ŚDM sukces Polski, przesłanie do Merkel, cios w lewą propagandę

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

ŚDM były nam bardzo potrzebne. Potrzebne by móc napisać-tylko prawda nas wyzwoli. ŚDM obaliły wiele mitów i kłamstw. 

Zacznę od tych związanych z wiarą. Lewi głosili-papież jest zbyt liberalny dla Polski, papież krytykuje biskupów, gani rząd-głosili lewi...Według nich papież jedyne czym się zajmował podczas ŚDM, to uchodźcami...Widać tu dziwną fiksację lewych w tym temacie...Dziwnie umknęły uwadze lewych słowa papieża np. w temacie aborcji, że dzieci zamordowane w ten sposób, często nie mają nawet grobu. Tego lewi nie usłyszeli? Papież zganił liberalnych "katolików"? 

Tak pada pierwsze kłamstwo...

Polacy boją się innych są zamknięci, nietolerancyjni, nie lubią tego papieża. Tłumy pielgrzymów, radosne święto, zabawa-tak obalono kłamstwo drugie.

Religia jest dla moherów, staruszków. Tysiące młodych, radosnych ludzi, bawiących się wspólnie skutecznie obaliło i ten mit. Nikt nikogo nie zgwałcił, nikt nikogo nie molestował, nikt się nie upił, nikt nie obsikiwał zabytków, nikt przed tłumem nie uciekał. Do późnej nocy bawiono się bezpiecznie, nawet małe dzieci mogły brać w tym udział, nic im nie groziło...

Każdy pielgrzym zauważył też że nikt demokracji nie zagraża, nikt dziennikarzom nic nie zabrania. Mogli pytać o wszystko.

Tak padło kłamstwo kolejne. 

Ten obraz dedykuję Wam-lewi-prześlijcie go do Merkel, pomyślcie nad nim sami. Pomyślcie czego w tym tłumie brakowało że tak dobrze się bawił..  

Podpowiem Wam-brakowało tam Was z waszymi bredniami. Brakowało tam baby z brodą, brakowało tam roznegliżowanych homosiów na platformie. Brakowało tam islamistów....

Jeśli marzy Wam się multi-kulti to ŚDM pokazało jasno jedyne jakie jest możliwe. Tylko oparcie na jednej wierze, jednej kulturze może łączyć ludzi z różnych kontynentów i krajów. Chcecie takich obrazków więcej? Wspierajcie Kościół, wspierajcie chrześcijaństwo-odrzućcie promowanie durnot. 

Na koniec o naszym kraju. ŚDM okazało się ogromnym sukcesem Polski. Tysiącom młodych ludzi pokazaliśmy prawdziwą twarz naszego kraju. Wybijając lewą propagandę jaką się ich raczy. Żadnych ksenofobów, żadnej wrogości. Jedyni zaślepieni nienawiścią którzy się trafiali to anty mohery-ale i to tylko w internecie. Przy ŚDM promowano Polskę w sposób pozytywny-przez kuchnię, przez historię-której wbrew lewym-nie musimy się wstydzić. Od Wawelu, przez Błonia, Rynek Główny, Franciszkańska-to wszystko poszło i pójdzie w świat. Dzięki pielgrzymom którzy w swoich domach opowiedzą jaka Polska jest naprawdę i dzięki mediom które pokazały jak to tu wygląda. Nieraz nawet wbrew swym założeniom-jak słynny już reporter TVN 24-który naciskał Syryjkę by powiedziała czego jej potrzeba, a on ciągle że modlitwy:). Piękny przykład wiktorii wiary nad propagandą.  

ŚDM są też sukcesem rządzących. Impreza przebiegła sprawnie, bez zakłóceń. Na tle "fachowości" służb zachodniej Europy to musiało robić wrażenie...  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

to wielki sukces Polski i Polaków...klęska liberalno - lewackich kłamców...od tej pory trudniej będzie łgać i naciągać rzeczywistość "winami Polaków"...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1517459

całego polskiego kościoła, zarówno w wymiarze religijnym jak i organizacyjnym.Przyznam, że miałam wątpliwości czy dadzą radę. Dziękujemy

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1517826

Witam! Serce się raduje,jaką mamy wspaniałą Polską młodzież! Pomimo przeciwności losu,nie złamano ducha wiary. Chwała rodzicom,za poświęcenie i wychowanie tak wartościowego nowego mlodego pokolenia,którym niedługo zostaną przekazane losy przyszłej Polski! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1517463

Zgoda.

Również pozdrawiam:)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1517464

Masz rację wielokulturowość jest możliwa, jeżeli opiera się na tych samych wartościach, widać to było na ŚDM w Krakowie, gdzie młodzi ludzie z różnych kultur dogadywali się bez problemów. Nawet bariery językowe nie przeszkadzały im we wzajemnym porozumieniu się, dlatego, że podstawą są wspólne korzenie chrześcijańskie.

Widok setek tysięcy młodych ludzi z całego świata radosnych, śpiewających, tańczących, zjednoczonych wspólną modlitwą oraz mocnych wiarą chrześcijańską napawa radością i optymizmem, daje pewność, że świat przetrwa i żadne zło go nie pokona. To właśnie oni, młodzi mają w sobie siłę, kiedy Jezus dotyka ich serc, aby zmieniać świat na lepszy. Boże miłosierdzie to największy dar jaki otrzymaliśmy do Pana Jezusa, który w objawieniach podkreślał św. Faustynie, potrzebę praktykowania miłosierdzia wobec bliźnich: czynem, słowem i modlitwą.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1517468

Masz rację wielokulturowość jest możliwa, jeżeli opiera się na tych samych wartościach, widać to było na ŚDM w Krakowie, gdzie młodzi ludzie z różnych kultur dogadywali się bez problemów. Nawet bariery językowe nie przeszkadzały im we wzajemnym porozumieniu się, dlatego, że podstawą są wspólne korzenie chrześcijańskie.Otóż to:)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1517473

Swieta prawda

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1517497

Ja komentując pozwolę sobie przypomnieć mój wierszyk z niedalekiej przeszłości. Tak, młodzi, dzieciaki, patrioci przeniosą dalej, poniosą dalej te NAJważniejsze wartości. Bo przecież nie ma nic ponad: 

BÓG HONOR OJCZYZNA.....

TE wartości przez wieki były najważniejsze. TE Wartości kultywowane w Domach Polskich, pozwalały Trwać Naszej Polsce przez wieki. 1050 lat. Pozwalały przetrwać najgorsze czasy, najtrudniejsze. Pozwalały trwać, gdy Polski nie było na mapach świata. Polskie dzieci, Polska młodzież, Polska Wiara. NASZA POLSKA. Nasze Polskie IMPONDERABILIA. My starsi odchodzimy, ale nasze dzieci poniosą w przyszłość nasze wartości, naszego Polskiego Ducha, który od zawsze dawał Moc i dawał Siłę do trwania, dawał siłę do walki, gdy zdało się, nie było żadnej szansy, żadnej nadziei.  A przychodziło zwycięstwo z Bożą Pomocą, z Pomocą Maryi, Królowej Polski. Hetmanki. Z Wiarą w Jej Syna......Tak było podczas potopu szwedzkiego, gdy ta iskra spod Częstochowy wzniecila pożar serc,.....Pan Dał Siłę Swemu Ludowi.... I Szwed musiał zmykać za morze. Tam skąd przyszedł by podbijać, by zabijać, by rabować i niszczyć.  Tak było wcześniej pod Grunwaldem, tak było pod Wiedniem, tak było w wielu innych miejscach bitew o Naszą Polskę. O trwanie w tym wrogim morzu z prawa i z lewa, z góry i z dołu, usiłującym unicestwić, zatopić  Naszą Ojczyznę, a z Jej Obywateli uczynić niewolników. Tak było, gdy czerwona bolszewia wtedy zaatakowała Nasza Polskę i zdarzył się Cud Nad Wisłą. Możnaby wiele przykładów przytaczać na temat tych wartości, które zbroją były i bronią, dającą siłę do Trwania Naszej Polsce. IMPONDERABILIA: BÓG HONOR OJCZYZNA. 

Nasza Młodzież Naszą Nadzieją. I Nasza Wiara:  http://niepoprawni.pl/blog/poeta/do-malego-rycerza  

Pozdrawiam Autora, Niepoprawnych Przyjaciół, Pozdrawiam Wspaniałą Naszą Młodzież w Ten Dzień Ich Święta.  Pozdrawiam

Moją POLSKĘ 

jak ja Cię kocham Moja Ojczyzno.... Jak ja CIĘ KOCHAM.......................myśl o tym wyciska z moich oczu łzy

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1517478

Również pozdrawiam:)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1517479

Dokladnie taka sama sztandarowa ideologia cechowala Lakonie a i tak sie zdegenerowala i zniknela z mapy Swiata. Ciekawe, ze wiekszosc slyszala o Leonidasie i Termopilach ale o tym, ze Lakonia uratowala Grecje i Europe od perskiej niewoli to juz nie. Niestety takie hasla to wiele za malo aby cokolwiek trwalego zbudowac. Ideologie trzeba poszerzyc o te brakujace i wcielac w zycie codzienna praca.

 

pozdrawiam,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1517514

I znów ten wszczepiany naszemu społeczeństwu przez androphagów, ich agentów i "politycznie poprawnych" idiotów stereotyp:

1050 lat "chrześcijaństwa" = 1050 lat "polskości"

ergo:

przyjmujmy narzucane nam przez "starszych" okupantów (rezydujących m.in w Watykanie) wzorce !

???

 

Piastowie doznali łask Jezusa już 2020 lat temu, a południowe rejony ("nieistniejącej") Polski t.j. Sarmacji, czyli Śląsk i Małopolska jako część Wielkich Moraw przeszły t.zw. "chrzest" androphagów nie 1050, lecz już 1183 lat temu. Te liczby mogą mieć jedynie znaczenie dla małostkowych materialistów - dla uduchowionych poszukiwaczy Jedynej Prawdy ten rodzaj podziału czasu nie ma znaczenia.

Jezus był tylko jednym z wielu Wielkich Nauczycieli (w dodatku żydowskim), a nasza własna cywilizacja ma conajmniej 10 000 lat, a w wysoko zaawansowanej formie (n.p. jako Kultura Wedyjska) znana jest od ok. 4000 lat !!!

 

Niestety większość polskiego społeczeństwa, m.in. autor powyższej wypowiedzi kojarzy to hasło nie zgodnie z jego właściwym znaczeniem, lecz z "politycznie poprawną" wykładnią watykańsko-moskiewskich talibów androphagów - serce boli, gdy widzi się takich naiwnych "Polaków" z nadania południowo skandynawskich androphagów okupantów nie zauważających nawet decydującego udziału Mahometan (polskich Tatarów) w bitwach pod Grunwaldem czy Vindoboną (okupowanym przez androphagów i zabajkalskich Turków Wiedniem).

 

BÓG - jest utożsamiany z "jedynie właściwym" t.zw. "rzymskokatolickim kościołem" kontrolowanym od ok. 1500 lat przez południowoskandynawskich ludożerców - tymczasem Piastowie, już ponad 4000 lat temu przez wiele ludów sami nazywani "słonecznymi bogami", kapłani Swaroga (Ra, Jah…) czy jego licznych emanacji (życiodajnej wody i ognia, Parjanya-Peruna-Tarhuna-Taranisa, Światowida-Świętowita…), twórcy religii, kultur i nauk (Wedy, Hagia Sophia, Mazda Yasna…), krewni i przyjaciele Buddy (por. Maha Kaśyapa, Kaśyapiya), nauczyciele Davida i Jezusa z Nazaretu (por. Kasper z Sawy), pierwsi biskupi (wtedy jednego, nie podzielonego, nie kontrolowanego przez ludożerców Kościoła Katolickiego z Carogrodu - por. Spyridon z Askei) są od czasów zajęcia przez androphagów ponad 800 lat temu Polski, a głównie Śląska, wciąż systematycznie mordowani, kaleczeni i wypędzani (sytuacja z 2016), podczas gdy powołujący się na BOGA t.zw. "kościół" t.j. androphagowie-talibowie okupujący Watykan, współpracując z germańsko-żydowsko-sowiecko-tureckimi a coraz częściej nawet z chińskimi okupantami rozkrada ich majątki, tym samym rozkradając naszą Ojczyznę, która przed wprowadzeniem germańskich definicji sięgała bez granic od Indii i Chin po wody Atlantyku. Wtedy (do ok. VI w. n.e) nasza wielka bezgraniczna Ojczyzna (okupowana jedynie od południa przez apenińską mafię - Rzymian - a od północy przez południowo skandynawskich androphagów - German - później również od wschodu przez zabajkalskich Turków), posiadała jedną walutę, przedstawiającą, na bitych zazwyczaj ze srebra monetach, galopującego konia (Aświna) zachowanego w herbie Gruzji, Nebry czy Litwy jako Pogoń.

Zdrada, okupacja i eksploatacja na wielką skalę zostały zapoczątkowana już w VIII w. przez Popiela (aktualne nazwisko Lobkowicz) spowinowaconego i współpracującego, m.in. z Hencklami (eksterminacja Słowian i Magyarów, eksploatacja ziem Słowian, głównie Karantanii, Słowacji, Śląska i Serbo-Łużyc, rozbiory Polski, założenie mafii faszystowskich - n.p. wywodząccej się z cystersów Thule Gesellschaft - czy sowieckich, finansowanie obydwu wojen światowych…) czy Arco (handlarze żywym towarem - Słowianami - z centralą w Wenecji, żydowscy !!! współzałożyciele NSDAP,  szare eminencje kryjące się za m.in. "komisją wenecką"…), czy Rotschildami (którzy wspólnie z Rockefellerami, Hohenzollernami, Harrimanami, Hearstami, Göringami, Bushami, Bidenami, Stolzmanami-Kwaśniewskimi…) okradają nasz Kraj.

 

HONOR - co jest honorem usiłują nam dyktować ci sami androphagowie terroryzujący od ponad 7000 lat (por. wykopaliska z Herxheim) autochtoniczne Indo-Europejskie i Kaukaskie ludy Europy, i w zasadzie sprowadza się do haseł zinstytucjonalizowanej i zmonopolizowanej propagandy (kościelnej, rządowej, medialnej…).

 

OJCZYZNA - to pojęcie najlepiej ujął Cyprian Kamil Norwid - dla okupantów i domniemanych samozwańczych pseudo-"patriotów" - utożsamiane jest z narzuconym i manipulowanym tworem administracyjnym, będącym faktycznie obcym narzędziem indoktrynacji, niewolenia, wyzysku i faszystowskiego fiskalizmu.

 

http://niepoprawni.pl/blog/marcin-b-brixen/nirvana-to-my

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1517816

W sumie prawda, ale... ciosem bym tego nie nazwał. Tylko patrzeć, jak lewactwo PRZEKUJE to w sukces...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1517493

Nie da rady. Mają zerową wiarygodność w tym temacie:)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1517500

kolosalną różnicę między biedną, zagubioną i zdemoralizowaną młodzieżą na przystanku wódsztok Jurka "owsika", a tą na ŚDM. Miejmy nadzieję, że przynajmniej chociaż część z tych, którym wmówiono że hasło "róbta co chceta", zauważy, że ma ono za zadanie zniszczenie im życia.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1517508

Minione ŚDM to wielkie zwycięstwo naszej wiary i państwa, które podołało organizacji tak wielkiego wydarzenia. Piękna wizytówka dla Polski, którą poniosą w świat przybyli pielgrzymi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1517561

Padł mit o wrogości "islamistów" wobec chrześcijan - OFIAR NIE BYŁO !!!

Owszem akcji mogą obawiać się pseudo-"chrześcijanie" - androphagowie.

 

 

A teraz, żeby przetrzeć nieco okulary zagorzałym papistom i watykanistom, zboczę (pozornie) nieco z tematu:

 

Ślązacy są najstarszą grupą etniczną, zamieszkującą nieprzerwanie Polskę od VI w. p.n.e. !!!

Ślązacy znani byli starożytnym Grekom i Rzymianom jako Kotynowie (Cotini, Hutini, Kunoni) i Bojowie (Boii, Camboii), a nazwy te wiążą się z hutnictwem, kowalstwem i założeniem kultury lateńskiej.

Podane wyżej nazwy są zazwyczaj kojarzone z ludami celtyckimi (haplogrupa R1b), lecz faktem jest, że była i jest to społeczność zarówno proto-słowiańska/aryjska (haplogrupa R1a) jak i celtycka (R1b) - w odróżnieniu od okupujących Śląsk androphagów, znanych już starożytnym Grekom skandynawskich ludożerców (haplogrupa I1 czyli I-M253) zwanych później potocznie Niemcami lub ludami nordyckimi.

Współczesna genetyka obaliła faszystowski mit i propagandę o rzekomej aryjskości Germanów, czyli zdegenerowanych, agresywnych południowoskandynawskich jaskiniowców androphagów. Wykopaliska z Herxheim żywcem przypominają sceny z Oświęcimia. Skoro od 7000-lat nieustannie trwają agresje androphagów na rodzimą celtycko-słowiańską i kaukaską ludność Europy, nie należy łudzić się żadnymi "sojuszami" i "dobrymi stosunkami".

Długie lata okupacji androphagów (od zainstalowania zgermanizowanych agentów Fryderyka Rudobrodego - potomków Władysława Wygnańca), bastardyzacja, genocyd ludności autochtonicznej, pranie mózgów (m.in. germańską wersją pseudo-"chrześcijaństwa", łacznie z trzema "papieżami", paleniem "heretyków" na stosach i konsumowaniem ich wątroby - konsyl w Konstancji) i nieprzerwane manipulacje doprowadziły wśród wielu do przekonania, że Ślązak jest czymś pomiędzy Niemcem i Polakiem - tak nie jest !!!

Ślązacy i Górale to najbardziej polscy Polacy, o bogatych piastowskich tradycjach, którzy pomimo ponad 800-lat germańskiej i 71-lat sowieckiej okupacji zachowali swoją tożsamość i stary słowiański język, czego nie można powiedzieć o większości zżydziałych, "Polaczkach" o mongolsko-chazarskich (tureckich) tradycjach, parzących się i prowadzących zdradzieckie interesy z androphagami i znajdującym się pod ich kontrolą Watykanem.

Historia najstarszych Śląskich, a zarazem Polskich rodów, n.p. Spyrów, Dzierżoniów czy Tokarzy sięga nawet 4000-lat, i to z tych rodów wywodzili się Piastowie właściwi (Brahmini, Magowie, Druidzi, Żercy, Żupani, Šobani), którzy po Škudrze, Karantanii, związku Samo i Wielkich Morawach założyli również Polskę !!!

Większość społeczeństwa wciąż ulega tandetnej germańskiej propagandzie, że prymitywni Słowianie przybyli do zamieszkałej przez cywilizowanych Niemców Europy dopiero w VI w. n.e. i dopiero po przyjęciu od nich (andophagów) "chrzestu" w 966 roku stali się cywilizowanym narodem.

Faktem jest, że zamieszkujemy (posiadając współczesne cechy genetyczne, t.j. haplogrupę R1a) centralną Europę, m.in. Polskę już od conajmniej 8000-lat p.n.e., a przybyli z Afryki proto-semiccy proto-Germanie dopiero ok. 5300 p.n.e. dotarli na północ od Alp, gdzie oddając się ludożerstwu, kazirodztwu i innym zboczeniom (patrz wykopaliska z Herxheim) zdegenerowali się biologicznie tworząc haplogrupę I1 (I-M253) ostatecznie osiadając ok. 5000 p.n.e. w południowej Skandynawii.

Nasza własna wysoko rozwinięta cywilizacja związana jest nie tylko z rolnictwem, sadownictwem, bartnictwem i technologiami irygacyjnymi, ale również z zaawansowaną metalurgią, astronomią i innymi dziedzinami wiedzy i nauki. To my zamieszkując wielkie obszary od Chin i Indii aż po Atlantyk udomowiliśmy konie, wynaleźli łuki i obręcze kompozytowe, rozpoczęli Epokę Żelaza, a ok. 2000 p.n.e. łożyska toczne (stąd Tokarz i Tocharia, okupowana od VI w. n.e przez Turków) i rydwany.

Piastowie właściwi (dynastia Iakšaku, Jakszyce) stworzyli też Kulturę Wedyjską oraz pochodne: Zoroastrianizm i Buddyzm, a Trzej Piastowie (Magowie) towarzyszyli narodzinom Jezusa i udzielali mu w wieku młodzieńczym nauk. Ich krewni dotarli na Śląsk przez Bałkany, Morawy, Boioarię (oryginalna do conajmniej VIII w. n.e. nazwa celtycko-słowiańskiej Bawarii) a ich piastowskie korony (rytualne kosmiczne Piasty) utracone podczas walk z bandami androphagów zdobią germańskie (Niemieckie, Francuskie) muzea.

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_hat

Śląscy Piastowie, Kołodzieje i ich Bojowie (nie "szlachta" - germańskie słowo oznaczające rzeźnika) założyli Polskę, Księstwo Kopnickie (Iakša z Miechowa i Lędzin), bili pierwsze monety Bolesława Chrobrego, ufundowali katedrę na Wawelu (Jan Kołda - Nankier), walczyli z okupantem (n.p. Byczyna, Powstania Śląskie), i.t.p.

Śląsk i Pomorze Gdańskie zostały wydane na pastwę androphagom i ich Żydom przez wyrodnego syna ostatniego oficjalnego autentycznego Piasta o śląskich korzeniach - Władysława I Łoktka. Idee Chrobrego i Łoktka podjęli dopiero litewscy Jogallowie (Jagielloni).

Po szczegóły odsyłam na poniższe strony:

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/mieszczuch7/przegrana-chciwej-europy

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/nowoczesne-robienie-polityki-metoda-recepa-erdogana

http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/wielka-niemiecko-rosyjska-unia-euroazjatycka-koleny-sen-szalencow-nwo

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1517636

Świetny i pracochłonny kometarz, należałoby kopiować i rozdawać przywódcom RAŚ, oraz uczestnikom marszów tego antypolskiego ruchu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1517669