Żołnierze Wyklęci-test na inteligencję

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dziś mamy 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto, ustanowione ledwie parę lat temu, by upamiętnić ludzi którzy w setkach przypadków nie maja nawet grobów stało się okazją, w niektórych środowiskach, do atakowania żołnierzy.... 

Jest to coś wręcz niesłychanego. W "Wydarzeniach" Polsatu redaktor Gugała mówi- przy tym świecie należy tez pamiętać o ciemnych stronach wyklętych.... 

Jego słowa skłoniły mnie by napisać parę zdań. Jak on może tak bredzić. Rozumiem że zaraz w Święto Niepodległości będziemy mówić o naszych porażkach oraz zdrajcach. Ciekawe czy w USA lub Francji z okazji świat narodowych też omawia się takie sprawy np. we Francji w głównym programie informacyjnym dziennikarz mówi:

Dziś obchodzimy Święto Narodowe, pamiętajmy przy tej okazji o naszym rządzie Vichy. 

Skąd się biorą takie Gugały ja się pytam???!!! Otrząśnij się chłopie.

Teraz tytułowy test dla tych, co to ich Wyklęci bolą....

Jeśli Wyklęci to tacy straszni bandyci to dlaczego komuniści tak bardzo chcieli wymazać ich z pamięci?? Dlaczego pozbawiali ich nawet grobów. Bali się że miejscowa ludność będzie bezcześcić groby?

Skoro byli bandytami to czego się obawiali po ich śmierci? Przecież nieśli ulgę uciśnionej ludności:)?

I drugi punkt testu.

Dlaczego komuniści ukrywają swą komunistyczna przeszłość, odcinają się od niej. Dlaczego tak wstydzą się że donosili. Czego się boją, przecież nikomu nie szkodzili:) 

Puenta

Dlaczego żyjący Żołnierze Wyklęci nie wstydzą się swojej przeszłości. 

Dlaczego Jaruzelski ukrywał swoja walkę z Wyklętymi. Czego się bał?  

Każdy kto ma mózg wie dlaczego tak jest. 

Gugało i reszto. Skończcie Waści, wstydu oszczędzicie sobie

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

powinni ostatecznie przestać świętować rocznice Wielkiej Rewolucji, bo wypadałoby jedynie uczciwie przyznać, że to są rocznice cyklu wielkich i (rzadko) mniejszych wydarzeń kryminalnych, zbrodni, w najlepszym razie - ogromnych nadużyć. I jakoś nikt nie wypowiada się w taki sposób na temat Rewolucji Francuskiej. Ani we Francji, ani w żadnym innym państwie. Czemu to naszych "weredyków" tak "pogięło"? Kto ich nagradza za takie "mówienie prawdy"? A może to "z potrzeby serca" (ubi thesaurus tuus, ibi cor tuum - czyli - tam skarb twój, gdzie serce twoje). Wydaje się, że wielu jest takich, którzy miast serca - mają sakiewkę. Żałosne!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1559107

taki GUGAŁA powinien zostać skazany, a Polsat zapłacić kilkadziesiąt  milionów kary i to w US $... , no ale my mamy demoSracje  i miękkie rządy i PAD dla których jedynie Antysemityzm może być ścigany prawem.

Gdy człowiek zda sobie sprawę ,kto od 45' do dzisiaj  rządzi,  to można dostać torsji...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1559109

Otóż to!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1559110