Treści z tagiem: Kadafi

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Niektórym wydaje się, że jak coś napiszą albo powiedzą to inni w to uwierzą. I nie są to pogrobowcy Goebbelsa, który też uważał że kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą.

Podobną taktykę, od startu, stosują pokropki czyli partia której nazwa zaczyna się po kropce. Ale na razie to oni są wielokropkiem.

Nazwali się "...

4.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Ech, te polskie media…

jak nie kłamią – to ściemniają, jak nie ściemniają – to manipulują, jak nie manipulują – to przemilczają, jak nie przemilczają – to rżną głupa, jak nie rżną głupa … itd. itp.

Aż chciałoby się krzyknąć – zupełnie, jak na tym wzorcowym Zachodzie!

Ale w ubiegłym tygodniu pojawił się promyczek...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Było to tak:

USA napadły na Irak, pod pretekstem (fałszywym, rzecz jasna) posiadania przez ten kraj broni masowej zagłady.

Rozpieprzywszy Irak w drobny mak, ograbiwszy z ropy, zostawiły ten cały, za przeproszeniem bardak, nie zapominając o powieszeniu rządzącego tam przed amerykańską napaścią Saddama Husseina, pod zarzutem, że...

3.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:10)
Obrazek użytkownika zuberegg
Świat

Z powodu uczestnictwa w walce z terroryzmem nasz kraj znalazł się na cenzurowanym. Stało się tak pomimo tego że walka ta nie była naszą inicjatywą, priorytetem. Teraz mamy się tłumaczyć z rzekomych tortur jakim ludzie z USA mieli poddawać terrorystów w naszym kraju. Przypomnę więc tylko co mówili Ci oburzeni gdy zabito szefa terrorystów.

...
4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:7)
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Mija rok od libijskiej rewolucji. Nie ukrywam, że nie potrafiłem w sobie wykrzesać ani odrobiny litości dla dyktatora, którego dorwali wreszcie, czy to powstańcy, czy to wywiad francuski, czy amerykański, czy wszyscy razem, no, nie ma znaczenia. Ważne, że go dorwali, bo inaczej, pewnie gdzieś by się schronił, wykorzystując ukradzione pieniądze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Post ten napisałem 27.10.2011 roku i umieściłem w internecie. Umieściłem też go w innym miejscu 27.01.2012 roku. Teraz daję go tutaj z komentarzem człowieka, który tam był i jako inżynier-pilot udziela się na pewnej, popularnej stronie internetowej, ciesząc się sporą popularnością.

Rodzice zawsze mi powtarzali: w towarzystwie nigdy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Tytuł właściwie wystarczy, to, co napiszę, to tylko wypełniacz, no, bo jak by to wyglądało, gdyby był sam tytuł i ewentualnie filmik pokazujący, jak Kadafiego zwlekają z maski samochodu, szarpią za włosy, poniewierają, depczą i wreszcie, jak można domniemywać z późniejszych zdjęć zwłok na Live Leak, na których ma kilka dziur w piersiach i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Podczas trwającego jeszcze briefingu premiera Tuska, zorganizowanego ad hoc w Kancelarii Premiera Rady Ministrów, podano informację, że to właśnie Polska będzie tym krajem, który przyjmie szukającego azylu Muammara al-Kadafiego.

– Potwierdziłem oficjalnie, że Polska jest gotowa w ramach pomocy humanitarnej dla Libii, a zwłaszcza mając...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

W nocy z czwartku na piątek Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła rezolucję upoważniającą do operacji wojskowej w Libii przeciw reżimowi Muammara Kaddafiego. Co w tej sytuacji zrobi Polska? - Nad tym będziemy się zastanawiać po decyzji politycznej. Zaangażowanie Polski w akcję bojową nie wchodzi w rachubę - powiedział w TOK FM minister obrony Bogdan...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

W Anglii żałoba. Flagi w myśli spuszczone po połowy masztu. Przy herbacie milczenie. Kir okrywa dusze. Ale i USA nie pojmują, co się stało. Dlaczego, oh my god, Rosjanie i Katarczycy wygrali „przetarg” na Mundial 2018 i 2022? Co łączy księcia Williama z Barackiem Obamą?

 

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Akiko
Świat

Szwajcarzy stwierdzili, że meczety mogą być w ich kraju, ale śpiewu z minaretów u siebie nie chcą.
I nawoływania do modłów z minaretów nie będzie.
Ponieważ Kadafi zapomniał już jakie Bum Amerykanie mu urządzili, a może liczy na to, że Obama po otrzymaniu nagrody Nobla odważy się tylko na pogrożeniem paluszkiem nawołuje tak:
"...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)