Bronisław K.– wczoraj prezydent, dziś polityczny gangster

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Po porażce w majowych wyborach prezydenckich Bronisława Marię podobno dopadła ciężka depresja. Trudno jednak w nią uwierzyć patrząc na jego poczynania po 24 maja, które można nazwać tylko w jeden sposób – podkładaniem świń nowemu Prezydentowi RP.

Sparaliżować działania Prezydenta A.Dudy, sparaliżować państwo polskie – oto  co realizuje Bronisław Maria Komorowski od 24 maja i w co angażuje się rząd Ewy Kopacz. Dowody na to sypią się jak z rękawa.

Np.  rząd zaraz po wyborach prezydenckich przepchnął przez Sejm i Senat ustawę o TK, włącznie z wstawką  o „odwołaniu Prezydenta RP na podstawie nieustalonych przesłanek” i Bronisław Maria w podskokach ją podpisze. A żeby było weselej to podpisze 5 lub 6 sierpnia, w ostatniej chwili przed zaprzysiężeniem A.Dudy żeby mu zostawić swoich  trybunalskich „kąstytócjonalistów”.

Np. pełną parą idą również prace w kierunku zostawienia A.Dudzie „komorowskiego” genproka i wszystko zależy od tempa kreatywności premiery Kopacz.

Jednocześnie w Pałacu odbywa się intensywny szaber. Wyprowadzający się prezydęt  wyprowadzając umowy śmieciowe swych doradców intensywnie wyprowadza  fundusz Kancelarii Prezydenta RP. Andrzejowi Dudzie ma zostać w PO-komorowskim spadku  pusta kasa,  „komorowski” orszak doradców i innych pijawek. Jak ich nie chce mieć kabli – niech im płaci odprawy, a że Komorowski swemu bizantyjskiemu orszakowi nie szczędził grosza to wypłacenie mu odpraw pozostawi w kasie nowego prezydenta przysłowiowy ch..., d.... i kamieni kupę... Wiewiórki w końcu maja donosiły, że  z Pałacu  wyprowadzają się  prezydęckie obrazy. Czyżby również te „wypożyczone”  przez  Komorowskiego z Krakowa, z Galerii Narodowej wyprowadzi do swej galerii w Budzie Ruskiej?

 

Być może te wszystkie wyprowadzki ma zrekompensować wprowadzka gen.Majewskiego na urząd szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, którą planuje Bronisław Maria, będący strażnikiem konstytucji tylko po to by mogła być dowolnie  łamana – przez niego i przez partię, która w 2010 r. wyniosła go na urząd Prezydenta RP. 

Gangsterską politykę Komorowskiego na ten moment koronuje jednak skok na akta Biura Bezpieczeństwa Narodowego, które 24 maja w tajemnicy „wyprowadziły się” w nieznanym kierunku z jego siedziby.

Kto może stać za tą inicjatywą ? Krasnoludki może ? Albo ministra Piotrowska ? Tylko Komorowski  Bronisław Maria ! Plus jego WSI-oki ! Tylko on ma interes by schować gdzie słońce nie dochodzi dowody swych konszachtów z FSB i innymi organami Federacji Rosyjskiej z czasów swej prezydentury gdy leżał plackiem przed Kremlem, a szogun Koziej latał do Moskwy i podpisywał bumagi o „współpracy” z Rosją w dziedzinie obrony narodowej RP. Tylko Komorowski ma interes zatrzeć te ślady bo gdy dostaną się w „niepowołane ręce” nowego prezydenta to Komorowskiego czeka proces za zdradę stanu.

Zniknięcie się akt BBN to również komorowska świnia, podłożona personalnie  Andrzejowi Dudzie, który po zaprzysiężeniu 6 sierpnia i wejściu w obowiązki Prezydenta RP i Wodza Naczelnego Polskich Sił Zbrojnych  będzie całkowicie pozbawiony informacji o aktualnym i rzeczywistym stanie bezpieczeństwa państwa polskiego.

Wśród wyprowadzonych z BBN papierów może być również aneks do raportu o WSI...

 

Jaki obrazek się wyłania ? Prezydent Duda będzie rządził w Pałacu i pozornie,  Pałacem i w rzeczywistości będzie rządził Komorowski ze swymi WSI-okami !

Tak to sobie wykoncypował  „zestresowany” i w „depresji” po wyborczej porażce Bronisław Maria.

Jak to będzie wyglądało – dopiero się okaże. W każdym razie Komorowski jeden zamach stanu ma już za sobą – ten 10 kwietnia 2010 r. gdy jako marszałek Sejmu plądrował kancelarię Prezydenta RP i bez wymaganych przez konstytucję procedur przejmował obowiązki Prezydenta RP.

Wszystko uszło mu płazem.

Teraz zachodzi podejrzenie kolejnego zamachu stanu w jego wykonaniu.

Kto to podejrzenie potwierdzi albo zdementuje ?

W każdym razie – Komorowski już za chwilę dokona nowych nominacji generalskich. Odpowiedź być może tkwi w nazwiskach. Póki co trzymanych w tajemnicy, poza nominacją  dla gen.S.Majewskiego i smoleńskich pułkowników z NPW - Artymiaka (tego od „Rosja to mocarstwo”) i trotylowego Szeląga.

 

Doskonała okazja by prezydent elekt otrzymał od odchodzącego prezydęta wyjaśnienie jego skoku na akta BBN nadarza się 22 czerwca w Belwederze. Niemniej nie zmienia to faktu, że przez cały czas prezydętury Komorowskiego  pod kostiumem misia trefnisia krył się polityczny chuligan. Po wyborczej porażce wszystkie maski z Komorowskiego spadły,  ukazując twarz politycznego gangstera !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)

Komentarze

skwituje to jednym zdaniem.

To jest wyjatkowo perfidne bydle.

pzdr.

Krzysztof

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

chris

#1484826

Dosłownie tak! Mam nadzieję, że Polacy dostrzegą, te podkładane umowne świnie! Przez usta nigdy nie może mi przejsć słowo prezydent, do tak maluczkiego człowieczka jakim jest Bronisław Komorowski! Dla mnie ta cała formacja, kto by tam u PO-wczyków nie był, to jedno wielkie świństwo! Bez skrupułów, jak bezwolne zwierzeta, nic innego nie przychodzi mi na myśl! A gadkę mają, tak dretwą i pustą, że mam odruch wymiotny, na każdego politruka z tej PO-PSL-owskiej świty!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

viki

#1484845

świnie z Po robią świństwa jakby na złośc państwu i Polakom. Ale jest w tym tez nutka optymizmu - oni nie wierzą ,że w niedługim czasie wróca do władzy- psują bo nienawidza Polski , Polaków i wszystkiego co ich od kasy publicznej usuwa. A prezydent Duda sobie poradzi, przepchnie prze parlament zmiany, nawet jeśli teraz podrzucają świcie...damy radę byle razem i solidarnie...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1484829

Napisałaś Contesso...

.....POdkłada świnie....

a cóż to ścierwo innego  POtrafi ?

 

świnia świnie POdklada - nic inego nie umi

świnią był przecież bul od zawsze.

świnią jest Szynukowicz.

świnią z dziada pradziada.

dzisiaj ruski rezydęt i gangster !

 

Lista przestępstw tego łajdaka jest długa.                                                                                                                                                                                          Gdyby to był czas Polskiego Państwa Podziemnego,                                                                                                                                                                              dawno już byłby wyrok, egzekucja i                                                                                                                                                                                                             gryzłby ziemię,                                                                                                                                                                                                                                                 a ścierwo rozdziobałyby kruki i wrony.

i zeżarłyby świnie.

Prawdziwe.

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1484843

ta barano swinia to elfeminizm.
Politycy jak nazwal Poeta polskimi choc jest to nieporozumienie, bo ta swolocz nic nie ma wspolnego z Polska,poza jej niszczeniem i okradaniem, dlaecy sa od bycia baranami.
Baran by nie wiedzial jak klamac narodwi w tak perfidny sposob ze narod klamstwo lyka jak swierze bukleczki,baran by sobie nie potrafi zjednac elektoratu ktory wybiera zlodzieja i niszczyciela na nastepna kadencje.
To elektorat jest zbaranialy i robi wiekie swinstwo innym Polakom, ktorzy sa bezradni w obliczu wiekszosci glosujacych badz nieglosujacych BARANOW.
Te wlasnie BARANY to za razem sa wyjatkowe SWINIE,gdyz to one swoja postawa wyrzadzily krzywde Polakom przez duze P i mlodym pokoleniom ktore zaraz po urodzeniu maja do spalcenia potezny dlug- to jest wyjatkowe swinstwo.

Tak ze ta BARANOSWINIA to obraz polaka przez male p.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1484879

polskimi nazwał bo swe przekręty i zbrodniczych czynów dokonują w Polsce a nie na Księżycu

czy w Syjamie.

a

świnia z obrazka w baranicy tylko i wyłącznie dotyczy bredzisława komoruskiego.  Co w pierwszych słowach komentu mojego                                                     jest klarownie widoczne, bo zacytowałem słowa Contessy, dotyczące podkładania świń Andrzejowi Dudzie !

a Ty się znów czepiasz Narodu, elektoratu.

Polak przez duże P

odcymkaj się wreszcie i pomyśl zanim znów...  Wszystko wiesz lepiej ?

alfa i omega ?

Niby patriota, k..... ....ć.

Każde dziecko wie, że PKW, to długa ręka GRU czy innych WSI od czasów Stalina i Bieruta a ty cięgiem swoje.

Naród winowaty. Elektorat.

tfu !

 

obsesja, fobia ?

Daj se na wstrzymanie raz na jutro wnk.

Bez odbioru. 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1484885

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wybory.
Czy ty bronisz siebie ze nic nie zrobiles broniac wyborcow ze sa baranami od lat idacymi w kierunku rzezni.
Nie zwalaj na komisje wyborcze ktore od45 roku falszuja tylko zastanow sie dlaczego falszuja bo ja wiem dlaczego bo im barany na to pozwalaja.
Jak by takie komisje poszly z dymem po oczywistym falszowaniu to wiecej by falszowan nie bylo.
Moja babcia mi mowila kijem tego co nie pilnuje swego,a dziadek mi mowil ze jeszce sie nie urodzilo tyle cwaniakow zeby moglo oszwabic tylu baranow.
Polacy zrobili wielkie swinstwo przyszlym Polakom swoim zaniechaniem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1485013

Witam Pana! Czesciowo sie zgadzam z Panska wypowiedzia,chociaz nie do konca! Od 1945r. mielismy parodie wyborow! Az do ostatnich,gdzie przedluzyli cisze wyborcza! Wyniki poszly,wiec mogli szybko zweryfikowac! Przerazili sie przytlaczajacymi glosami na Pana A. Dude! Majac swiadomosc ,ze za chwile ulica wymusi nowy rzad ,zminimalizowali straty.Jednak musieli odsunac Wuja ,aby sprobowac miekko wyladowac! Maja swiadomosc ,ze Polska zauwazyla ze Mozna,wiec probuja swiadomie zniszczyc ,co tylko sa w stanie , aby PIS  jak najpozniej zaczal prawdziwie rzadzic krajem! Nie pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1484899

Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484882

Witam! Wiekszosc parlamentarna PIS z Panem Kukizem,oraz nowa konstytucja zniweczy POnowne zakusy zbrodniarzy! Tak zbrodniarzy ,ktorzy chcieli calkowicie zniszczyc Polske! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1484848

... na działania na podstawie dekretów Prezydenta RP?

Myślę tu o dekretach napisanych przez Prezydenta Andrzeja Dudę, które mogłyby uchylić decyzje Komorowskiego podjęte w ostatnich chwilach jego urzędowania. W Czechach przecież prezydent Edvard Beneš wydał 89 Dekretów, które były respektowane przez prawie całą Europę (nie Niemców i Węgrów).

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1484851

A mnie jakoś tak podświadomie przypomniała się stara notka, której podtekstem była opowieść bodaj Tetmajera(?) o... Orderze Marii Teresy...

 

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Satyra !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484881

to raczej od zawsze POlityczny gangster z łapami zbrukanymi krwią ludzi zamordowanych od czasu POjawienia się tego typa w polityce, zaczynając od Mirosławca na Lepperze, Petelickim nie kończąc bo końca zabójstw na tle POlitycznym w Polsce nie widać. Przy wspólpracy z prokuratorami o semickich rysach takich jak Szeląg, typy te stanowią bardzo grozna grupę nieobliczalnych zbirów POlitycznych.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1484853

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

prezydentem jak golab na beton.
Ten WSIok nigdy nie byl zadnym prezydentem tylko pacholkiem sluzb kacpakopostprlowskich ,
ktore go na ten posadzil pod zyrandolem zeby pilnowal ich interesow.
Bronek to WSIowy agent z lat 70siatych bliski otoczenia Jaruzela i tej calej zydowskiej bandy latajcej w kolo stolu magdalenkowego.
Prymitywny cwok na posylki z wielkim mniemaniem o sobie i o swojej sile dzieki tym co go wystawili na pierwszego.
Czarna moc niestety juz go opuscila okazal sie dla WSIokow zlym koniem i olali go tak ze wygral Duda.
Bronek szedl od dluzszego czasu na dno tylko z jego otoczenia nikt mu tego nie mowil, bo sie przy nim pasli az do konca.
Ciekawostka jest iluz jego wspieraczy z roznych srodowisk dalo sie nabrac ze Komoruski dalej bedzie pod zyrandolemi wystwili sie na posmiewisko.
Warto by taka liste napisac czesc tych jak Stolcman to raczej mu zaszkodzili zreszta Wajda czy alkocholik Olbrychski .Ale sa tam bardziej ciekawe postacie jak Davies
czy znany piosenkarz Mlynarski.
I co sie okazaje ze gudlaj Mlynarski pupilek PRLu od PUCIo PUCIO nie skorzystal z mozliwosci siedzenia cicho.
Ba nawet piosenke na okolicznosc wyborow tzn. na pochybel Dudy napisal:

Nie jestem już żaden smarkacz,
Łeb mam pokryty siwizną.
Nie zagłosuję na Dudę
Bo zbyt cię kocham Ojczyzno!
Skąd wiem, że wybór niedobry?
Nie wierzę w zmianę oblicza
Nie chcę powrotu Ziobry,
I teczek Macierewicza.
Na Dudę nie oddam głosu!
Pamiętam, Jarka premierem,
I kpiny z demokracji
I koalicję z Lepperem.
Nie chcę mieć znów premiera
Co straszy Ruskiem i Żydem
Co ciągle dzieli Polaków
I może zaszczuć jak Blidę.
Za kłamstwa i pomówienia,
Prawdę, mgłą sztuczną okrytą
Za skłócanie rodaków
Za IV Rzeczpospolitą.
Za "Tusk ma krew na rękach",
A memu Bratu Chwała!
Za wrzaski nad trumnami
I nogę generała!
Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.
Za żądania pomników z kieszeni obywateli!
Za marsze z pochodniami,
Jazdę "po trupach do celu",
Za negowanie wyborów
I PROFANACJĘ WAWELU!!!!
Dziś w duszy mej zakamarkach
Odkrywam decyzji sedno:
Nie chce powrotu PiS-u,
Bo nie jest mi wszystko jedno!

Wojciech Młynarski

Tak ze wielbicieli "jestesmy na wczasach"prosze o skorygowanie swoich sympati dla tej swoloczy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1484876

Bo to wcale nie jest tekst Młynarskiego !

Nawet leszcz, frajer i ostatnia kanalia mogą  sobie wygooglać kto jest autorem.

I taki drobiazg - oryginał ma co najmniej 25-30 lat  więc nie mógł "powstać na pochybel Dudy" w 2015 roku jak sugeruje rzetelny expert wołk, poza tym na przestrzeni lat stał się źródłem inspiracji do wielu parafraz.

Ja z mojej - http://niepoprawni.pl/comment/235876#comment-235876 - po drobnej korekcie zmieniającej "Wojtku" na "wołku" dedykuję "wilk na kacapy" ostatnie dwa wersety ! :D:D:D

 

A komu się nie chce kliknąć na powyższego linka - podaję wersję contessy na patelni:

 

Nie jestem żaden smarkacz,
Łeb mam pokryty siwizną,
Nie zagłosuję na Tuska,
Bo zbyt Cię kocham Ojczyzno!
Dość mam już kłamstw, obietnic
w sejmie platfonsów błocka,
w którym się naparzają
Biedroń i Anna Grodzka.
Dość mam medialnych pajaców i ciot
co cnoty bronią premiera,
podczas gdy ten kaszubski kmiot
aferę popędza aferą.
Przeto na Tuska nie oddam głosu
bo polską nienormalność wolę,
a Donka, Bronka i ciebie, Wojtku,
po prostu serdecznie... pierdolę !
(14.03.2012)

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2218/wojciecha-mlynarskiego-przytupy

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484880

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

manipulujesz i wciskasz kity o tym ze ten tekst, ktory wpisalem twojego kolegi Mlynarskiego
powstal 25 lat temu.
Czy wtedy juz Mlynarski nie mial ochoty glosowac na Dude?
Tekst jest przeciw Dudzie PISowi i Polakom i czego ty tu bronisz scierwojada koszernego pupilka PRLu Mlynarskiego vel Pucio Pucio?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1485015

Słuchaj, ełfeministo (to stąd http://niepoprawni.pl/comment/1484879#comment-1484879 ) :D:D:D analfabeto !

 

Daję ci jeszcze raz linka do notki z 2012 roku:

http://niepoprawni.pl/blog/2218/wojciecha-mlynarskiego-przytupy

i sobie porównaj to co wkleiłeś tutaj i to co pisze tam.

Czy w tamtych wyborach brał udział Duda ?

Resztę - kiedy powstał wiersz, z jakiej okazji i kto jest jego autorem sobie wygooglaj. Sam Młynarski ci to powie jeśli dobrze poszukasz !

 

I nie śmieć mi swymi byczyskami na blogu, EŁFEMINISTO !!!

:D:D:D:D:D

 

PS. Co się uśmiałam to się uśmiałam z tego "ełfeminizmu" woł(k)a ale jednocześnie szlag mnie trafia, że wciąż  się deklaruje Polakiem i patriotą  i  tak bezlitośnie poniewiera mowę ojczystą.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1485056

Trzeba będzie wrócić do Konstytucji Polski Suwerennej.

Do tej Konstytucji, Którą czerwony, POstkomuszy,

stalinowski reżym zbrodniczego PRLu zmienił, wprowadzając tam ustawy,

które POzwoliły tym czerwonym ścierwom dewastować Naszą Ojczyznę, i które

POzwalają im niszczyć

nadal !

TAM był chyba również zapis stanowiący,

że kandydaci na wszelkie funkcje publiczne, mają być prześwietleni do 

trzeciego pokolenia pod kątem Polskich Korzeni.

Tamta Konstytucja eliminowała w przedbiegach wszelkich mazowieckich i komoruskich 

ss....nów.

NARÓD Suwerenem Jest u Siebie,  więc......

Poniżej fragment Tamtej Polskiej Konstytucji, Która winna być

PRZYWRÓCONA !

i OBOWIĄZUJĄCA 

W Wolnej Polsce, Która Powstawać zaczyna na gruzach 

POstkomuszego, zbrodniczego bisPRLu, którego reprezentantem

jest osobnik de domo Szynukowicz, ruski, WSIowy agent

Litwin, noszący przywłaszczone bezprawnie kiedyś przez jego przodka 

nazwisko Komorowski, i który pod tym nazwiskiem sprawował urząd 

prezydenta Polski, którym został po smoleńskiej zbrodni, wyniesiony

na urząd ruskimi serwerami, naruszając

PRZEPISY, obowiązującej dziś konstytucji uchwalonej przez czerwony 

reżim stalinowski po II wojnie.

 

 Oto ten Fragment Konstytucji Niepodległego

Państwa Polskiego, Która w całości winna być

PRZYWRÓCONA !

                             

 

Prezydent Rzeczypospolitej obejmuje urząd po złożeniu wobec Zgromadzenia Narodowego następującej przysięgi: "Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem". Przysięga może być złożona z dodaniem zdania "Tak mi dopomóż Bóg".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1484857

I jako żywo Bul nie złożył przysięgi do dziś.

"...będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobroŚĆ Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem..."

nie jest treścią przysięgi prawnie pozwalającej do objęcia urzędu prezydenta.

Nie dość, że (jak powiadał jeden tzw. polityk) mieliśmy chama na prezydenta, w dodatku półanalfabetę, to jeszcze objął on urząd prezydenta nielegalnie.

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1484913

prezydencką.

Uważam, że wciąż trzeba przypominać pewne fakty z 10 kwietnia 2010 r.:

 

"

1. 10 kwietnia o godz.14.29 marszałek Sejmu, Bronisław Komorowski bezpodstawnie obejmuje funkcję pełniącego obowiązki prezydenta ZANIM ciało Lecha Kaczyńskiego zostało odnalezione i zidentyfikowane (pierwsza nieoficjalna informacja o znalezieniu ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego pochodzi z godz.15.54, Jarosław Kaczyński dokonuje oficjalnej identyfikacji ciała Prezydenta RP o godz.22.16, mimo to marszałek sejmu, B.Komorowski od ponad 8 godzin już sprawuje funkcję P/O prezydenta). Marszałek Komorowski nie wystąpił do Trybunału Konstytucyjnego z odpowiednim wnioskiem, Trybunał Konstytucyjny 10 kwietnia nie został zwołany jak również Zgromadzenie Narodowe, które powinno stwierdzić o „trwałej niezdolności Prezydenta Rzeczypospolitej do sprawowania urzędu, ze względu na stan zdrowia, uchwałą podjętą większością co najmniej 2/3 głosów ustawowej liczby członków Zgromadzenia Narodowego,” (Konstytucja RP, art.131, ust.4), które jako jedyne mają prawo powierzyć Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta RP.

http://www.trybunal.gov.pl/index2.htm (link is external)

Na stronie TK - brak danych z 10 kwietnia 2010 r. o złożeniu przez Marszałka Sejmu wniosku.

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/tkall?OpenAgent&6 (link is external)

Na stronie Sejmu RP brak wzmianki by TK zbierał się między 3 i 20 kwietnia (daty ostatniego przed 10 kwietnia posiedzenia TK i pierwszego po 10 kwietnia b.r.).
http://www.senat.gov.pl/k7/pos/kalpos.htm (link is external)

Ze strony Senatu RP wynika, że pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Narodowego po 9 kwietnia odbyło się 6 sierpnia 2010 r.

Zatem??? Bronisław Komorowski (w ramach samoinicjatywy?) przy milczącej aprobacie Rządu RP, Sejmu RP, Senatu RP, TK RP i ZN RP przejął 10 kwietnia 2010 r. o godz.14.29 obowiązki prezydenta RP !

Nie są to symptomy zamachu stanu ?

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/1830/co-po-10-listopada

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

http://niepoprawni.pl/blog/1830/co-po-10-listopada

 

Znów mi nawalił edytor (nie widzę wklejonego cytatu) więc nie wiem jak ten komentarz będzie wyglądał...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484950

Witaj

Mentalnie Komorowski należy do grupy skretyniałych łupiestwem kacapów z jednym tylko mottem - Po nas chocby potop!.

Bardzo się zdziwi, że już calkiem niedługo zostanie z tego rozliczony. I jego weseli chłopcy z Dukaczewskim na czele i najświeżsi generałowie g. mu pomogą.

Będziemy znowu ogladali niesmaczne ciało na noszach, gdy, jak Kiszczak bedzie się migał od prokuratury i sądu.

 

Uściski

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1484887

Witam! Z calym szacunkiem dla Pana osobowosci ,Oni juz przestana sie migac! POzostana tylko kraty ,za chlubna dzialalnosc! Klaniam sie!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1484912

nowej synekury. Angażuje się w to nawet minister sprawiedliwości Kopaczki bo chodzi o to jak mu załatwić immunitet z urzędu na kolejne 4-5 lat. Będą jaja jak z Bronka zrobią szybko...europosła, hehehe.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484951

przy Prezydencie A.Dudzie i tropić, tropić i tępić I Gangstera IIIRP Bronisława K.

Tylko czy znajdzie się polski Eliot Ness...?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#1484893

W wygłaszanej w sejmie RP rocie przysięgi (jeszcze) urzędujący pan prezydent raczył zawrzeć zwrot "dobrość Ojczyzny", który najlepiej oddaje charakter jego - pożal się Boże - prezydentury. Wiem - czepiam się tego przejęzyczenia, ale było ono, jak się okazuje, prorocze. Ile jeszcze da radę zepsuć i zniszczyć okaże się niebawem, bo według mnie jest to dopiero uwertura do opery tragicznej w skutkach dla Polski pseudopolityki. Jej jakość to po prostu "dobrość". Marność? Małość? Złośliwość? Mściwość? Jak scharakteryzować tę zasygnalizowaną mimowolnie "mądrość"?

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Joseph1964

#1484904

Czy można to nazwać inaczej?

Artykuł,który ukazał się pod koniec roku 2010 lub na początku roku 2011.był zadziwiający.Artykuł ten szybko znikł.Pozostaje mi mi tylko z pamięci przedstawić fakty z tego artykułu.Pokazana tam była rysunkowa mapa wojskowego lotniska Okęciu.Na rysunku tym pokazane były hangary.Jeden z nich został oznaczony,że jest w trakcie rozbiórki.Nie byłoby w tym nic dziwnego,gdyby nie fakt,że był wybudowany przed 2 malaty.Zadziwiające jest też,że tak dostojna i ważna delegacja nie pozostawiła po sobie ani zdjęć,ani filmów,mimo istnienia kamer i kamerzysty na lotnisku.W tym artykule przedstawiona została sugestia,że mordu dokonano na lotnisku wojskowym Okęcie.A do przewiezienia ciał,ani bagaże ani fotele nie były potrzebne.Przerażająca byłaby taka prawda,gdyby taki fakt miał miejsce.To uzasadniałoby brak foteli i bagaży w rozbitym samolocie,a także brak ciał,bezpośrednio po wydarzeniu w Smoleńsku.Na żadnym ze zdjęć i filmów ciała nie są widoczne.Do przewiezienia ciał z Warszawy do Moskwy fotele nie były by potrzebne.Taki scenariusz jest przerażający ale możliwy.

ALI.

Gorożanin iz Barnauła uwiarygadnia swoją hipotezę nazwaną z języka rosyjskiego "maskirowką". Według niego, ciała ofiar katastrofy zostały w Smoleńsku podrzucone, tak samo jak wrak samolotu. Do ich śmierci miałoby dojść zupełnie gdzie indziej w wyniku morderstwa. Rosyjski bloger tezę tą wysnuł z oceny śladów pożaru samolotu, oglądu trawy na miejscu katastrofy i stanu zwłok ofiar.

Więcej na stronach "Naszego Dziennika".

Można śmiało powiedzieć,że pełny przebieg zdarzeń związanych z tragedią smoleńską bedzie można poznać dopiero po ujawnieniu faktycznych zdarzeń jakie miały miejsce 10.04.2010 roku między godziną 05.00 a 24.00.

http://www.youtube.com/watch?v=g8S24Gid5pA

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

przeciw bezprawiu

#1484905

Przypominam, że Ala Capone nie udało sie posadzić za bimber, morderstwa ale... za niepłacenie podatków.

Można np. porównać miesięczne odpływy z kasy Bula przez 5 lat z nagłym wzrostem w ostnich miesiącach i posadzić za celowe doprowadzenie firmy do bankructwa, etc.

W polskim prawie jest wiele paragrafów aż proszących sie o wykorzystanie tylko trzeba chcieć je wykorzystać :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1484911

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1484915

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Ula

 

#1484918

tak bardzo się nie zgadzam, ale zachowam kulturę i napiszę tylko: czemu szerzysz tak obraźliwe i nieprawdziwe treści? później ludzie, którzy nie potrafią samodzielnie rozumować to czytają i powtarzają

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

dygestorium - http://prolab.torun.pl/

#1484927

Dobra, dobra prosze nas nie pouczac...

Prosze lepiej napisac co w centrali ? jakie dali wytyczne ?

gdy juz u nas na goscinnych wystepach, to prosze uchylic rabka tajemnicy,

jak tam mocodawcy ? wszyscy zdrowi ? jak sie maja po przegranej ?

a swoja droga musze jednak zapytac, czy to nie wstyd pisac polskim jezykiem

i to do Polakow ? przeciez pieniadze mozna zarabiac w etyczny i moralny sposob,

chocby na straganie ziemniaki sprzedawac, albo jakie pomidory...

Doprawdy nie wstyd ? przeciez, to gorsze niz prostytucja...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1484969

Mam wrażenie, że "jacol87" napisał komentarz do komentarza "zapora" bo hipoteza maskirowki już dawno wyszła z obiegu, a przez fachowców w ogóle nie była brana pod uwagę. Albo była brana ale szybko ją porzucono ze względu na inne, bardziej podstawne poszlaki. Niemniej faktem jest, że taki hangar był, że z niewyjaśnionych przyczyn się był zniknął jak był się zniknął w równie jewyjaśnionych okolicznościach jego projektant.

Kudtue zwracają uwagę na różne szczegóły, badacze też i tylko trepy z NPW i OPW jak "komorowski" ginierał Parulski, Artymiak i Szeląg - też za chwilę "komorowskie" gienierały - i i. do dziś nie wiedzą, że pomiary i badania np. brzozy, których dokonywali  3-4 lata po katastrofie miały zasrany obowiązek zrobić w 3-4 godziny po "wypadku w ruchu powietrznym" i dlaczego tak powinno być. A cham i trep Seremet sarkastycznie w GW pokpiwał sobie, że nagle wszyscy Polacy stali się ekspertami od śledztw. No qrna - ktoś musi ! Przy takich trepach !...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484995

Smoleńsk bedzie wyjasniony jak PiS + Kukiz???? dojdzie do wladzy! Polacy nie odpuszczą ,mocno w to wierzę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1485073

jego zespół parlamentarny.

Polscy patrioci też nie odpuszczą ale niestety są tacy w Polsce "Polacy", którzy śledztwo smoleńskie już dawno odpuścili. To przykre stwierdzenie ale niestety tak jest.

 

Bez wyjaśnienia Smoleńska Polska nie odzyska szacunku i należnej jej pozycji na arenie międzynarodowej. Za potraktowanie Smoleńska przez "państwo polskie zdało egzamin" Polska do jego wyjaśnienia będzie stale płacić haracz.

Popatrz co się dzieje - Bronek na odchodne awansuje dwie kolejne kanalie, torpedujące Smoleńsk od lat, na generałów. Dwóch prokuratorów wojskowych, którzy zamiast spełniać swą przysięgę prokuratorską, ją depczą i na dodatek bezczelnie się śmieją Polakom w twarz i nie robią nic poza wykonywaniem zlecenia rządu by śledztwo smoleńskie zamieść pod dywan. Czy to nie jest zdrada państwa ? Im czapa się należy, a nie generalskie gwiazdki.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1485081

Jak mówię o Polakach to myslę o polskich patriotach a  w tych na jednym z czolowych miejsc jest A. Macierewicz. Ci "Polacy" co sprawę smoleńska odpuścili sa niepolakami , najwyzej polskojezycznymi. Platforma po przegranych wyborach prezydenckich i przewidując przegraną na jesieni,  stosuje taktyke pozostawienia po sobie "spalonej ziemi" , do tego zaoranej i zaminowanej i wbrew opiniom niektórych entuzjastow nie jest ona bezmyślna. Obsadzenie swoimi Trybunału Konstytucyjnego, prezesa Banku, generalnego prokuratora - myśl przewodnia ubezwłasnowolnic Prezydenta Dude i przyszly rząd jest realizowane i prowadzone sa starania w tym kierunku. Bronek takiej aktywności jak po przegranej nie przejawiał przez całą swoja kadencję. Ja to widze i nie mogę zrozumieć jak np. moje koleżanki i koledzy z ogólniaka, przecierz niegłupi, niemal wszystkie są za PO. Najoczywistsze argumenty nie są przez nich przyjmowane. Ale Contesso , jak są jeszcze takie polskie baby jak Ty i młodzi kibole, którzy nie dadza sobie w kaszę dmuchać  - damy radę :-) . A poza tym jak zwykle podpisuje się oboma rękami pod Twoją oceną Bronka Marii .Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1485101

po sobie mnóstwo min. Niektóre mogą się zdetonować dopiero za rok, dwa, niektóre już pękają. Dziś w wojnie polsko-polskiej Kopacz, Bronka i platfonsów w ogóle, wrogiem nr 1 jest Andrzej Duda. Rąk mu odrąbać nie mogą więc wykręcają i wyłamują jak i gdzie się tylko da. "Prezydent zgody" jakim się kreuje Bronek i kreuje go całe lewactwo to dziś już zupełnie pusty frazes. Nie przypadkiem 26 maja pisałam notkę -"Polsko - uważaj bacznie na Bronka!" i będę to powtarzać dopóki Rzeczpospolita nie zrobi porządku z jego WSI-okami i z nim, z platfonsierą, zdegenerowanym wymiarem sprawiedliwości, banksterką, skundlonym dowództwem Sił Zbrojnych itd.

Trzeba to wszystko powtarzać  nazywając rzeczy po imieniu, czas dyplomacji i białych rękawiczek się skończył bo stawka jest najwyższa z najwyższych.

Eva dobrze przypomniała o dekretach.... Pewnie u platfonsów ta forma jest na cenzurowanym, tak jak było na cenzurowanym referendum bo wyły do Księżyca na każde o nim wspomnienie... Ja też na swym blogu pisałam o referendach. I się ze mnie wyśmiewali niektórzy, a tu nagle proszę - łaskawie prezydętujący Bronisław Maria nagle łaskawie wyskoczył z referendum. Choć dla niego to już musztarda po obiedzie ale referendum dla Bronka i platfonsów już jest dobre i very cacy bo... może pokrzyżuje plany Dudzie.

Hehehehe! Tak to się kręci ta POlszewicka karuzela. Trza jej wyłączyć prąd.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1485116