Sami wyhodowaliśmy sobie tego potwora

Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Prawdę powiedziawszy, to nawet nie jednego potwora, ale kilka naraz. I jak to z potworami bywa,  jak wiadomo z przypowieści o smoku wawelskim, potwór domaga się ofiar, które nasz lud składa mu całkiem, trzeba to przyznać, ochoczo. Szczególnie ostatnie osiem lat jest pod tym względem owocne. Padły ofiarą rozum, przyzwoitość, zasady i standardy, za to rozkwita durnota. Potwór kreuje wokół siebie , jak bańkę mydlaną, własną przestrzeń absurdu, a wszystkie głowy smoka zioną ogniem i plują jadem, cytuję:
 
"(To) skutek 10-letniej kampanii nienawiści rozpętanej przez PIS."  /T.Lis dla TOK FM o spadku popularności PO/
 
Weźmy na ten przykład, wydarzenia najnowsze. Dziennikarze, obojętnie czy reżimowi czy niezależni, choć niezależni z mniejszym entuzjazmem, ze wszystkich sił usiłują zdobyć względnie dostarczyć jakichkolwiek informacji na temat ostatnich wydarzeń politycznych i podbijają bębenek, tworząc sztuczny klimat napięcie i oczekiwania, bo potwór wciąż nienasycony:
 
"Czekamy na nazwiska nowych członków rządu."
 
No, chyba się z tego napięcia i niecierpliwości posikam. Bez pampersów się nie obejdzie.
 
I tak się rozkręca to młócenie słomy. Czymś tę cholerną, nienasyconą ramówkę prasowo-radiowo-telewizyjną trzeba wypełnić i podać jakieś smakowite kąski na śniadanie mistrzów bajeru. Zwykle okazuje się, że to są jedynie odgrzewane kotlety. Na naszą własną zgubę uczestniczymy w tym chocholim tańcu i padamy ofiarą śmieciowych informacji lasujących mózgi. W ten sposób odbywa się polityczne pompowanie zera i medialne przepompowywanie śmieci do naszych umysłów.
 
Procesy społeczno-polityczne mają swoją własną dynamikę, nie mającą nic wspólnego z technologią mediów, bo ich skuteczność powinna być mierzona w cyklach wieloletnich. Media czynią tu więcej szkody niż przynoszą pożytku. Nieskrępowane zasadami konstytucji media kierują się swoim własnym, często prywatnym lub grupowym interesem, czego historia ostatnich ośmiu lat jest najlepszym dowodem. Trzeba z tym potworem zrobić porządek.
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (15 głosów)

Komentarze

 SUBkultura „władzy” nie robi nic... bo faktycznie  robi (coś) - np. siuśki i kupki…

czyli  wytwarza : subSTRATY  dla  kLakieru – do lakierowania... ”KUPY KAMIENI”…

Minerałów od Aferałów  - medialnie toczonych - na mury znieczUlic urzędniczych  -  aby  im nadać  jakieś  cechy  a`ROMAnTyzmu  LUDZKIEGO ...

SkłaniającEgo do - przyDATnych działań umyślnych…

Pozdrawiam

J.K.

 http://niepoprawni.pl/blog/wilre/nie-robisz-nic-zeby-sie-gwalcic-nie-pozwolic#comment-1484467 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1484468

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bo media kompletnie ze sobą nie reprezentują. Gdyby je reprezentowały to by nie było aż takiego orgazmu wyciekowego, bo jest o czym dyskutować:
- nowe partie polityczne (biznesowa Nowoczesna.PL, antypartyjna KUKIZ, roszczeniowa FRANKOWICZE, nieposłuszna STONOGA), które mogą zająć kawał Sejmu i z nadzieją wywalenia starego w całości (bo STONOGA i FRANKOWICZE napoczynają PiS)
Naprawdę nikt nie chce się podlizywać?
- skutki wyroku TK w sprawie prawa zrzeszania się w związkach zawodowych
To jest potencjalny początek rewolucji społecznej, a nie ma żadnej dyskusji (o zgrozo nawet na blogach)
- referendum
Oddane walkowerem

Zamiast dyskusji o interesach mamy właśnie rytualne warczenie na siebie.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1484476

Chodzi o brak zrozumienia- współistnienia nieustannej gry wstępnej… do porozumiewania dobrego  mania i mniemania…

JSC :   „bo media kompletnie ze sobą nie reprezentują (nie PRezerwatuja ?) Gdyby je reprezentowały ( PRezerwatowały ?)to by nie było aż takiego orgazmu wyciekowego, bo jest o czym dyskutować…  :”

Pozdrawiam.
Vote up!
3
Vote down!
-1
#1484499

 Przy latach interesownego POdlizywania  „cywilizacji” … cywile  wiele wylizali (?) dóbr gospodarczo-społecznych , które ewidentnie zniknęły  z cywilizacji polskiej gospodarki  na  oczach  nadętej „administracji”  PODLEgłej „władzy” nie  wiadomo czego i czyjej…
JSC :„ skutki wyroku TK w sprawie prawa zrzeszania się w związkach zawodowych
To jest potencjalny początek rewolucji społecznej, a nie ma żadnej dyskusji (o zgrozo nawet na blogach)”

 

Skutki – potencjalne, będą - zależeć od potencjału intelektualnego i  odpowiedzialności  zawodowej – zawodów zaufania publicznego w  związkach zawodowych : prokuratorów, grabarzy, lekarzy, sędziów, policjantów, poliglotów, lotników, lotnych polityków, lotnych dziennikarzy, lotnych Glogerów  i  nie  blagierów  w związkach zawodowych  pozostałych  zawodów przydatnych  społeczeństwu środowisk życia ludzkiego …

Pozdrawiam.

 
Vote up!
2
Vote down!
-1
#1484500

http://bit.ly/1Bhlv51

Vote up!
2
Vote down!
-1

Poloniatube

#1484479

Hola, hola. Nie można tak mówić, że to myśmy wyhodowali tego potwora (POtwora). To tak jakby mówić że w niemieckich obozach koncentracyjnych to myśmy hodowali na własnej krwi wszy.

Twoja gadka to przez analogię gadka o polskich obozach koncentracyjnych. Bo gdyby były polskie, to miałbyś rację, że “Sami wyhodowaliśmy sobie tego potwora”.

Nadto ten potwór, tak jak go przedstawiasz to nie tylko potwór nienawiści, czy nawet potwór ideologii nienawiści.

To jednak potwór ideologii nadrzędnej nad nienawiścią, ideologii totalitarnej, a dokładnie to ideologii faszystowskiej, ideologii szczególnie krwiożerczej, ideologii, która koniecznie potrzebuje wroga, by to jemu przypisywać własne zbrodnie, dokonywane, ale i złe intencje, by mieć podstawę do swojego z góry zaplanowanego zła przeciw tym wrogom. Wrogom definiowanym przez faszystów jako złych, choć złymi, to oni wcale być nie muszą – starczy że będą chwilowo słabsi, czy nie dość zorganizowani do obrony, albo nie dość moralni by tą obronę wartości ludzkich, obronę przestrzeni dobra i dobra wspólnego podejmować.

Nie myśmy tego potwora sobie sprowadzili. O przyjechał na ruskich czołgach, a później skrzyżował się w Magdalence z przywiezionymi rok wcześniej potworami Sorosa. Teraz już mamy żerujące na nas potwory korporacjonizmu, syjonizmu i globalizmu, a Ty tu widzisz naszą winę? To nasze wynalazki?

Z nas – ofiar, robisz nas – katów. Wstydź się.

A może to Twoje "my" jest adresowane do antypolaków?

 

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1484503

Chwileczkę, chwileczkę, o ile mi wiadomo, to za stan państwa odpowiada suweren czyli naród. To że jedna część popierała drani to fakt i to że druga część działała opieszale i nieskutecznie to też fakt. Przecież w ostatnich miesiącach nie nastąpiły jakieś cuda, żeby nagle, to co było przedtem niemożliwe, nagle stało się możliwe i wygrał Duda, a za nim Kukiz. Ale wygląda mi na to, że część narodu ma ochotę na kolejne głupie numery.

Zbyt łatwo przychodzi niektórym ludziom się rozgrzeszać.Krasnoludki są winne ?

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1484514

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Chwileczkę, chwileczkę, o ile mi wiadomo, to za stan państwa odpowiada suweren czyli naród".

Ziemia, tu ziemia!!!

Chop chop, tam w obłokach!!!

To od 1939 roku i do tej pory jesteśmy Suwerenem jako Naród?

A kiedyż to jeśli łaska następiło to cudowne odzyskanie niepodległości?

Od kiedyż to możemy mówić, że już nie jesteśmy pod okupacją (nawet prawodawstwo hitlerowskie jeszcze w pewnych sprawach obowiązuje, a w innych do niego nawiązuje) -  że nie jesteśmy skolonizowani (strefa wpływów), czy zrekolonizowani (Konsensus Waszyngtoński), że nie rządzą nami namiestnicy, czy kondominia, albo że demokratyczne niby wybory są uczciwe i rzetelnie wyrażają wolę Suwerena, że władzy faktycznej nie sprawują związki korporacji prywatnych i państwa przeciw i ku wywłaszczeniu i z zniewoleniu Narodu, a nie Naród itd. itd.

I proszę tu nie mamić wygraną Dudy, bo to jeszcze nie jest zdyskontowane.

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1484532

Okupacja ? Wojska obce stacjonują ?

Duda przegrał czy wygrał ? Okupanci go wsparli ?

Winszuję poczucia humoru!

 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1484561

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A Tobie się epoki nie pomyliły?

Okupacja ? Wojska obce stacjonują ?

A są nasze, żeby się im przeciwstawić?

Frederic Joliot-Curie przepowiedział: “Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa”.

Wojnę widzisz? A armię widzisz? A banki i media czyje? A najwyższe budynki w miastach czyje? A tęczowa ohyda czyja? Pytali nas o zgodę?

A przemysł widzisz? – A hipermarkety czyje, a supermarketach produkty nasze, czy z krajów okupanta? A gdzie od 3 do 8 milionów młodych jak nie na robotach przymusowych za granicą? Że tam niewola bez kajdanów? A tych na duszy to nie widzisz?

Ile teraz trzeba czasu, żeby kraj był gotowy na ich powrót? Żeby ruszył z zastoju?

Tu masz więcej o porządkach faszystowskiego okupanta i jego namiestników:

http://niepoprawni.pl/polecanka/faszyzm-w-polsce-postepuje

Mało tego – kontrybucje wojenne zwane długami, które dla naszych prawnuków i ich prawnuków, jeśli tacy się jeszcze zdołają narodzić po tej wojnie mają zostać.

Teraz widzisz?

Duda przegrał czy wygrał ? Okupanci go wsparli ?

Winszuję poczucia humoru!

 

HumoruTo ja jestem śmieszny, doprawdy ja? Oj, odleciało się, odleciało – i to nie tyle w krainy ułudy, co samozadowolenia i cynizmu, a do realu ani się nie myśli wracać, oj nie myśli...

A z tym Dudą to miałeś nie wyjeżdżać.

Ale jak wyjechałeś to Ci przypomnę, że  jeszcze nic a nic nie zmienił, żadnej okupacji nie zrzucił, żadnego zdrajcy nie zamknął, żadnego banku czy “wiodącego tytułu prasowego” nie odzyskał, żadnej armii nie uzbroił, żadnej korwety nie zwodował, rakiety balistycznej nie prztestował, żadnej korporacji prywatnej nie przepędził, kontroli obywatelskiej nad żadnym sądem nie przywrócił, monopolu państwowego żadnego nie przywrócił, żadnej fabryki strategicznej nie odzyskał, kopalni węgla i siarki nie otworzył, tytułu do łupków, czy kopalń złota, dla zmyłki zwanych kopalniami miedzi nie odzyskał, żadne stoczni nie przywrócił, ani polskiego armatora, grafenu nie odzyskał, a zamiast drukować własne bezotsetkowe pieniądze dalej będzie trzeba płacić za to samo grube osetki. Dalej prawa i sądy unijnego okupanta będą wyższej rangi jak krajowe. Dalej rolnik nic nie może sprzedawać bez pasożytów – pośredników. Dalej podatki płacą najbiedniejsi, a najniższa płaca jest niższa jak w innych krajach zasiłek socjalny dla ubogich, przy tych samych a bywa i wyższych cenach w sklepach. Dalej podatki większe jak ta tak mocno krytykowana kiedyś dziesięcina i to wielekroć i rośnie, a płacą je nawet robotnicy najemni, co car wprowadził wyjątkowo i za karę za powstanie styczniowe, natomiast przedsiębiorstwa okupanta są z podatków zwalniane, nawet mają przywileje względem krajowej konkurencji, a to, co na nas zarobią, zamiast na nasz pożytek puszczać w obieg, zdradziecko do swoich państw wywożą. Bo kto im zabroni, jak oni są okupanci. Kto im zabroni przyjeżdżać bez wiz, jak oni są okupanci, kto im zabroni mieć własne tajne służby na terenie naszego kraju i paradować z bronią, jak oni są okupanci?

Ile czasu będzie Duda potrzebował, żeby coś zmienić, żeby nam wolność własność i świadomość przywrócić, dobra wspólne Narodu zwrócić, zdrajców osądzić, od złodziei i ich paserów, a czasem łańcuszka paserów i pośredników w krajach opupanta odnależć, osądzić i wszystko nakradzione odzyskać i gospodarkę ku naszemu pożytkowi rozkręcić?

I z kim ma to robić z partyjką wydmuszką PiS, co ma 20 tysięcy członków, czyli kadrę najwyżej na parę powiatów? A ma pomysł na społeczeństwo autentycznie obywatelskie, na bycie tylko jego reprezentantem? Gdzie te patriotyczne ruchy i organizacje, co to się koło niego tłoczą?

Nadto taka ciekawostka, że jak będzie wojna zanim obejmie urząd, to dalej będzie Komorowski.

Że wojny nie będzie? A to może nie być, jak banksterstwo nadrukowało sobie pieniędzy na 8-letni dochód narodowy całego świata? Jak do jednej własności teraz 100 banksterów na raz może rościć pretensje i za chwilę skoczą sobie do gardeł?

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1484588

Zaliczyła pani odlot.

Więc skrótowo i hasłowo potraktuję Pani algorytm - To Hitler też okupował III Rzeszę ? 

Proszę odpowiedzieć na to pytanie i odpowiedź zastosować do weryfikacji swojego tekstu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1484626

Oj zetjot, zetjot, jak najgorszy zbój idziesz w zaparte, a jeszcze pokrzykujesz „łapaj złodzieja”. I po co ta wredna złośliwość? ... chyba że znów  odleciałeś? Możesz nie śledzić tego, co się dzieje na forum, ale kiedyś już Ci tłumaczyłem, że jestem miarka rodzaju męskiego .

Jeżeli chodzi o temat, to znowu pudło. Każdy faszyzm jest okupacją, czy to zewnętrzną, czy wewnętrzną. W każdym faszyźmie są nadludzie, których władza płynie z „równania w dół” - z ucisku i wyzysku chwilowo słabszych i zniewolonych.

Istotą faszyzmu jest związek korporacji prywatnych i państwa, a jego celem jest przejmowanie dobr wspólnych i własności narodów, ku pożytkowi grupy nadludzi uprzywilejowanych przez ten ustrój.

Faszyzm funkcjonuje jak banda. Herszt jest nad wszystkimi. Ma swoich bliskich współpracowników (poziom hierarchii), a ci już się dzielą wpływami i każdy w swoim zakresie jest nad wszystkim itd. w dół. To powoduje powstanie piramidy strachu i ucisku z bezkarnością mimo popełnianych przestępstw i dopuszczania się niemoralności przez tych, co są postawieni w hierarchii powyżej.

Niemcy dokonali wyboru Hitlera w wyborach demokratycznych i wciąż popierali mimo późniejszych klęsk. Ich poparcie wynosiło 95%. Czyli niemal wszyscy liczyli na to, że będą w tych wysokich warstwach faszystowskiej, zbójnickiej hierarchii. W końcu śpiewali „Dziś nasze są Niemcy, jutro cały świat”. (tak przy okazji, to uwaga dla dociekliwych – czytałem gdzieś, że unijna biurokracja dlatego jest tak liczna, że szykuje się do bycia biurokracją całego przygotowywanego (już półspiskowo) rządu światowego)

U nas rządzi PO z poparciem 15% (30% zprzy frekwencji 50%, a bywała i frekwencja 40%).

Arytmetyka brutalnie mówi: Niemcy głosowali za Hitlerem (95%), bo to oni mieli być okupantami świata. Polacy głosowali za Tuskiem i jego bandą (15%), bo to oni mieli być okupantami Polski. A tylko tylu poparło PO bo więcej ogłupionych i zdrajców nie było.

Widać już całą bzdurność porównania?

Jedno było wspólne, jak w każdym faszyźmie – korporacje prywatne. Ale też z tą różnicą, że te,  od których brały swoją moc rządy Hitlera były zarówno na zewnątrz Niemiec, jak i wewnętrzne (wygląda na to, że majątki tych wewnętrznych po przegranej wojnie jednak przeszły na własność tych zewnętrznych (w USA), które udzieliły Niemcom największych kredytów) – tak, że odtąd to powinno się mówić „Niemcy”, a słyszeć „bankierzy USA” (część przemysłu zaraz po wojnie przeniesiono do USA – np. zakłady Bayer (aspiryna), nadto są silne powiązania „niemieckiego Europejskiego Banku Centralnego z amerykańskim prywatnym Bankiem Rezerwy Fereralnej (FED)), zaś sponsorzy i beneficjenci rządów Tuska,  a więc i okupanci ekonomiczno-gospodarczy Polski są wyłącznie  zewnętrzni (grupa oligarchów i mafiozów, to tylko powiernicy majątków nomenklatury POkomunistycznej i tajnych służb). Podobnie i długi, których podobnie namiestnicy naszych okupantów nazaciągali po 1989 (bez potrzeby dla Polski, a tylko dla okupantów, skoro wszystko wyprzedawali, a nic nowego nie budowali) są takiej wielkości, że pewnie bankierzy USA mogliby powiedzieć, że Polska jest ich.

I gdyby nie diabelski wynalazek „uspołecznienia strat, a prywatyzacji zysków”, to już dawno byśmy byli kolonią amerykańską z guberbatorem Hansem Bushem. Oficjalnie, bo nieoficjalnie to i tak, i tak jesteśmy.

To tylko takie jak ten diabelskie wynalazki powodują, że nie ma potrzeby, by na każdym rondzie stał czołg okupanta, a po godzinie policyjnej na ulicach nie było wyłącznie patroli mundurowych służb naszych okupantów.

Zresztą to wciąż jest bardzo realne, bo już sobie stosowne prawa uchwalili, a Komorowski podpisał.

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1484678

Ewentualnie sami  wyjaśniajmy  samo uproszczenia myślenia ( zawartego między wierszami)  sami Siebie  nie dołujmy (jak w mogiłach zbiorowych )

Służby samo-zabezpieczania  interesów Obywateli w państwie - zostały POdstępnie  opanowane  przez nieprzyjacielskie  cielska  zorganizowane...

ŻEBY Obywatele  zostali  zdezorganizowani. POzatruwani „dopalaczami” ustrojów bioLogicznych  i intelektualnych kontaktów  międzyludzkich...

PO wykluczeniu eMisji  medialnego uświadamiania wagi życiowej światopoglądów pro społecznych -  pro gospodarczych...

Dla POdsycanEgo uniemozliwiania  zapoczątkowania  naprawy państwa...

- prawidłowo działających ustaw - sprawiedliwie pożądanych w pożądanym współudziale w odpowiedzialności LUDzkiej, za obywatelskie decydowanie  dla dobra Obywateli Polski… 

Pre-tekst - do  rozwijania  modelowania i dopasowywania  do rzeczywistośc wsród czcigodnych  Blogerów RP.

Pozdrawiam

J.K.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1484518

Me(n0dia od lat 10-ciu zupełnie nie tworzą żadnego konkurencyjnego przekazu, nie chodzi o fakty ale interpretację, pomysł na pokazanie rzeczywistości jaka jest...ponieważ PO wykreowała matrix zamiast prawdziwego śwaita ludzie me(n)diów uznali,że trzeba tylko głupim Po-szustom klaskac za pieniądze i tyle...przez lata młodzi adepci dziennikarstwa stali się łżennikarzami, goniącymi za pieniędzmi, prawdę i uczciwośc wyrzucili dawno jako przeżytek...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1484504

Czy można mieć zaufanie do tej częśći narodu, która daje się oszukać, mimo iż prawda jest dostępna i w zasięgu ręki ?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1484516

Mozna i trzeba. Nasza rola jest, by ta prawde im poniesc. Nie pytaj dlaczego , poprostu czyn.

Czyn ku dobru Rzeczpospolitej. Czyn juz od zaraz, bo do jesiennych wyborow czasu pozostalo niewiele.

pzdr.

Krzysztof

ps. dyskutowac bedziemy, gdy wygramy...

teraz nie czas na dasy, podzialy i co tam jeszcze,

teraz trzeba dzialac !

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1484517

zatem dylemat czy można ufać, należy przekierować pod adres miłościwie nam panujących jego wybrańców. Media prostytuują się od lat, szczególnie te głownego nurtu, bo były i są tubą propagandową władzy. To są fakty, z którymi można się nie godzić, lecz trudno dyskutować. A p. Zetjot obudził się ze snu zimowego i nagle odkrył, iż naród zaufania niewart a media nie do przyjęcia! Oj tych zdziwionych, zniesmaczonych coraz więcej, oby tylko z tego coś praktycznego i korzystnego wynikło.

Vote up!
2
Vote down!
0

mika54

#1484545

tak wyhodowaliśmy sobie, wszystko się zgadza, lata bierności i godzenia się na rządy byle jakie, kolesiostwo, drobne i większe złośliwości, podchody, gierki byle dowalić, byle wyśmiać, wykpić, no to mamy to co mamy, żadnych hamulców, żadnego wstydu i zastanowienia nad tym co się robi ze strony potworow. w bialych rękawiczkach.

Nie ma skutku bez przyczyny, proszę pamiętac.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1484546

Calkowicie sie z Pania zgadzam, no prawie.

Prawie, bo zapytam.

Czy podczas tego czasu o ktorym Pani pisze, to byla moze na jakims urlopie ???

pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1484547

tak... macierzyńskim

pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1484549

no chyba ze tak..., 

Przeciez Pani wie jaka jest sytuacja i to od wielu lat...

Gdzie tu jest miejsce na jakas rzeczywista demokracje ?

co to za wymowki w kierunku Narodu..., gdy zamordyzm okrutny ???

nie mowiac o wszelakich manipulacjach i przekretach.

Pani z Marsa, czy jakiej innej Planety?

Kto wybral Kwasa ? Narod ???

i tych pozostalych oprychow...

tylko kretyn moze to lykac...

Nalezy sie cieszyc, ze mamy przesilenie i moze cos z tego ugramy,

tak wygladaja sprawy Droga Pani.

pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1484553

Widzę,że komentatorzy na tym portalu tutaj są przekonani, że demokrację Polakom powinien ktoś podać na tacy, bo się im należy jak psu micha.

Więc pytam, kto to ma nam ją podać na tacy, naiwni mądrale ? 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1484565

gdy czytam, to nic,  tylko glos Marszalka sie odzywa...

No pieknie, pieknie...tez jestem tego zdania...dosadnie, siarczyscie i na temat...

pzdr.

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1484569

A  to nie naród wybrał Kwasa ? Krasnoludki Kwasa wybrały ? 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1484567

nie, nie Narod wybral, wybralo WSI & Co.

, to kolega byl w spiaczce ?

czy na jakies galaktycznej wycieczce ?

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1484570

WSI do komisji wyborczej pejczem zaganiało jednych a drugich w domu blokowało, żeby nie głosowali ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1484628

@ mika

Obudziłem się ze snu zimowego w Sierpniu "80. Co do III RP, to jej przypadek analizuję już od wielu lat. Ale tekst nie dotyczy tego.

A tekst dotyczy roli mediów w oderwaniu od polityki, dotyczy samej technologii i jej wpływu na informację, w tym informację polityczną.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1484562