Ostrzeżenie!

Obrazek użytkownika Jurand
Kraj
Ostatnie ostrzeżenie dla lisów, petrów, bolków, nałęczów, szetynów i całej  kodowskiej reszty której śni się powrót dawnych dobrych czasów.
 
Nasza cierpliwość już się wyczerpała! Spróbujecie znowu Polskę i Polaków okiełznać. Poleje się krew! Nasza i wasza. A kiedy my zaczniemy wymierzać sprawiedliwość za wszystkie nasze krzywdy, nie zatrzymamy się aż ta sprawiedliwość zostanie wymierzona wszystkim i do końca!
To jest ostatnie ostrzeżenie, następnego już nie będzie! Opamiętajcie się dopóki jest czas!
 
 
 
 
Bagnet na broń
 
Kiedy przyjdą podpalić dom,
ten, w którym mieszkasz - Polskę,
kiedy rzucą przed siebie grom
kiedy runą żelaznym wojskiem
i pod drzwiami staną, i nocą
kolbami w drzwi załomocą -
ty, ze snu podnosząc skroń,
stań u drzwi.
Bagnet na broń!
Trzeba krwi! 
 
Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
obca dłoń ich też nie przekreśli,
ale krwi nie odmówi nikt:
wysączymy ją z piersi i z pieśni.
Cóż, że nieraz smakował gorzko
na tej ziemi więzienny chleb?
Za tę dłoń podniesioną nad Polską-
kula w łeb! 
 
Ogniomistrzu i serc, i słów,
poeto, nie w pieśni troska.
Dzisiaj wiersz-to strzelecki rów,
okrzyk i rozkaz:
Bagnet na broń! 
 
Bagnet na broń!
A gdyby umierać przyszło,
przypomnimy, co rzekł Cambronne,
i powiemy to samo nad Wisłą.
 
 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (22 głosy)

Komentarze

Jak na razie te wszystkie sprzedawczyki czują się świetnie, niczym niezagrożone, wcielają w życie jedynie słuszną KOD-owsko bolszewicką prawdę, ale tak jak Jurandzie piszesz na wszystko przyjdzie kiedyś czas. Rozliczymy już niedługo tę bolszewicką bandę, która przez ostatnie lata już jawnie działa przeciwko swojemu narodowi

Vote up!
15
Vote down!
0
#1503738

Pisałem że jeżeli chcą konfrontacji, to już nie będzie zmiłuj się, już nie pozwolimy na niszczenie i zawłaszczanie Polski.

Gdy PIS zrobi porządek w TVP, trzeba POkazać wszystkie brudy zrobione przez zydo ubecje z POlszewi i ludowe pijawki z PSL-u, od a do z.

Oraz wykazać kim jest Nowoczesna i Swetru i jego masono-banksterskie POwiązania, do przejęcia Polski.

Pozdrawiam

Vote up!
17
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1503739

Pilnie rozpocząć wyczesywanie wełenki, a w razie potrzeby zedrzeć puszystą skórkę !

Vote up!
8
Vote down!
0

Racjonał

#1503740

Nie , nie ostrzegac , gdyż sie pochowają w szczerzych kanalach  i beda kasac nadal , zabrać się do dezynfekowania narodu Polskiego z tej wszawicy . jeśli PiS popsuci to go zadziobią i skończy się marzenie o normalnej Polsce.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1503741

Ostrzeżenia działaja na ludzi którzy pobłądzili ale decyduja sami o sobie. Nie są skuteczne na konfidentów i agentów obcych, którzy godnośc, honor i prawde przehandlowali za pieniądze, oni nie mogą postępować inaczej - juz dawno wzieli peiniądze za zdrade i zaprzaństwo...

Vote up!
10
Vote down!
0

Yagon 12

#1503742

Uważam, że nie należy łotrów ostrzegać tylko utylizować, od zaraz.

Vote up!
9
Vote down!
0

eni

#1503747

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich Polaków do niezwłocznego zastosowania najprostszej formy bojkotu okupanta jako obrony koniecznej poprzez wywieszanie na skrzynkach pocztowych ostrzeżeń o następującej treści :

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Article 9 Conduct carried out in the absence or default of the official authorities The conduct of a person or group of persons shall be considered an act of a State under international law if the person or group of persons is in fact exercising elements of the governmental authority in the absence or default of the official authorities and in circumstances such as to call for the exercise of those elements of authority. https://www.ilsa.org/jessup/jessup11/basicmats/StateResponsibility.pdf

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128532,bojkotujmy-prywatne-firmy-symulujace-panstwo

Vote up!
3
Vote down!
-3

wojdabejda

#1503756

Papier podpisany atramentem niewiele znaczy dla łobuza, mordercy i kretyna. Najlepszym przykładem jest Konstytucja, nawet ta bardzo, bardzo, bardzo daleko niedoskonała, tak że śmiało można ją nazwać papierem toaletowym. Nawet ta "konstytucja" pisana pod "nich" i "onych" służy "nim" i "onym" do łamania i nierespektowania. A Ty chcesz aby szanowali "papiery"? Niestety "oni" nie szanują i nie respektują niczego dopuki nie poczują siły, dopuki nie poczują, że każdy nawet najdrobniejszy kroczek, który zrobią w kierunku konfrontacji będzie znaczył rozlew krwi, nie tylko naszej, ale przede wszystkim ich krwi, dopuki nie poczują, że igrają nie tylko z naszym i naszych rodzin życiem, ale igrają w pierwszej kolejności z ich i ich rodzin życiem!

Polacy podpisywali "CYROGRAF WOLNOŚCI" krwią wiele razy! Tylko w ostatnim 60 leciu podpsywali go Żołnierze Niezłomni, robotnicy Poznania, robotnicy Wybrzeża, robotnicy Lublina, Radomia i Ursusa i znowu robotnicy Wybrzeża i Śląska, Niezłomni Kapłani ze św, Jerzym Popiełuszką na czele, zamordowani oficerowie i generałowie w Mierosławcu, zamordowana elita z Prezydentem i jego małżonką w Smoleńsku, ludzie wymordowani przez seryjnego samobójcę na przestrzeni kilkunastu lat. Tak jakoś dziwnie się składało, że zawsze była rozlewana krew PATRIOTÓW nigdy "ich" i "onych". Dlatego czas najwyższy aby zrozumieli, że następnym razem to będzie również ich krew!

Vote up!
5
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1503798

Całe to towarzycho powinno wreszcie zrozumieć, iż czas tym razem działa na ich niekorzyść, że cierpliwość większości Rodaków jest już na wyczerpaniu. Wg mnie rozlew krwi jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Doprawdy już za wiele jej, owej krwi, przelano, zbyt wielu patriotów nałożyło głową za miłość do Ojczyzny, matki naszej. Jako niepoprawny optymista, wierzę, iż obecny Prezydent RP, jako absolwent Wydziału Prawa najstarszej, polskiej uczelni - Akademii Krakowskiej alias UJ, znajdzie stosowne przepisy prawne, aby ukrócić występki/podłe zachowania/łotrostwa/chuligaństwo, etc. (niepotrzebne skreślić)  niektórych Rodaków. Im prędzej to nastąpi, tym lepiej jako, że nasi potencjalni nieprzyjaciele nie będą zasypiali gruszek w popiele, ot co.

Vote up!
1
Vote down!
0

Janina otęska

#1509391

Vote up!
12
Vote down!
0
#1503760

Nigdy z królami nie będziem w aliansach,
Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi,
Bo u Chrystusa my na ordynansach,
Słudzy Maryi.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1503866

Potrzebna Armia podziemna, do obrony naszych swobód obywatelskich, bo zniewolenie POstepuje, w zastraszajacym tempie, i to od sil z zewnatrz.

Vote up!
1
Vote down!
0

ana1

#1504008

Potrzebna Armia podziemna, do obrony naszych swobód obywatelskich, bo zniewolenie POstepuje, w zastraszajacym tempie, i to od sil z zewnatrz.

Vote up!
0
Vote down!
0

ana1

#1504009

skoro farmacja przejmuje przemysł obronny?
http://lchlip.neon24.pl/post/128684,farmacja-reformuje-przemysl-obronny
To już pokolenie prawicowych wnuków zaczyna nami rządzić.

Vote up!
1
Vote down!
0

Verita

#1504014