Dziennikarski bojkot? No to proszę o więcej, dużo wiecej

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

O ironio losu, jak to się czasem plecie na tym dziwnym świecie, że ludzie wbrew deklarowanym intencjom, robią nieoczekiwanie coś słusznego. I coś takiego właśnie przytrafiło się dziennikarzom, którzy ogłosili piątkowy bojkot polityki. Po raz pierwszy mogę więc wznieść, z pełnym przekonaniem, bojowy okrzyk: “Więcej tego samego, panie i panowie.” Niektórzy to by mogli ogłosić stan permanentny i nie miałbym nic przeciwko temu. Więc przedłużcie ten bojkot tak długo jak się da.

Wydaje mi się oto, że dziennnikarze dostarczyli nam w tej chwili dobitnego przykładu fałszywej świadomości. Demonstrują oni bowiem kompletną ignorancję co do swojej aktualnej roli, nie zdając sobie chyba sprawy z dysproporcji między zupełnie rozbieznymi trybami działania mediów i procesów społeczno-politycznych. Technologia bowiem umożliwia mediom bezpośrednie, natychmiastowe on-line'owe monitorowanie polityki, podczas gdy procesy społeczno-polityczne przebiegają, zgodnie ze swoją naturą, w trybie wielomiesięcznym czy wieloletnim, a ich owoce pojawią się w dość odległej przyszłości. Można więc zasadnie postawić tezę o jałowości, a nawet szkodliwości działań medialnych.

Dodajmy do tego argument jeszcze bardziej konkretny – przez ostatnie 27 lat media miały bezpośredni, nieograniczony dostęp do polityków i co z tego dobrego wynikło, co się stało z informowaniem ? Gówno – zamiast informacji mieliśmy dezinformację w służbie postkomunistycznej propagandy.  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Komentarze

Towarzystwo śpiewu Lutnia

za chwile wykona pieśni Stanisława Moniuszki

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1528066

żałosne dziennikarzyny, w tym z wielu antypolskich, finansowanych ze środków zagranicznych mediów, które przez te minione lata, zwłaszcza osiem pełosko-peezelowskich, zakłamywali rzeczywistość służąc obcym panom za niezłą kasę, opluwając polskość i Polaków, ogłupiając nas i szkalując naszych bohaterów, wywyższając naszych wrogów!

Zatem pora to przerwać i wszystko co robi PIS w tym zakresie, to jeszcze nie dość, aby im zapłacić za ich zaprzaństwo!!!

NIkt was nie szanuje medialni kłamcy, manipulanci, lanserzy i hieny!

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1528075

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1528086

dość często nawołujesz do "więzienia"+ ! To "trochę" brzmi jak podżeganie! Może warto wyciszyć emocje i dać pracować rządowi na zdrowych warunkach!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

viki

#1528300

To jest fałszywa Lutnia. Prawdziwe towarzystwo śpiewacze Lutnia działa i śpiewa w Kole. Śpiewali w Licheniu przed Papieżem. Więc nie nazywaj tej zgrai "Lutnią" Proponuję Towarzystwo Wyjców Broniących Koryta  - czy coś w tym rodzaju.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1528108

Józiu, to za przeproszeniem żadne towarzystwo śpiewu, to jest po prostu POlszewicka dzicz, chołota, ścierwa od Kliki Obleśnych Dewiantów i najgorszego sortu komuchów. To jest ich kolejna prowokacja, zaplanowana z zimnym wyrachowaniem wyprowadzenia ludzi na ulicę aby polała się krew, zapowiadana od wielu miesięcy przez Aarona Szechtera, kretyna Bolka, Kameruna Pierdu, błazna i alimenciarza Kijowskiego, Podpaskę i czarnych parasolek, totalną szuję Lisa i całej reszty bydlaków. Ta dzicz nie ma żadnych skrupułów, żeby zniszczyć i spalić Polskę za pejsatego Sorosa srebrniki. Oni panicznie boją się rozliczenia z bandyckiej działalności w stanie wojennym, zbrodni Smoleńskiej z 10.04.2010, totalnego rozkradania Polski przez 8 lat ich nierządów. Trzeba jak najszybciej otworzyć akta tajne IPNu, a nie dopiero w marcu 2017, i uruchomić program więzienia+, jak najszybciej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1528112

"wiezienie +", rzeczywiście z wielu względów jest wazniejszy niż pozostałe.

pozdrowienia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1528201

Np. ogłosiły (może nie expressis verbis, może bez słów, ale faktycznie jednak tak) "bojkot" Komorowskiego w czasie przesłuchania w sprawie WSI, równo 2 lata temu. W ogóle się tym "nie interesowały":))

Dodam, ze jak jakikolwiek polityk (z jakiejkolwiek partii/strony) spotka się ze "środowiskami żydowskimi", to media, także "prawicowe", ogłaszają bojkot jakichkolwiek "trudnych" tematów poruszanych na spotkaniu, np. żądań/roszczeń i ewentualnych obietnic polityków reprzezentująch -, oficjalnie przynajmniej - stronę polską; jest to absolutne tabu.....:)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1528305