Co rezolucja PE mówi o smoleńskiej sekcie

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Nasze postępowe elity prawdę o katastrofie smoleńskiej znały już w momencie uderzenia samolotu w ziemię. Prawdę tę potwierdziła im strona rosyjska, w ręce której nasze władze oddały całe śledztwo. Putin był godnym zaufania przyjacielem Polski, MAK był niezależnym ośrodkiem o światowym poziomie. Do dziś, taka wersja obowiązywała. Tyle lat wmawiano nam wszystkim że współpraca z Rosją była wyśmienita. Tyle lat nasi fachowcy od badania katastrof lotniczych uznawali ustalenia rosyjskich śledczych za wiarygodne.

Aż tu nagle, w pewien czwartek w Parlamencie Europejskim dochodzi do głosowania nad rezolucją w sprawie Rosji. W tej to rezolucji, posłowie PO podnoszą ręce za takim to zwrotem pod adresem Rosji.

Parlament Europejski "wzywa władze rosyjskie do niezwłocznego zwrócenia Polsce wraku polskiego samolotu rządowego Tu-154 oraz wszystkich jego czarnych skrzynek;podkreśla fakt, że poziom zależności rosyjskiego sądownictwa od władz, podważa możliwość przeprowadzenia jakiegokolwiek bezstronnego i uczciwego dochodzenia" rmf24.pl

Co o tych zapisach sądzi Tusk? Co o treści rezolucji twierdzi zespół Laska? Co o treści tej rezolucji sądzą "postępowcy"? Co o uczciwości dochodzenia sądzi premier Kopacz?

Czy teraz przeprosicie za oddanie śledztwa w ręce instytucji których zależność PODWAŻA możliwość uczciwego dochodzenia? Skoro oddaliście śledztwo w ręce ludzi o wątpliwej uczciwości, to dlaczego blokujecie możliwość przeprowadzenia takiego uczciwego, bezstronnego śledztwa? Dlaczego brniecie dalej w utrzymywanie wiarygodności służb których wiarygodność jest żadna, co potwierdza rezolucja PE?

Nie lepiej przyznać się do błędu? Smoleńsk i tak was dopadnie, jak sami widzicie, nie uciekniecie przed nim.....Chyba że do Rosji....Jak wyznawcy sekty, odejdziecie w niebyt razem ze swym guru Władimirem.  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

Dlaczego czciciele władzy nie chcą rzetelnego wyjaśnienia zamachu dokonanego w Smoleńsku?

Wystarczy zestawić kilka podstawowych faktów, które wykluczają samodzielne działanie Rosjan.

. Samolot wylatywał z Waszawy.

. Przeróbki w samolocie dokonane zostały w Warszawie

. W Warszawie zapadła decyzja, że wszyscy dowódcy wszystkich formacji wojskowych SZKOLONYCH W NATO zamiast osobnym wojskowym samolotem Casa wraz z ochroną żandarmerii wojskowej, poleciało bez żadnej ochrony Tupolewem

Już to wystarczy, żeby stwierdzić, że było to wystawienie polskiej delegacji do Katynia na stracenie.

Putin trzyma to towarzystwo za mordę, bo wie, że będą go chronić na równi z własna dupą.

Czy kogoś naprawde to dziwi? Tu nie chodzi o wypowiadanie wojny Rosji, tylko o strach naszej skurwionej władzy przed czapą.

 

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#1469468

Same znaki zapytania!

Kto wydał decyzję,że wszyscy dowódcy wszystkich formacji wojskowych SZKOLONYCH W NATO mają lecieć razem jednym samolotem?

Czy wszyscy dowódcy nie mieli świadomości,że za taką decyzją coś złego się kryje?

Czy wszyscy pasażerowie TU 154 M w momencie startu samolotu,byli w stanie zrozumieć niespodziewane zagożenia?

TU NIC NIE GRA

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

przeciw bezprawiu

#1469541

Czy wszyscy dowódcy nie mieli świadomości,że za taką decyzją coś złego się kryje?

Wątpie by ktoś miał świadomość że coś złego z tego wyjdzie. Nie słyszałem by któryś z nich miał myśli samobójcze...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1469557

"Nasze postępowe elity prawdę o katastrofie smoleńskiej znały już w momencie uderzenia samolotu w ziemię."

  To jest nieprawda, oni znali juz winnych katastrofy...przed wylotem z Warszawy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1469474

Smoleńsk już PO-szustów dopadł i zaczyna dusić. Oni wszyscy wyzuci sa z przyzwoitości, zasad, prawdomówności. Tusk, Kopacz, Sikorski, Klich już dawno powinni odejśc z polityki gdyby znali pojęcie honoru. Ale nie znaja i po prostu prozaicznie boją się więzienia. w końcu zamienić Brukselę na Sztum czy Rawicz żadna pociecha...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1469483

nie znaja i po prostu prozaicznie boją się więzienia.

Otóż to...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1469523

Nie jestem tego samego zdania.To jest "towarzystwo wzajemnej adoracji",a wśród nich "święte krowy",które mogą ob...ć każdego i nie poniośą za to żadnych konsekwencji.Układ taki udało się stworzyć dzięki łatwowiernosci i nieświadomości Polaków po "Magdalence".A układ ten jak widać,przez 26 lat nie tylko się utrzymał,ale dominuje w naszym kraju niszcząc go i ośmieszając na arenie międzynarodowej.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

przeciw bezprawiu

#1469571

Dopoki, ta sitwa bedzie trwac przy wladzy,to nic sie nie zmieni! Ostatni moment,aby cale Polskie spoleczenstwo postawilo na PIS! Inaczej utracimy Poski kraj,utracimy suwerennosc!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1469542

Pełna zgoda

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1469556