Czas na mocne kopnięcie Targowicy!

Obrazek użytkownika Jurand
Blog
Lisienki, Petry, Kalisze, Urbany i inna hołota ma pełne gęby demokracji.Pytanie tylko o jaką demokrację tym kreaturom chodzi, bo jak dotychczas to przerabialiśmy dwie w ich wykonaniu, bolszewicką zawaną również "ludową" i bandycko-złodziejską zwaną "demokracją trzeciej RP", z tym, że ta pierwsza przepoczwarzyła się w tą drugą. Która była gorsza? Obie były takie  same, obie były Targowicą. Praktycznie obie to zdrada Polski i Narodu Polskiego. A więc tych co w tej chwili demonstrują popierając  to towarzycho zdrady narodowej trzeba śmiało nazwać zdrajcami Polski i Narodu Polskiego i tak ich potraktować. W dawnej Polsce zdrajców wbijano na pal, od tamtej pory Polacy się nieco ucywilizowali i wystarczy ściąć im głupie  zakute łby. A jako, że jak wcześniej wspomniałem, są to zakute łby, wszelka dyskusja z nimi nie ma najmniejszego sensu, kończy się zawsze w ten sam sposób. Zakute łby próbują swojego adwersarza walić maczugą po głowach, kopać, wydzierać się i zakrzykiwać, a jak się da to uśmiercić w ten czy inny sposób, bo argumentów to ta chałastra nie ma.
Powróćmy zatem na chwilę do "obrońców demokracji" spod znaku nowoczesnej, obywatelskiej, chłopów i lewaków wszelkiej maści. Demokracja to rządy większości w imieniu mniejszości, tymczasem oni wyobrażają sobie, że demokracja to rządy mniejszości z maczugą w ręku nad większością. I według tej definicji postępują. Ciekawy jestem kiedy większość będzie miała dość tych głupoli
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje propozycje
  1. Natychmiastowo zmienić ustawę 1066, bowiem w istniejącym zapisie jest to potencjalne zagrożenie Polskiej niepodległości. Zmienić treść w ten sposób, że można poprosić o pomoc  przyjaciół z zewnątrz tylko w przypadku zagrożenia z zewnątrz. Natomiast w przypadku wewnętrznych problemów Polski nie wolno mieszać do tego kogokolwiek z zagranicy, bez względu na to czy będzie to policja, armia czy bojówki. Nieistotne jest również w przypadku bojówek o jakim zabarwieniu politycznym są one. Każde wezwanie o pomoc z zagranicy przez kogokolwiek  i kogokolwiek będzie traktowane jako zdrada stanu i karane tylko w jeden sposób. Śmiercią w przypadku osób indywidualnych. Natomiast organizacje czy partie z których się wywodzą będą natychmiastowo delegalizowane bez prawa odbudowy. Można ustawę 1066 uzupełnić zapisem, że jakiekolwiek finansowanie i przyjmowanie pomocy finansowej w celu  prób zbrojnego przewrotu wewnętrznego podlega tej samej kwalifikacji.
  2. Natychmiastowo rozwiązać Trybunał Konstytucyjny za permanentne łamanie Kostytucji. Sędziowie TK  łamiący Konstytucję aresztowani postawieni przed Trybunałem Stanu za zdradę stanu. Wyrok może być tylko jeden, a cała reszta jak punkt wyżej.
  3. Natychmiastowe upublicznienie, nie za 86 dni, telewizji publicznej! 
  4. Demonstracje w obronie i ku czci oraz z okazji, niech tam sobie kody organizują, niech się Lisinko wydziera, jeśli ma durniów którzy go słuchają.  A tak nawiasem mówiąc to ja również wydzierałbym się pod niebiosa gdyby mi zabrano oficjalne 200 tys miesięcznie, a nieoficjalnie dużo więcej. Wygląda na to, że kodowi demokraci zostali, jak jeden mąż pozbawieni masę szmalu, a więc nie należy się dziwić, że im się to nie podoba i demonstrują. A tak swoją drogą widać gdzie podziewały się pieniądze, skoro w całej Polsce tylko ok 50 tys ludzi miało po conajmniej 200 tys zł. Warto iść i zrobić sobie zdjęcie z takim Krezusem. 
  5. Należy opracować Nową Konstytucję. Następnie zrobić ogólnonarodowe referendum połączone z głosowaniem. Jeśli Naród wypowie się za, należy zacząć ją wprowadzać.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Większośc Polaków będzie chyba musiała udowodnić próżniaczej sitwie swa suwerenną władzę...inaczej zdrajcy i kolaboranci będa nadal obszczekiwac Polskę w świecie...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1503039

https://youtu.be/yDFwYCiVRlk

Vote up!
3
Vote down!
0
#1503110

http://toyah1.blogspot.co.uk/2013/03/ile-mozna-dostac-za-kopniecie-w-dupe.html

Vote up!
3
Vote down!
0
#1503144