Kto by nie wygrał wyborów, nie będzie to Tusk

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Donald Tusk w rozpaczliwy sposób próbuje przypominać o swoim istnieniu. Już nie tylko ćwierkanie w interencie, pojechał też w Polskę. I z każdym kolejnym odwiedzanym miejscem robi coraz groźniejsze miny, coraz cięższe groźby czego on to nie zrobi PiS po wyborach.... Jednak jego wypowiedzi odbijają się coraz mniejszym echem... Będą cichnąć z każdym kolejnym dniem wojny na Ukrainie i z każdym kolejnym krokiem zwiększającym obecność USA w naszym regionie. 

Amerykanie nie po to wchodzą w nasz region by pozwalać na podkopywanie swojej obecności. Każde średnio rozgarnięte dziecko wie czyje interesy reprezentuje w Polsce Donald... To z tego powodu prezydent Biden w czasie swej wizyty całkowicie go pomijał. Tak jak w czasie podróży do Europy pominął Niemcy... Prezydent USA zgodził się tylko spotkać z Trzaskowskim. Amerykanie jasno dali do zrozumienia kto dla nich jest do przyjęcia jeśli chodzi o opozycję.. ..                                                                                                  Biorąc pod uwagę sprawność wywiadu USA już dziś można założyć że jeżeli Donald będzie się upierać to nagle wypłyną na światło dzienne źródła finasowania partii Tuska jak np. Kongresu Liberalno-Demokratycznego, pojawia się świadkowie. Niemcy do dziś są największym hamulcowym jeśli chodzi i wspieranie Ukrainy. Tusk do dziś nie powiedział słowa krytyki pod adresem Berlina w tej sprawie... 

Pytanie czy sam Tusk odejdzie, czy zmusi go do zniknięcia światowa geopolityka interes Ukrainy, Polski i USA. Jedno wiemy na pewno, Amerykanie Berlina wspierać nie będą. Trzaskowski zapewne również, nie po to do USA pojechał. PiS również powinien się przygotować na to że jego rywalem w kampanii parlamentarnej będzie Trzaskowski.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (5 głosów)

Komentarze

Kim jest Rafał Trzaskowski?

Jest produktem globalistów (G.Sorosa i innych globalistycznych oligarchów USA/UE/Zachodu) i dlatego jego zadaniem jest walka z Polską i polskością, która pod rządami PIS,  dążąc do suwerenności i  kultywując swoją kulturę i historię a zwłaszcza zasady cywilizacji łacińskiej na których Polska i polskość została zbudowana, jest wrogiem lewactwa, globalistów europejskich i amerykańskich, czego obecnie doświadczamy ze strony niemieckiej(póki co) UE.

Rafał Trzaskowski jest członkiem Council on Foreign Relations (CFR)

Council on Foreign Relations (CFR) – amerykańska, niezależna organizacja polityczna non-profit, założona w Nowym Jorku w 1921. Zajmuje się szeroko rozumianymi kwestiami związanymi z polityką międzynarodową oraz miejscem i rolą Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej.

Organizacja dysponuje własnym think tankiem noszącym nazwę The David Rockefeller Studies Program.

Jednym z założycieli i pierwszym przewodniczącym organizacji był Paul Warburg,* szef amerykańskiego oddziału koncernu IG. Farben(tego z niemieckiego konsorcjum Degesch, w którym udziały miały koncerny Degussa, IG Farben i Th. Goldschmidt AG, produkującego cyklon B do komór gazowych).

Council on Foreign Relations jest wydawcą dwumiesięcznika „Foreign Affairs”.

EUROPEJSKA RADA STOSUNKÓW ZAGRANICZNYCH (ECFR)

Członkowie z Polski:

Marek Belka – Prezes, Narodowy Bank Polski; były premier

Jan Krzysztof Bielecki - Prezes, Rada Partnerów, EY Polska, były Prezes Rady Ministrów

Henryka Bochniarz - Prezydent, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych - Lewiatan

Danuta Hübner - Poseł do Parlamentu Europejskiego; były komisarz europejski

Aleksander Kwaśniewski - Były Prezydent

Andrzej Olechowski - były minister spraw zagranicznych

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz - Ambasador RP w Federacji Rosyjskiej

Adam D. Rotfeld – były minister spraw zagranicznych; Współprzewodniczący Polsko-Rosyjskiej Grupy do Spraw Trudnych, Komisarz Euroatlantyckiej Inicjatywy Bezpieczeństwa

Piotr Serafin - Szef Gabinetu, Przewodniczący Rady Europejskiej; były sekretarz stanu ds. europejskich, Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Radosław Sikorski - Były Minister Spraw Zagranicznych

Aleksander Smolar - Prezes Zarządu, Fundacja im. Stefana Batorego

Paweł Świeboda - Lider Zespołu Instytucjonalnego, Europejski Ośrodek Strategii Politycznej, Komisja Europejska

Rafał Trzaskowski - Były Sekretarz Stanu ds. Europejskich

http://www.aalep.eu/profile-european-council-foreign-relations-ecfr

Fundacja George'a Sorosa finansowała studia Rafała Trzaskowskiego!

https://www.youtube.com/watch?v=y86qCBlrxX4

Nie wiadomo jak potoczą losy konfliktu na Ukrainie i losy Rosji.

Gdyby znowu doszło do takiego osłabienia Rosji jak ZSRR po zimnej wojnie, to Demokraci z USA powróciliby do polityki Obamy-Bidena z lat 2009-2013(do czego Biden dążył jeszcze3 vzaraz po zwycięstwqie w wyborach z 202o r.), budowy rosyjsko niemieckiej przestrzeni eurazjatyckiej pod swoją hegemonią, czemu się sprzeciwił Putin i Niemcy, bo ich celem było budowanie tej przestrzeni  bez USA a nawet w kontrze do USA i Chin.

To przecież pieniądze Fundacji Batorego G.Sorosa i niemieckiej Fundacji Adenauera, wspierały kampanię PO w 2007 roku, by odsunąć PIS od władzy, bo PIS i śp. Prezydent L.Kaczyński, stali na drodze tym interesom.

Polska 2050   Sz. Hołowni, to przecież też konstrukcja lobaqlistów od Sorosa a szef tej partii, czyli Michał Kobosko został przysłany do tej partii przez Atlantic Council, think tank założony, finansowany i prowadzony przez globalistów.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1644588

Wiem kim jest Trzaskowski. Mój wpis jest o czym innym...

Vote up!
3
Vote down!
-1

zuberegg

#1644591

   Może to zabrzmi absurdalnie, ale mocno wierzę, że w wyniku tej wojny doprowadzimy do przywrócenia w Polsce sprawiedliwości w sądach i Tusk z ferajną zostanie skazany prawomocnym wyrokiem. Jeśli zabraknie woli, to pozostaje sprawiedliwy sąd polowy. Tusk obecnie jest postrzegany przez Polaków, jako naczelny zdrajca i kolaborant i na dalszy ciąg tych jego antypolskich wyczynów, ludzie honoru mu nie pozwolą. Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1644593

mocno wierzę, że w wyniku tej wojny doprowadzimy do przywrócenia w Polsce sprawiedliwości w sądach

Tego by każdy chciał, ale unijczycy będą to blokować... 

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1644594

  Witam! Uwaga słuszna, ale...być może nie będą co mieli blokować, bo jako alternatywa, może powstać Unia Państw Trójmorza włącznie z Ukrainą. A to byłaby całkiem inna geopolityka w Europie.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1644596

Oby powstała:)!

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1644598

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644621

Prezydent USA niezbyt kocha PiS więc zapewne będzie próbować szukać wsparcia opozycji. Z tego powodu wysłał sygnał że stawia na Trzaskowskiego. Jeśli to nie wypali to będzie wspierać PiS. O tym jest mój wpis. 

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1644624