Joe Chal: - Niemiecki Ratusz (RATHAUS) zakazał azylantom wstępu na basen!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Kultura

Jedno z niemieckich miast zakazało uchodźcom płci męskiej korzystania z basenów, ponieważ wpływało masę skarg na nich od kobiet, że były prześladowane przez nich.

Urzędnicy z miasta Bornheim pouczają azylantów

W piątek rzecznik samorządu miasta Bornheim powiedział, że zakaz wstępu na miejskie baseny ubiegających się o azyl obejmuje wszystkich mężczyzn w wieku powyżej 18 lat. Podyktowane to było tym, iż wpłynęły skargi /oficjalnie/ od sześciu osób o seksualnym molestowaniu kobiet, zanieczyszczaniu wody i ogólnie złym zachowaniu przez niektórych ludzi pochodzenia arabskiego.

Zakaz wstępu na basen był konieczny i w ten sposób "dajemy do zrozumienia ludziom, że prawa kobiet w Niemczech są nienaruszalne", dodał.

Pracownicy urzędu poszli osobiście do schronisk dla azylantów i rozmawiali z wszystkimi napotkanymi po drodze, którzy mogli być nimi i poinformowali ich o decyzji Rady Miasta wyjaśniając im jednocześnie „ jak normalni ludzie powinni zachowywać się na basenach”, powiedział rzecznik.

Przedstawiciel miasta położonego na zachodnim brzegu Renu, poinformował media, że decyzja ta może być cofnięta, gdy urząd uzna, że ​​wiadomość ta dotarła do wszystkich ubiegających się o azyl i będzie to monitorowane przez pracowników socjalnych we wszystkich publicznych miejscach a w szczególności w ich schroniskach.

Władza lokalna nie chce oskarżać o nieodpowiednie zachowanie całej grupy emigrantów, ale środek jaki zastosowano ma być jasnym przekazem ustanowionych zasad.

Urząd w Monachium publikuje komiksy

W tym samym czasie Urząd w Monachium opublikował dla imigrantów podstawowe zasady  zachowania się w publicznych miejscach.

Natomiast w całej Bawarii pracownicy basenów rozpowszechniali ulotki z prostymi obrazkami jako instrukcjami dotyczącymi zachowania się imigrantów, którzy być może nigdy wcześniej nie pływali w publicznych basenach.

Ulotki wydrukowano w stylu komiksów w wielu językach, w tym: arabskim, francuskim, paszto (afgańskim) i Somalijskim i zawierają wskazówki dotyczące zachowania się i bezpieczeństwa.

Szczególnie starano się w tych obrazkach położyć nacisk na werbalne molestowanie kobiet, przedstawiając czerwone symbole zapożyczone ze znaków drogowych "zakazu" na wyciągającą rękę próbującą sięgnąć kobietę za bikini.

Jest to trochę śmieszne, ponieważ przypomina konieczność złamania jakiegoś zakazu zabraniającego wjazdu lub skrętu w jakąś ulicę, aby tam załadować zakupiony towar. Nie mówię już o złamaniu zakazu zabraniającego „wjazdu do tunelu”.

Rzecznik miasta Monachium powiedział, że urzędnicy opracowali ulotki w 2013 roku po tym jak zaczęło narastać coraz więcej problemów w 18 publicznych basenach, którymi zarządzają.

"Podstawowe zasady szacunku dla kobiet bez względu na to jak są ubrane - niestety nie są respektowane przez wszystkich naszych pływaków, dlatego istnieją wyraźne wskazania aby coś z tym zrobić”dodał.

A niepokój wśród Niemców rośnie

Brak zaufania publicznego ubiegających się o azyl w Niemczech stale wzrosła, szczególnie po tym jak w noc sylwestrowa w Kolonii setki kobiet było obmacywanych, zgwałconych ​​i obrabowanych w tłumie głównie przez emigrantów arabskich i mężczyzn z Afryki Północnej.

Sondaż opinii dla telewizji publicznej ARD pokazał, że 48 procent respondentów stwierdziło, że boi się uchodźców a 50 procent mówi, że nie ma żadnego zagrożenia a o 2 procentach telewizja nic nie wspomina.

Inny sondaż przeprowadzony przez ZDF pokazał, że siedem na dziesięć osób obawia się, że napływ azylantów doprowadzi do zwiększenia przestępstw i opinia ta wśród Niemców zdecydowanie się zmieniła w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Niemcy przyjęli w 2015 roku 1,1 mln uchodźców głównie z: Syrii, Afganistanu i Iraku.

W artykule wykorzystano informacje zawarte w internecie jak i ze źródeł własnych.

Podobny artykuł jest umieszczony pod linkiem; ]]>http://www.theguardian.com/world/2016/jan/15/german-town-bans-male-refugees-from-swimming-pool]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Tak robili u siebie i tak robią w Europie, wyciągają fajfusy i leją w basenie, brudni, zasyfieni wchodzą do basenów, kto chce się potem kąpać po tych kozojebach, a w dodatku napastują kobiety.

A będzie jeszcze lepiej dla Niemców, gdy te ścierwa zaczną rozmnażać jak szczury.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1504967

Papiez Franciszek otwarcie i między wierszami sprzyja nachodźcom.

Czy jest prawdą, że tych intruzów mają przyjmować parafie???

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1504986

Cytaty, które mówią o islamie wszystko!

http://www.fronda.pl/a/koran-i-nienawisc-cytaty-ktore-mowia-o-islamie-wszystko,57589.html

-

Vote up!
8
Vote down!
0

http://www.polskawalczaca.com/index.php

http://forum.wolna-polska.pl/

#1504968

dziwię się Niemcom, przecież mają w tym praktykę, a chociażby "Kryształowa Noc" i problem rozwiązany......

Vote up!
5
Vote down!
0
#1504981

Do zrealizowania „kryształowej nocy” potrzebny jest silny lider prowadzący naród. Angela Merkel zapewne ma jakiś Wunderwaffen do wykonania, ale nie jest Adofiną!

Vote up!
6
Vote down!
0

Joe Chal

#1504984