Poznać głupiego po języku jego czyli Kopacz i Średniowiecze

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Głupcy mają nieodpartą skłonność do posługiwania się pewnymi skrótowymi zwrotami, które natychmiast pozwalają ich zidentyfikować np. “średniowiecze”, “prawda leży po środku” czy “oni wszyscy tacy sami”, które to frazy zastępują im myślenie.

No i na Kongresie Babsztyla Resortowego można było zauważyć jak ta skłonność się objawia, choćby w wystąpieniu pani Ewy Kłamacz Kopacz, gdzie pojawiło się ostrzeżenie, iż reżim kaczystowski cofa nas do średniowiecza.

Nawiązywanie do środniowiecza jest ulubionym motywem idiotów. Okres, w którym Europa podniosła się dzięki chrześcijaństwu, a szczególnie dzięki zakonom benedyktynów i cystersów, z upadku po rozpadzie imperium rzymskiego, gdy ucywilizowane zostały liczne plemiona germańskie, gdy kolejne państwa przyjmowały chrzest i rozwijały cywilizację Zachodu, gdy w Europie pojawiły się uniwersytety, słusznie może się nie podobać pani Ewie Kłamacz Kopacz, która z cywilizacją Zachodu ma niewiele wspólnego.

1050 lat temu Polska także przyjęła chrzest i okazuje się, że to mało, bo jak policzymy, to jest to tylko odległość 21 życiorysów czy 42 pokoleń, i że nie wszystkie linie pokoleniowe w Polsce, takie jak linia pani Ewy Kłamacz Kopacz zdążyły się w pełni ucywilizować. 1050 lat to za mało ?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Ile spraw by to załatwiło, kopara była by spalona na stosie jako czarownica, a jej towarzyszy za zdradę, wbito by na pal, tak karano zdrajców.

Dzisiaj nie można ukarać zdrajców bo towarzysze sędziowie nie POzwalają, by towarzyszom zdrajcom POstawiono zarzuty.

Wiec niech przestanie pier..lić o sredniowieczu

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1513332

 To chore z nienawiści Babsko mające w programie tylko totalną opozycję! Ta banda POpaprańców musi w całości zapełnić sądowe ławy! Tego wymaga zwykła ludzka sprawiedliwość! Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
0

ronin

#1513333

Była płemieł- marionetka nie rozumie nie tylko o czym mówi w tym przypadku...ona rzeczywiście uważa, że TVN i GWno mówią prawdę więc jesli narzekaja na "średniowiecze" to należy tym dokładać...PO-idiotka...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1513337

jezeli tak ,to lepiej by było dla niej by jej juz nie ściągała,  

 

Vote up!
5
Vote down!
0

zza winkla

#1513344