"Kiszczak, a nie Wałęsa obalił komunizm". Twórcy IIIRP obalają jej mit

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Po wypłynięciu teczek "Bolka" jego obrońcy swoją postawę tłumaczyli następująco-bronimy dobrego imienia Polski. Lech Wałęsa to nasza wartość. Niektórzy w swoim szale jak np. Petru twierdzili że PiS ma układ z SB..

Dziś z ust wdowy po Kiszczaku dowiadujemy się że: "To mój mąż, a nie Wałęsa obalił komunizm i przyczynił się do budowy demokracji w Polsce" [...]  "To mój mąż, a nie Wałęsa obalił komunizm i przyczynił się do budowy demokracji w Polsce. Gdyby nie Kiszczak, nie byłoby obrad Okrągłego Stołu i oddania władzy opozycji. Czesław wiedział, że Polska potrzebuje zmiany. Miał świadomość, że nie można w nieskończoność walczyć z własnym narodem"- argumentuje. "Inicjatorem zmian był Kiszczak, który jest wielkim patriotą i narodowym bohaterem! Historia go kiedyś doceni!" - przekonuje. "Mąż mi opowiadał, że to prosty robotnik, którego klasa robotnicza wylansowała na przywódcę Solidarności. Wynosili go zawsze na piedestał". Mówi wdowa po Kiszczaku w wywiadzie dla "Super Expressu".

Petru i jemu podobni mylą się. To oni są winni upadku wizerunku Solidarności. To oni są winni temu co wygaduje Kiszczakowa. To oni nazywali go człowiekiem honoru. To oni chronili komunistów przed rozliczeniem. To oni sprawili że przysłowiowe Kiszczakowe tak uważają. Jej głos nie jest odosobniony wśród rodzin komunistycznych. Oni uważają się za patriotów...Mogą tak bredzić dzięki Wam-piewcy III RP i obrońcy Wałęsy. To wy zapewnialiście im pogrzeby z honorami. To wy zapraszacie ich do swoich mediów jako komentatorów. To wam przeszkadza patriotyzm, a nie przeszkadza wspieranie komunizmu, mordowanie w tym czasie bohaterów. To wy dziś niszczycie prestiż Polski. Nawet dziś, żaden z was nie potrafi skrytykować Kiszczaka. winny jest IPN lub PiS...To wy jesteście winni że w świat idą wynurzenia Kiszczaków.

W normalnym państwie Kiszczak siedziałby w więzieniu za zbrodnie komunistyczne, a Kiszczakowa byłaby żoną zbrodniarza. Dzięki wam jest wdową po generale... Teraz się nie dziwcie że zbieracie owoce swej postawy. Tylko skąd ten wasz płacz? Kto bredził żeby "odpieprzyć się od generała"?

Odpierzcie się od nas. To wasza wina że musimy słuchać takich bredni. To wy kolejny raz niszczycie mit Solidarność, ponieważ umowa z komunistami jest dla was święta. Jak widać "człowiek honoru" uznał że obowiązuje ona tylko do jego śmierci. Zza grobu pokazał wam gest Kozakiewicza. Jego umowa nie obowiązuje, ale was jak widać nadal. Jesteście żałośni. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

obecna sytuacja przypomina mi starcia w zydowsko-lewackiej komunie za czasow PRL-u tj. wysylka czesci zydostwa poza Polske. Wowczas rowniez Zydki rozdzierali pomiedzy siebie te polskie szaty...Do tej pory placza, wrzeszcza i belgoca jakies bzdury, ze Polacy wyrzucili ich z kraju.

http://www.fzp.net.pl/marzec-68/jak-pozbyto-sie-zydow-w-1968r

Zapomnieli dodac w tym obszernym artykule, ze to Zydki z bezpieki, z aparatu politycznego PZPR, z wojskowej bezpieki pospolu z Zydkami innych miedzynarodowych interesow zaczeli deptac sobie wzajemnie po odciskach i zaczelo  byc za ciasno dla wszystkich...Jak zwykle , to brzydcy Polacy wyrzucili ich z kraju. Ci wstretni antysemici...Ciekawym jest, ze Wolinska, brat Michnika i inne gnidy potrafily w tej katolickiej antysemickiej Polsce mordowac Polakow ? mozna przytoczyc inne anomalie, ale szkoda na tych parchow slow. Poprostu won z naszego kraju gudlaje przebrzydle ! Won z Rzeczpospolitej !

pozdrawiam

 

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1507830

logiczną konsekwencję: jeśli to Kiszczak obalił komunę, za co został uhonorowany tytułem "człowieka honoru" przez osoby wpływowe nowej władzy, to logicznie stąd wynika że jest też twórcą III RP.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1507831

Jak dla mnie, to cialo powinno nazywac sie PRL- bis ! metamorfoza, a i owszem...ale zmieniono wiele, by nie zmienic NIC ! Kto przejal infrastrukture panstwa ? Kto mial i zrobil kase ? Coz to wszystko ma wspolnego ze wskrzesaniem panstwa pod tytulem III RP ? Ze tez nikomu wczesniej nie wpadlo to do glowy, tylko jeden po drugim papla III RP ? Moze przyszedl czas, by mowic prostym, zrozumialym jezykiem, ktory odnosi prawde, a nie jakis miraz propagandy i wszelakiej glupoty !

pzdr.

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1507834

Jest pewna analogia: III Rzesza. Obecne państwo niemieckie wciąż ma stress. A przynajmniej niektórzy jego obywatele. Nawiasem mówiąc, to dziwne: tu "trzy" i tu "trzy".

Pozdrawiam

Honic

Vote up!
3
Vote down!
0
#1507836

teraz bedą 666 !!!!

Vote up!
2
Vote down!
-1

rach

#1507872

W takim razie skad te protesty KOD i te ataki na PiS:)?

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1507837

Jakoś tak ~ psychoLogiczne, umoczone (są we krwi...)  - specjalistyczne antyspołeczne intrygi…

służb specjalnych, agentów-intrygantów  – (nie)specjalnie tajnych…

POnieważ Wy  nie Wiecie ( formalnie - „Wicie Rozumiecie”) …

Nie Wiecie -  kim " My" Jesteśmy ( "My" hakami - trzymający władzę ) …

 

- Więc "My" Wam POkażemy -  że  Wam, Się WSZYSTKO

 nie  uda… bo wszystko będziemy - od wewnątrz, Wam  psuć; niszczyć

-  „waszymi służbami zdrowia” i „waszymi wymiarami sprawiedliwości” …

 - „autorytetami” ... zawieszonymi na hakach - interNACJOnalnych…

W internecie –>>> „W imieniu Narodów Świata” …

Pozdrawiam  ;(+5) 

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1507842

a Kiszczakowa oświadczy, że to Kiszczak przeskakiwał przez słynny płot. A może nawet ona mu wówczas towarzyszyła? Czym dalej w las, tym śmieszniej. Ostatecznie wg globalistów mamy przecież dobrze się bawić.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Szpilka

#1507849

Czym dalej w las, tym śmieszniej.

Szkoda tylko dzieła takich ludzi jak Walentynowicz, Gwiazdowie, Wyszkowski. Szkoda tych którzy nie donosili, nie współpracowali...

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1507867

Jeśli chcesz być wielki, zaczynaj od rzeczy małych. Zakładaj głęboki fundament pokory, skoro zamierzasz budować wysoko.

~ Św. Augustyn 

Vote up!
5
Vote down!
-4

casium

#1507868

tak już jest , że w tym kraju  nad Wisłą, honory oddaje sie elitom!.Zapomniano o tych na  dole , tych co budowali podwaliny RP.Chwała Panu Kornelowi Morawieckiemu, dzieki KUKIZ 15, inaczej  STOP!,W 1980-1981 roku ok,600 oficerów młodszych wystapiło ze sprzeciwem wobec  Jaruzelskiego o stanie wojennym.Uznano nas za oszołomow, szkolono  komisarzy LWP w zakładach pracy  vide: Ośrodek Analizy Skażeń Pomorskiego Okręgu Wojskowego w Bydgoszczy , personalnie wówczas kpt.Śliwiński.Losy oficerow młodszych to sprawa odmowy wykonania rozkazu udziału w stanie wojennym i przygotowaniu do tzw.podgrywki użycia nietrwałych bojowych srodków trujacych do rozpędzania tlumu w aglomeracji  trójmiejskiej"Spolegliwi inni zawodowi wojskowi np.chorązy Bogdan Kłosowski, został później profesorem Akademii Rolniczo-Technicznej w Bydgoszczy.OT  chwała  kapusiom !!! Oportunistów nazwano pedałami i żydami, vide:wyrok So23/81- sedzia KAT SOLIDARNOSCI , +ppłk Sobieski Józef

Vote up!
1
Vote down!
-1

rach

#1507879

Napewno bez zgody uwczesnej władzy i dyrektyw z Moskwy żaden robol stoczniowy wałęsa nie byłby w stanie zrobic tego co uczyniło społeczenstwo w tamtych latach.Podziemna Solidarnosc,była bardzo silnie inwigilowana przez SB i nie było mozliwosci przejęcia władzy przez opozycję,która wtedy była nielegalna bez zgody własnie Kiszczaka i innych decydentów z aparatu bezpieczenstwa.To własnie oni wsadzili swojego kapusia na lidera,a radio i telewizja odpowiednio przedstawiły jego sylwetkę i wten prosty sposób został przywódcą związkowym. W przypływie cotygodniowych wygranych w totalizatora sportowego ubzdurał sobie własnoręczne rozwalenie komunizmu jak powiada,wyzwolenie jewropy tylko nie wiem z czego,ale przy byle okazji bolek mówi ze to on zrobił wszystko tymy renkamy a ludzie som niewdzięczne i go opluwajom.Dzieci byłych esbeków sa obecnie ludzmi w wieku 35-45 lat maja ustawione posadki piekne mieszkania i wille,niektórzy po kilka i widząc ,ze  mit wałęsy zaczyna padac jak przysłowiowy domek z kart obawiają się o swoją przyszłość. Bolek w kazdej chwili może się złamac potwierdzic uzgodnienia z uwczesna władza a wtedy mleko się rozleje tak mocno że nikt nie bedzie w stanie zapanowac nad sytuacją.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1507998