Nowa wyborcza wunderwaffe Platformy i TVP

Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Co się dzieje ? Zdaje się, że nagła fala demokratyzacji zalewa media, a szczegłólnie TVP. No, może z tymi mediami trochę przesadziłem, bo oglądam je nieregularnie, włączając okazjonalnie i przypadkowo dla zbadania poziomu natęzenia propagandy. Ale jak zobaczyłem Kaczyńskiego tu i Kaczyńskiego tam, to poczułem sę zaskoczony. Czyżby Kaczor posiadł zdolność bilokacji? Macierewicza też się uda dostrzec, bo aż do Chicago za nim pogonili.
 
Ale wróćmy do początku. Czy Państwo zorientowali się już na czym polegał mechanizm ukrywania Złowrogiego Kaczora i Krwawego Antka przez PIS ? Mechanizm ten wykryła TVP i najwyraźniej ukradła go PISowi. Teraz PIS nie musi przejmować się, co zrobić z Kaczorem i Antkiem, bo robi to za nich TVP.
Problem tkwił tylko w tym, że można było Kaczora i Antka nie pokazywać, ale najważniejsze było to, że nie dało się ich BARDZIEJ NIE POKAZYWAĆ. Tu natura stworzyła barierę nie do pokonania. Nie dało się tego pokonać wprost, więc trzeba było pokombinować, a w tej kwestii platfusy mają łby nie od parady, inaczej nie wyszłyby im te tysiące przekrętów.
 
Mechanizm był prosty - TVP najpierw unikała jak ognia pokazywania Kaczora I Antka,  .... a potem była zmiana i szpak dziobał bociana. Teraz TVP pokazuje ich obu częściej niż oni sami się pokazują poza domem, bo to TVP dysponuje ich wizerunkiem jako osób publicznych. Raz ich TVP schowa tłumacząc to knowaniami PIS, potem ich ujawni także tłumacząc to podstępnymi knowaniami PIS. Jednak tym razem knowania PIS nie są skierowane przeciwko Platformie i PEK lecz przeciwko Beacie Szydło, którą obaj Panowie chcą odsunąć od polityki i od premierowskiego stołka, tacy z nich seksiści i maczyści. 
 
Mało tego, tak strasznie się Złowrogi Kaczor i Krwawy Antek na scenie politycznej rozpychają i panoszą, że nie starcza miejsca nie tylko dla Beaty Szydło, ale także dla PAD. Czyż nie rzuciło się Wam w oczy ewidentne zepchnięcie PAD ze sceny, na której ewidentnie się panoszą ci dwaj ? Platforma i media muszą stanąć w obronie marginalizowanych przez kaczyzm polityków PIS. 
 
I tak oto platfusy wymyśliły kolejną wunderwaffe, swoiste perpetuum mobile: można straszyć elektorat postkomuny istnieniem PISu, można go straszyć podstępnym ukryciem się PISu, by potem znów postraszyć go wyskoczeniem PISu z pudełka, jak na zawołanie. Ale można też spróbować zamieszać w elektoracie PISu, wskazując na nieumiarkowane polityczne apetyty obu pisowskich Makiawelów, skierowane przeciwko swoim.
 
Ciekawe, jakie ujęcia Kaczora bądź Antka pokaże dziś Dziennik Wieczorny TVP. Niech się Łukaszenka i Putin uczą.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Podobnie jak w maju PO-szuści nic nie rozumieją ze zmian zachodzących w realnym świecie...ale oni od osmiu lat zyją w świecie równoległym, za me(n)dialną zasłoną, stąd panika, strach i głupie posunięcia...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1495884

POwiedział Ewie  Kopacz. Misiek Kamiński? A może niedorzecznik rządu premiery Ewy, Cezary ni(e)jaki albo jej najnowszy pinczer  Kierwiński? A może "pistolet"  Rutnicki w celu rehabilitacji za wpadkę z J.Sellinem? Wg mnie oni są zbyt napaleni przez co zbyt toporni do takiej koronkowej roboty, dlatego stawiam na któregoś z oldchippendailes'ów z orszaku  premiery - już raczej cyfrowany Halicki na przykład albo niby odsunięty od łask Grabarczyk. A może Adaś Szejnfeld? Ale nie - on teraz w Brukselce "walczy" wraz z hrabiną (co prawda hrabina tylko "po mężu" aleć to zawsze prawdziwsze hrabiowstwo niż kiełbasa wyborcza Bronisława Marii w 2010 r., który mając rywala  prawdziwego dra nauk prawnych chciał go  przebić fałszywym hrabiowskim pochodzeniem, lemingi taki kit kupują)  o prawa dla "płci nijakiej". Wiadomo Adaś - gdzie o płci generalnie rzecz, to zawsze pierwszy. Zatem już bardziej z cicha pęk Grupiński choć też nie, albo ostatnio tak dziwnie pobudliwy i aktywny Abgarowicz (ja do tej pory nawet nie wiedziałam, że on jest senatorem, hahaha!)? Bo z ministerialnych i doradczych psiapsiół premiery to poza Paradowską Leniną na 100% żadna, tu widać strategię męnszczyzny, zatem  Misiek też  odpada. 

Tusk poza oficjalnym  Ostachowiczem, miał kilku innych spindoctorków w cieniu. Oficjalnie nie wspiera kampanii PO i Kopacz bo podobno:

Sam otwarcie nie chce żyrować kampanii wyborczej Kopacz więc być może podesłał Ewce swych magików od pijaru i to uważam za najbardziej prawdopodobne. 

Prezydent Duda w mediach głównego (w)ścieku, a raczej kompletny brak informacji - o nowym prezydencie RP i  jego sprawowaniu urzędu głowy Państwa Polskiego to jest skandal i temat do rozdmuchania i do zgnojenia mainstreamu.

To blogosfera może zrobić i powinna.

Pozdrawiam. 

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1495894

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1495909