V jak Vaterland! Tkliwa i sentymentalna Lorelei swym wdzięcznym syrenim śpiewem już dziękuje Miśkowi Kamińskiemu!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Na wygolonej czaszce M. Kamińskiego, euroPOsła od dwóch dnic widać nabrzmiałą przekrwawioną żyłę w kształcie litery "V"!
Wzburzenie b. członka PiS jest wielkie.
Wyprzedziło ono nawet opiniotwórcze zeit'ungi u naszych sąsiadów!
I zanim zareagował wdzięczny rząd pani kanclerz, min. Kopacz na POlecenie premiera D. Tuska już na wszelki wypadek wysłała specjalny helikopter z zestawem reanimacyjnym!
POdobno min, od wykluczeń, dr Arłukowicz jest w stałym kontakcie z b. ministrem prezydenckim i na bieżąco monitoruje stan Michała Kamińskiego!
Nawet bardzo czujny na wszelaką dziejową niemiecką krzywdę min. Bartoszewski został zaskoczony tak burzliwo-emoconalną reakcją M. Kamińskiego!
A wielki wybielacz niemieckiego draństwa, A. Szczypiorski w grobie się przewraca ze strachu, że straci swój przez lata wypracowany status wielkiego obrońcy Niemców!
Ten autor licznych opisów literackich u ludzkości esesmanów czy innego gestapo całe dekady ciężko pracował na swa opinię wielkiego przyjaciela Niemców pracowici wybielają ich wojenne zbrodnie.
A Michał Kamiński rodem z prowincjonalnej Łomży już stał się pewnym kawalerem do najwyższych honorów nadreńskich!
To on niemal z szybkością depeszy emskiej jednym zdaniem wyrażającym oburzenie na fragmenty najnowszej książki poświęconej kanclerz Niemiec już zaskarbił sobie sympatię nie tylko naszych zachodnich sąsiadów lecz już może zamawiać frak z szerokimi klapami pod wszelakie krzyże rycerskie , nawet te z dębami!
A mieszkańcy nie tylko Koblencji słyszą płynący z falami Renu syreni śpiew Lorelei!, która swą obecną reakcją wywdzięcza się M.Kamińskiemu- wielkiemu przyjacielowi i obrońcy czci nie tylko pani kanclerz, zaprzeczając wielowiekowej legendzie o swej egoistycznej bezduszności!

Tak więc nikt już Miśka Kamińskiego z Łomży, rezydującemu w Brukseli nie POkona w jego ekspresowym, ambitnie szczerym oburzeniu na słowa prezesa PiS o kulisach wyboru A. Merkel na kanclerza Niemiec!
Na nic więc zdadzą się ćwierkania Radka Sikorskiego na Twitterze, łzy Siwca a nawet szybkostrzelnie miotane wyzwiska
przez profesora bez matury!
Misiek Kamiński był pierwszy!

Mysiek!
Chcesz cukerka!?
Ja!
Bitte!
Also nur ... Bonbona!

pzdr

Brak głosów

Komentarze

"unfuckable lard-arse"... ;-) Prof. bez matury przetłumaczę nieudolnie "Diesen fetten Arsch kann man nicht ficken"...!
Jakoś włosów sobie nie wyrywali, gdy premier Włoch dosadnie
dookreślił co myśli o tej, która z Sarkozym blokuje pomoc UE dla państw strefy euro!
I żeby była jasność nie jestem fanem takich jak Berlusconi!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#189031