Do hipokryty Obamy i reszty hipokrytów

Obrazek użytkownika zuberegg
Świat

Z powodu uczestnictwa w walce z terroryzmem nasz kraj znalazł się na cenzurowanym. Stało się tak pomimo tego że walka ta nie była naszą inicjatywą, priorytetem. Teraz mamy się tłumaczyć z rzekomych tortur jakim ludzie z USA mieli poddawać terrorystów w naszym kraju. Przypomnę więc tylko co mówili Ci oburzeni gdy zabito szefa terrorystów.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu pogratulował USA zabicia Osamy bin Ladena, oceniając, że to wielki triumf Waszyngtonu i jego sojuszników w wojnie z terroryzmem.                                     Jego śmierć oznacza wielką ulgę dla całego świata- powiedział brytyjski premier David Cameron.

 Prezydent Izraela Szimon Peres ocenił, że zabicie lidera Al-Kaidy to wielki sukces nie tylko dla Stanów Zjednoczonych, ale także dla całego wolnego świata, który oddycha z ulgą po wymierzeniu bin Ladenowi z opóźnieniem zasłużonej kary.

Cieszę się, że udało się zabić bin Ladena - oświadczyła niemiecka kanclerz.                       Gratulujemy USA uporu. To wielkie wydarzenie w światowej walce z terroryzmem.Al-Kaida doznała historycznej porażki, choć nie jest to jej koniec - napisały w oświadczeniu służby prasowe prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego. 

Szef włoskiego MSZ Franco Frattini mówił o "zwycięstwie zła nad dobrem, sprawiedliwości nad okrucieństwem".

Jak te państwa reagowały na zabicie Kadafiego?

Naturalnie, nikomu nie życzy się takiego końca, ale niech to będzie jasnym przesłaniem dla wszystkich dyktatorów na kuli ziemskiej -powiedział prezydent USA Barack Obama w telewizji NBC.

Śmierć byłego libijskiego przywódcy „oznacza koniec ery despotyzmu i represji. Dziś Libia może przewrócić kartę historii i wyjść naprzeciw nowej, demokratycznej przyszłości- oświadczyli szef Komisji Europejskiej Jose Barroso i przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy. 

Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton wyraziła zadowolenie z przejęcia przez libijskich powstańców kontroli nad Syrtą. - Po dziesięciu miesiącach nadzwyczajnych poświęceń Libijczycy mogą z dumą i z przekonaniem powiedzieć, że obalili reżim, który ich terroryzował i represjonował przez 40 lat- podkreśliła. 

To historyczna zmiana dla Libii - powiedział sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun. 

Śmierć libijskiego pułkownika, który w 1969 r. odsunął od władzy króla Idrisa I, to dla Libijczyków szansa na lepszą przyszłość - ocenił premier Wielkiej Brytanii David Cameron.       Nadeszła pora na „pojednanie w zjednoczeniu i wolności - powiedział prezydent Francji Nicolas Sarkozy.

Jeśli zamordowanie przywódcy terrorystów jest ulgą dla całego świata, to torturowanie więźniów by np. poznać jego miejsce pobytu jest czymś gorszym????

Jeśli jest, to Obama i wszyscy politycy (których wymieniłem) popierający mordowanie muszą stanąć przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka.

Oczywiście gorsze nei jest. Polska nie powinna w żadnym wypadku tłumaczyć się z udziału w walce z terroryzmem. A jeśli juz to wskazać jako winnych Obamę, Merkel, Camerona, Hollanda, Netanjahu i niech oni udowodnią iż wiedzę o pobycie Bin Ladena uzyskali bez jednej tortury..

Całkowicie oddzielna kwestią jest zachowanie Millera i Kwaśniewskiego-jeśli prawdą jest iż za zgodę na przetrzymywanie ich w Polsce dostaliśmy pieniądze w torbie-jak jacyś przemytnicy lub porywacze to należy ich osądzić. Osądzić przed naszym sądem, za działanie na szkodę kraju. Ich zachowanie ośmieszyło nasz kraj.  

Z żadnego zezwalania na przetrzymywanie terrorystów nie możemy się tłumaczyć i taka winne być nasze stanowisko. Jeśli USA, Francja nie tłumaczą się ze śmierci Bin Ladena, Kadafiego-my też nie możemy się z niczego tłumaczyć.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (7 głosów)

Komentarze

I to mnie wkurza najbardziej, że te nierządowe gnidy z POlszewi, tylko nauczyli się przepraszać. A to za zbrodnie na żydach przez Niemców, a to za pomniki kacapskiego okupanta, którego obywatele Polscy nie chcieli. A to za kłamliwe Jedwabne. A teraz za jankesów, co w Starych Kiejkutach coś tam robili, bo niema jak na razie żadnych dowodów.

Zachowują się jak niewolnicy którzy ciągle przepraszają za wszystko, czy związane z nimi czy nie.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1454828

PO-szuści przyzwyczaili się juz do roli kelnerów Europy. Oni nic nie mogą poza odsuwaniem krzeseł, otwieranim drzwi i okien, no czasem podaniem szklaneczki płynu prawdziwym przywódcom suwerennych państw. Stale są pochyleni, z usłużnym usmieszkiem na nalanych gębach...tylko w me(n)diach polskojęzycznych robią oni za "mężów stanu"...tylko kto w to jeszcze wierzy?

Polska nie powinna się tłumaczyć nikomu z niczego, ale PO-lska to tylko atrapa niestety.Swoją drogą ktoś z SLD "przytulił " te 15 mln dolarów jak mały zlodziejaszek - mały bo co dla chlopaków z PO -PSL znaczy 15 milionów? Nikt nikogo za nic nie osądzi, "wymiar sprawiedliwości" takich ludzi jak Kwaśniewski czy Miller nie tknie..ot święte "czerwone krowy", nieco chudsze od "błękitnych"...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1454871

Przede wszystkiem to obrzydliwe, że polskojęzyczny rząd zgodził się na istnienie "amerykańskiego obozu koncentracyjnego" na terenie Polski. Mnie ciekawi, gdzie są ci wszyscy lewacy na codzień tak szukający nazistów, zamilkli chyba z tego powodu, bo winni są ich politycznymi sponsorami. Jest jednak jeszcze jedna rzecz w tym wszystkim zastanawiająca. Otóż ten obóz koncentracyjny powstał za rządów SLD, zaś następujący po nim rząd PiS, mimo całościowej wiedzy o tym, nawet nie pisnął w tej sprawie i jeszcze wsparł zbrodniarzy, którzy złamali wszelkie prawa, a mogli owo wówczas propagandowo przez siebie znienawidzone SLD wykończyć już tym do reszty, zamiast tego jednak pozwolili cynicznie obrażać Lepera i sami się z niego śmiali, chociaż dobrze wiedzieli, że opowiada straszliwą prawdę. Później nastąpiły rządy PO i Tusk miał całą wiedzę zarówno o SLD, jak i PiS działającemu w interesie tej partii, co czyni ich współwinnymi. PO oczywiście wszystko zamiotło pod dywan, pomagając opozycji w tej sprawie "ponad podziałami". Mnie ciekawi, czy A Lepper nie zginął właśnie przez ujawnienie tej prawdy, a być może chciał ujawnić coś więcej na ten temat. Ciekawe też, czy na terenie Polski nadal istnieją obozy koncentracyjne, w których być może więzi się Polaków, jedną sprawę istnienia obozu koncentracyjnego uważa się za "mało istotną", tak jak niegdyś Dachau w Niemczech, czy pierwsze gułagi w sowieckiej Rosji, a "nasze" służby wzorują się przecież na amerykańskich, one na rozkaz CIA i polityków wyposażały ten amerykański obóz koncentracyjny, więc zdziwiłbym się raczej, gdyby nie rozkręcili "własnego interesu". Jestem przeciwnikiem zamiatania pod dywan takich spraw, bo jest to w sprzeczności z moją Wiarą i Honorem.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0
#1454890

"Otóż ten obóz koncentracyjny powstał za rządów SLD, zaś następujący po nim rząd PiS, mimo całościowej wiedzy o tym, nawet nie pisnął w tej sprawie i jeszcze wsparł zbrodniarzy, którzy złamali wszelkie prawa, a mogli owo wówczas propagandowo przez siebie znienawidzone SLD wykończyć już tym do reszty, zamiast tego jednak pozwolili cynicznie obrażać Lepera i sami się z niego śmiali, chociaż dobrze wiedzieli, że opowiada straszliwą prawdę. "

Rząd PIS-u, to rząd opcji amerykańsko izraelskiej w Polsce(do czasu, aż stali się przez politykę wschodnią niewygodni dla interesów USA i Izraela, co zaowocowało obalenie ich rzadów 2007 i zamachem na L.Kaczyńskiego w 2010).

W Sejmie J. Kaczyński, podczas debaty w sprawie wysłania polskich żołnierzy do Iraku wołał: "To jest nasza wojna!", a L.Kaczyński podczas wizyty w Izraelu w 2006 roku mówił, że niezależnie kto będzie w Polsce rzadził, Polska zawsze będzie wspierać Izrael, a wojska w Iraku i na Wzgórzach Golan są wysyłane w interesie Izraela.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1455068