Jutro ciekawy dzień

Obrazek użytkownika Popruch
Świat

Jutro w południe MAK upubliczni swój raport. A w telewizji "M jak Mordo ty moja".

Olewają (jak słusznie wszyscy myślący się domyślali)
szczeniaczka Tuska i samozwańczego myśliwego i upubliczniają.

"Nie mamy pańskiego płaszcza, i co nam pan zrobi ?"

Czy ktoś zauważył, że nasz umiłowany PRemier, tak uwielbiany przez swój lud, właśnie teraz wyemigrował z kraju ?

Powiem wam tak: jeśli mnie włoski na karku nie mylą, treść raportu może być dla naszego kon-Donka dosyć niekorzystny (co zresztą już oznajmił, próbując na kolanach w mediach prosić kolegów ze wschodu, by jednak nie niszczyli mu kariery i nie pisali chociaż o nim w tym raporcie). No, ale włoski na karku zawsze mogą sterczeć z zimna...

Przyszła mi do głowy taka nieśmiała myśl. Z perespektywy tych kilku dni od sławetnej konferencji prasowej, kiedy to nasz PRemier hardo szabelką machnął (obcinając
sobie przy okazji obie kostki wypowiedzią, że "raport MAK w tej wersji jest nie do przyjęcia") widzę, że wtedy chciał wyglądać jak ten zwierzaczek.

a teraz, jak się okazało, że pomimo pazurków i szabelki kołek w cztery litery się szykuje, niestety wygląda tak

albo tak

Zapewne nie przypuszczał, że ta miłość polsko-rosyjska to tylko tak, dla jaj.

Jutro ciekawy dzień. A może się mylę, może to poprostu PRowski ślepak i nie będzie żadnego "wybuchu" ?

Niemniej, parafrazując wyjazd PRemiera można zapytać: "Kto wie, kto wie, kto powie, ile treści mieści się w tej rudej głowie" ?

Pozdrawiam

Brak głosów

Komentarze

"Pański numerek jest pusty, więc kolega dał płaszcz sąsiedni jasne?".

Vote up!
0
Vote down!
0
#123567

Wnuk felfebla zapobiegawczo uciekł do obcych landów, a przez ten nieprzyjający mu medialnie czas jego pijarowcy muszą przygotować dla niego okolicznościową mowę. Niemniej wyczuł pismo nosem i będzie ciepło.

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#123569

"Dadzą radę". Przehandlują Lotos, może Anodina "odpuści"? Może kara w zawieszeniu? Mój rottweiler nigdy nieuderzony zawsze bał się gazety leżącej w zasięgu jego wzroku. Ile gazet ma na swoim biurku Tusk? I w jakich językach?

Vote up!
0
Vote down!
0
#123645

pląsie. A Pani Anna Fotyga powiedziała " z tego uścisku nigdy się pan nie wywinie", może więc będziemy mieli mały przedsmaczek tego "uścisku "konsekwencji? Tu sk...l za granicą to przetrwa, potrenuje odpowiedzi (bo chyba trener pojechał także?), Graś przypilnuje, żeby się zachował przewidywalnie  i sprawy nie ma. A może , jak też przypuszczasz " nie będzie wybuchu"? Zobaczymy jutro. A może nie wróci? :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#123580

 A dziś E.Klich:""Wrak jest bardzo ważnym dowodem w sprawie, jeśli nie ma rejestratorów. Jeśli są rejestratory, to bada się pewne elementy wraku. I te pewne elementy były badane, na przykład agregaty. Generalnie wrak nie jest aż takim dowodem. Tutaj ten temat ja bym zakończył, bo ja już wyjaśniałem to na komisji sejmowej i panu Macierewiczowi. Badanie prawdziwe polega na tym, że zbiera się różne dowody, rejestratory mowy, wszystko, i dochodzi się powoli do przyczyny.
A wiecie, jak według mojej oceny bada pan Macierewicz? On zna już przyczynę i sobie teraz dopasowuje do swojej tezy.""

    No proszę,co ten Macierewicz wyprawia! Gdyby nie E .Klich,w życiu prawdy byśmy nie poznali....

Vote up!
0
Vote down!
0
#123594

Upssss.... przepraszam, nie wytrzymałam ! Poprawiam się - co ten Klich pieprzy !

Co mnie obchodzi, że Klich umówił się wstępnie i po cichu z ruskimi by katastrofy nie badać pod kątem zamachu? Nic ! Klich myśli, że dalej jest w PRL-u i że śledztwa dalej prowadzi się wybiórczo... Co to znaczy, że wrak samolotu jest dowodem w sprawie, ale tylko w określonych przypadkach?? Dowodem jest każda śrubka, każdy mikroskopiczny element i jeśli zachodzi potrzeba to się nakłada rękawice i grzebie w samolotowym kiblu bo i tam mogą spoczywać dowody.
Klich jest pierwszym po Tusku, którego należy dać pod sąd.

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#123613

Wszystko,co się teraz dzieje-to ustawka!1)Klich..zaistniał-kiedy?Gdy pojechał do Moskwy-I Z HUKIEM WRÓCIŁ "BO NIE DOSTAŁ TŁUMACZA"!!!To była persona..wybrana przez władze-w jednym,konkretnym celu!Nie dopuścić do cienia podejrzeń,że to zamach.. Zaciemnić;sfałszować;schować..Sprawić wrażenie,że..się z Rosjanami pracuje-ale z tej pracy się nie jest zadowolonym..Badając..nastroje społeczne-w razie zbyt gorących(niedowiarków)-rzucić krągłe zdanka o.."zatajaniu prawdy przez Rosjan.."Przy okazji..wydać i wypromować swoją książkę..Przyjemne z pożytecznym..Dla mnie..Klich,to taki,rządowo-lotniczy Urban..Cienia zaufania do niego nie mam;bo..wysłali go ludzie Tuska..Nie może być uczciwy;dowody-jeśli Rosjanie nie dali rady wszystkim-zachachmęcił,lub zlikwidował..Przy użyciu wiązki magnetycznej promieni-czy to..do zaburzenia pracy wskażników;czy to DLA ZŁEJ PRACY MÓZGU pilota-czy do..uczynienia z samolotu kupki pogiętych szczątków-startych niemal na proch-przy użyciu takiej broni-czarne skrzynki..zostają puste!Znikają wszelkie zapisy!Jeżeli ktoś miał cierpliwość-przeczytał cytowane przez mnie artykuły na ten temat!Skrzynki-jak i ciała-porwano wręcz z okrwawionego pola-i powieziono do Moskwy!Broniąc początkowo bliskim do nich dostępu..Tam..zaczęto fabrykować "zapisy skrzynek"Tupolewa!Nic,co przeszło przez Moskwę-nie może być wiarygodne!!!Wszystko może być sfałszowane;sfabrykowane i ..stworzone w konkretnym celu!Wnikliwi-wynypali na "stenopisach z nagrań czarnych skrzynek"-,że..wymieniane miano samolotu..nie jest mianem prezydenckiego Tupolewa!!Że nagrania-mogą pochodzić z innych lotów-lądowań w Smoleńsku-z lotem 7-mego kwietnia włącznie!!Dalej-we wspomnianym,przytoczonym tu artykule-wspomniano,że technicy konserwujący aparaturę na szczytach wieżowców NY,gdzie są umieszczone generatory dużych częstotliwości-mają w kieszeniach..żarówki!Gdy..pracując-wchodzą w strefę szkodliwą-żarówki w kieszeniach im pękają!..W Smoleńsku następnego dnia..wymieniano nieczynne żarówki-co widzieliśmy na zdjęciach!!
2)Może..to ,co napiszę-wyda się ..karkołomne-ale..cała sprawa Palikota-i jego pyszczenie na Tuska-to według mnie..ukartowana ustawka! Palikot..poświęcił się dla PO i Tuska;odwodzi uwagę Polaków od tego,co z Polską wyrabiają!Kradną oszczędności Polaków na emerytury-nazywając to.."TRANSFEREM"!!!Będą zabierać dzieci niezamożnym rodzinom!Zapewne-do adopcji..zagranicę! Bo..do Irlandii nie udało się wszystkich wysłać-to..trzeba łapać się wszystkich sposobów-by zmniejszyć populację Polaków..Wyżebrać zniesienie wiz do USA-niech..się rozjedzie ta Polska-i..przestanie istnieć! To jest plan Tuska i UE;za coś..te medale od Merkel przecież dostaje?Jego cynizm..gdy wspomina o.."zabieraniu się do roboty(dzieci)"-jest porażający!Gdy artykuły dziecięce-i tak bardzo drogie-zyskują od stycznia wyższy VAT!!
3)Tu już..deser!Prawdziwe..łaskotki!Marionetka prezydenta na nitkach-usiłuje nam wmówić,ze..stawia się Tuskowi i..odsyła do Trybunału jakieś jego ustawy!Dawno się tak nie uśmiałam!
Nie dajcie się omamiać! Polaków..nietrudno wprowadzić w błąd..Wie to Tusk;jedzie na swoich klamstwach któryś rok z rzędu-a nikt mu tych łap jeszcze nie odrąbał(sam powiedział,że"oddrąbiemy tę dłoń,która wyciągnie się po pieniądze OFE!!!"-co pokazał-nie bał się!!!-Morozowski!Przytoczył Tuska wypowiedż na archiwalnym filmie!!) -jedzie na kłamstwach;niespełnionych obietnicach;dzieciom mleko w szkole zabierają "bo nie ma pieniędzy"-a Hanka sobie..podwyżkę daje na starcie nowej prezydentury-bo na starej pensji-głodem przymierała! Więc..kłamie!Kłamie!Kłamie-i..wciąż głowę nosi na swoim karku-bo..Polacy..albo śpią;albo są głupi-albo..lubią cierpieć! Innego dla mnie wytłumaczenia nie ma!Tymochowicza..też połkną! Łatwa przynęta-jeśli mają ..trawić w ufności-tę mistyfikację! Tymochowicz..godzinę przed "Trzęsieniem ziemi"-zapowiadał w Superstacji-że.."chce pozostać wolny i nigdzie nie będzie należał;musiałoby nastąpić trzęsienie ziemi"..Po czym..po godzinie-u boku "specjalisty od małpek"-mówi,że..trzęsienie ziemi właśnie..jest!Pochlebia sobie..ten facet! Mną..nie zatrzęsło!!"Będzie wyprowadzał Tuska i Kaczyńskiego z ..salonów politycznych"!! Wyprowaqdzać..to on sobie może..Sabę Dorna! A i tego-przez miłość do zwierząt-bym mu nie powierzyła..Facio..od koloru krawata i ..kolejki do leżenia w solarium-Leppera-będzie..podskakiwał z Palikotem!!Może mu jedynie przypominać..by nogi mył prze wyjściem do ludzi..To..mistyfikacja..grubymi nićmi szyta..Nie zdaje egzaminu..Co robią palikocięta?Sprzątają..ulice!Znicze im przeszkadzają! To.."ugrupowanie"jest tak..żenujące,jak sobie tylko Palikot na to zasłużył-a..intryga Tuska i Palikota-jestem o tym przekonana,że to..zmowa dwóch s...synów-intryga-pewna !Nie dajcie się nabrać!
Refleksja..Co robi premier Narodu miotającego się w niewiedzy i niepewności,CO stało się w Smoleńskim Lesie?JEST NA URLOPIE i jeżdzi na nartach!To samo czynił-gdy ważyły się w Unii losy polskich stoczni..Ten człowiek-to zdrajca i renegat!Jak głupim i ślepym;lub ..inaczej-jak bardzo trzeba nienawidzić Polaków i Polski--by tego nie widzieć?

Patria Opressa

Patria Opressa

Vote up!
0
Vote down!
0

Patria Opressa

#123633

że nie położę się dzisiaj spać. Nie da rady. Czekam.
Iranda

Vote up!
0
Vote down!
0

Iranda

#123619

że jesteś silny i nie boisz się plotek.
Dyrektor leci ale na Węgry.

a potem zmiany, zmiany, zmiany :)


Remek.
Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#123628