W tych dniach wszyscy jesteśmy narodowcami, na przekór KODunie

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Środowiska opozycji histerycznej-jak mówi o niej Kukiz-ciągle powtarzają jeden refren-demokracja jest zagrożona. Kaczyński odbiera wolność.Dzieje się tak pomimo braku jakichkolwiek faktów potwierdzających słowa owego refrenu. 

Rzeczywistość weryfikuje wszystko najlepiej. Wielkimi krokami zbliża się Marsz Niepodległości. Ostatnia nadzieja histeryków by wreszcie, by jednak znaleźć choćby namiastkę zagrożenia demokracji. Histerycy liczą na zadymę, że ktoś ich pobije lub choćby im pogrozi. 

Przygotowania histeryków idą dwoma torami. Jeden ten oficjalny-organizowanie własnego marszu pod egidą KOD. Niby na obrzeżach, ale jestem jakoś dziwnie spokojny, że jakaś grupka KODunistów będzie iść na lub z swojego marszu akurat wzdłuż Marszu Niepodległości i zapewne zupełnie przypadkowo, będzie im towarzyszyć grupa tragarzy, znaczy kamer TVNów, Polsatów itp. Podobnie było podczas pogrzebu Inki. Kijowski nie ma pojęcia kto zacz, ale w sam środek uroczystości pogrzebowych, wraz z flagami musiał się władować. Dziwny JEDNORAZOWY przypływ antykomunistycznych poglądów? Chyba nikt w to nie uwierzył...

Drugi nieoficjalny tor pracy histeryków-torpedowanie przygotowań do Marszu Niepodległości. Skończyły się możliwości torpedowania go za pomocą służb, administracji. Ale wzorem opozycji parlamentarnej można liczyć na pomoc międzynarodową. Jak, np. Facebooka. Gdzie szefową na Polskę jest uczestniczka protestów i sympatyk KOD. I nagle, dziwnym zbiegiem okoliczności, poczęły znikać z fejsa profile narodowo-patriotyczne. Zawiesza się konta osób promujących MN.

Oczywiście ktoś może powiedzieć. Facebook to prywatna firma, może sobie usuwać co chce. Oczywiście, jako prawicowiec się z tym zgadzam. Ale niech Facebook napisze jasno-jesteśmy profilem lewackim, będziemy cenzurować narodowo-patriotyczne poglądy. 

Gdy zakładałem tam konto nikt mnie nie informował że zakładam konto na portalu lewacko-cenzorskim..

Z drugiej strony środowiska histeryków domagają się poszanowania praw, walczą z dyskryminacją. Niech no tylko jakiś motel odmówi zakwaterowania jakiejś pary homo. Niech no tylko jakiś dostawca odmówi wejścia do siedziby Agory...Niech tylko jakiś bar wywiesi na drzwiach zakaz pedałowania. To wtedy jest skandal. Wtedy taki typowy KODunista będzie wrzeszczeć o faszyzmie, homofobii itp. itd. Wtedy prywatną własność nie ma sensu. Wtedy jest walka z przejawem dyskryminacji. 

Obecne praktyki Facebooka pod przywództwem KODunistki-to właściwe określenie dla fanki cenzury i pewnie również poprzedniego ustroju-tylko pokazują nam co nas czeka gdy rzekomi obrońcy demokracji zdobędą władzę. Będziemy świadkami powrotu do cenzury. Demokracja będzie dotyczyć tylko tych którzy popierają koalicję KODunistów. Reszta to sobie będzie mogła pisać w zeszytach lub smsach. Już dziś mamy tego przedsmak gdy np. chodzi o obrazę uczuć religijnych. Na Kościół katolicki można pluć do woli. Niech tylko ktoś spróbuje założyć profil np. Islam stop lub Bożnice precz. To wtedy okaże się że to skandal, a religia to nie średniowiecze i zacofanie. 

Patrząc na powyższe-w tych dniach wszyscy jesteśmy narodowcami. Wszyscy jesteśmy przeciw cenzurze KODuny....   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

Można mieć wątpliwości czy nie zgadzać sie z pogladami narodowców, ale trzeba ich wspierać na marszu...bo lewactwo elyty III RP jeszcze liczy na powrót do władzy - nie daj Boże...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1524227

Otóż to

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1524231

A czy pytałeś Facebooka o poglądy jak zakładałeś tam profil? Nie? To po co wdeptujesz w gówno? Bo inni tak robią? Inni niech sobie postępują jak chcą. Jak niemal sto lat temu 1 kadrowa przejeżdżała przez Kielce zastali niemal wszystkie okiennice zamknięte. Wtedy powstał ten fragment piosenki:

Nie chcemy już od Was uznania
Ni Waszych mów, ni waszych łez!
Skończyły się dni kołatania
Do waszych serc, jebał was pies!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1524287

To po co wdeptujesz w gówno? Bo inni tak robią? Inni niech sobie postępują jak chcą.

Takie ustępowanie doprowadziło do powstanai multi-kulti czy politycznej poprawności. Trzeba z tym skończyć. To oni mają ustępować.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1524289

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gaj123 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Facebook, pieniądze czyli zadrukowane papiery podobiznami różnych tam takich mają, po co mają ustępować?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1524291

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gaj123 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na takim gówno wartym portalu sobie podyskutowaliśmy, wynik był z góry znany bo 'stolik jest przechylony'

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1524297

Za fragment piosenki. Sam mam dziś tam  konto.  Musiałem kiedyś dołączyć do grupy znajomych, bo może uda się stworzyc internetowy biznes. Mrzonki?  Konto zostało i czasami przeglądam  "Oyama karate". Jeden wnuk (12,5) to już 5 kyu senior, drugi  5 kyu junior (11). Będę więc dalej tam tkwił. Niestety!.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1524305

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

z przknn n n przkór b nczj mrny nsz ls. Jk sę ptrzy n t sę wyprw n szczytch włdzy t przypmnją sę słw psnk "C by t jszcz spprzyć, Pnw ?" N chcę być złym prrkm, l bcn sytcj dkłdn przypmn tą z 1939 rk. Tkż cł ms pstych frzsów, 26 lt zstł n tylk strcn l zlkwdwn rmę Plską sprwdzn ją d krps njmnków brących dzł w tzw. „wlc z trrryzmm” czyl ltrckj fkcj. Wlk z trrryzmm głszn w 2001 rk słży pnwn bgctw ntrlnych przz Cty f Lndn.Pz tym zlkwdwn plsk przmysł zbrjnwy, czyl bzwłsnwlnn pństw. http://dkwsk.pl/ndx.php?ptn=cm_cntnt&tsk=vw&d=19039&tmd=119

Verita

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1524523

I to wszystko zrobił PiS... psycholko???!!!

Satyr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1524525

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1524528

Tak się kończy czytanie komentarzy podczas jazdy :-)))))))))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1524531

Ale St. Lem - jako ateista i psychol... miał przecież dużo wcześniej... lustro w domu, wiec by zobaczyć idiotę, nie musiał czekać na dobę internetu. A ty nie masz lustra w domu???

Satyr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1524532

Ręce precz od Londynu :-))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1524526

Walka z terroryzmem ogłoszona w 2001 roku służy opanowaniu bogactw naturalnych przez City of London.

Pokazał Pan swój całkowity brak wiedzy...Londyn rządzi:). Dobre....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1525721