Talibowie z Klewek! A. Lepper i zza grobu ma rację! Rosja wprowadza euro! WSI,oki obawiają się jawnej komisji.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Polska ma wypłacić terrorystom tzw talibom z Klewek ponad 900 tyś zł. odszkodowania za pobyt oraz tortury.( wyrok nieprawomocny). A to dopiero wygląda na początek tej kosztownej dla polskiego podatnika ... hecy!

Trzy razy wyła po wystapieniu śp Andrzeja Leppera z uciechy oraz ze złości ummunitetowa czerwono/różówa hałastra z Klewek
Zaznaczam, że nie był ten pan nigdy z mojej bajki, ani nawet z jej okolic!
Ale zwykła przyzwoitość nakazuje mi napisać uczciwie o jego sejmowych wystąpieniach, aby przy okazji ukarania Polski za talibów z Klewek!
Pierszy raz wyli i lżyli go na sejmowej sali, gdy mówił, żeby złodzieje III RP nie oczekiwali od niego Wersalu! Aczkolwiek i jemu przylepiło się przez lata wiele do rąk, to mimo to miał wiele racji miał, gdy przygarniał korupcję beneficjentom III RP.
Drugi moment, to jego propozycja wykorzystania nadwyżek, rezerw NBP do zasilenia budżetu celem rozruszania polskiej gospodarki.
Jak wyli z uciechy, szydząc z niego!, wyzywając go od głupków! dowodząc, że nie ma takiej formalno-prawnej możliwości. Po latach okazało się,że można!, gdy przekazano lekką ręką ponad 7 mld euro z rezerwy NBP do MFW, aby ratować zabagniony system bankowy Grecji, Portugalii ....!
Trzeci raz, gdy mówił z trybuny sejmowej o tajemniczych lądowaniach na lotnisku w Szymanach nieoznakowanych samolotów przewożących aresztowanych talibańskich terrorystów do tajnego ośrodka w Kiejkutach!
Wtedy też szydzili z niego, kpili, wyśmiewali!
I co?!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Istny kabaret! Zachowanie tzw zachodu wobec Rosji po zaanektowaniu Krymu, przerzuceniu na Ukrainę żołnierzy oraz sprzętu bojowego to zwyczajna kpina. Merkel nadal w najlepsze waliła w całusy, Hollande na gwałt sposobił Mistrale do wysyłki, a Cameron garnął kasę z nieprzebranych zasobów rosyjskich oligarchów dobrze umoszczonych nad Tamizą!
Zestrzelenie w ub. czwartek samolotu i morderstwo niemal 300 cywilów nad Ukrainą też niewiele zmieniło.
Co prawda obrali oni ostrzejszy ton, ale te werbalizmy i tak nie robia na Putinie większego wrażenia.
Co prawda premier Holandii po śmierci niemal 200 swych obywateli musiał biedaczyna ostro zareagować, ale to wszystko! No i!.... ostra reakcja chorążego armii holenderskiej, który zagroził Putinowi ... interwencją wojskową!
Przy okazji Tusk z Sikorskim dodali kilka swoich grożnych ... min! wartych jak już Polakom wiadomo jeno .... kamieni kupy!
I ten kabaret trwa w najlepsze!
A Putin bierze tzw wolny świat na przeczekanie. On wie, że zbliża się sierpień-urlopy, holiday! A sierpień to upragnione wakacje. I politycy zachodu tak bardzo pragną wakacji!
Ja zaś na miejscu Putina bym obrał euro zamiast rubla jako walutę Rosji i nastapiłaby totalna pacyfikacja zachodu, szczególnie zaś UE, która tak pragnie spokoju i dalszej fraternizacji ze swym wielkim przyjacielem z Kremla!
Jaki będzie c.d. tego niechcianego w sumie przez zachód oburzenia i tych ichnich niby sankcji-kontestacji?
Wszak oni tak bardzo nie lubią wchodzić w zwadę z Vladimirem!
Oni chcą pokoju i spokoju!
Nie w głowie im swada z Putinem!

Skoro rosja, Putin, to i agentura!
Ta rosyjska postprl,owska wytresowana, wyhodowana na bazie wsw, wsi, tych wywiadów i kontr, szkolona wiadomo przez kogo i w jakim celu została rozpędzona za czasów PiS na mocy uchwały sejmowej.
Po dojściu PO do władzy, wierząc Czempinskiemu partia utworzona przez takich jak on! musi widocznie spłacić jakieś weksle. Szczególnie teraz, gdy im się wszystko wali. Jeden CBOS nie uratuje ich, podając co rusz sondaże miłe Tuskowi! To za mało! Bez słuzb nijak iść już do najbliższych wyborów samorządowych. Te do i PO ojro już wykazały, że ciepła woda w kranie to zbyt mało!
A w przyszłym roku o dublecie to już nawet nie ma mowy!
Tak więc POzostają jeno służby!
I trzeba z nimi, szczególnie z tymi byłymi rozsiadłszymi się w mediach, bankach zgodnie ręką w rękę!
I stąd to poparcie dla śmiesznego, durnego w sumie wspólnego wniosku naćpanej hołoty i autora tegoż terminu!
Co będzie dalej?
Dukaczewski nie ukrywa, że ta komisja jako ciało jawnie obradujące, to aż strach pomyśleć!, bo efekt będzie piorunujący.
Bo jawność to dopiero byłaby faktyczna ich likwidacja!
Najlepszym rozwiązaniem dla Tuska byłoby więc, aby tą sprawą zajęłaby się komisja ... etyki tej kadencji sejmu! Efekt mieliby zagwarantowany na 100 lub nawet 200 %!

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

wdał mi się jako anonymous i nie mogę go pozbyć!

pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#1432687

wdał mi się jako anonymous i nie mogę go pozbyć!

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1432688

Byłem długo poza netem. Nadałem prawidłowego autora. Nie wiem z czego wynika ten błąd. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1432712

Po moim intuicyjnym, porannym - czujnym trafieniu - spadają mi punkty w zawrotnym tempie.

Trolle szaleją po moich starych komentarzach.

Szczególnie dużo jest -4, a wiem, kto ma taki licznik.

 

Jestem za stary wróbel, żeby się nabrać na trollowskie plewy i udawane uśmiechy.

Pozdrawiam normalnych forumowiczów, a trollom i zdrajcom życzę przebudzenia i przejrzenia na oczy.

Zastanówcie się, czy warto być łotrem.......

Maska spadnie.

Wcześniej czy później i wasze prawdziwe oblicze odsłoni w najmniej dla was ospowiednim momencie.

A tak dobrze już ci szło, prawda....."L....S"?

Nawet :A" dał się nabrać na Twój patriotyzm.

Poczciwy, porządny i szlachetny Człowiek.

Tylko "Mycha" miała niezawodny węch, czym kto na "Niezależnej" pachnie, a kto pod pachnącą wodą  -  fetor zdrajcy skrywa.

"Mycha" ostrzegała.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1432696