Pasożytnicza natura lewactwa

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Miarka się przebrała, straciłem cierpliwość do lewactwa i będę lobbował za wykorzystaniem wszelkich środków by je przepędzić. Po obejrzeniu ostatniego programu Warto Rozmawiać ukazującego absurdy do jakich prowadzi tolerowanie tych idiotów, a właściwie idiotek, jestem zdania, że należy podjąć radykalne kroki by się pozbyć tych bezmózgów. Teraz zaczynam rozumieć dlaczego cywilizowany Zachód tak długo się opierał przyznaniu kobietom praw wyborczych. Daj małpie brzytwę. Może nie wszystkie kobiety są tak, panie wybaczą, głupie, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że o sprawności grupy decyduje najsłabsze ogniwo.

Proponuję więc wprowadzenie Dnia Idiotki, najlepiej 8 marca, poświęconego tłumaczeniu idiotkom pewnych oczywistości. Paniom zaś doradzam tłumaczenie swoim pociechom rodzaju żeńskiego zasad logiki albo bedę lobbował na rzecz odebrania wszystkim kobietom praw wyborczych.

Z przykrością muszę uznać, że jest coś w stanowisku Janusza Korwin-Mikkego.

Otóż świat jest światem zależności przyczynowo-skutkowych. Lewactwo te zależności neguje i pojawiają się zachowania, które dobrze znamy, ze wszystkimi swoimi opłakanymi konsekwencjami.

Prywatyzacja zysków, uspołecznianie kosztów czy strat.

Prywatyzacja przyjemności, uspołecznianie krzywd i przestępstw.

A bożkowi hedonizmu składane są krwawe ofiary.

Kwestia aborcji jest takim problemem, który doskonale ujawnia wypaczoną mentalność lewactwa, bo tu wyraźnie dominują emocje i spadają maski. “My tu bronimy naszej wolności, nie chcemy, żeby ktoś zaglądał nam do łóżka” wykrzykują lewaczki. Cwane, bo wekslują sprawę na umeblowanie, ale mają problem z umeblowaniem umysłów.

Lewaczki głupiocwanie domagają się respektowania ich wolności i by nikt nie zaglądał im do łóżka, ale kto by tam chciał patrzeć na ich barłogi. Łóżko to tylko mebel. Możecie panienki kopulować sobie w nim do woli, tyle, że warto pamiętać, iż wszystkie działania moją swoje konsekwencje i kopulacja może zaowocować ciążą.

Zależność jest prosta i logiczna:

Jeśli kopulacja, to możliwość zajścia w ciążę.

Jeśli kopulacji brak, nie ma możliwości zajścia w ciążę.

Jeśli więc lewaczki nie chcą ciąży, niech się powstrzymają przed kopulacją. Taki bowiem jest naturalna kolej rzeczy. I proszę mnie, współobywatela, nie mieszać do swoich prywatnych spraw. Proszę mnie nie zmuszać do finansowania waszych prywatnych zachcianek i refundowania środków antykoncepcyjnych i fundowania aborcji.

Ale lewactwo logiką się nie przejmuje – ono chce zjeść ciastko i mieć ciastko.

Lewactwo nie przejmuje się takimi drobiazgami jak prawa natury i wchodzi na ścieżkę wynaturzeń. A ta ścieżka prowadzi do kolejnych problemów. Środki antykoncepcyjne, aborcja rujnują płodność, a potem, gdy zdecydują się na dziecko, okazuje się, że w ciążę zajść się nie da i lewactwo znowu wyciąga rękę do nas, do państwa - “sfinansujcie mi leczenie, sfinansujcie zabieg in vitro”. Oczywiście z naszej wspólnej państwowej kasy. Więc proszę mnie znowu nie naciągać na finansowanie waszych prywatnych zachcianek i efektów zdrowotnych błędnych decyzji.

No bo co w tym momencie robią lewaczki ? Ano przestają mówić o samodzielności nasze kochane Zosie Samosie, zaczynają stawiać roszczenia. “Myśmy się tak fajnie bawili, a tu, patrzcie, coś się w brzuchu zalęgło, wy musicie coś z tym zrobić.” Fajna logika, nieprawda ? My - to, wy – tamto. A wolność poszła się ... , milusińskie ?

Umówmy się logicznie - jak wolność, to wolność - my wam do łóżek nie zaglądamy, wy nie zaglądacie do naszych kieszeni.

Jeżeli lewaczki wysuwają postulat wolności, jeżeli chcą być absolutnie wolne od wszystkich i wszystkiego, to powinny brać pełną odpowiedzialność za swoją wolność, za swoje zabawy kopulacyjne i ich efekty. Więc za konsekwencje kopulacji, jeśli chcą być takie stuprocentowo wolne, muszą ponosić odpowiedzialność one i ich partnerzy. Ale te bezmózgi są głupiocwane i domagają się interwencji państwa – niech państwo wprowadzi nowe przykazanie lewackie – “zabij bliźniego swego”.

Niech lewactwo do tego swego procederu nie wciąga aparatu państwa. Jak niezależność, to niezależność, do końca. Państwo nie ma tu nic do roboty, państwo ich do kopulacji nie namawiało. Państwo jest także moje, ja płacę podatki i nie mam zamiaru ich wydatkować na likwidację efektów kopulacji lewaczek. I żeby tylko wydatkować.

Tymczasem lewaczki domagają się by efektami ich seksualnych wybryków zajmowało się państwo, by państwo kształciło zawodowych rzeźników do przeprowadzania aborcji, i by personel medyczny był przymuszany do zabijania dzieci. Czyżby ciąża była chorobą ? Wreszcie domagają się, żeby państwo zakazywało nazywania zabójstwa zabójstwem, bo to się im niedobrze kojarzy i stresuje. Państwo ma się stać cenzorem, szefem rzeźników i nadzorcą państwowych rzeźni. A ja jako współwłaściciel tego państwa mam to tolerować, mam na to płacić i jeszcze siedzieć cicho ?

Proszę więc nie stawiać państwa w roli burdelmamy.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Komentarze

Lewaczkom w pierwszej kolejności wyabortowano mózgi...no i jest efekt...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1549790

a dokładniej prozodia lingwistyczna i emocjonalna.
Pasożytnicze lewactwo cierpi na zaburzenia w tej sferze.
Jak się to objawia?
Myślę, ze kto choć raz słyszał taką osobę na żywo, może być też przez telefon, będzie wiedział o czym mowa. Chodzi tutaj o zaburzenia intonacji, akcentu, iloczasu, modulacja głosu jest nienaturalna, dziwne akcentowanie, ale także mówienie jakby głośnym szeptem. Wszystko to wskazuje na trwałe zaburzenia w sferze psychicznej.
I wszystko jasne, nie dziwi nic.

Skąd to wiem? Ja też mam swoich ludzi w terenie, którzy rozpracowują zwichrowane pasożytnictwo.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1549833

walka do prawa aborcji i darmowych srodkow antykoncepcyjnych - zamiast prawa do... orgazmu.

Na pierwszym miejscu winno byc wlasnie prawo do orgazmu - i ten postulat bez trudu znalazlby poparcie wiekszosci.

Tymczasem lewactwo idzie "na ilosc" a nie na jakosc - jak zreszta wiekszosc lewackich elit - dla ktorych liczy sie "masa" a nie indywidualne potrzeby czlowieka. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1549850

PochwyCenie życia lewymi (nieestEtycznymi) "dowCipami" niby parlamentarnymi...

 - URodzaju URody różnoRodności - ustrojowościom, stosunkowo propaństwowym...prawdziwych wartości - niEstety nie daje - Polakom Polski.

PokoLenia - na sobie(?) - prawdę doświadczają...

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1549863

Prawdziwe wartości - dla dobra państwOWOści są płodne intele(a)ktualnie otWarte na czynienie dobra - zaWartego w materiach  stycznych z powinnością - dobrych afektów z efektów ustrojowych...

 Dla odpowiedzialnych stosunków międzyludzkich - płodnych dla dobrej miłości - do polskiej ojCzystej PAŃstwowości...

Uszanowanie Państwu - J.K.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1549865

ROTARIANIN - Marek Posobkiewicz, przygotowuje projekt zmiany ustawy, która może zmusić dorosłych Polaków do szczepienia.
Projekt pana Posobkiewicza zakłada również tak zwaną szybką ścieżkę gromadzenia szczepionek w Centralnej Bazie Rezerw. Do tej pory była ona uruchamiana jedynie w razie klęski żywiołowej. Nowa ustawa ma umożliwić masowe zakupy szczepień, nawet po wystąpieniu pojedynczego przypadku jakiejś zakaźnej choroby.

https://gloria.tv/article/A1RUAtggzg4i3enwsMZLwo44e

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1549866

Lewactwo Manifestuje : niEstety -> dręczący społeczeństwo ( rodzinnie , mafijnie) - wrodzony deficyt wychowania pro społecznego - pro POLSKIEGO.…

Widocznie rodzice lewactwa – swoim „ideoLogicznym” dzieciom -> od życia płodowego, przez życie dziecięce ... - nie dawali : wewnętrznej - duchowej miłości -> kierującej odpowiedzialność zbiorową (organiczną) do celu świadomego-> RODZInnego ŻYCIA…

(CiałoŚciOWO) - całościowo umożliwiającego dorosnąć płodom intelektów Ludzkości ( duchowo- subtelnie - bosko sChowanym ) w ludzko-boskiej Miłości -> do zadziwiających, patriotycznych odpowiedzialności zawodowych - dla pro PAŃstwowych profesjonaliZmów (w Narodzie Polski)…

Pozdrawiam – J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1549885

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W trśc pst (...)Mrk sę przbrł, strcłm crplwść d lwctw będę lbbwł z wykrzystnm wszlkch śrdków by j przpędzć. P bjrzn sttng prgrm Wrt Rzmwć kzjącg bsrdy d jkch prwdz tlrwn tych dtów, włścw dtk, jstm zdn, ż nlży pdjąć rdykln krk by sę pzbyć tych bzmózgów. Trz zczynm rzmć dlczg cywlzwny Zchód tk dłg sę prł przyznn kbtm prw wybrczych. Dj młp brzytwę. Mż n wszystk kbty są tk, pn wybczą, głp, l trzb wząć pd wgę t, ż sprwnśc grpy dcydj njsłbsz gnw. Prpnję węc wprwdzn Dn dtk, njlpj 8 mrc, pśwęcng tłmczn dtkm pwnych czywstśc. Pnm zś drdzm tłmczn swm pcchm rdzj żńskg zsd lgk lb bdę lbbwł n rzcz dbrn wszystkm kbtm prw wybrczych.(...) Jk brżlw krśln zbrwśc ldzkj pdpd pd przstępstw dfnwnym w 216 rt. KK. Ygn12 w kmntrz http://npprwn.pl/cmmnt/1549790#cmmnt-1549790 (...)Lwczkm w prwszj kljnśc wybrtwn mózg...n jst fkt...(...) Jk brżlw krśln zbrwśc ldzkj pdpd pd przstępstw dfnwnym w 216 rt. KK. Równ Bbk w kmntrz (...)Myślę, z kt chć rz słyszł tką sbę n żyw, mż być tż przz tlfn, będz wdzł czym mw. Chdz ttj zbrzn ntncj, kcnt, lczs, mdlcj głs jst nntrln, dzwn kcntwn, l tkż mówn jkby głśnym szptm. Wszystk t wskzj n trwł zbrzn w sfrz psychcznj. wszystk jsn, n dzw nc. Skąd t wm? J tż mm swch ldz w trn, którzy rzprcwją zwchrwn psżytnctw. (...) Jk brżlw krśln zbrwśc ldzkj pdpd pd przstępstw dfnwnym w 216 rt. KK. Mkłj w kmntrz http://npprwn.pl/cmmnt/1549850#cmmnt-1549850 (...)Tymczsm lwctw dz "n lsc" n n jksc - jk zrszt wkszsc lwckch lt - dl ktrych lczy s "ms" n ndywdln ptrzby czlwk.(...) Jk brżlw krśln zbrwśc ldzkj pdpd pd przstępstw dfnwnym w 216 rt. KK.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1549919