Pierwsze błędy PiSu

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

To musiało kiedyś przyjść. Rządzący musieli popełnić błędy. Szkoda tylko że tak banalne. 

Pierwszym było dołączenie Smoleńska do apelu poległych. Przecież było wiadomo że stanie się to dla "rozumnych" idealna okazja by uderzyć w PiS. Dużą część patriotycznych uroczystości organizują samorządy, władze dużych miast. Było wiadomo że mając tam polityczną przewagę "rozumni" będą na wszelkie sposoby torpedować ową inicjatywę. Doskonałym przykładem jak to może wyglądać jest sprawa z pomnikiem smoleńskim w Warszawie. wiadomo też że samorządy czy władze miast będą próbować dzielić kombatantów-w każdej grupie znajdzie się ludzi o innych zapatrywaniach politycznych. Na tym "rozumni" nie stracą ich Smoleńsk nie odpycha od dnia katastrofy. Podział wśród kombatantów może zaszkodzić tylko rządzącym..

Drugim błędem jest oczywiście sprawa wynagrodzeń. Rozumiem ustalenie pensji dla pierwszej damy. Pełni funkcję polityczną, reprezentacyjną-powinna dostawać jakieś pieniądze. Natomiast kilkutysięczne podwyżki dla urzędników w sytuacji gdy np. pielęgniarki od kilku lata domagają się np. 300 zł. podwyżki...To nie tyle błąd, to wielbłąd polityczny. Oczywiście to nie ten etap co krytyka poprzedniej ekipy. Pomaga tu 500+ i sprawa uchodźców... Ale parę takich jeszcze wyskoków i zaraz będzie się powszechnie zrównywać PO=PiS. 

PiS ma to szczęście że może się z tego jeszcze wycofać... Tego kto wpadł na ten pomysł bym zwolnił, niech odpocznie od państwowej kasy..  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Myślę, że wątpię. PiS jednak ma paru sprytnych kretów w swoich szeregach. To jest rozwalanie PiSu  od środka. Podobnie jak już bywało np. z Ziomecką. I dalej się to dzieje. Przecież tak głupi to PiSowcy nie są...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1516775

Przecież tak głupi to PiSowcy nie są...

Krytyka dobrze im zrobi:)

Pozdrawiam również

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1516781

Wynagrodzenia to już nie aktualne, co nie którym pazernym z PIS-u prezes powiedział do słuchu.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1516782

...tym bardziej, że  nie jestem ich sympatykiem. Ale wprowadzanie do każdego apelu poległych nazwisk ofiar smoleńskich ...to nie może być głupota. To jest właśnie krecia prowokacja. Również podwyższenie wynagrodzeń dla urzędników i tzw. pierwszych dam to skandal , który nie mieści już w granicach błędu i głupoty.  Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1516784

Rozpoczne jak czesto to czynie, a mianowicie, co by o Marszalku Pilsudskim nie mowic, a niektorzy nie mowia dobrze, to jednak byl czlowiekiem nadwyraz skromnym i o ' kase ' nigdy nie zabiegal...i tego wlasnie wielu politykow powinno sie uczyc... 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

chris

#1516796

Nikt nie zareagował z PISu na tę podwyżkową prowokację, dlaczego?

Przecież to od dwóch miesięcy się kluło. Pisano tu, na niepopkach 30 kwietnia, że posłowie po cichu szykują sobie podwyżkę.

Dlaczego dopuszczono do dyskusji w sejmie, dlaczego to weszło pod obrady sejmu?

Rację ma Verita, to rozwalanie PISu od środka. Kto chciał pokazać pazerność władzy i to, że rządzący mają najsłabszych w "głębokim poważaniu"? Że najważniejsza jest zasada TKM?

Krety są ale PIS śpi snem sprawiedliwego. Źle to wróży. Reakcja JK spóźniona, dobrze,że w ogóle była.

Zaufania straconego można nie odzyskać. Niestety.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1516808

oczywista oczywistosc i to nie od dzisiaj. Dlatego wlasnie Prezes powinien wysiasc na przystanku WOLNOSC.Rzad nasz przy poparciu Prezydenta powinien dokonywac zmian systemowych. Odejsc od socjalizmu, polaczyc Wolnosciowcow i Korwina. I to nie przez jakas perswasje, a poprzez zmiane oblicza Rzeczpospolitej. Tutaj glaskanie Polakow po glowie nic nie pomoze, tutaj musi byc laznia i to ze sauna...Ten sciek musi w koncu poplynac i nasz kraj musi sie zmienic i to gruntownie. Zadna demokracja, zadna demosracja...to nie jest nasz klimat geo-polityczno-historyczny...U nas KROLEM ma byc BOG, KROLOWA MATKA NAJSWIETSZA, a dopiero pozniej my maluczcy i to poukladani w jakas rozsadna calosc pod przewodnictwem jednego czlowieka, ktory otoczony Elita prowadzi nasz kraj ku lepszemu. A nie jakas demosracja z madralami, ktorzy kloca sie o kase, albo druga ekstrema, ktora wie lepiej i kreci lody po swojemu...To my Polacy w swoim czasie, tj. przed kilkuset laty pokazalismy Europie co to jest nowoczesna polityka i nic nie stoi na przeszkodzie, by ponownie byc prekursorem, chociaz uzywajac starych sprawdzonych systemow politycznych. To jest nasz kraj i my tu mamy ustalac i rzadzic, a nie jacys obcy...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

chris

#1516809

gruntowne sprzątanie

 

żeby pogonić w Polsce

hołotę za ślepaka nadania

potrzeba tak jak w Turcji

gruntownego sprzątania!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1516822

Pierwszy blad to dyskusje o TK z TK i opozycja oraz zaproszenie Komisji Weneckiej. Nastepne to tlumaczenie sie przed PE, wspieranie Ukrainy i ukrainskiego banderyzmu oraz rusofobia. 

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1516839

rusofobia

To nie fobia, to właściwa ocena

Również pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

zuberegg

#1516841