Herr Schulz – za dużo sobie pozwalasz! Wara od Polski!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

To Niemcy mają problem i stały się problemem dla całej Unii i Europy bo dopuściły do tego, że ich „gościnność” wymknęła im się spod kontroli. To Niemcy mają kryzys, który jak zdechłą żabę podrzucają innym państwom i każą zjeść. Kto jej nie chce to go straszą, obarczając winą za swe niemieckie bezhołowie i jego skutki. Merkel i Schulz mówią dziś o „polityce uchodźczej”, od której powinni byli zacząć zanim zaprosili do Niemiec uchodźców.

Najpierw się robi, potem się mówi! Gdzie się podziała niemiecka zasada – „ordnug muss sein”, Herr Schulz - bezczelnie pouczający dziś wszystkich, domagający się solidarności i ich „sprawiedliwego rozdziału”?
Wzamian za co, Herr Schulz?
Może za waszą niemiecką „solidarność” przy dzieleniu unijnych subsydiów między europejskich rolników?
Jak się ma kwota dla Niemców względem kwot dla Włochów, Hiszpanów, Polaków itd.? Dla niemieckich bauerów kosze jabłek, dla reszty Europy zgniłe ogryzki?
A może wzamian za niemiecką solidarność z Polską gdy Merkel z Putinem kładli Nord Stream1 na wysokości polskiego gazoportu Świnoujście tak płytko, że go zablokowali dla większych gazowców i wystawili  Bałtyk na bombę ekologiczną?
Angela Merkel obiecała Tuskowi, że rury „pogłębi”. Zamiast spełnienia obietnicy tańczy na rurze – kolejnej, kolejnego Nord Streamu i jeśli cokolwiek pogłębia to tylko niebezpieczeństwa dla Europy.
Przez jej bezhołowie w Paryżu już polała się krew.
Gdzie jutro? Pojutrze?
Wy się lepiej niemieckimi sprawami zajmijcie Herr Schulz, zamiast pchać nos w polskie sprawy!
A jeśli znów,  po raz kolejny zaczniesz gardłować, że „To, co rozgrywa się w Polsce, ma charakter zamachu stanu i jest dramatyczne” – dokształć się jak naprawdę sytuacja w Polsce wygląda i kto  zamach stanu szykował bo póki co – my, Polacy uważamy, że jesteś tylko małym przerażonym człowieczkiem, który nie upilnował Polski dla swej pańci w Berlinie i dlatego chowasz się za parawan jej brukselskiego kelnera i jego pomazańców w Polsce, dlatego bijesz pianę razem z nimi. Wiedz Herr Schulz, że to oni robią rebelię w Polsce, i  tylko w jednym celu -  by przeszkodzić zmianom, które  niechybnie prowadzą ich do odpowiedzialności za 8-letnie  administrowanie Polską, z której zrobili brukselsko-berlińską prowincję.
Ty, Herr Schulz spytaj w Brukseli taką jedną hrabinę - może ci powie dlaczego jej partia wraz z jej prezydentem Komorowskim zamachnęli się na Trybunał Konstytucyjny RP,  zdemoralizowali do szczętu jego prezesa tak, że złamał dla nich polską konstytucję. Tylko czy hrabina ci powie? Nie powie, bo umoczyłaby i siebie, i swą partię.
 
Ty się Herr Schulz zamiast pieniaczyć nowej Polski ucz!
Tamta Polska, PRL bis - poddańcza, składająca Berlinowi, Brukseli i każdemu byle urzędniczynie hołdy służącymi Tuskiem, Sikorskim, Komorowskim, Kopacz, ich europosłami, z woli Narodu Polskiego skończyła się 25.X.2015 r.!
Od tej nowej Polski - bez zaprzańców, bez kłamców, złodziei, aferzystów, analfabetów i lewactwa przy władzy - WARA!
Zu verstehen,  Herr Schulz? W A R A !!!

*********

 

 
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Dlatego jest nad sytuacją biadolenie

Sprowadzili bandytów im równych z Afryki

Chcieli ich rozdzielić lecz puste są wyniki

Wielu się buntuje i mówi wprost temu Nie!

Niech niemiec sam nadmuchaną zdechłą żabę żre

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1502095

                       

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502104

eli, rasowy BMW,  który bez swej pańci, bez mecenasa byłby sobie dalej zakurzonym bibliotekarzem w jakimś zabitym dechami Ujnie Dolnym Szwabii.

Ciekawe, że "bismarcka" Makrela wystawia ostatnio tylko swe szczekaczki, sama woli zostać w cieniu. Czyżby coś jej się "sypało"? 

...Od mego berlińskiego informatora (wieloletni przyjaciel rodziny, mieszkający pół na pół w Berlinie i w Sofii) wiem, że to co piszą merkelskie  zeitungi, miejscowe  "gazety wyborcze"  - ostatnio tak regularnie plujące na Polskę -  baaaardzo mija się z niemiecką rzeczywistością.

Niemiecka rzeczywistość jest taka, że Niemcy mają dość Makreli i jej "arabskich byczków", których wrzuciła im na głowę, zamieniła w cieci własnego mienia, niepewnych dnia ani godziny. Dziś Niemcy już nie są Niemcami -  w miejscach publicznych Berlina i poza nim  "hałłakowanie"  zagłusza niemiecką mowę, niemiecki ordnung wypiera azjatycko-afrykański brud i smród. Oponujący w ratuszu na zakłócanie i niszczenie ładu przez przybyszów  Niemcy są nie tylko zbywani, są po chamsku  traktowani przez magistrackich urzędników, działających wg odgórnych instrukcji. Policja z rozkazu z góry  chroni "uchodźców", przymyka oko na ich swawole  ale po kątach się buntuje, że niemieccy obywatele stali się  w Niemczech obywatelami "drugiej kategorii". Policja po prostu dostała instrukcję, że  "uchodźca ma zawsze rację". Pod koniec 3 kwartału  w kilku landach ogłoszono, że emeryci dostaną mały dodatek na święta (+/-120-220 euro). Nie dostaną - kasa  została przekierowana do puli dla "uchodźców"....

Europa od wielu lat znała zadowolonych Niemców. Dziś - przez bezhołowie Merkel i  jej  "byczki", przez  arogancję jej  pudli  Tusków, Junckerów, Schulzów, Gabrieli  są tak samo "zadowoleni"  jak Juan w Hiszpanii, Nils w Norwegii, Giovanna w Italii, Ivany na Bałkanach, Laszlo na Węgrzech,  Lukasze i Vojtechy w Czechach i na Słowacji, Jany, Marie i Tomasze w Polsce itd.

Mało - "herzliche willkommen"  Merkeli rozczarowało również tysiące Hasanów i Mehmedów z Damaszku, Alich z Pakistanu, Kalich z Afryki. Są zawiedzeni niemiecką "gościnnością". Spodziewali się niemieckich apartamentów z pokojówką i full room-serwisu w kasie i "naturze", "fury i komóry", meczetów na każdym rogu i w ogóle dolce vita do końca świata. Zamiast tego ich  do niedawna "mutte Angela" - anioł zbawiciel, matka Teresa Europy chce ich rozparcelować u jakichś barbarzyńców w jakiejś np. Polsce...

 

...Pozdrawiam.

 

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502148

Contesso! Samo sedno! 

Vote up!
8
Vote down!
0

viki

#1502107

Na tym obrazku widzę tylko dwóch pokracznych klakierów z twarzami podrzędnych pensjonariuszy domu opieki psychiatrycznej warunkowo wypuszczonych na przepustkę w celu analizy zachowan wsród normalnego społeczenstwa.Myslę ze eksperyment nie odniósł pożądanych skutków i obaj pensjonariusze zawędrują na miejsce dla nich od dawna przeznaczone bez możliwosci opuszczenia przed upływem okresu leczenia wynoszacym co najmniej 40 lat.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1502109

Więc kaganiec na pyski 

trzeba im założyć:
 
I przestaną ujadać na forach.
Jeden w Europie, drugi tu, gdzie
My.
wściekły duet dwóch kundli !
z tego samego "dwora":
 
Aj Waj
 
Pozdrawiam Artystkę
Vote up!
9
Vote down!
0
#1502112

I jak Hitler straszył Polaków, że maja oddać korytarz do Prus wschodnich, tak Schulz straszy Polaków, jak nie będą POsłuszni wobec POlszewi i UE to się z nami POliczą.

Przyjedz do Polski ty tępa gnido Niemiecka, a zobaczysz Polską odpowiedz.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502118

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502136

Z moich myśli te zdjęcie wyciągnełeś SS-Wafen fedfebel Schulz, jako żywo.

Dora robota żołnierzu Józefie.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502145

....jako że lubię strzelać to moje hobby to sobie wydrukuje parę sztuczek tego obrazka. No jako tarcza pasuje zarypiaście. Powiększę troszkę i będzie git. Ale mu pasi ten mundurek. No kurcze jak żyw.....

Vote up!
4
Vote down!
0

ardawl

#1502188

Ten niemiecki Żyd, lewacki nieuk nie jest wart wspominania.Warto natomiast pamiętać,że po 25 latach od "transformacji" nadal "elytą" mienia si ekomuniści, ich dzieci i wnuki, postkomuniści oraz zwykle zlodzieje i przestępcy z PO i "nowośmiesznej"...

 

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1502124

Vote up!
7
Vote down!
0
#1502127

ale Twoje memy Józiu dopelniają całości!

Chapeau bas dla wszystkich.

Vote up!
6
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1502160

na czyjeś wyrazne polecenie,to taki drugi niesioł,
coś takie do brudnej roboty.

Vote up!
8
Vote down!
-1

zza winkla

#1502130

kamerdyner i manekin do plecoklepów.

Plecoklepy się skończyły - ich berlińska pańcia sama jest w opałach.

Tak na szybko - jeszcze jeden quiz:

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502179

Jeden i drugi zaPOmniał założyć krymki i Niemiecki parch pejsaty ma większe pretensje do reportera że ten mu zrobił zdjęcie, gdy nie miał krymki, a zdjęcie ma być wysłane do knesetu.

I to jest ta mała różnica, o którą zapytałaś.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502182

To przecież dupelek Merkel, jak wyskoczy spod spónicy, czy nogawki to zawsze ujada na wszystkich, to taka rasa. Jak nie weźmiesz na buta, to się nie odczepisz.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1502190

Contesso Pytasz o rasę obu ?

odpowiem:
Rasy - kundel !
 
 
 
DoTu - pudel i MaSch - pudel.
TO dwa psy są tej samej rasy.
Rasa znana na świecie - kundel.
oba samej rasy - k.....sy:
 
U makreli na smyczy 
biegasy.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1502196

                    

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502201

Wysłuchajcie uważnie.
Mocne jest.
Ale WAŻNE :
 
 
 

Sprawa jest BARDZO POważna:

 
Polska nasza jest w stanie wojny. 
Atakowana z zewnątrz przez brukselskiego niemieckiego żyda Martina Schultza i ciemne, zbrodnicze siły, które za nim. I atakowana jest od wewnątrz przez dziwne "monstrum" zwące się KOD, "nowoczesne" badziewie z jego szefem,  byłym sługą niszczyciela Polski Balcerowicza vel Aaron  jakiś tam, i atakowana jest przez zbrodnicze ciemne siły jawne i niejawne, które dotąd niszczyły Naszą Ojczyznę, dostały POtężnego kopa, ale nie zaprzestały te siły swej niszczycielskiej destrukcyjnej aktywności. 
 
 
Brońmy Naszą Ojczyznę ! 
Prezydencie.
 
 
ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ ! 
 
 
Vote up!
2
Vote down!
0
#1502202

Której zapewne nieobcy nowoczesny niemiecki obyczaj chlania z wiadra.Schulz jest niewarty uwagi,to tylko tępe bydlę wystawione na świecznik aby ukryć prawdziwych promotorów pomysłu europejskiego rządu. Moim zdaniem obok stanowczej reakcji na słowa przydałaby się stanowczość i konsekwencja w ucinaniu prób zwiększania kompetencji unijnych biurokratów.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502211