Joe Chal – “Szczepienie ochronne czy Sterylizacja?”

Obrazek użytkownika Joe Chal
Idee

John Holdren, dyrektor Biuro Białego Domu ds. Nauki i Polityki Technologicznej ", zaproponował aby ludzi zmuszać do aborcji i sterylizować poprzez podawanie środków sterylizujących w wodzie pitnej w celu kontroli populacji" /dowód - program TV w USA/.
Ale czy to prawda?
Zarzut, ze właśnie takie rozwiązanie znalazł doradca Białego Domu ma swoje korzenie w książce, której on jest współautorem wraz z Pawłem i Annie Ehrlicha ponad trzy dekady temu o nazwie Ecoscience: ludność, zasoby środowiskowe.
Książka jest nieco ponad 1000 stron w której próbuje się udowodnić, ze nagły wzrost w populacji spowoduje poważny kryzys na świecie. Mimo że jest to podręcznik, autorzy nie stronią od prezentowania tak drastycznego i niehumanitarnego punktu widzenia kontroli populacji ludności.
W części poświęconej "Fertility Involuntary Kontroli" Holdren i inni autorzy omawiają różne sposoby "przymusu" i środki kontroli populacji - w tym podawanie dodatków chemicznych powodujących niepłodność.
Oto kilka fragmentów:
"Kilka sposobów i propozycji przymusu zasługują na uwagę, głównie dlatego, że niektóre kraje mogą ostatecznie wyjść same z jakaś inna propozycja kontroli urodzeń za pomocą innych /własnych/ środków np szczepieniami...."
„Dodawanie środków sterylizujących do wody pitnej lub pokarmów jak sugerują autorzy w rzeczywistości może przerazić ludzi i doprowadzić do niekontrolowanej paniki wśród ludności bardziej niż propozycja dotycząca przymusowej kontroli płodności.
Rzeczywiście, to musiałoby spełnić kilka bardzo trudnych warunków politycznych, prawnych i społecznych, nie mówiąc już o problemach technicznych. Substancja będzie musiała spełniać pewne dość sztywne wymagania: musi być jednakowo skuteczna, mimo bardzo różnych dawek otrzymywanych przez osoby fizyczne o różnym stopniu płodności i wrażliwości tych osób na podawanie tego specyfiku.
Musi być bezpieczna, niegroźna, wolna od skutków ubocznych, powikłań, i nie może ona mieć żadnego wpływu na członków płci przeciwnej, dzieci, starców i zwierząt domowych i dzikich."

A tego moim zdaniem - Nigdy zapewnić się nie da!

Wcześniej jak podsumowują autorzy, "Środków kontroli liczebności populacji poza planowaniem rodziny nigdy się nie praktykowało..
Niektóre środki są jeszcze technicznie niemożliwe, a inne są i prawdopodobnie pozostaną nie do zaakceptowania dla większości społeczeństw.
"Obowiązkowe kontrola wielkości rodziny jest niedobrym pomysłem, ale alternatywy mogą być znacznie bardziej przerażające. Znacznie lepszym wyborem, moim zdaniem , jest rozszerzenie stosowania łagodniejszych metod wpływania na preferencje liczebności rodziny, przy jednoczesnym podwojeniu wysiłków w celu zapewnienia, że ​​środki kontroli urodzeń, w tym aborcji i sterylizacji, są dostępne dla każdego człowieka na ziemi, w możliwie najkrótszym czasie" i to on sam będzie decydował o tym jak się zachować i czy będzie jego stać być matka czy ojcem.
A oto część, że niektórzy interpretowali jako Holdren propagujących do przymusowych aborcji.
"Jak do tej pory nie doszło jeszcze do poważnej próby w krajach zachodnich aby używać prawa do kontroli nadmiernego wzrostu populacji, choć istnieje wystarczająco dużo władzy, w których przyrost naturalny może być regulowany. Na przykład w Konstytucji Stanów Zjednoczonych, skuteczne programy kontroli populacji prawo może być uchwalone na podstawie klauzul, które umożliwiają Kongresowi użycie odpowiednich środków w celu zapewnienia ogólnego dobrobytu /klauzula XIV wraz z poprawkami/.
W Polsce jest to bardzo łatwe do przeprowadzenia ponieważ już w tej chwili Sejm RP podjął decyzje o „Przymusowych szczepieniach ludności” a czym będą Polacy zaszczepieni? – Tego to społeczeństwo się na razie nie dowie.
Pytam więc?
„A co będzie kiedy te środki dostaną się do rzek i wysterylizują całe życie w wodne?”

Joe Chal -autor

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 

Kissinger, Eugenics And Depopulation
By Leuren Moret, 11-20-4
 Depopulation, also known as eugenics, is quite another thing and was proposed under the Nazis during World War II. It is the deliberate killing off of large segments of living populations and was proposed for Third World countries under President Carter's administration by the National Security Council's Ad Hoc Group on Population Policy.
 National Security Memo 200, dated April 24, 1974, and titled "Implications of worldwide population growth for U.S. security & overseas interests," says:
 "Dr. Henry Kissinger proposed in his memorandum to the NSC that "depopulation should be the highest priority of U.S. foreign policy towards the Third World." He quoted reasons of national security, and because `(t)he U.S. economy will require large and increasing amounts of minerals from abroad, especially from less-developed countries ... Wherever a lessening of population can increase the prospects for such stability, population policy becomes relevant to resources, supplies and to the economic interests of U.S.
 Depopulation policy became the top priority under the NSC agenda, Club of Rome and U.S. policymakers like Gen. Alexander Haig, Cyrus Vance, Ed Muskie and Kissinger. According to an NSC spokesman at the time, the United States shared the view of former World Bank President Robert McNamara that the "population crisis" is a greater threat to U.S. national security interests than nuclear annihilation.In 1975, Henry Kissinger established a policy-planning group in the U.S. State Department's Office of Population Affairs. The depopulation "GLOBAL 2000" document for President Jimmy Carter was prepared.
 It is no surprise that this policy was established under President Carter with help from Kissinger and Brzezinski - all with ties to David Rockefeller. The Bush family, the Harriman family - the Wall Street business partners of Bush in financing Hitler - and the Rockefeller family are the elite of the American eugenics movement.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#274345

Joe Chal
I think you have misunderstood my message that it is very likely threat to the all Poles, unless you include us in the third world?
Regards
Joe Chal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#274362

Technicznie nie, aczkolwiek moznaby sie klocic :-)

Niemniej jednak, mowienie o jedynie zagrozeniu jest jednoznaczne z chowaniem glowy w piasek.

Zsynchronizowane dzialania majace na celu zmniejszenie populacji sa od dawna prowadzone na wielka skale, a mimo to psychopata Brzezinski biadoli, ze po raz pierwszy w historiii latwiej jest zgladzic milion ludzi niz sobie ten million podporzadkowac, bo swiadomosc ludzi na calym swiecie stale wzrasta  i coraz wiecej osob zdaje sobie sprawe z podlosci i oszustw dokonywanych na ludzkosci. Dlatego tez polityka eugeniki jest tak nieslychanie wazna.

I tak, z grubsza rzecz biorac, mamy smugi chemiczne zmieniajace zasadowosc gleby i trujace nas metalami ciezkimi, co ma, miedzy innymi, doprowadzic to tego, ze nic w ziemi nie bedzie roslo oprocz modyfikowanych przez monsanto kancerogennych roslin-potworkow, a wiec nie bedzie zdrowej zywnosci,. Przy jednoczesnym zakazie picia swiezego mleka, jedzenia miesa z wlasnego uboju i uzywania roslin i ziol leczniczych, ktore w przeciwienstwie do medykamentow, nie maja zadnych albo prawie zadnych negatywnych dzialan ubocznych, a takze likwidowaniu malych gospodarstw rolnych i co za tym idzie, ogrodkow dzialkowych, chca doprowadzic do tego, abysmy mieli dostep wylacznie do trujacego jedzenia, ktore bedzie nasz czynilo chorymi. Z kolei choroby maja byc leczone wylacznie chemikaliami, ktore powoduja jeszcze wiecej chorob.

Od pierwszych godzin zycia jestesmy szczepieni, co powoduje przerozne choroby u dzieci i u doroslych, a takze przyczynia sie do zmniejszania plodnosci.  Stad gwaltowny wzrost chorob ukladu odpornosciowego, jak np. cukrzyca dziecieca. Wiadomo, ze zycie cukrzykow zalezy od dostepu do insuliny...

Wszystkie te chemikalia, lacznie ze srodkami ochrony roslin, czy fluorem w wodzie pitnej,  podwyzszaja zachorowalnosc, szczegolnie na raka, przyspieszaja smiertelnosc, szczegolnie dzieci i ludzi starszych,  a takze podwyzszaja bezplodnosc. Ogolnie wiadomo, ze ilosc spermy w nasieniu mezczyzn znacznie sie zmniejszyla w przeciagu kilku dziesiecioleci. Dla kobiet mamy hormonalne srodki antykoncepcyjne, czesto bedace przyczyna nieplodnosci, IUV, wydalajace hormony i czesto uszkadzajace narzady rozrodcze, no i oczywiscie aborcje na kazdym etapie rozwoju plodu. Dla calej populacji jest takze szeroko propagowany homoseksualizm.

O "zagrozeniu" mozna bylo mowic trzydziesci lat temu. Dzisiaj natomiast jestesmy tepieni jak karaluchy, niezaleznie od tego, czy zyjemy w krajach pierwszego, drugiego czy trzeciego swiata i im szybciej ten fakt stwierdzimy i zmobilizujemy sie aby mu przeciwdzialac, tym lepsze szanse bedziemy mieli na przetrwanie jako gatunek ludzki.

STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#274376

Pilna akcja - wysyłanie wiadomości do Parlementu Europejskiego i ONZ

Sprawa jest pilna. Akcja dotyczy wysyłania wiadomości do posłów Parlamentu Europejskiego oraz do ONZ z informacją o skandalicznej nowelizacji ustawy o zapobieganiu epidemiom. Może w ten sposób uda się obudzić posłów w polskim sejmie.

Wysyłamy właściwe wersje językowe zawsze razem z wersją angielską.
* * *
Ze wzgledu na to, że czas nas pogania, nie wszystkie wersje językowe są z całą pewnością poprawne. Część była tłumaczona przez osoby znające te języki lub tłumaczy, ale wiele tłumaczeń jest zrobionych przez (pomoć bardzo dobry) program komputerowy. To niestety tylko maszyna.
Jeśli więc są na forum osoby znające dobrze języki obce i zechcą poprawić błędy, to bedziemy bardzo wdzięczni
Między innymi z powodu możliwej niedoskonałości przekładów, wysyłamy zawsze razem z wersją angielską, która była tłumaczona przez zawodowego tłumacza.

Głosowanie w Sejmie odbędzie się już w tym tygodniu, trzeba działać szybko.
Nie mamy jeszcze adresów do ONZ, jeśli będą to od razu wrzucę tutaj.

Wersja polska.

Świat musi się o tym dowiedzieć! Potrzebujemy Waszej pomocy i solidarności!

"Kiedy będzie kolejna „pandemia”? Przymus szczepień w Polsce.
Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie "decydował" główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.
Dlaczego oni to robią? Zapytaj naszego Premiera Donalda Tuska kontakt@kprm.gov.pl i naszego Prezydenta Bronisława Komorowskiego listy@prezydent.pl
(Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian)

Pozostałe wersje tutaj:
http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=23256.0

 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#274407

Joe Chal
Zgadzam sie w 100 %!
Pozdrawiam
Joe Chal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#274415

Joe Chal
Nalezy to zatrzymac!
Bestialstwo.
Joe Chal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#274444

czyli wszystkich na liscie z parlamentu europejskiego z Francji, Hiszpanii, Portugalii i Rumunii. Niezle, bo tylko 2 nie doszly i dwoch parlamentarzystow jest "poza biurem". Na razie tyle, wiecej po przerwie.  :-)

STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#274448