Policyjna ochrona marszy dewiantów ? Nie za nasze podatki.

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

 Czy policja ma prawo ochraniać grupę ludzi, która, za plecami policji, zachowuje się agresywnie i wulgarnie, ubliżając nam Polakom?  Jest rzeczą oczywistą, że policja takiego prawa nie ma, więc kordon policyjny powinien być zdjęty z tej prostej przyczyny, że nie może być tak, że za nasze pieniądze spotyka mnie i moich rodaków agresja ze strony tych środowisk. Chcą demonstrować to proszę badzo, bez moich podatków.

W kolejnej fazie, jeśli powtórzą się takie wulgarne, agresywne wątki na tego typu demonstracji, demonstracje takie powinny być zakazane a ruch zdelegalizowany, bo narusza polski porządek konstytucyjny. Agresywność tego ruchu wyraźnie wskazuje, że ruch nie ma podstaw merytorycznych, skierowany jest przeciwko katolikom i porządkowi konstytucyjnemu. Nosi tym samym znamiona ruchu totalitarnego, spokrewnionego z nazizmem i faszyzmem, powinien być więc natychmiast zdelegalizowany. 

Co najbardziej kole w oczy totalitarystów ? 

Prawda. Prawdę ładnie wyłożył ks.arcybiskup Jędraszewski. Arcybiskup odnosił się do ideologii, a nie do konkretnych osób LGBT, ale własnie przy tej okazji okazało się, że osoby krytykujące wypowiedź arcybiskupa są owładnięte ideologią NIe myślą samodzielnie, myśli za nich ideologia. Arcybiskup skorzystał z prawa do wolności wypowiedzi i przedstawił opinię na temat założeń ideologicznych tego ruchu, nawiązując do barw na sztandarach. Wiadomo, że komuniści używali barwy czerwonej, naziści brunatnej lub czarnej, a LGBTowcy tęczowej. Tęcza oznacza różnorodność, a LGBT stanowi zaprzeczenie różnorodności i oznacza sprowadzenie ludzkiej kultury do zaburzonych instynktów seksualnych. Popatrzmy na mechanizmy rozmnażania płciowego - mają one na celu zapewnienie właśnie różnorodności genetycznej. Zaburzenia płciowe różnorodność naruszają.Komuniści mieli na sztandarach też walkę klas, naziści rasizm, a LGBTowcy antypłeć, czyli motywację biologiczną co ich zbliża do nazistów, a dążenie do państwowego przydzielenia im przywilejów zbliża ich z kolei do faszystów.. 

Widać coraz bardziej dający się we znaki totalitarystom irracjonalizm. Komuniści jeszcze potrafili swoje stanowisko uzasadnić strukturami społecznymi, naziści kierowali się przesądami rasowymi, a LGBtowcy zanegowali biologię. Krzywa zgłupienia rośnie.

A taki jest modus operandi środowiska dewiantów, więć trzeba ich pogonić póki czas:

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/458069-przypadek-aktora-mario-lopeza-tak-dziala-teczowa-zaraza

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

- wystarczy w marsz zboczonych przebierańców puścić kilku zamaskowanych prowokatorów (to znaczy musieli by być odmaskowani i mieć gołe d**y jak tam wszyscy) i "wybić parę szyb" , albo obrzucać tym i owym i Policja siłowo rozpędzi zboczeńców.

Walcz bronią przeciwnika tylko lepepiej a zawsze wygrasz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1599032