W Warszawie, naziści manifestują przeciwko nazistom, którzy Wa-wę zburzyli

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Ta notka powstała nie dlatego że przywiązuję jakąkolwiek wagę do reakcji środowisk lew-lib na Marsz Niepodległości. Nie nalezy bowiem przywiązywać wagi do poszczekiwania kundli, bo taka już ich natura i karawana nie powinna na nie zważać, lecz jechać dalej. Umieszczam tę notkę tylko dlatego, że wypowiadali się na temat politycy PIS.

Chciałbym tylko zwrócić uwagę na fakt, że reakcje na Marsz Niepodległości obnażyły tylko taktykę salami lewactwa zmiarzającą do narzucenia nam narracji pozwalającej zamazać istotę rzeczy poprzez likwidację wolności słowa by móc bezkarnie realizować ostateczne cele lewactwa takie jak aborcja i eutanazja. Na drodze realizacji tych celów stoi wolnośc słowa i tę lewactwo stara się wyeliminować.

Władze polskie powinny zdawać sobie z tego sprawę i nie dawać się wpuszczać w kanał tej narracji, bowiem prawo do wolności słowa nie podlega dyskusji, poza jednym wyjątkiem – nawoływania do fizycznej eliminacji ludzi. Tymczasem lewactwo kwestionuje ten naturalny porządek i usiłuje forsować prawo do aborcji i eutanazji jako prawo człowieka poprzez uprzednie obalenie wolności słowa. Tę hucpę widać jak na dłoni przy takich okazjach jak Marsz Niepodległości, który pokazuje, że polskie społeczeństwo, w odróżnieniu od społeczeństw zachodnich, nie dało sobie narzucić tej ludobójczej ideologii.

Tak więc należy z automatu zakuć w kajdanki ui wpakować do pudła każdego lewackiego idiotę, ktory ośmieli się wznosić hasła proaborcyjne i proeutanazjacyjne. Zero tolerancji dla zabójców dzieci poczętych i bezradnych staruszków.

Ale nie przeceniałbym mocy sprawczej międzynarodowego czy krajowego lewactwa i sił nim sterujących. Świat wali się im na łeb i ziemia usuwa spod nóg. Mogą co najwyżej wyciągnąć królika z kapelusza i wylansować jakiegoś Macrona, ale na tym koniec. Poparcia społecznego, nawet w tak ogłupionym społeczeństwie jak francuskie, nie uda się im wylansować. A w medialne bajki o nazistach w Warszawie manifestujących przeciwko nazistom, którzy tę Warszawę zburzyli, to nawet dziecko nie uwierzy.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Wolność słowa jest od zawsze wrogiem zakłamanego lewactwa...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1552658

   Witam! Dzisiaj cały czas lewackie medialne upiory atakują PIS za baner na pochodzie " Biała Europa" wpisując rasizm i faszyzm całemu pochodowi. Przodują w tym Niemcy. Moim zdaniem pomysłodawcy tego hasła mieli zamiar krzyknąć na UE, stop islamizacji Europy. To oczywisty dla mnie przekaz, a prawica miętoli, zamiast twardo postawić się lewactwu. To całe zamieszanie wokół banneru, to strach przed wielkim spontanicznym odrodzonym patriotyzmie Polaków. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1552664

Jeżeli tak ma wyglądać politycznie poprawna Polska to ja mogę być nacjonalistą, rasistą i czymkolwiek sobie lewactwo życzy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1552679

i myślę że postępuje on właściwie. A pośpiech jest złym doradą i w emocjach można tylko sobie zaszkodzić. Potrzeba nam zdecydowanych i chłodnych decyzji w sprawie kłamstw i obcych wichrzycieli.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1552670

sobie sprawy z powagi sytacji.Mozesz sobie nieprzeceniac mocy sprawczej zydobolszewickiej swiatowej propagandy siedzc w swoim Pcimiu Dolnym grzejac sie prz kaloryferze,ale sprobuj wyjrzec na swiat to jako Polak  zostaniesz okrzykniety morderca zydowskim, wspolwinnym za holokaust,wspierajacych  AK i inne wyklete organizacje ,ktore mordowaly niewinnych ludzi,niszczycieli pomnikow tych ktorzy nas wyzwolili w 45 roku,ciemniakiem gdyz niechcesz aborcji i eutanazji no i oczywiscie nazista bo bierezz udzial w patryjotycznym Marszu Niepodleglosci.

Patrzyc tylko jak Bruksela nam zakaze tych ``faszystwoskich`` marszy.Za pomoca POdlych zydowskich mediow poszedl w swiat zmanipulowany  przekaz,ktory milony ludzi polknely i nikt im tego obrazu ``Polaka faszysty``z glowy nie wybije bo Polski rzad ma w doopie odwieczne szkalowanie Polakow i nie podaje do miedzynarodowych sadow sprawcow tej antyposlkiej propagandy.

Zaraz na drugi dzien tlumaczylem Kanadyjczykom i Amerykanom ze to nieprawda ze w marszu brali udzial faszysci z polskimi flagami ,ze nie jest prawda ze dokonywano podpalen, grabiezy i dewastacji ze te zdjecia i filmy co sa  pokazywane to nie z tego marszu i nie z tego roku.Ale czy mi uwierzyli skoro w tutejszych wielu mediach w kolko pokazuja jacy to nazisci Polacy sa.Za ta wyrachowana antypolska propaganda stoja potezne lobby i ich  pieniadze.Prawicowosc,konserwatyzm i religijnosc Polakow jest gorszym zlem dla nich jak cala ta emigracyjna zawierucha.Ta propaganda niedoceniana tu przez autora ma na celu odczlowieczenie Polakow , ato jestto  juz wstep do zbrojnej pacyfikacji,bo wczesniej urobiona opinia spoleczna na swiecei palcem nie kiwnie w nasze obronie , nawet zaplaci jak nas niby faszytow najada pacyfikowac ze wszytkich stron ,tak jak to juz bylo w  naszej histori, kiedy to nasz duch wolnosciowy i demokratyczny zagrazal sasiednim monarchom.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1552702

Widzę wyraźnie, że ich przeceniasz, a nie doceniasz mocy  p r a w d y. Prawda jest taka, że jeżeli zamontujesz do samochodu silnik nie uwzględniający prawdziwie niezbędnych parametrów, to  daleko nie zajedziesz.

A poza tym, trzeba patrzeć na wydarzenia z normalnej, a nie żabiej perspektywy. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1552729