwał.

Niewielu ich i bardzo łatwo wszystkich ich wyjąć, a jeśli zostaną wyjęci to kto stanie w ich obronie i w obronie Polski? Setki tysięcy Polaków? Śmiem w to wątpić, a jeżeli ja wątpię to targowica bioerze to za pewnik. Myślę, że odpowiedziałem na pierwsze pytanie.

Drugie pytanie powinno brzmieć, jak musi lub przynajmniej powinna być reakcja rządu?Są dwie możliwości. Pierwsza to oczekiwanie jak to się rozwinie i reagowanie w trakcie i w zależności. druga to starać się zapobiec zamachowi zanim dojdzie do niego. Ale ta opcja winna być zastosowana właśnie teraz, jakoś tego nie widać, a więc może doszło do "kompromisu" i nikt nie kiwnie nawet palcem w bucie, co oznaczałoby, że PiS odda władzę "pokojowo" , jak to już raz zrobił. A Polacy? A Polacy będą dalej bardzo szczęśliwi, że mają ciepłą wodę w kranach.

"Bo wolność krzyżami się mierzy". Niestety Niezłomnych w dzisiejszym społeczeństwie jakoś nie widać, natomiast widać i słychać dużo takich, którzy swoim dzieciom zabronią pójścia "na barykady", a sami zanim dojdą na jakiekolwiek barykady, będą musieli wyprać kilka razy portki. I poprostu nie zdążą.

Dziękuję za uwagę.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (31 głosów)

Komentarze

mieć nadzięję , że się mylisz...

Vote up!
12
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1552822

W tym przypadku chciałbym się bardzo, bardzo mylić!

Vote up!
8
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552824

Po tytule zrozumiałem, że usłyszałeś "coś" w owej trawie i serce mi stanęło. Dopiero po przeczytaniu reszty odetchnąłem z ulgą.

Aby zrobić pucz potrzeba spełnienia wielu warunków, przede wszystkim ktoś to musi zrobić i nie tak z niedzieli na poniedziałek.

Więc kto ? Pan Grzesio z panem Rysiem przy pomocy emerytowanych sb-ków? Zobacz rankingi poparcia, albo raczej braku zaufania.

Kiedyś (nie znając Niepoprawnych) czytałem Ne24 i tam co 2 - 3 miesiące zapowiadali III wojnę, a jeden taki "ekspert" to nawet zapowiedział, że wojna na dniach!

Jurandzie ! Wyluzuj, to nie Ne24

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1552860

"Kiedyś (nie znając Niepoprawnych) czytałem Ne24 i tam co 2 - 3 miesiące zapowiadali III wojnę, a jeden taki "ekspert" to nawet zapowiedział, że wojna na dniach!"

ten ekspert od wojny na dniach to Spiryto ?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1552956

... jakiś drnowopolski czy drwielkopolski coś takiego, w każdym bądź razie: wieszcz.

Vote up!
0
Vote down!
0

Apoloniusz

#1553043

   Bez przesady. Żaden zamach stanu na tę chwilę nam nie grozi. Nadal jesteśmy pod amerykańskim parasolem i dlatego żadnych rozwiązań siłowych spodziewać się nie należy. Jaruzelski potrzebował jakieś 750.000 ludzi ( jeśli nie milion) do tego, by dokonać zamachu stanu. Dziś nikt taką liczbą ludzi nie dysponuje. Pomimo nawoływań Jarosława Kaczyńskiego do utworzenia silnych wojsk unijnych, nadal nic takiego nie utworzono, tak więc możemy być względnie spokojni. A jeśli jest inaczej i Antoni wraz z Jarosławem nadal blokują Polakom możliwość uzbrojenia się po zęby, to oddać ich obu katu. 

Vote up!
4
Vote down!
0

              

#1552823

Amerykanie nie kiwną nawet palcem w bucie jeśli dojdzie do zamachu stanu w Polsce. Nie będą pchali palcy między drzwi. Polska nie jest ich priorytetem, a ten parasol ma naprawdę dużo dziur. Poza tym wszystko zależy od tego co zamachowcy im obiecają. Amerykanie postępują według starej angielskiej zasady. Angla nie ma przyjaciół, ma tylko interesy.

Narazie przez ok 8 lat Polska ma w Stanach sojusznika, ale za lat 8 lub wcześniej, wszystko może się zmienić, casus Roosvelta, Obamy, a szukając dokładniej można ich znaleźć znacznie więcej.

Reasumując zamach stanu wisi nad Polakami niczym miecz demoklesa, nie chodzi o to czy spadnie, tylko kiedy spadnie. Dlatego Macierewicz tak spieszy się z budową sił obrony terytorialnej, ale to może być zbyt mało. Powszechne uzbrojenie Polaków może być jedyną skuteczną obroną przeciwko zamachowi stanu. Nie mówiąc już o tym że trzeba zdecydowanie zwalczać wszelkiego rodzaju sabotażystów takich jak Lewandowski czy Tusk, o pomniejszych kundelkach za granicą i w Polsce nie zapominając. Trzeba zdecydowanie odebrać media wrogom i niemcom. Konieczne jest karanie i to bardzo surowe, do banicji włącznie, za posyłanie w świat kłamstw na temat Polski

Vote up!
8
Vote down!
-5

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552826

Jeszcze nigdy w historii tego kraju nie było takiego ugrupowania jak PO.

To jak w filmie- odrażający, brudni, źli- banda degeneratów i sprzedawczyków , którzy w imię prywaty zdolni są do każdej podłości, łącznie że zdradą kraju. To ludzi bez honoru, bo nawet nie potrafią godnie przegrać wyborów i pogodzić się z porażką. W imię obrony swoich (ale nie tylko swoich, także tych przede wszystkim niemieckich) interesów gotowi są podpalić kraj , przelać krew Polaków (ale nie swoją, oj nie!). To najgorszy gatunek ludzi, skarlałych moralnie nikczemników, plujących na własny kraj i w Brukseli i w Berlinie. Czy na zachowanie takiego Schetyny, Niesiołowskiego, Lewandowskiego, Neumana, Petru, Pitery, Kijowskiego - by wskazać tylko kilku nikczemników - nie ma paragrafu? Co jeszcze mają na sumieniu, jaka kolejną afera ujrzy światło dzienne, co obiecali niemieckim mocodawcom, że ci tak mieszają w naszym kraju?

Strach tych nikczemników jest ogromny, skoro wiedzą,że użalanie się za granicą nie przysporzy im zwolenników, a mimo to czynią to!

To jest przerażające,że banda zwyrodniałych "ludzi" terroryzuje cały kraj 

z sieci

Vote up!
13
Vote down!
0
#1552829

No i nie zapominajmy, że z tą Ameryką sprawa nie jest taka prosta i oczywista jak się może wydawać bo tam toczy się wewnątrz bardzo ostra walka. To nie jest wcale tak, że przyszedł Trump i nagle wszystko się odmieniło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - przez 8 lat rządów Obamy tam musiało zostać wszystko porządnie przeżarte i przegnite, łącznie (a może przede wszystkim) z kluczowymi służbami.

W tej sytuacji całkowite zdawanie się na USA i poniechanie własnych działań na wielu różnych polach jest co najmniej lekkomyślnością i naiwnością. A ja bym powiedział, że wręcz skrajną głupotą.

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1552832

W sprawie sądów jest porozumienie, w przyszłym tygodniu zobaczymy czy przejdzie w sejmie. Duda nie ma charyzmy potrzebnej do okłamania Polaków, a jego "kompromis" z totalną targowicą będzie dla niego śmiertelny - myślę, że wie o tym...

Vote up!
10
Vote down!
0

Yagon 12

#1552831

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Współczję... http://www.prdnkzdrw.pl/zdrw/kld-nrwwy/schzfrn-prndln-przyczyny-bjwy--lczn_37423.html
Vote up!
1
Vote down!
-8
#1552850

a masz wystarczający zapas szarego mydła do prania gaci? Czy tobie akurat nie jest i nie będzie potrzebne?

Vote up!
7
Vote down!
-5

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552876

Jakem Zagłoba dla Ciebiem Maćko z Bogdańca. Właściwą modestią się akomodując przypominam, że na wieść o vecie żałowałem byłem, że nie jestem pijany, jak owej nocy strasznej w Kiejdanach. Nie bez kozery ucztę ową przywołałem, bo miałem na końcu języka trzykrotne majestatu PAd-a sponiewieranie, na co w prawach Trzeciej RZ jakoweś artykuły są. Ba furda tam artykuły KK, na większość z nas starczy KPA w rękach komoruskiego pospolitego ruszenia.

Alibo jak w przypadku "nowego"... Ustawa o Ochronie Zdrowia Psychicznego z 1989 roku wpisana w szerszy plan batalii o demokrację w Trzeciej RZ.

Vote up!
6
Vote down!
0

Onufry Zagłoba

#1552852

 Witaj! Z całym szacunkiem kolego Jurand tu się jednak mylisz mówiąc o zbrojnym zamachu stanu postkomuny. Pokolenia wyklętych, pokolenia AK nie wymarły W bardzo wielu domach patriotyzm jest kultywowany. Sam fakt, że parę dni temu 150 tyś. ludzi radośnie manifestowało swoją wolną ukochaną Polskę, wiele mówi. Wielu błyskawicznie by zareagowało na zbrojną próbę zawłaszczenia kraju! Uboli mało zostało. a reszta to kolaboranci zza biurek. Wykorzystali naród, obiecując " zieloną wyspę ". Dochodzi jeszcze patriotyczne OTK. Jakby wiedzieli, że mają nikłą szansę, toby nie bawili się w pucze. Pozdrawiam!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1552854

Widzisz ja już widziałem 10 milionową Solidarność, z której zostało w granicach 3 może 4 tysiące ludzi aktywnie działających w podziemiu. Ja już widziałem hurra optymistów w roku 1992 i w roku 2007. W momencie kiedy TO się stało, gdzieś znikli....

Vote up!
7
Vote down!
-5

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552877

Skad taki czarny scenariusz?

Mysle, ze jesien i brak slonca wplywa na panskie postrzeganie. Ja widze wiele pozytywnych aspektow. 

Zyjemy w Europie 21 wieku, w praworzadnym panstwie. Sasiedztwo moze nam naskoczyc.

Tak wiec nos w gore, bedzie lepiej .... i sloneczniej.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Gosia

#1552863

Witaj weteranie walki o wolną Ojczyznę!

No i po co straszysz?

Nie masz racji z tym zamachem, nie ma komu tego zrobić. Już raz chcieli to Trump jeszcze nie będąc zaprzysiężonym wcisnął skutecznie hamulec.Sądzę, że nasi wrogowie zdają sobie sprawę z kim mieli by do czynienia, w razie czego.

Pozdrawiam z deszczowego Wisconsin.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Jerzy

#1552878

Jak powiedziałem już wcześniej bardzo chciałbym się mylić, to raz. Dwa. Nie mówię, że zamach stanu to jest coś ewidentnego, że za dwa dni rozjadą nas czołgami czy coś w tym stylu. Powtarzam raz jeszcze. To jest możliwość! Wiele na to wskazuje, że jest przygotowywany, czy nastąpi to będzie zależało od wielu czynników, a głównym czynnikiem jest i będzie jak bardzo zdecydowany jest i będzie rząd PiS i sam J. Kaczyński! Jak bardzo przygotują się na taką ewentualność!

Piszesz, że nie ma tego komu zrobić. Oczywiście, że nie zrobią tego partacze z PO czy nowośmiesznej. Oni niczego nie są w stanie zrobić! Ale oprócz nich są bardzo dobrze zorganizowane i zdyscyplinowane organizacje byłych resortowców i byłych oficerów i generalicji z LWP. Obie organizacje mają pod "opieką" bardzo dobrze uzbrojonych prywatnych ochroniarzy.

Piszesz o Trumpie. Dopuki on będzie u władzy, nic się nie stanie, ale po pierwsze nie jest wieczny, po drugie miodowy miesiąc może trwać najwyżej 8 lat, a co będzie później? Nikt nie wie!

Musimy wszyscy zdawać sobie sprawę, że pod powierzchnią Polski leżą tryliony dolarów, a chętnych na to bogactwo jest bez liku. Zarówno przyjaciele jak i wrogowie. I zrobią wszystko aby to bogactwo nie dostało się w ręce Polaków. Czy wyobrażasz sobie gdyby Polska raptownie dostała takie bogactwa do obrotu? Jedno jest pewne. Cała geopolityka nie tylko w regionie, ale i na kuli ziemskiej zostałaby wywrócona do góry nogami. Teraźniejsze piękne bajeczki na temat trójmorza raptownie okazałyby się realiami! Biorąc to wszystko pod uwagę, należy się zastanowić co dalej i jakie konsekwencje mogą się zdarzyć.

Pozdrawiam z mroźnego Ontario.

Vote up!
6
Vote down!
-3

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552885

Remember Kosowo!

Vote up!
5
Vote down!
-2

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552887

Ja jednak widze roznice miedzy sytuacja w Polsce i Kosowie. Co nie znaczy, ze Panskich obaw nie rozumiem

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Gosia

#1552903

Nie będzie żadnego zamachu stanu. Chcesz się założyć?

Co ty pieprzysz? Koszmary senne cię dręczą?

 

 

 

.

Vote up!
3
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1552880

Powyższa odpowiedź jest również dla ciebie i kilku innych.

Vote up!
4
Vote down!
-4

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552886

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Też uważam, że pieprzy jak połamany. Powinno się stąd gonić takich prowokatorów, ale jak widać, takie idiotyzmy mają tu wielu zwolenników...

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1552983

Posłuchaj fetniaczku z bąblem w nosie, zadałem sobie trochę trudu aby zobaczyć kto ty zacz i wyszło na to, że na tym forum robisz za hienę. Masz wiele do powiedzenia (zwykle źle lub bardzo źle) o tym co piszą blogierzy mający coś do powiedzenia. Ty natomiast nigdy nie dajesz z siebie nic. A więc podsumowując to co piszesz doszedłem do wniosku, że jesteś trolem i hieną bez żadnej klasy, nie mającą pojęcia jak można dyskutować merytorycznie i z klasą. Dlatego mam nadzieję, że więcej nie pojawisz się na moim blogu. Żegnam!

Vote up!
7
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552988

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mrytryczn z klsą... Pzstj mć tylk ndzję, ż n msz sb n myśl, b wększych dtyzmów dwn n czytłm . Cągl sb zdję pytn, skąd brz sę t szłmstw ?. Jrnd z Kzj Wólk... przprszm, z ntr....
Vote up!
0
Vote down!
-6
#1553038

Co znaczy merytorycznie i z klasą? Otóż pozwól, że ci wytłumaczę ten prosty polski zwrot. Merytorycznie i z klasą znaczy dyskusja na temat oraz z respektem dla kontrdyskutanta, nieistotne, czy się z nim zgadzam czy nie. Niestety musisz być wychowany w innej kulturze skoro nie jesteś w stanie dyskutować merytorycznie i z klasą.

Vote up!
3
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1553053

a my sie zastanawiamy nad klasą i merytoryką.
O dziurze trzeba mówić, że to dziura, jak to inaczej nazwać? Kotek? Dziura to dziura.
o rzeczach pięknych i wzniosłych można mówić pięknie, o byle czym mówimy byle jak, bo to nie warte lepszego słownictwa.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1553054

Nie chodzi o dobór słów. Merytoryka i klasa to dyskusja na temat wpisu a nie o przymiotach lub ułomnościach towarzyskich, osobistych czy fizycznych osobnika dyskutującego.

Popatrzyłem na "osiągnięcia" komentatora, bo nie blogiera "a nie mówiłem". Ponad 5000 na minusie. Rece opadają. Co ten człowiek jeszcze tu robi? Ja tylko bardzo grzecznie go prosiłem aby zechciał opuścić mojego bloga, ale i nawet tego nie potrafił zrobić?

Vote up!
2
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1553063

Dobrze pamiętam twoje chamskie teksty kierowane do do jednej z Pań "Niepoprawnych", tylko dlatego, że ośmieliła się mieć odmienne zdanie od twojego...panie "merytoryczny i kulturalny"...

PS. Przypominam sobie stwierdzenie jednego z "Niepoprawnych" . Cytat: Im większy idiota, tym bardziej patriotyczny i wyszukany nick...

Vote up!
0
Vote down!
0
#1553056

Do kogo? Co do nicka to proszę trzy kroki w bok. Ten nick przyjąłe w odpowiednim celu a wam nic do tego. Poza tym dużo wyraźniejszy i mówiący o wiele więcej o mojej postawie niż wasz.

Ja o coś pytałem . Pytałem abyście nie wchodzili na mój blog bo zachowujecie się niczym świnia w bajorze.

Jeszcze raz żegnam.

Vote up!
1
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1553062

lepsza Kozia Wólka niż Ulianowsk.

Vote up!
2
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1553065

Marsz Niepodległości, Quis ut Deus, oskarżenia zastępcze i rezolucja PE.

Demontaż państw narodowych przez Brukselę miał być łatwym spacerkiem, ale chyba sami widzą, że ich dzieci i wnuki czeka coś bardzo nieprzyjemnego.  Paranoja też oczywiście. Otwarcie powiedział Timmermansowi profesor Legutko - na temat "logiki inaczej" dyskusji i decyzji podejmowanych przez wielce szanowny Parlament Europejski. Oni oczywiście myślą, że "i tak się wyżywią" a za to "doczekają PO 2.0" w Polsce i zrobią nam ostateczną rozprawę. Ale muszą trochę poczekać. Może wieczność.

http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/marsz-niepodlegosci-quis-ut-deus-oskarzenia-zastepcze-i-rezolucja-pe#18465

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

LechG

#1552898

Nie lekceważyłbym przedstawionego przez Juranda czarnego scenariusza, zwłaszcza wobec niepewności ośrodka prezydenckiego. Jego lojalność jest bowiem bardziej niż pod wielkim znakiem zapytania.

Pozdrawiam  

Vote up!
7
Vote down!
-2

jan patmo

#1552904

Nie pisałem tego wpisu jako czarnego scenariusza. Pisałem to co wyszło z analizy zdarzeń w Polsce i nie tylko w Polsce w ciągu ostatnich miesięcy. Powtarzam. To wcale nie musi się zdarzyć, ale jeśli już się zdarzy to niech trafi na ludzi przygotowanych do odporu niż na całkowicier nie zdających sobie sprawy, że zamach stanu jest możliwy, i nie tylko możliwy, ale może się udać jeśli nikt nie będzie przygotowany na taką ewentualność.

Zwróć uwagę na ostatnie wydarzenia w Brukseli, na ostatnie rezolucje. Na sytuację w Polsce nie mają one żadnego znaczenia. Dla Polaków nawet nie są już irytujące, są śmieszne, a zatem dlaczego są robione? W jakim celu? Bo cel musi być!. Jest oczywiste, że w następnych wyborach europejskich totalniacy wprowadzą może jednego, może dwuch osobników, a może być, że nikogo. Dlaczego i do czego więc się tak spieszą. Pamiętaj, że 1066 w dalszym ciągu istnieje i może mieć zastosowanie. Wystarczy, że zostanie opanowana jedna stacja telewizyjna a następne zamknięte i w świat pójdzie dramatyczne wołanie o pomoc dla opozycji, o ochronę tejże, o ochronę etnicznych Niemców itp, itd. Co może się stać? Czy to jest paranoja? Czy może przewidywanie wypadków. Kilka lat temu, będąc w ostrym sporze z e spiryto wskazywałem na możliwość powstania RAŚ wówczas jeszcze nie istniejącego i ich żądań które wkrótce nastąpią. Zostałem wyśmiany, zwyzywany przez spiryto plus kilku innych. Tą samą drogą idzie dzisij ten co nie mówił, a najfajniejsze jest to, żnajduje popleczników pałkarzy.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1552998

Prezydent Lech Kaczyński wraz z ośrodkiem prezydenckim był osamotniony, pozbawiony osłony, co skończyło się zamachem smoleńskim. Dlatego to o czym piszesz, mam taką nadzieję,  jest przedmiotem poważnych analiz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Polski. Byłoby czymś więcej niż lekkomyślnością niebranie pod uwagę przedstawionych przez Ciebie możliwych zagrożeń dla Polski i Polaków.

A co do "wypowiedzi" niektórych "mędrców z neonu", to świetnie się one wpisują w nieustające wycie antypolskiego międzynarodowego chóru! I niech nas nie zmyli śmieszność czy absurdalność ich wycia, gdyż ich cel jest jeden.... zniszczenie Polski! 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1553004

otwarta walka ze strony prezydenta o opanowanie wojska nabiera ostrości i tempa.PAD wyniósł ją już na ulice. Jeśli PAD zdobędzie kontrolę nad Armią, cała generalicja postawiona tam przez Macierewicza zostanie poprzesuwana na nic nie znaczące stanowiska  lub pozbędą się ich zupełnie z szefami zostaną ludzie pokroju Kozieja. Co to oznacza? Jak myślisz?

Vote up!
4
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1553033

Nie daj Boże aby taki scenariusz się ziścił.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jerzy

#1553049

  Witam ponownie! Odnoszę wrażenie, że PAD się czegoś boi. Opona już była... Trudno być prezydentem kraju, których obywatele podnoszą jako najwyższe wartości godność i wolność, dodając Bóg i honor, to wyzwanie. Aby to udźwignąć, trzeba mieć jaja i charakter. Pozdrawiam!

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1553071