Rząd-"okupanci" 3-0

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Od ostatniego posiedzenia sejmu opozycja histeryczna postanowiła ratować demokrację. Demokracja ta jest jej zdaniem zagrożona, jedyny sposób na jej to...blokowanie prac parlamentu który jest emanacją demokracji. 

W czasie gdy histerycy okupują sejm państwo działa normalnie, ludzie żyją normalnie. Rządzący pracują. Ba, osiągają spore sukcesy. 

  Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało w sobotę, że Polska i USA podpisały umowę gwarantującą dostarczenie Polsce rakiet JASSM ER o zasięgu blisko 1000 km; kontrakt opiewa na 940 mln zł. Polska jest pierwszym krajem spoza USA, podpisującym umowę na zakup JASSM-ER. pap 26-XII-2016

W czwartek MKiDN podpisał z księciem Adamem Karolem Czartoryskim umowę ws. zakupu kolekcji Fundacji Książąt Czartoryskich w tym "Damy z gronostajem" Leonarda da Vinci. Zbiory zakupione za 100 mln euro liczą ok. 86 tys. obiektów muzealnych i ok. 250 tys. bibliotecznych; trafią do Muzeum Narodowego w Krakowie. 29-XII-2016

w okresie między kwietniem, a październikiem, czyli od momentu obowiązywania 500 plus, nastąpił wzrost liczby kobiet w ciąży o 9,5 tys. (w porównaniu do poprzedniego roku). W sumie od początku roku do października odnotowano wzrost o 14,5 tys. pap 21-XII-2016

Rządzący odnieśli więc sukces w kwestii obronności, demografii-dwóch najbardziej palących kwestiach jeśli chodzi o bezpieczeństwo i rozwój Polski. Do tego dochodzi sukces w kulturze. Zakup "Damy z gronostajem" zakończy groźbę kolejnych jej podróży zarobkowych, co zdaniem wszystkich fachowców szkodziło temu obrazowi, najcenniejszemu w naszych zbiorach. Sukcesem jest też wynegocjowana cena.

W tym czasie histerycy grzebali w cudzych rzeczach, spędzili Wigilię przy zniczu i pasztecie oraz śpiewali z mównicy nagrywając to telefonem.

Wnioski kto szkodzi Polsce, zagraża jej bezpieczeństwu niech każdy wyciągnie sam...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Każdy normalny nieuprzedzony wyborca, który swą decyzję podejmuje poprzez racjonalną analizę, winien docenić skuteczność działań rządu na różnych polach. Ale po "tamtej" stronie nie ma wielu racjonalnych, lecz większość to nienawistnicy i durnie. Ostatnio głos zabrał celebryta Olbrychski, który jest dumny z działań sejmowych okupantów, na których głosował. Nawet biorąc pod uwagę przysowiową już głupotę tej osoby, widać wyraźnie, że nie ma po "tamtej" stronie za grosz refleksji nad tym co się dzieje. Jak wygląda ta całą sprawa z zewnątrz, ze strony rządów państw nam przyjaznych i wrogich. Jak ten żałosny spektakl wpywa na obyczaje polityczne w kraju, na pozycję międzynarodową państwa. Nic, żadnej reflekcji. Ma być granda, im głośniejsza i głupsza tym lepiej. 

Czy to oburzające widowisko przyniesie jakąś korzyść PO i N. Sądzę, że wręcz przeciwnie, bo przebieg tej hecy jest dla jej uczestników kompromitujący. Przyśpiewki głupie, durne wypowiedzie, plądrowanie rzeczy posów z obozu rządowego, idiotyczne pomysy - Petrogupka o samorozwiązaniu Sejmu (skontrował go zaraz Schet, przestrzegającprzed możiwym większym sukcesem PiSu i konstytucyjną większośią).  Wydaje się, że trafne są konstatacje części publicystów, że Schet chciałby się wypątać z tej afery, ae "modzi, gniewni" posłowie PO żądają utrzymania konfrontacyjnego kursu. 

A patrząc na ten cyrk, niezainteresowany polityką wyborca, zapyta sam siebie: "Dlaczego "oni" tak bardzo chcą odsunąć PiS od włądzy? Przecież PiS "dał" 500+, obniżył wiek emerytakny co obiecał, 6-latki pozostawił w przedszkoach, "goni" aferzystów (Amber Gold) i nieuczciwych sędziów (Kraków). Czyli robi to co obiecał. Dlaczego więc chcą go odsunąć od władzy? Nie wiadomo. A jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie jest jakaś forsa w tle. Złodzieje się boją.". Taka narracja się nasuwa i jest dla totalniackiej opozycji zabójcza. Rozumie to Schet, ale Bronkobul już nie. No i te Pomaskie, Nitrasy, Budki i Kierwińskie też nie.

Moim zdaniem przejadą się na tej całej semowej awanturze.  

PS. Teraz łatwo dostrzec jakim zręcznym gestem Kaczyńskiego, była propozycja "instytucjonaizacji" szsefa opozycji parlamentarnej. Pozagryzają się.

Vote up!
13
Vote down!
0

Traczew

#1529194

Czy to oburzające widowisko przyniesie jakąś korzyść PO i N. Sądzę, że wręcz przeciwnie

To zachowanie podoba się tylko njazajadlejszym antykaczytom, takim którzy nba słowo Kaczyński lub PiS dostają piany. ale taklich ludzi jest max. 20%. Co po podziale na dwie partie daje marny wynik:)

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1529264

I tak trzymać.

pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

antysalon

#1529208

Jest tez pozytywny skutem sejmowego cyrku "okupantów" - cała Polska może zobaczyć jacy sa naprawdę "wybrańcy narodu" - kanacki język, lumpiarsko- złodziejskie obyczaje. Czy tacy ludzie mogą przygotowac i wprowadzić lepszy program wyborczy dla Polaków niż PiS? niech każdy sobie odpowie...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1529213

Czy tacy ludzie mogą przygotowac i wprowadzić lepszy program wyborczy dla Polaków niż PiS? 

Do dzis żądnego programu nie pokazali...więc co by mogli wprowadzić:)? 

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1529265

Napisałeś Zuberegg: Moim zdaniem przejadą się na tej całej sejmowej awanturze.

 
A jak może być inaczej ???
ciamajdan ciemniaków i będzie gut ?
głupki niczego nie wymyślą.
głupki wydalać mogą jeno 
smród !
NASZYM PIĘKNYM KRAJU NAD WISŁĄ:
 
 
https://www.facebook.com/zdjeciapolski
Vote up!
5
Vote down!
0
#1529225

PiS w następnych wyborach nie tylko nie będzie miał z kim przegrać ale i wygrać.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1529241

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pamiętam, że jedni już tak mówili, a wyszło jak wyszło ...

Vote up!
0
Vote down!
-5
#1529252

Aż tak daleko bym nie szedł. Jeśli "histerycy" okażą się niewybieralni, to media i środowiska stajacy za nimi stworzą kolejną "alternatywę"... 

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1529266

Ja jestem troche bardziej sceptyczny w ocenie sukcesow rzadu za rok 2016. Niewatpliwie najwiekszym sukcesem i najbardziej pozadana inicjatywa byl program 500+ dzieku ktoremu szczegolnie najbiedniejsi rodzice mogli dzieciom zapewnic lepszy byt. Ale nie nalezy sie ludzic, ze program ten zmienini polska demografie. Aby przyrost osiagnal wartosc zerowa dzietnosc kobiet musi osiagnac 2.1 dziecka na kobiete. Aby to osiagnac liczbowo ilosc rodzonych dzieci w Poslce musi wzrosnac o ponad 60% czyli o cwierc miliona rocznie a tego zaden program 500+ nie zalatwi.

 

Odkupywanie od Czartoryskich zabytkow muzealnych za 100mln euro to tez zaden sukces. Ja bym to kupil za symboliczna zlotowke, niech bedzie milion euro albo nawet kilka ale nie wiecej za to, ze nie przehulali tylko zbierali jesli rzad nie chce sie posuwac do wtornej nacjonalizacji wprost choc moglby. Fortuny magnackie jak i wiekszosc szlacheckich powstawaly takimi samymi drogami jak majatki nomenklatury. Pewnie, ze trafiali sie wsrod arystokratow prawdziwi patrioci jak Jarema Wisniowiecki ale jego postepowanie z poddanymi bylo zbyt czesto calkiem paskudne. Wystarczy dokladniej postudiowac historie. Sam po kadzieli pochodze z jednej z takich hetmanskich rodow i choc bezposrednio zdrajcami nie byli to az za czesto pazerni na majatki i grzechow mieli mnostwo. A niedouczonym przypomne, jak Jasko zenil sie z Kaska, ktora urodziwa byla to w noc poslubna pan albo panicz robil jej dobrze albo i lepiej a Jasko za drzwiami czekal az Kaska sie panu znudzi.

 

Zakup rakiet wazny, mam nadzieje ze nie okaza sie aktywnie potrzebne, ale armia nadal przesiaknieta jest kadra rodem z PRL'u, poboru nie ma, ustawa 1066 nie zostala anulowana itp itd. Michnik co prawda zapowiada, ze rok 2017 przyniesie koniec dobrej zmiany i nawet nie probuje nazwac dobrej zmainy zla tylko mowi wprost, ze wykonczy dobra zmiane. Jednak jak dotychczas determinacja rzadu pozwala przpuszczac, ze Michnik sie myli ale jesli sam rzad nie pilnuje wcielania praw obowiazujacych tylko toleruje lamanie prawa jakim jest wzywanie do wypowiedzenia posluszenstwa demokratycznie wybranym wladzom kraju, nawoluje zolnierzy do buntu itp itd to sam tez staje sie przestepca.

 

pozdrawiam,

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Vik

#1529349

Ja jestem troche bardziej sceptyczny w ocenie sukcesow rzadu za rok 2016. 

Ja oceniałem tylko czas protestu:)

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1529357

Michnik nie musi stawać się przestępcą - zawsze nim był - jego rodzice i przyrodnia "rodzina" zresztą też - to już siedzi w genach !!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1529755

Ludzie żyją normalnie ?

 

Proszę to wytłumaczyć Panu Zygmuntowi Miernikowi

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

i innym więzionym, torturowanym, mordowanym i wypędzonym:

http://niepoprawni.pl/blog/2218/psychiatryczny-archipelag-gulag

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/o-co-idzie-gra-czyli-europa-na-tureckim-kazaniu

http://niepoprawni.pl/blog/marcin-b-brixen/weganskie-wakacje-czesc-3

 

Tymczasem, jak słusznie "na antenie" niepoprawnego radia zauważył Pan Gadowski, jakimś Brytyjczykom o nazwisku Czartoryski (a może nawet Chartorysky) nie znającym nawet Ojczystej Mowy nasz kolejny "rząd" hipokrytów wypłacił kilkaset milionów ściąganych przemocą przez wciąż te same bandyckie sowieckie "służby" wciąż mordujące prawdziwych potomków Piastów, nie tylko założycieli naszego Państwa, ale też naszej starożytnej Kultury i Cywilizacji, znanej pod nazwami Indo-Europejska lub Wedyjska, Zaratusztriańska lub jej pochodnych n.p. Chrześcijaństwa.

Podstawowym błędem, nie tylko Polaków, jest mylenie autentycznego Chrześcijaństwa z okupacyjną imperialną administracją zwaną "Kościołem Rzymsko-Katolickim", od zdobycia Rzymu przez Germańskie bandy posiłkujące się zabajkalskimi Tureckimi sprzymierzeńcami znajdującą się w rękach tych przybyłych stosunkowo niedawno do Europy ze wschodniej Afryki ludożerców (t.zw. plemion Germańskich, nazywających siebie samych "Herrenrasse").

 

 

Dla ludzi nie znających historii w skrócie:

 

* ok. 8000-7000 p.n.e. do Europy przybywają afrykańscy ludożercy osiedlając się na wybrzeżach południowych Bałkan, pozostałością po nich są zromanizowani i sturkizowani Albańczycy - haplogrupa I2.

 

* ok. 5000 p.n.e. w drodze do Skandynawii afrykańscy ludożercy (proto-Germanie) masowo mordują i pożerają wielu Europejczyków.

http://archeowiesci.pl/2009/12/09/o-kanibalizmie-i-rzetelnosci-dziennikarskiej-czyli-troche-czepialstwa/

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/prehistoryczni-okrutnicy/mdk7z

 

* regularne wypady z południowej Skandynawii po METALOWĄ BROŃ, NIEWOLNIKÓW, PROWIANT (m.in. kobiety i dzieci), postępująca bastardyzacja Europejskich ludów Celtycko-Słowiańskich, stąd niebieskie oczy i włosy blond również wśród plemion Germańskich. 

 

* od okupacji Europy przez południowoapenińską mafię (t.zw. "Imperium Rzymskie") wzmożona i nieustająca okupacja Europy od pólnocy przez afrykańskich ludożerców (plemiona germańskie, haplogrupa I1, n.p. Goci - wzdłuż Wisły, Bugu, Dniepru, Wołgi, znani starożytnym Grekom jako andophagoi a w Polsce z legendy o (długiej łodzi) "smoku wawelskim", Semnoni - wzdłuż Łaby, Herulowie - wzdłuż Łaby i wOdry, Vandalowie - wzdłuż wOdry…).

Germańskie bandy terrorystów kannibali zorganizowane są w homoseksualne hierarchie wojskowe dokładnie opisane przez apenińskich (rzymskich) dziejopisów.

Goci niszczą świątynię Artemidy, Pramatki-Ištary, Świętej Dziewicy-Bogurodzicy w Efezie, Arzawa.

Piastowie budują świątynię Świętej Wiedzy - Hagia Sophia w Pero-Byzantionie-Carogrodzie-Konstantynopolu.

 

* od ok. 600-800 regularna okupacja całej Europy przez t.zw. Wikingów, Anglo-Sasów, Franków, Suebów, Langobardów… podział podbitych Celtycko-Słowiańsko-Sarmacko-Aryjskich (haplogrupa R1) terytoriów na t.zw. "państwa narodowe" i ich podział pomiędzy ludożercze klany, n.p. Borg-Borgia, Thorson-Thurzo…

Ok. 770 ostateczne zniewolenie Słowian w Alpach i na Kresach Zachodnich (pozostały jedynie biało-czerwone flagi Kolonii, "Frankfurtu", "Hesji", "Turyngii", "Brandenburgii"…), po Boio-Arii została Bawaria, po Gław-Perku został Glauberg, po Spirze - Speyer, po Krzemieńcu - Kremsmünster… Cały Piastowski przemysł, t.zw. Etruski i Lateński przejęli najeźdźcy a zniewoleni Słowianie i Celtowie pracują do dziś jako niewolnicy (Cystersi, Joannici, Henckel, Fugger, Giesche, BMW, Daimler, VW, MAN, Krupp, Blohm + Voss, Messerschmitt, Junckers….)

Pomoc udzielona siłom Turecko-Mongolskim przy inwazji Piastowskiej Azji Mniejszej i Bałkan, znanych jako "Cesarstwo Bizantyjskie" (Pero-Byzantion-Carogród-Konstantynopolis-Istanbul).

 

* 1414-1418 pseudo-"chrześcijański" - "katolicki" - t.zw. sobór w Konstancji (okupowane Kresy Zachodnie, por. korony Piastów - a papieska tiara), gdzie germańscy ludożercy ("dostojnicy kościelni") smażyli na wolnym ogniu m.in. Jana Husa.

Nadanie tytułów, ziem, dóbr i przywłaszczonych zdeformowanych Piastowskich insygniów nasłanym na Piastów już w VIII wieku najemnym zabójcom Henckel i Thorson (Henckel von "Donnersmarck" i Thurzo).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty_kapelusz

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Hat_of_Schifferstadt (Spira, Kresy Zachodnie)

http://en.wikipedia.org/wiki/Berlin_Gold_Hat (Pern (Bern), Spira lub okolice, Kresy Zachodnie)

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Cone_of_Ezelsdorf-Buch (Pernik (Norymberga), Ostrowica, Kresy Zachodnie)

http://en.wikipedia.org/wiki/Avanton_Gold_Cone (Avanton, Gallia)

 

* od ok. 1500 podbój i kolonizacja pozostałych kontynentów. Henckel i Thorson zainstalowani na Polskich urzędach (m.in. burmistrze Krakowa, biskupi Wrocławia).

 

* ok. 1900 wprowadzenie Germańsko-Żydowsko-Tureckiej sowietyzacji. (Parvus, "Lenin"… i ich listopadowy zamach stanu zwany "rewolucją październikową")

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gu%C5%82ag

https://en.wikipedia.org/wiki/Wismut_(mining_company)

 

* od śmierci Karola Wojtyły, "głową" okupowanego "kościoła" są ponownie Germańscy ludożercy i konkwistadorzy.

 

Tymczasem nasza cywilizacja, bazująca na wiedzy i rolnictwie, stworzyła już podwaliny wszystkiego, co wciskane jest nam przez germańską, żydowską czy watykańską pasożytniczą propagandę jako t.zw. "cywilizacja zachodu":

http://www.polskieradio.pl/9/266/Artykul/168370,Centrum-astronomiczne-sprzed-6000-lat

http://historia.focus.pl/swiat/neolityczne-obserwatorium-971

http://pl.wikipedia.org/wiki/Obserwatorium_s%C5%82oneczne_w_Goseck (prawdopodobnie Gąsiek, z okolic wywodzi się "niemiecki" bastard, minister Gęsior (Genscher), por. Kaźmierczak-Wojciechowska vel Kasner vel Merkel)

 

czy znaleziona nieopodal najstarsza kompletna rodzina Europy z Iławy (Eulau):

http://www.taraka.pl/jezyki_slowianskie_a_haplogrupa_R1a1

http://lusatia.salon24.pl/701069,pochodzenie-slowian

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/category/wykopaliska/page/2/

 

Dokonane ok. 2000 p.n.e. przez Piastów wynalazki łożysk tocznych, czy technologie produkcji kutego żelaza, stali i innych stopów, rozwój ogrodnictwa, systemów irygacyjnych, przemysłu, literatury, religii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ljubljana_Marshes_Wheel

http://pl.wikipedia.org/wiki/Waza_z_Bronocic

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wedy
https://www.dropbox.com/s/x9ijarfv1fq4m5o/Zend_Avesta_ou_plut%C3%B4t_Zen_Daschta_expli.pdf?dl=0

https://www.dropbox.com/s/zk5jgw6g7017ici/Draft%3AHouse%20of%20Spyra%20-%20Wikipedia.pdf?dl=0

dotarły dzięki naszym rydwanom do dalekich zakątków świata (nawet na Cejlon, czy do afrykańskiej krainy Kołusz (Kusz)):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rydwan

stworzyliśmy kulturę w Azji środkowej (Śaka, t.zw. "Scytowie", Tokaria, t.zw. "Tokharia" czy "Tocharia", Kotan-Hutan, Sparia, t.zw. "Sogdiana" czy "Baktria" ze słynnymi w starożytności miastami Bucharą i (sa)Markandą, Aria, państwo Mitanni, czy wraz z proto-Gruzinami Hatuszę, t.zw. państwo Hetytów, i to nasi rodacy tworzyli XV-dynastię Egiptu.

Do wynalezienia przez Piastów z Arzawy monet, środkiem płatniczym był Bałtycki Jantar, a Piastowski jednolity system monetarny sięgał od IV-wieku p.n.e. od Indii i granic Chin (Nepal, Gandarwa, Kaszmir, Sparia, Kotan-Hutan) po wybrzeże Atlantyku (Gallia i Brytania). Bite zazwyczaj ze srebra monety przedstawiały najczęściej konia, jeźdźca na koniu (Pogoń, Kalki) lub ich parę (Aświnów, Lela i Polela), godło dynastii Piastów (Iakšaku-Spyra) - potrójny wirujący piorun kulisty, t.zw. kręgi Peruna (Parjanya, Indra) lub n.p. świętą karmiącą krowę Bhumi.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariowie

http://en.wikipedia.org/wiki/Kingdom_of_Khotan

http://en.wikipedia.org/wiki/Parisii_(Gaul)

http://en.wikipedia.org/wiki/Illyrian_coinage

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalkin

http://pl.wikipedia.org/wiki/A%C5%9Bwinowie

http://en.wikipedia.org/wiki/A%C5%A1vieniai

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogo%C5%84_(herb)

Z Piastowskich mennic i Rosperskich (Rozbark, Górny Śląsk) złóż srebra pochodziły też pierwsze Polskie monety, przedstawiające jeszcze rodowy znak Spyrów (Spir, Pernuš, Kokot, Kur, Gallus), czy zniszczonego przez "chrześcijańskich" ludożerców chrześcijańskiego Księstwa Kopnickiego Iakšy Gryfity Świebodzica z Miechowa:

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Denar_Princes_Polonie&diff=44961390&oldid=44128940

https://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%82awa

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jaksa_z_Kopanicy

 

Kluczem do zrozumienia naszej własnej prastarej cywilizacji może być genialna rekonstrukcja i wielojęzyczny przekład profesora Ignacego Pietraszewskiego:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ignacy_Pietraszewski

https://www.dropbox.com/s/x9ijarfv1fq4m5o/Zend_Avesta_ou_plut%C3%B4t_Zen_Daschta_expli.pdf?dl=0  (plik pdf)

Profesor Pietraszewski po opublikowaniu tego genialnego dzieła spotkał się z natychmiastową dyskryminacją ze strony zaborców a jego dzieło było palone na stosach "Kulturkampf"-u Bismarcka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kulturkampf

 

Adolf Hitler (sam należący do Afrykańsko-Bałkańskiej mniejszości) po przeczytaniu książki wpadł w takie kompleksy, że wymyślił "Herrenrasse" - "rasę panów" a Germańców nie mających nic wspólnego z Europą i jeszcze mniej z Indiami, Sparią i Arią "Aryjczykami"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_pan%C3%B3w

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum

Ta antyeuropejska, antypolska, antyaryjska, antychrześcijańska propaganda prowadzona jest pod Germańskim zarządem przez połączone Germańsko-Żydowsko-Tureckie sowieckie siły przy użyciu takich narzędzi jak: "kościół Rzymsko-Katolicki", "demokracja", "Unia Europejska", "NATO"… oraz ich "Polskie" agentury PO, KOD, NFZ, TAURON, KGHM, T-MOBILE, Fundacje Batorego, Goethego, i.t.p. … i inne, głównie masońskie "instytucje".

Najpodlejszym i zarazem najniebezpieczniejszym narzędziem, ze względu na naiwność, brak świadomości i przywiązanie do narzuconej "tradycji" naszych rodaków jest pseudo-"Chrześcijańska" germańsko-sowiecka administracja t.zw. "Kościoła Rzymsko-Katolickiego" i prawie nikt nie ma najmniejszego pojęcia, że zarówno nauczyciel Jezusa z Nazaretu Kāśyapa-Kāsper z Sawy (Saveh) jak też jeden z pierwszych biskupów autentycznego Chrześcijaństwa Spyra-Spyridon z Śakry (Askeia, Asha na Cyprze) należeli do Piastowskiej dynastii Iakšaku (Ikshvaku, Jakšić, Jakszyk), prawdopodobnie najstarszej żyjącej "słonecznej" (Swarożyce) dynastii świata, której zawdzięczamy naszą kulturę i cywilizację.

Filia KGB "cerkiew" Moskiewska nie stanowi wprawdzie wewnętrznego zagrożenia dla Państwa Polskiego, lecz w szerszym znaczeniu dla jedności podzielonej i skłóconej ludności Słowiańskiej i Sarmackiej.

Innym przykładem sowieckiego "chrześcijaństwa" jest t.zw. "Kościół Zjednoczeniowy":

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sun_Myung_Moon

i w związku z tym warto przypomnieć, że państwo żydowskie (kilkakrotnie większe od Izraela) założone wspólnie z Niemcami okupującymi wcześniej Władywostok, Mandżurię, Szanghghaj i okolicę:

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydowski_Obw%C3%B3d_Autonomiczny

jest kolebką sowieckiego faszyzmu, czyli t.zw. "komunizmu" mongolskiego, północno-koreańskiego i chińskiego oraz krajów sąsiadujących z Chinami.

Fikcyjne "protokoły" precyzyjnie opisujące faktyczne metody działania germańsko-żydowsko-sowieckiej masonerii:

https://www.dropbox.com/s/5u5030iou7nyl2t/PROTOK%C3%93%C5%81Y%20M%C4%98DRC%C3%93W%20SYONU%20%281936%29.pdf?dl=0

 

Sarmaci - wojska Piastów, które powróciły przez Kaukaz po zdobyciu despotycznej Niniwy ok. 600 p.n.e., na miejscu pozostali Kurdowie, Górani (Gorkha, Górancy, Górale), Jezydzi… od ok 1200 n.e. okupowani przez zabajkalskich Turków (krótko również Mongołów) a ostatnio dodatkowo przez Semickie sowiety ISIS.

 

 

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Gozdawa_coat_of_arms&diff=757648818&oldid=757272049

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

https://www.dropbox.com/s/zk5jgw6g7017ici/Draft%3AHouse%20of%20Spyra%20-%20Wikipedia.pdf?dl=0

https://en.wikipedia.org/wiki/Talk:IX_monogram

http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/wielka-niemiecko-rosyjska-unia-euroazjatycka-koleny-sen-szalencow-nwo

http://niepoprawni.pl/blog/zuberegg/rzad-okupanci-3-0

http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/nowa-geopolityka-nasze-stosunki-z-kremlem-1

 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1529382

?

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

Vote up!
1
Vote down!
0
#1529383

Ludzie żyją normalnie ?

 

Proszę to wytłumaczyć Panu Zygmuntowi Miernikowi

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

i innym więzionym, torturowanym, mordowanym i wypędzonym:

http://niepoprawni.pl/blog/2218/psychiatryczny-archipelag-gulag

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/o-co-idzie-gra-czyli-europa-na-tureckim-kazaniu

http://niepoprawni.pl/blog/marcin-b-brixen/weganskie-wakacje-czesc-3

 

Tymczasem, jak słusznie "na antenie" niepoprawnego radia zauważył Pan Gadowski, jakimś Brytyjczykom o nazwisku Czartoryski (a może nawet Chartorysky) nie znającym nawet Ojczystej Mowy nasz kolejny "rząd" hipokrytów wypłacił kilkaset milionów ściąganych przemocą przez wciąż te same bandyckie sowieckie "służby" wciąż mordujące prawdziwych potomków Piastów, nie tylko założycieli naszego Państwa, ale też naszej starożytnej Kultury i Cywilizacji, znanej pod nazwami Indo-Europejska lub Wedyjska, Zaratusztriańska lub jej pochdnych n.p. Chrześcijaństwa.

Podstawowym błędem, nie tylko Polaków, jest mylenie autentycznego Chrześcijaństwa z okupacyjną imperialną administracją zwaną "Kościołem Rzymsko-Katolickim", od zdobycia Rzymu przez Germańskie bandy posiłkujące się zabajkalskimi Tureckimi sprzymierzeńcami znajdującą się w rękach tych przybyłych stosunkowo niedawno do Europy ze wschodniej Afryki ludożerców (t.zw. plemion Germańskich, nazywających siebie samych "Herrenrasse").

 

 

Dla ludzi nie znających historii w skrócie:

 

* ok. 8000-7000 p.n.e. do Europy przybywają Afrykańscy ludożercy osiedlając się na wybrzeżach południowych Bałkan, pozostałością po nich są zromanizowani i sturkizowani Albańczycy - haplogrupa I2.

 

* ok. 5000 p.n.e. w drodze do Skandynawii Afrykańscy ludożercy (proto-Germanie) masowo mordują i pożerają wielu Europejczyków.

http://archeowiesci.pl/2009/12/09/o-kanibalizmie-i-rzetelnosci-dziennikarskiej-czyli-troche-czepialstwa/

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/prehistoryczni-okrutnicy/mdk7z

 

* regularne wypady z południowej Skandynawii po METALOWĄ BROŃ, NIEWOLNIKÓW, PROWIANT (m.in. kobiety i dzieci), postępująca bastardyzacja Europejskich ludów Celto-Słowiańskich, stąd niebieskie oczy i włosy blond również wśród plemion Germańskich. 

 

* od okupacji Europy przez południowoapenińską mafię (t.zw. "Imperium Rzymskie") wzmożona i nieustająca okupacja Europy od pólnocy przez Afrykańskich ludożerców (plemiona Germańskie, haplogrupa I1, n.p. Goci - wzdłuż Wisły, Bugu, Dniepru, Wołgi, znani starożytnym Grekom jako andophagoi a w Polsce z legendy o (długiej łodzi) "smoku wawelskim", Semnoni - wzdłuż Łaby, Herulowie - wzdłuż Łaby i wOdry, Vandalowie - wzdłuż wOdry…) 

Goci niszczą świątynię Artemidy, Pramatki-Ištary, Świętej Dziewicy-Bogurodzicy w Efezie, Arzawa.

Piastowie budują świątynię Świętej Wiedzy - Hagia Sophia w Pero-Byzantionie-Carogrodzie-Konstantynopolu.

 

* od ok. 600-800 regularna okupacja całej Europy przez t.zw. Wikingów, Anglo-Sasów, Franków, Suebów, Langobardów… podział podbitych Celtycko-Słowiańsko-Sarmacko-Aryjskich (haplogrupa R1) terytoriów na t.zw. "państwa narodowe" i ich podział pomiędzy ludożercze klany, n.p. Borg-Borgia, Thorson-Thurzo…

Ok. 770 ostateczne zniewolenie Słowian w Alpach i na Kresach Zachodnich (pozostały jedynie biało-czerwone flagi Kolonii, "Frankfurtu", "Hesji", "Turyngii", "Brandenburgii"…), po Boio-Arii została Bawaria, po Gław-Perku został Glauberg, po Spirze - Speyer, po Krzemieńcu - Kremsmünster… Cały Piastowski przemysł, t.zw. Etruski i Lateński przejęli najeźdźcy a zniewoleni Słowianie i Celtowie pracują do dziś jako niewolnicy.

Pomoc udzielona siłom Turecko-Mongolskim przy inwazji Piastowskiej Azji Mniejszej i Bałkan, znanych jako "Cesarstwo Bizantyjskie" (Pero-Byzantion-Carogród-Konstantynopolis-Istanbul).

 

* 1414-1418 pseudo-"chrześcijański" - "katolicki" - t.zw. sobór w Konstancji (okupowane Kresy Zachodnie, por. korony Piastów - a papieska tiara), gdzie Germańscy ludożercy ("dostojnicy kościelni") smażyli na wolnym ogniu m.in. Jana Husa

Nadanie tytułów, ziem, dóbr i przywłaszczonych zdeformowanych Piastowskich insygniów nasłanym na Piastów już w VIII wieku najemnym zabójcom Henckel i Thorson (Henckel von "Donnersmarck" i Thurzo).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty_kapelusz

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Hat_of_Schifferstadt (Spira, Kresy Zachodnie)

http://en.wikipedia.org/wiki/Berlin_Gold_Hat (Pern (Bern), Spira lub okolice, Kresy Zachodnie)

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Cone_of_Ezelsdorf-Buch (Pernik (Norymberga), Ostrowica, Kresy Zachodnie)

http://en.wikipedia.org/wiki/Avanton_Gold_Cone (Avanton, Gallia)

 

* od ok. 1500 podbój i kolonizacja pozostałych kontynentów. Henckel i Thorson zainstalowani na Polskich urzędach.

 

* ok. 1900 wprowadzenie Germańsko-Żydowsko-Tureckiej sowietyzacji.

 

* od śmierci Karola Wojtyły, "głową" okupowanego "kościoła" są ponownie Germańscy ludożercy i konkwistadorzy.

 

Tymczasem nasza cywilizacja, bazująca na wiedzy i rolnictwie, stworzyła już podwaliny wszystkiego, co wciskane jest nam przez Germańską, Żydowską czy Watykańską pasożytniczą propagandę jako "cywilizacja zachodu":

http://www.polskieradio.pl/9/266/Artykul/168370,Centrum-astronomiczne-sprzed-6000-lat

http://historia.focus.pl/swiat/neolityczne-obserwatorium-971

http://pl.wikipedia.org/wiki/Obserwatorium_s%C5%82oneczne_w_Goseck (prawdopodobnie Gąsiek, z okolic wywodzi się "niemiecki" bastard, minister Gęsior (Genscher), por. Kaźmierczak-Wojciechowska vel Kasner vel Merkel)

 

czy znaleziona nieopodal najstarsza kompletna rodzina Europy z Iławy (Eulau):

http://www.taraka.pl/jezyki_slowianskie_a_haplogrupa_R1a1

http://lusatia.salon24.pl/701069,pochodzenie-slowian

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/category/wykopaliska/page/2/

 

Dokonane ok. 2000 p.n.e. przez Piastów wynalazki łożysk tocznych, czy technologie produkcji kutego żelaza, stali i innych stopów, rozwój ogrodnictwa, systemów irygacyjnych, przemysłu, literatury, religii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ljubljana_Marshes_Wheel

http://pl.wikipedia.org/wiki/Waza_z_Bronocic

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wedy
https://www.dropbox.com/s/x9ijarfv1fq4m5o/Zend_Avesta_ou_plut%C3%B4t_Zen_Daschta_expli.pdf?dl=0

https://www.dropbox.com/s/zk5jgw6g7017ici/Draft%3AHouse%20of%20Spyra%20-%20Wikipedia.pdf?dl=0

dotarł dzięki naszym rydwanom do dalekich zakątków świata (nawet na Cejlon, czy do Afrykańskiej krainy Kołusz (Kusz)):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rydwan

stworzyliśmy kulturę w Azji środkowej (Śaka, t.zw. "Scytowie", Tokaria, t.zw. "Tokharia" czy "Tocharia", Kotan-Hutan, Sparia, t.zw. "Sogdiana" czy "Baktria" ze słynnymi w starożytności miastami Bucharą i (sa)Markandą, Aria, państwo Mitanni, czy wraz z proto-Gruzinami Hatuszę, t.zw. państwo Hetytów.

Do wynalezienia przez Piastów z Arzawy monet, środkiem płatniczym był Bałtycki Jantar, a Piastowski jednolity system monetarny sięgał od IV wieku p.n.e. od Indii i granic Chin (Nepal, Gandarwa, Kaszmir, Sparia, Kotan-Hutan) po wybrzeże Atlantyku (Gallia i Brytania). Bite zazwyczaj ze srebra monety przedstawiały najczęściej konia, jeźdźca na koniu (Pogoń) lub ich parę (Aświnów, Lela i Polela), godło dynastii Piastów (Iakšaku-Spyra) - potrójny wirujący piorun kulisty, t.zw. kręgi Peruna (Parjanya, Indra) lub n.p. świętą karmiącą krowę Bhumi.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariowie

http://en.wikipedia.org/wiki/Kingdom_of_Khotan

http://en.wikipedia.org/wiki/Parisii_(Gaul)

http://en.wikipedia.org/wiki/Illyrian_coinage

Z Piastowskich mennic i Rosperskich (Rozbark, Górny Śląsk) złóż srebra pochodziły też pierwsze Polskie monety, przedstawiające jeszcze rodowy znak Spyrów (Spir, Pernuš, Kokot, Kur, Gallus), czy zniszczonego przez "chrześcijańskich" ludożerców chrześcijańskiego Księstwa Kopnickiego Iakšy Gryfity Świebodzica z Miechowa:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Denar_Princes_Polonie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jaksa_z_Kopanicy

 

Kluczem do zrozumienia naszej własnej prastarej cywilizacji może być genialna rekonstrukcja i wielojęzyczny przekład profesora Ignacego Pietraszewskiego:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ignacy_Pietraszewski

https://www.dropbox.com/s/x9ijarfv1fq4m5o/Zend_Avesta_ou_plut%C3%B4t_Zen_Daschta_expli.pdf?dl=0  (plik pdf)

Profesor Pietraszewski po opublikowaniu tego genialnego dzieła spotkał się z natychmiastową dyskryminacją ze strony zaborców a jego dzieło było palone na stosach "Kulturkampf"-u Bismarcka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kulturkampf

 

Adolf Hitler (sam należący do Afrykańsko-Bałkańskiej mniejszości) po przeczytaniu książki wpadł w takie kompleksy, że wymyślił "Herrenrasse" - "rasę panów" a Germańców nie mających nic wspólnego z Europą i jeszcze mniej z Indiami, Sparią i Arią "Aryjczykami"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_pan%C3%B3w

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum

Ta antyeuropejska, antypolska, antyaryjska, antychrześcijańska propaganda prowadzona jest pod Germańskim zarządem przez połączone Germańsko-Żydowsko-Tureckie sowieckie siły przy użyciu takich narzędzi jak: "kościół Rzymsko-Katolicki", "demokracja", "Unia Europejska", "NATO"… oraz ich "Polskie" agentury PO, KOD, TAURON, KGHM, T-MOBILE, Fundacje Batorego, Goethego, i.t.p. …

Najpodlejszym i zarazem najniebezpieczniejszym narzędziem, ze względu na naiwność, brak świadomości i przywiązanie do narzuconej "tradycji" naszych rodaków jest pseudo-"Chrześcijańska" Germańsko-sowiecka administracja t.zw. "Kościoła Rzymsko-Katolickiego".

Filia KGB "cerkiew" Moskiewska nie stanowi wprawdzie wewnętrznego zagrożenia dla Państwa Polskiego, lecz w szerszym znaczeniu dla jedności podzielonej i skłóconej ludności Słowiańskiej i Sarmackiej.

Sarmaci - wojska Piastów, które powróciły przez Kaukaz po zdobyciu despotycznej Niniwy ok. 600 p.n.e., na miejscu pozostali Kurdowie, Górani (Gorkha, Górancy, Górale), Jezydzi… od ok 1200 n.e. okupowani przez zabajkalskich Turków (krótko również Mongołów) a ostatnio dodatkowo przez Semickie sowiety ISIS.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1529384

jak słusznie "na antenie" niepoprawnego radia zauważył Pan Gadowski, jakimś Brytyjczykom o nazwisku Czartoryski (a może nawet Chartorysky) nie znającym nawet Ojczystej Mowy nasz kolejny "rząd" hipokrytów wypłacił kilkaset milionów ściąganych przemocą przez wciąż te same bandyckie sowieckie "służby" wciąż mordujące prawdziwych potomków Piastów, nie tylko założycieli naszego Państwa, ale też naszej starożytnej Kultury i Cywilizacji, znanej pod nazwami Indo-Europejska lub WedyjskaZaratusztriańska lub jej pochdnych n.p. Chrześcijaństwa.Ta antyeuropejska, antypolska, antyaryjska, antychrześcijańska propaganda prowadzona jest pod Germańskim zarządem przez połączone Germańsko-Żydowsko-Tureckie sowieckie siły przy użyciu takich narzędzi jak: "kościół Rzymsko-Katolicki", "demokracja", "Unia Europejska", "NATO"… 

ę.


 

Szkoda takie głupoty nawet komentować

Vote up!
2
Vote down!
-1

zuberegg

#1529423

To, ze ktos cos ma albo mial nie znaczy ze sam na to zarobil. Odkupujac od Czartoryskich te kolekcje stworzono niebezpieczny precedens. Ciekawy jestem kto to wymyslil i jak ta kasa zostala podzielona.

 

pozdrawiam,

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Vik

#1529436

Państwo często odkupuje działa sztuki z rąk prywatnych czy domów aukcyjnych-to normalna praktyka na całym świecie.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

zuberegg

#1529451

Od Piastów nikt nic nie odkupuje

 

- są po prostu MORDOWANI !!!

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1529753