Trujkowa niezależność na cudzym ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Ale mi się notki tematycznie zbiegły.

Niezależność na cudzym ? Przyzwyczaja się człowiek do miejsca. Do miejsca pracy też, no to co się dziwić dziennikarzom Trujki, że się przyzwyczaili. Tacy światli, zdawałoby się, ludzie, a do miejsca tak się pomimo haseł o globalizacji przywiązali. Zadziwiające.

W tym przywiązaniu jest chyba jednak coś więcej. Bo oni nie są wyjątkiem, także opozycja pokazuje nam wyraźnie, że się przyzwyczaiła do władzy, którą przez kilka lat uprzednio posiadała. To jest chyba takie dziwne, wyjątkowe w historii pokolenie, które uznało, że waadza mu się jak psu micha należy i już.

Ale ja bym ich namawiał do wykazania większej ambicji, Co się tam będą na państwowych etatach męczyli, niech pozwolą sobie na chwilę swobody od dręczącego ich reżimu i założą własne radio. Założyli własne media bracia Karnowcy, założył Paweł Lisicki, założyli wreszcie twórcy TVRepubliki, czemu oni mieliby nie spróbować odrobinki wolności. Do dzieła. Tacy geniusze dadzą sobie radę.

http://wpolityce.pl/media/316210-kto-jest-u-siebie-a-kto-sie-uwlaszczyl-czyli-kilka-zdan-o-radiowej-trojce

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Tęczowe towarzystwo z radiowej Trujki nadal tumani pokolenie z lat 80-tych i 90-tych....czemu nikt nie reaguje...?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1526347

Racja twoja . Jam jest chwat z tamtuch lat . Myślę że program ten chroniony jest przez IPN . Kto Nie ma POchodzenia koneksji Znajomości ten w Niezależnych gości. Wystarczy zaśpiewać w jednym chórze by znaleść się na górze. Szacunek jeszcze raz dla Niezależnych Mas.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1526354

Ja jestem rocznik 1951, moje dzieci 79 i 82. Ja mocno związałem się z trzecim programem. To był powód zdobycia radioodbiornika z UKF. Lufcik na światową muzykę. ITR, 60-minut na godzinę, IMA. 

W Szczecinie dobrze słychać było wiele zachodnich rozgłośni, miałem możliwość zakupu dobrych płyt (lepszych niż puszczane i zagadywane przez 3-kową śmietankę!). Miałem (i mam ) trzeźwy pogląd na ten lufcik. Bo uparli się lufcikiem pozostać. Wyhamowali ostro na przełomie lat 70-tych i 80-tych. Muzycznie i mentalnie. W 2010-tym W.Mann usiłował niedopuścić do powrotu M. Niedźwieckiego na antenę : " bo to wspierało by PiS !" (Newsweek - cztery bite strony zachwytów nad Jethon).

Dla moich dzieci Trójka to już był "beton dla wapna". Przynosili mi świetne utwory muzyczne, nigdy nie grane na trójkowej antenie ! Nowości były spychane na głęboką noc.

Tu się nie ma o co bić !  Jeden z czterech programów trzeba oddać w nowe, młode ręce. Brakuje programu dla młodych duchem (jak ja ;-)))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1526362