Andrzej Duda, czyli nasza ostatnia nadzieja…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Tegoroczne wybory ostatecznie zadecydują o tym, czy Polska stoczy się na pozycje republiki bananowej, a żyjący w niej Polacy już bez żadnych przeszkód traktowani będą jak siła najemna w obozie pracy. Nikt bowiem lepiej nie zrealizował dotąd odwiecznych marzeń wrogów Polski, by z Polaków zrobić bezmyślną i bezwolną masę, jak koalicja PO i PSL. Masę, która za obietnice „postępu” kolejny raz – już bez wojny i okupacji – sama sobie wybierze oprawców.

Bo koalicja PO-PSL nawet w roku wyborczym nie tylko wprowadza obce Polakom wzorce kulturowe międzynarodowego lewactwa (czego nie udało się zrealizować nawet w czasach komuny) – to w sposób jawny już postawiła fundamenty pod obóz pracy – za poparciem prezydenta Komorowskiego. To on poparł wszystkie ustawy przepchnięte przez koalicję PO-PSL po to, by Polak od wczesnego dzieciństwa szkolony był na obozowego robota, pracującego aż do śmierci bez nadziei, że zdoła założyć tutaj rodzinę i ją utrzymać, że zdoła kupić mieszkanie z nędznej płacy by po latach – przejść na godną emeryturę.

To koalicja PO-PSL przy poparciu, że się tak wyrażę prezydenta – okradła wielu Polaków z funduszy emerytalnych. To koalicja PO-PSL z poparciem za przeproszeniem prezydenta - oddaliła perspektywę emerytury o lat siedem dla kobiet i o dwa lata dla mężczyzn, zaś bez żadnego protestu pierwszej niestety osoby w państwie – utrzymała kwotę wolną od podatku na poziomie 257 złotych miesięcznie, czyli na poziomie miesięcznego zarobku w kwocie 65 euro lub 68 dolarów. Powiedzcie o tym europejczykowi z Niemiec lub Amerykaninowi, to pękną ze śmiechu ! Pękną ze śmiechu dlatego, że sami Polacy pozwoli sobie na taki wyzysk przez niby to demokratyczne, wolne i europejskie państwo. Bo okupująca Polskę koalicja PO-PSL wraz z że tak powiem prezydentem, doskonale już wiedzą, że mają do czynienia z głupkami – siłą dominującą w III RP po 25 latach od odzyskania tzw. wolności...

Nic więc dziwnego, że na polsko-języcznym portalu „dziennik.pl” od dwóch dni wisi porażający każdego głupka tytuł: "Nieodpowiedzialny ruch". Eksperci krytykują pomysł Dudy. Co zatem tak wzburzyło obozowych „ekspertów” w osobach Adama Rucińskiego z firmy doradczej BTFG oraz Aleksandra Łaszka - głównego ekonomistę Forum Obywatelskiego Rozwoju ? Nota bene - jest to ciekawa nazwa forum, które zajmuje się zwijaniem obywatelskiej Polski…

Otóż owi „eksperci” uważają, że zapowiedź skrócenia wieku emerytalnego przez Andrzeja Dudę to bardzo zły pomysł: Pogarsza się bowiem sytuacja demograficzna i polskie finanse nie wytrzymałyby odwrotu od reformy systemu świadczeń. Obozowi eksperci podkreślają, że wprawdzie wszystko zależy od siły gospodarki III RP, jednak bez względu na to, osób starszych będzie przybywać a młodzi nie zgodzą się na płacenie ogromnych składek, by utrzymać rzeszę emerytów. Już teraz składki w Polsce są wysokie i wielu młodych ludzi wyjeżdża za granicę, by tam płacić mniej – zaznaczył „ekspert” Ruciński.

Głosujący na władze okupacyjne przeciętny polski kretyn łyknie taką opinię „ekspertów”, niczym młody pelikan. Przeciętny polski kretyn nie dostrzeże totalnej głupoty owych „ekspertów, gdyż jest bardziej od nich głupi. Bo obozowy ekspert też nie pojmuje, że młodzi Polacy wyjeżdżają z Polski za chlebem a nie dlatego, że muszą tu płacić składki. Dlatego że w wielu rejonach Polski w ogóle pracy nie ma !  Natomiast ta, która tutaj jeszcze  jest - jest tak nędznie opłacana, że nie wystarcza na to, by nawet do pracy dojechać ! Obozowy ekspert nie kojarzy, że w obozie pracy, którą się stała Polska za Tuska-Kopacz-Komorowskiego dzieci już się nie rodzą. One się rodzą na obczyźnie, gdzie państwo wspiera rodzinę, a nie nad nią pochyla. Tak jak się pochyla, że tak powiem prezydent Komorowski wraz z Pierwszą Damą.

Dlatego zanikający mózg ćwierćinteligenta nie jest w stanie skojarzyć, że Polacy uciekają z Polski nie dlatego, by płacić mniejsze składki emerytalne, ale po to żeby mieć perspektywę na godne życie i godną starość. W Niemczech – dokąd ucieka wielu Polaków – wiek emerytalny został właśnie skrócony z 67 lat do 63. We Francji wiek emerytalny został skrócony do lat 60-ciu , a w Wielkiej Brytanii wiek emerytalny wynosi lat 65, przy czym – oprócz tzw. Podstawowej Państwowej Emerytury (113 funtów tygodniowo), emeryt otrzymać może tzw. Company Pension z funduszu emerytalnego ustanowionego przez pracodawcę. Ta emerytura może być nawet dwukrotnie większa od emerytury państwowej. Pracodawcy w Wlk. Brytanii powszechnie kuszą pracowników dodatkowymi benefitami, co w Polsce jest nie do pomyślenia ! 

W III RP – a więc w państwowym obozie pracy – nie jest nawet możliwe, by właściciel firmy transportowej zapłacił kierowcy 8,50 euro za godzinę jazdy po terenie Niemiec, gdyż inaczej zbankrutuje. Jak więc radzą sobie niemieccy przewoźnicy, skoro ich kierowcy jeżdżą na okrągło po terenie Niemiec ? To tylko wytłumaczyć mogą eksperci obozowych władz III RP w osobach Adama Rucińskiego oraz Aleksandra Łaszka. Ale także chmara „ekspertów” polskich pracodawców, skupionych np. w „Lewiatanie”, a występujących na co dzień w reżimowych mediach. Stąd płyną pełne otuchy słowa o tym, jak korzystna jest dla tzw. obywateli tak niska kwota wolna od podatku. Oni wytłumaczą, dlaczego nie można w naszym obywatelskim obozie pracy zwiększyć minimalnej płacy i dlaczego korzystne było okradzenie „obywateli” z ich funduszy emerytalnych. A także dlaczego musimy pracować za nędzne grosze aż do 67 lat życia. Na ogół już wiadomo dlaczego. Dlatego, żeby nam się nasz obóz pracy nie zawalił…

Dlatego owi „eksperci” będą bredzić polskim kretynom o niskich podatkach w Polsce, choć już lekko kumaty pojmie, że przy zaokrąglonym do 20 procent podatku od 2000 tysięcy złotych – w kieszeni zostanie nam 1600 złotych, czyli ca. 400 euro. Przy tym samym podatku od 2000 euro, w kieszeni nadal pozostanie cztery razy więcej, czyli 1600 euro. To dlatego młodzi Polacy masowo uciekają z tego obozu pracy, gdzie nie ma żadnych perspektyw na godne życie i emeryturę...

Dlatego jedyną naszą nadzieją jest Andrzej Duda. Nie jestem jego agitatorem. Wystarczy, że sami posłuchacie wywiadu z Andrzej Dudą na rok przed wyborami na prezydenta III RP:

https://www.youtube.com/watch?v=j4VYgrll5Go

Te wybory zadecydują o dalszym być albo nie być Polski, jako państwa oraz Polaków, jako obywateli. Póki co, w swej masie pozostajemy niewolnikami władzy koalicji PO-PSL i Bronisława Komorowskiego. Czy dzięki przewadze skrajnej głupoty nad rozumem niewolnikami pozostaniemy – czas pokaże…

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:22)

Komentarze

Okradanie Polaków to podstawowe zadanie PO-szustów od ośmiu lat. Wyrzucanie za granicę młodych, głodowe stawki, podniesiony wiek emerytalny - to ich "sukcesy" A teraz bezczelnie z idiotycznymi usmiechami mówią,że "zgoda buduje" a kretyn z rozpietymi spodnaimi na ulicy zapewnia,że jest jedynym, który da nam "zgode i bezpieczeństwo" przez nastepne pięć lat.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1468806

Kto jest autorem tego pięknego hasła,które po Magdalence wprowadziło grupę oszustów podległych czynnikom zewnętrznym.Grupa ta juz od 25 lat okrada Polaków wprowadzając złodziejski system tzw.prywatyzacji.Zadanie dla pana Dudy aby doprowadzić do normalności wcale nie bedzie łatwe.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

przeciw bezprawiu

#1468833

To lozko z rozami. Roze maja kolce wiec czasami cos Cie ukluje. Chcialbys i probujesz wejsc na szczyt jednak przygotuj sie do chodzenia po ziemi. Nikt Ciebie nie bedzie rozpieszczal.

NIECH BOG MA NAS W OPIECE.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casey

#1468838

Polecam wywiad Grzegorza Brauna dla podziemnatv. Pan Grzegorz pokazal klase. Jestem duzo bardziej radykalny ale, bardzo go lubie.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna Polska.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casey

#1468840

Polecam wywiad Grzegorza Brauna dla podziemnatv. Pan Grzegorz pokazal klase. Jestem duzo bardziej radykalny ale, bardzo go lubie.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna Polska.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

casey

#1468841

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1468843

Właśnie dzis usłyszałam na konwencji Komorowskiego jak Kopacz deklarowała,że zrobi wszystko by wygrał w pierwszej turze.Obawiam się,że oni to zrobią....sfałszują wybory.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

<p>strychninka</p>

#1468851

Program szkoleniowej II Konferencji POWSTAŃ POLSKO! Niepokalanów 14.03.15

godz. 11.00
Msza Święta i Różaniec Święty za Ojczyznę (bazylika)

godz. 12.30 (sale wykładowe)
I. Praca wolontariusza Ruchu Kontroli Wyborów w składzie komisji wyborczych różnych szczebli
1. Instrukcja "Krok po kroku" - Jak zostać członkiem Obwodowej Komisji Wyborczej i jak w niej pracować.
2. Na jakie problemy i pułapki może natrafić praca męża zaufania w Komisji Wyborczej niższego i wyższego szczebla.
3. Prawidłowa klasyfikacja kart do głosowania i oddanych głosów.
4. Spisy wyborców w świetle ostatnich zmian prawnych i organizacyjnych.
5. Praca Okręgowej Komisji Wyborczej - spojrzenie byłego sędziego i członka OKW.

godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
PRZERWA na OBIAD - posiłek w grupach odpowiadających podziałowi terytorialnemu

godz. 16.00
II. Praca wolontariusza Ruchu Kontroli Wyborów podczas niezależnego podliczenia wyników wyborów
1. Prezentacja schematu systemu niezależnego podsumowania wyników wyborczych, zadania RKW na różnych szczeblach.
2. Rola centralnych i lokalnych mediów w kształtowaniu ładu prawnego związanego z prawidłowym przebiegiem wyborów.
3. Kłamstwa i manipulacje podczas "Wieczoru wyborczego" - technika narzucenia fałszywego wyniku wyborczego oszukanemu narodowi.

 

Zapraszamy serdecznie i prosimy o zapraszanie innych osób, które chcą się włączyć w pracę dla Ojczyzny w ramach Ruchu Kontroli Wyborów! 14.03.2015 NIEPOKALANÓW - szkoleniowa II Konferencja POWSTAŃ POLSKO! to spotkanie dla osób chcących wziąć udział w Ruchu Kontroli Wyborów i wejść w skład komisji wyborczych, by bezpośrednio przypilnować wyborów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1468883

"Adama Rucińskiego z firmy doradczej BTFG oraz Aleksandra Łaszka - głównego ekonomistę Forum Obywatelskiego Rozwoju"

   Obaj ci "eksperci" rozwijają kasandryczną myśl o szkodach, jakie przyniesie skrócenie wieku emerytalnego. Ale dlaczego w ich dywagacjach nie ma ani słowa o tym, że przedłużenie czasu pracy powoduje....że młodzi absolwenci nie mogą wejść na ten rynek pracy o dwa lata dłużej. Pomroczność  czy tresura kolejnych skretyniałych lemingów?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1468919

Mamy Pana Andrzeja i chwala!!! Wielka chwala,aby pogonic te psy!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1468973

JS says:

Wspanialy wywiad ! Serdecznie dziekujemy! Prosimy bardzo wszystkich ktorzy wysluchaja tego wywiadu o powiadomieniu o nim swoich krewnych, znajomych oraz Proboszczow Naszych Parafii ! Mamy w Polsce ponad 10 tysiecy parafi oraz kilkaset na calym swiecie w wiekszych skupiskach zamieszkalych przez Polakow. To jest POTEGA !
Poprzyjmy wspolnie KANDYDATURE PANA GRZEGORZA BRAUNA NA PREZYDENTA POLSKI !!! JEDYNEGO KANDYDATA KTORY JEST BEZKOMPROMISOWYM POLSKIM PATRIOTA, ODWAZNYM KATOLIKIEM I KTORY INTELEKTUALNIE ZOSTAWIA WSZYSTKICH SWOICH KONKURENTOW NA URZAD PREZYDENTA POLSKI…pare mil poza soba… Pan Grzegorz mowi rzeczowa, prawde oparta na faktach prawde…Konkurujacy z Nim kandydaci pompuja blichtr, swoj wizerunek oraz ozdobne pustoslowie oparte na „zyczeniowym mysleniu” (wishfull thinking) i obiecywaniu przyslowiowych „gruszek na wierzbie”…

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1469144

Po wielu latach rządów PO można przypuszczać, że chodzi o taką Polskę racjonalną, w której kwota wolna od podatku jest 3 razy mniejsza niż w Kambodży, w której komunistycznych zbrodniarzy chowa się z wojskowymi honorami, w której wydaje się 49 milionów na portal internetowy dla bezdomnych, w której korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego, w której czarne skrzynki, wrak i obiektywne dane są zbędne żeby przeprowadzić śledztwo, w której 40% młodych ludzi chciałoby wyjechać za granicę, w której pacyfikuje się protestujących górników, w której afera hazardowa, podsłuchowa, amber gold i dziesiątki innych zostaje zamieciona pod dywan, w której trzeba pracować do 67 lat, żeby dostać głodową emeryturę, w której wszystko jest zagraniczne, tylko obozy polskie, w której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją, w której sędziowie są do dyspozycji władzy, w której kolejki do lekarzy mają więcej kilometrów niż sieć autostrad, w której zarobki są kilka razy niższe, a ceny żywności i paliwa wyższe niż za granicą, w której stale podnosi się podatki, w której dług publiczny przekroczył bilion zł. Czy Polacy chcą nadal budować taką Polskę?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

blumenalle

#1477625