Moim zdaniem. Żydzi....

Obrazek użytkownika Jurand
Blog

Wygląda na to, że zydzi jak i państwo Izrael, a przynajmniej jakaś tam część polityków niezbyt zdaje sobie sprawę z tego kim są Polacy i państwo Polskie. Kilku agresorów już się przekonało czym pachnie zadzieranie z Polakami. Być może żydzi również potrzebują tej nauczki?

Żydzi najwidoczniej zapomnieli, że gdyby nie Polacy i Polska w wieku XIII, w tej chwili nie byłoby już nawet jednego zyda na świecie. Zapomnieli, że gdyby nie zostali otoczeni ochroną nigdy nie doszliby do jakich kolwiek pieniędzy. Zapomnieli, że gdyby nie Polacy i Podziemne Pańswo Polskie nie zostałoby uratowanych ponad 150 tys. żydów z pożogi holokaustu w Polsce sprawionej żydom nie przez jakiś tam nazistów, tylko przez Niemców. Wygląda na to, że żydzi już dwukrotnie przeżywali holocaust. W oby przypadkach przeżyli dzięki Polakom. Niestety, usilnie pracują nad trzcim razem, z tym, że odnoszę wrażenie, tym razem, Polacy, mając w pamięci żydowskie akty "wdzięczności" odwrócą się, wzorem innych, plecami.

Niestety żydzi zapominają historyczną prawdę, że tak naprawdę to bez udziału żydów w mordowaniu żydów to liczba ocalonych wzrosłaby conajmniej czterokrotnie. A więc najgorszymi wrogami żydów są sami żydzi. Zresztą, Nie tylko swoimi wrogami, są wrogami wszystkich. Są specjalistami od wyzuwania naródów z ich ojczyzn (judeopolonia), wyzuwania właścicieli z ich własności czy moirdowania dla samej przyjemności mordowania (S. Michnik, Wolińka, Morel). Niestety ale żydzi jeszcze nie zrozumieli, że dawno już przestali być narodem wybranym, a wszystko wskazyje, że są narodem skazanym.

A zatem pozwolę sobie przypomnieć żydom ich akty wdzięczności. Powstania Listopadowe i Styczniowe, któż wykupował za bezcen skofiskowane majątki powstańców zesłanych za Sybir, kto wyrzucał ich rodziny z rodzinnych domów? Rosjanie? Nie! Żydzi! Kto cciał wyzuć Polaków z ich ojczyzny? Znowu zydzi. Osławiona judeopolonia! Rok 1939. Kto oprowadzał NKWD po polskich domach, kto denuncjował polską inteligencję , policjantów i oficerów? Żydzi! Kto mordował Polaków ? Żydzi! Czy podczas okupacji niemieckiej w latach 1939 - 1942 żydzi pomagali Polakom przetrwać, kiedy to Polacy byli mordowani masowo przez niemców? Kto mordował masowo polskich patriotów w latach 1944 - 1956 i dłużej? Żydzi osobiście lub na żydowski rozkaz polska swołocz sowiecka. Czy cokolwiek się zmieniło w dzisiejszych czasach? Nic! Polska jest mordowana ekonomicznie przez żydów.

Kto doprowadził do upadku I Rzeczypospolitej. Pośrednio żydzi jako, że wytranferowali z Polski ogromne sumy pieniędzy do Prus, co pozwoliło Prusom na budowę silnego państw. Silnego gospodarczo i militarnie. Wytranferowali pieniądze Polaków poczodzące z nieoodanych pożyczek, lichwy czy innej nielegalnej dziuałalności. A teraz owe miliardy których tak bezczelnie się domagają, ile z tych dmów, fabryk, synagog i innych było całkowicie spłaconych, a ile zadłużonych po same uszy? A tak swoją drogą należałoby obliczyć żydow koszty ich akcji poniżania Polski na arenie międzynarodowej. Ile wynoszą te koszty w realnych dolarach?

A teraz trochę o Ameryce i jej głupocie. Ta ustawa 477 czy coś tam dająca żydom prawo do dochodzenia jakichs tam sum w Polsce, daje również polskim organizacjom prawo dochodzeni majątków Polaków zmarłych bezpotomnie w Stanach, a tak pobieżnie licząc będzie tego o wiele więcej niż "sum żydowskich", mało tego, inne grupy etniczne, włączając w to żydów, wystąpi o zwrot do amerykańskich sądów o zwrot "zagrabionych pieniędzy". Obiegową opinią jest jakoby najbogatszą grupą etniczną w Stanach byli żydzi, otóż nie, w rękach żydowskich jest największa koncentracja pieniędzy, natomiast najbogatszą i naliczniejszą grupą etniczną sa Polacy. W ostatnich wyborach Prezydenckich w Stanach Polacy trochę się policzyli, myślę, że w czasie przyszłych policzą się o wiele bardziej. Co to oznacza? Niech myślą stratedzy polityczni.

Reasumując. Koniec żydów zbliża się wielkimi krokami. Czy zauważą to i zmienią swoje postępowanie.........

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

Żydów uratowalo się więcej, chyba że liczysz bezpośrednio uratowanych przez Polaków.

no i szkoda brnąć w narrację odpowiedzialności zbiorowej, skupiając sie tylko na negatywnych zachowaniach. to nie doprowadzi do niczego sensownego ani moralnego. uważam, ze przeciwnie- należy podkreślać obywatelstwo ofiar, wiele ofiar to byli nasi obywatele a nie jacyś czystej krwi Polacy. starczy, że juz sowieci zawłaszczyli nasze ziemie i część obywateli.

"Mądrzejsze byłoby" wspomnieć o nieprzedawnialności pewnych zbrodni. Izrael w 1950. czy 1951. uchwalil niekaranie i dawał schronienie zbrodniarzom. jeśli jacyś jeszcze żyją, podlegają ściganiu, przynajmniej w Polsce a więc i w UE i w większości przypadków za pośrednictwem krajów, których umowa o ekstradycji na to pozwala. zamiast tego do niedawna płacilismy wysokie emerytury ubekom, mimo dochodzeń IPN. jakiś czynnik społeczny powinien wystąpic o ściganie jeszcze żyjących i nagłaśniać odmowy wydania. nic nie stoi na przeszkodzie, by jakis i tut. bloger sprawdził, ktore bestie jeszcze żyją, jaki jest stan umorzonych śledztw i czy w ogóle były żądania wydania. byłby to pomysl na niezły cykl a nawet akcje społeczną

Vote up!
7
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1557955

1000 lat z żydami i starczy. Dziękujemy to jest koniec.
Kto dyskutuje z żydem – ten nie ma piątej klepki.
Kto słucha żyda – ten skończy marnie.
Zacznijmy od rzeczy prostych. Zacznijmy od prawdy w naszej historii. Tu przypomnę, bo zaraz się zacznie, że nie było żadnych „wydarzeń marcowych” tylko stalinowska ustawka która wyprowadziła żydowskich zbrodniarzy do NJC, Londynu, Tel Awiwu. Uciekli tacy mordercy jak Wolińska, Morel, Michnik i tysiące podobnych.
To była żydowska ustawka, która przy zakazie wydawania prywatnych paszportów umożliwiła żydowskim komunistom-stalinowcom wyprowadzenie z PRL żydowskich zbrodniarzy i morderców.
NIE BYŁO ŻADNYCH „WYDARZEŃ MARCOWYCH” TYLKO STALINOWSKA USTAWKA.

Vote up!
15
Vote down!
0

panMarek

#1557991

Już pobieżne spojrzenie na historię Rosji i rzucający się w oczy neoficki zapał żydów w budowie komunizmu w zupełności wystarczą, żeby "marcową hucpę" nazwać tak, jak Pan to uczynił!

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

jan patmo

#1558001

A nie żydów z Europy, którzy uciekają do Polski z zachodu, bo nasilają się ataki kozojebów.

Za ratowanie im życia i pozwolenia na osiedlanie w Polsce, gdzie inne nacje ich mordowały i wypędzały, teraz te pejsate gnidy nam dziękują, pluciem i wylewaniem pomyj kłamstwa o Polakach na całym świecie.

A rząd Zjednoczonej Prawicy, sra ze strachu i pokazuje swoją uległość wobec żydów, wydaje 100 milionów na cmentarze żydowskie a to 100 milionów ma inne cele żydowskie.

A ile by można sprowadzić naszych rodaków ze wschodu za te olbrzymie pieniądze, a przecież obiecywali w przedwyborczych obietnicach. Ale żydzi ważniejsi jak nasi rodacy ze wschodu, żydom trzeba dać, a Polakom można tylko obiecać i mieć ich w dupie.

Wymyślili sobie, że wyborcy PIS i tak na nich zagłosują, bo nie mają na kogo innego, żeby pan panie Kaczyński nie obudził się z ręką w nocniku.

Bo my mamy alternatywę, są Narodowcy i inne partie Prawicowe, na które można głosować.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1558007

czyli słowa

PRAWDY 

na temat ostatniej "rekonstrukcji" rządu w Polsce :

 

http://niezaleznemediapodlasia.pl/kaczynski-duda-morawiecki-zydowski-zamach-stanu-w-polsce-bedzie-tak-zle-jak-jeszcze-nie-bylo/

najgorsza PRAWDA lepsza, niż najpiękniejsze kłamstwo

Tak Bracia Polacy. Bierzemy rozwód z PiSem !  Żadnych więcej mośków w rządzie. Nigdy więcej żadnego jarania żadnych hanukowych świeczek w Naszym Polskim Sejmie. TUTAJ JEST POLSKA !

Nigdy więcej żadnych kolacyjek w myckach u pejsatych złoczyńców. Do trzeciego pokolenia sprawdzanie rodowodu - zanim ktokolwiek obejmie w Polsce jakąkolwiek ważną funkcję publiczną. ENOUGH IS ENOUGH ! 

jak mawiają amerykańce. Jak wkrótce wrócę do Mojej Ojczyzny, to chcę żyć w POLSCE ! a nie w jakiejś hybrydzie, gdzie muslimy straszą na ulicach, gdzie meczety, jak ten na Reducie Ordona, gdzie oficjele z rządu Polskiego!  k....ć !      wycieczkują się do pejsatego knesetu po wytyczne, jak postępować z Polakami. To POPiS zgotował nam ten los !  Wcześniej tuskie i POtuskie, POstkomusze ścierwa naćpanej hołoty, a teraz "rekonstrukcją", czyli 

destrukcją !!! dołączył do targowicy PiS, z czaputowiczami i innym durnowatym badziewiem. 

POLACY MÓWIĄ DOŚĆ !

TYLKO Obóz Narodowy. Jedyna DROGA, 

Trzeba nam  KOS ! 

Czyli  ONFEDERACJI I  BRONY  UWERENNOŚĆI !

Polacy, łączmy się.  WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD ! Żeby TA Nasza Nawa Mogła płynąć dalej, po tym wzburzonym  mośkowatym morzu, gdzie pełno piratów dookoła. Którzy tylko czychają by nas znów rozerwać, którym się marzy, i którzy chcą, bardzo chcą, byśmy znów pogrążyli się w niebyt, jak było przed 1918 rokiem. Nie pozwólmy na to złoczyńcom made in Israel, i innym przebierańcom, dla których POLSKOŚĆ to nienormalność !

ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ !

i BĘDZIE !

nie uda się wam kolejny raz destrukcja - NIEDOCZEKANIE !

Vote up!
7
Vote down!
0
#1558012

Ale przyszedł na Lechitów czas dobry
najwyższa pora, żeby już nie skomleć
jak bity pies, kładąc po sobie uszy,

ale

pokazać pazury, groźnie obnażyć kieł.
Zabrać się do weryfikacji fałszywych
sympatii, zmiany szkodliwych sojuszy.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1558017

a Polskę do Żydów nie. Uwarunkowania historyczne.

Vote up!
4
Vote down!
-1

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1558052

Ludy wschodu, "naszego wschodu" ciągle nas podejrzewają, że o niczym innym nie myślimy tylko o tym jak odebrać Ukraińcom Lwów, a Litwinom Wilno. My jak ostatni głupcy zaprzeczamy. A trzeba mówić tak, ale niestety jeszcze nie uda się nam w tym  w tym tygodniu.

W ogóle potrzeba więcej arogancji we wzajemnych stosunkach. Orban huknął na Szulca no i ten ucichł. W stosunkach z Izraelem należy postępować podobnie. Nie mamy ruchu bezwizowego ze Stanami i doskonale sobie radzimy, podobnie powinno być z Izraelem. Ba, aby uniknąć ciągłych kłopotów, (tam nawet nie wiadomo gdzie jest stolica, (są różne zdania na ten temat), powinniśmy wprowadzić wizy, zlikwidować konsulat i ambasadę, a sprawy załatwiać gdzieś po sąsiedzku np. w Katarze, Syrii, czy Libanie.

Myślę że po takich zmianach stosunki między nami by się powoli poprawiły. Teraz jest między nami tak jak między starymi uciążliwymi znajomymi, którzy sobie ciągle na imprezach te same dowcipy opowiadają. o to samo ciągle się kłócą itp. itd. Musimy od siebie przez jakiś czas, lepiej dłuższy niż krótszy odpocząć. Zwiększyć dystans zarówno do wrogów jak i przyjaciół.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1558087

. "Powstania Listopadowe i Styczniowe, któż wykupował za bezcen skonfiskowane majątki powstańców zesłanych na Sybir, kto wyrzucał ich rodziny z rodzinnych domów? Rosjanie? Nie! Żydzi!" 

Może trzeba się lepiej przyjrzeć tym majątkom, co to je żydzi w Polsce stracili, bo niewielu pyta, jak do nich doszli.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jacek Trzaska

#1558113