Za co mamy być karani przez KE?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Komisja Europejska chce ukarać Polskę ,Czechy i Węgry za odmowę przyjmowania imigrantów. Przyczyną do karania tych krajów ma być brak solidarności z innymi państwami UE.

Jest to jakaś wierutna bzdura. Jaka solidarność UE?

Czy ktoś pytał te kraje PRZED WPUSZCZENIEM IMIGRANTÓW do Europy o zdanie? Czy była to decyzja solidarna?

Czy kraje z których pochodzą politycy KE chcący nas karać wypełniły w 100% swoje limity przyjmowania imigrantów? Warto zacząć od swoich państw. Najlepiej dawać przykład SWOIM działaniem.

Gdzie się podziewa solidarność UE w sprawie bezpieczeństwa gazowego, w sprawie Gazpromu. Gdzie solidarność państw UE w sprawie powstania baz NATO w Europie wschodniej?

Gdzie wtedy podziewa się owa solidarność.

Wraz z narastaniem nacisków w sprawie przyjmowania imigrantów, wzrasta poparcie dla rządu Beaty Szydło, jak i niej samej. Róbcie tak dalej, a zapewnicie PiSowi większość konstytucyjną w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Będziemy to zawdzięczać imigrantom i KE, piękny chichot historii.  

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

to zapytajcie Grecję i Włochy.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542056

A gdzie ich solidarność z nami w sprawie Rosji?

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1542068

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nasza współpraca z Ukrainą?

Vote up!
0
Vote down!
-1

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542069

Europa  nie boi się imigrantów,ale Europejczycy boją się własnego cienia.Często bywam w Niemczech w rozmowie w cztery oczy większość jest przeciwna tym niby uchodżcą,ale gdy jest ktoś trzeci nawet sąsiad,lub ktoś z rodziny wszystko jest ok.My nawet za komuny nie byliśmy tak zastraszeni.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1542058

Wyżarło im mózgi i nawet niema u nich odruchu samoobrony, co pokazuje pisanie kredkami "nie zabijajcie nas"

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542063

Ja również mam podobne obserwacje (z Francji i Niemiec). Fakt, na społeczeństwa zachodnie wywierana jest ogromna presja, ze strony administracji, mediów, a także pracodawców (cały sektor publiczny), czasem i pracodawców prywatnych. To że społeczeństwa trzymane są "za mordę" i się boją własnego cienia to mnie nie dziwi. One teraz stykają się z ogromną presją ich państw, czego nie doświadczały często. Ale jednak kiedy ci zastrachani zachodni europejczycy głosują, to przecież nikt na nich nie patrzy, a mimo to głosują za Marconem, CDU Merkelowej, która zgotowała im to imogranckie piekło, za Rutte w Holandii, który popierał imigrację w 2015 i 2016 roku. Dlaczego tak się dzieje? Część społeczeństwa jest na pewno pod presją, ale część ma sformatowane mózgi i z tym nic nie da się zrobić.

Weźmy Francję. Wygrywa prezydenturę Pan NIKT, a parę tygodni później jego partia osiąga bardzo dobre wyniki w I turze. Oczywiście społeczeństwo zostało zmanipulowane, ale jego część wierzy Macronowi i tyle. Zawiodą się boleśnie. 

Vote up!
1
Vote down!
0

Traczew

#1542065