To Rzepliński torpeduje prace Trybunału Konstytucyjnego

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dzisiejsza konferencja prezesa TK Rzeplińskiego rozwiała wszystkie wątpliwości narosłe wokół trybunału. Po pierwsze-prezes TK przyznał że 15 sędziów jest gotowych do orzekania. Ich wybór jest i był zgodny z konstytucją oraz wyrokiem TK. 

Z punktu widzenia treści konstytucji i wyroku TK mieliśmy - i ten stan trwa do dzisiaj - mamy wybranych 18 sędziów - mówił prezes TK. 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Prezes-TK-Andrzej-Rzeplinski-wlac...

Dzisiejsza konferencja jest ogromnym ciosem z KOD i opozycję jak i wszystkich tych którzy ulegli kłamliwej nagonce na obecny rząd. 

Po konferencji należy zadać jedno bardzo ważne pytanie. 

Skoro sędziów wybranych zgodnie z konstytucją, wyrokiem TK oraz z odebraną od prezydenta przysięgą jest 15. To dlaczego oni nie orzekają? Kto i dlaczego, na jakiej podstawie blokuje im pracę??

Odpowiedzią na te pytania winni się zająć wszyscy którzy tak troszczą się o TK. Te pytania- że tak Wam podpowiem-należy kierować do Rzeplińskiego.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

najjaśniejszy trybunał zawsze można zablokować.A to że istnieje zagrożenie terrorystyczne ze strony kod-u ,albo wymagany jest natychmiastowy remont gdzie akurat ma zbiórkę trybunał.Mogą robić bandyckie numery jak to kiedyś stwierdził naczelny strażak pawlak z nocnej zmiany.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

staryk

#1504670

twój koment to jest właśnie bandycki numer

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1504673

Jak Kuba Bogu.To co wyprawiała platforma począwszy od nocnej zmiany,po niedawanie sal ,niedawanie samolotu ,krzesła i inne mniejsze lub większe podłości daje uzasadnienie żeby postępować z nimi tak samo jak robili to oni czyli platforma

z naczelnym intrygantem i spiskowcem  tuskiem.Pytanie czy z bandziorem można inaczej?A że jakieś mutanty popierają lewackie ,czy inne zdegenerowane partie to już inna sprawa.

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#1504695