LGBT - współczesna forma nazizmu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Marsze LGBT są wspólczesnym odpowiednikiem marszy nazioli z lat dwudziestych, trzydziestych XX w.. Motywy też są podobne. Źródłem popularności nazioli był kryzys społeczny, obecnie też mamy wyraźny kryzys społeczny. Podłożem marszy były hasła rasistowskie odwołujące się do fałszywiue interpretowanej biologii, hasła LGBT też bazują na błędnie interpretowanej biologii i są odzwiercieldleniem zaburzeń hormonalnych czy chromosomalnych.

Nie ma więc merytorycznego uzasadnienia dla takich marszy, jako że z reguły są one przepełnione agresją fizyczną i werbalną , chamstwem , wyuzdaniem i wulgarnością skierowaną przeciwko ludziom normalnym. Sam fakt wydania zgody na taki marsz jest uczestniczeniem w wyzwalaniu agresji w przestrzeni publicznej. Jeżeli skorumpowane i posługujące się politpoprawnośćią sądy wydają zgodę na tego typu ekscesy, to automatycznie walka z tym zjawiskiem przechodzi do demosu i demos ma pełne prawo użyć przemocy do usunięcia LGBT z przestrzeni publicznej. 

Rozlegają się głosy, że jak to tak można użyć siły ? Siła jest faktem naturalnym i społecznym i jej użycie zgodnie z regułami należy do repertuaru działań wspólnoty. W I RP pospolite ruszenie bazowało przecież na takim stosowaniu siły. Policja i wojsko są także instytucjami politycznymi bazującymi na sile, obecnymi w każdym państwie demokratycznym. Gdy jednak zawodzi system wymiaru sprawiedliwości, uprawnienia do użycia siły automatycznie przechodzą na demos. Ludzie nieodpowiedzialni szukają wymowek, żeby takie rozwiazanie wykluczyć.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)

Komentarze

   Witam! Jak się nie ma programu wyborczego, a celem jest Polska jako przysłowiowy łup, to tworzy się sztuczne twory, które z góry się zakłada na zasianie silnych społecznych emocji. Kościół, rodzina, to wiekowe nadrzędne wartości Polaków, więc aby boleśnie uderzyć organizuje się najemną objazdową tęczową grupę. Myślę, że sam Schetino tego nie wymyślił, ale kretyn Ryży z ferajną Brukselską. Dziwię się tylko, że po ostatnich zajściach zawodowych tęczowych prowokatorów, dostało się tylko "kibolom". Wszak wartości moralne i chrześcijańskie kiedyś bronili rycerze mieczem i toporem. Chyba PIS nie zakupi kredek do walki z lewackim ściekiem, bo to przypomina Francuzów walczących kredkami z terroryzmem. Czas zakończyć prawem, te chore promocje na ulicy, bo nasze dzieci i młodzież na to patrzą. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1597560

porównanie niecelne, sądze że celowo, z racji autorskich przekonań i głoszonych haseł.

oczywiste wydaje się, że manify LGBT+ przypominają komunistyczne (mało, że są to podobne środowiska, zawierają w sobie i czerwonych to i historyczni socjalo-komuno-robotniczy mieli podobne hasła wyzwolenia uciskanego proletariatu, prowokowali, ich bojówki celowo wywoływały konflikt). Opór wobec nich, jeśli dochodzi do konfrontacji siłowej, przypomina dawne walki bojówek a tu już nie trudno skojarzyć z faszyzmem, nazistami i podobnymi. skojarzenia takie budzą też reakcje oraz prymitywna podbudowa ideolo, tak absurdalne przekazy jak "policja pisowska atakuje niewinnych patriotów ratujących cywilizację".

z faszyzująco-zamordystyczną wymową notki nie sposób się zgodzić, również z iście głupawymi tłumaczeniami. otóż autor sam se arbitralnie stwierdza, że system prawa zawodzi więc mu wolno używać siły. proponuję więc to rozgłaszać jeszcze jawniej i wcielać w życie, godząc się na odpowiedzialnośc karną (niestety, są i tacy, którzy chętnie to zrobią). właściwie i to zakamuflowane nawoływanie do przemocy może być penalizowane ale czego się nie robi dla kontrowersji czy tam własnych frustracji. ciekawe, czy to co szury i prowokatorzy proponują innym, sami zastosują w praktyce i będą równie chętni ponieść odpowiedzialność? sporo takich, co pójdą chętnie na zadymy ale czy również ci, którzy wczuwają się w role ideologów zza biurka?

Używanie siły w rozwiniętych państwach proponuję zostawić zawodowcom, nawet jak się marzy o anarchii i walkach gangstersko-plemiennych. Trzeba dorosnąć do zrozumienia roli prawa w cywilizacji, roli ładu w ustroju, norm współżycia z demokracją. bicie innych nie jest żadną droga na skroty, obrzucenie kamieniami nie wyleczy nikogo z sodomii, napaśc bojówek jakoś nie wzbudzi miłości do prawicy. niezbyt to wszystko skuteczne ani moralne. myślę, że są to dośc oczywiste rzeczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597565

Historia nigdy nie powtarza się w dokładnie tych samych dekoracjach, ale przy analizie liczą się struktury społeczno-polityczne i ideowe podstawy na bazie których działają rozmaite ruchu. Upadek systemu demoliberalnego stworzył niszę dla pojawienia się tej formacji, dążącej do anarchizacji społecznej.

LGBT, z racji podstawy ruchu jaką jest przecież ewidentnie biologia, zaburzona biologia, bliżej jest do nazizmu niż do komunizmu, bo rnaziści głosili  biologiczny rasizm, a komuniści konflikty klasowe.

Z kolei technologia propagandowa korzysta ze wzorców komunistycznych, oraz z psychologicznych motywów projekcji i wyparcia.

Z kolei ostateczną gwarancją demokracji jest siła - policja,wojsko i sądy. Gdy zawodzą sądy, to albo dokonujemy zamachu stanu (wojsko) albo występuje bezpośrednio demos i obala zdeprawowane sądownictwo.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1597578

przy analizie liczą się struktury społeczno-polityczne i ideowe podstawy na bazie których działają rozmaite ruchu

no właśnie. struktury i idee przypominają różne ruchy komunizujące, no przeciez nie reakcyjno-konserwatywne ani skrajnej prawicy. a juz wspominając idee to strzał w stopę- gdzie w nich nazizm, skoro chodzi o własną wizję spraw obyczajowych pod płaszczykiem wyzwolenia i tolerancji. gdzie militaryzm plus rasizm plus rewolucyjny nacjonalizm z dodatkami? ja rozumiem, że nawet w moskwie są geje-skinheadzi i ze nazi geje i motocykliści tez bywają ale te marsze to na nazistowskie naprawde nie wyglądają, prędzej na dzisiejszy odpowiednik hipisów z zaprzyjaźnionymi lewakami pod czerwona flagą

 

upadek systemu demoliberalnego stworzył niszę

tak samo można doczytać o nazistach, no przeciez nie komunistach ani robotnikach. zresztą jaki upadek? system działa i jest, żaden upadek nie wywołał chaosu, to tylko jakies teoretyczne naciągane bajdurzenia. system nie upadł i nie przez to są marsze równości homosiów- przeciez to chyba oczywiste. gdy dojdzie do prawdziwego kryzysu i zamieszek to też jego oznaką nie będą parady równości. no sorry, od pierwszego marszu w 1970. minęło trochę czasu. tak to mozna pisac agitki o pierwszych marszach nacjonalistów, ze widac stary system upada i nadchodzi ich dzień ale nie o homosiach, bo to nawet brzmi absurdalnie. jaki nowy system stworzą? neo-imperium rzymskie z waleniem sie w odbyt? może spartę jakąś? nie lepiej uznać, że to pozostalośc z czasow walki o wyzwolenie spoleczne, szybko przejęta przez tzw. neomarksizm w obecnym systemie, w ktorym zyjemy a nie żadnym jego upadku?

 

LGBT, z racji podstawy ruchu jaką jest przecież ewidentnie biologia, zaburzona biologia, bliżej jest do nazizmu niż do komunizmu, bo rnaziści głosili  biologiczny rasizm, a komuniści konflikty klasowe.

w taki to sposób wszystko ma podstawy biologiczne. LGBT bliżej nazizmu, który ich poniewierał? jedyne, co mają blisko, to sklonności faszystowskie gejów. darwinizm społeczny i jego pochodne niespecjalnie pasują do LGBT. ja rozumiem, że w internecie napisali, że geje chcą być uprzywilejowani więc niczym nadludzie żydowscy w polin czy jakoś, ale to akurat lewactwo z feminizmem zajmuje sie walką, LGBT to sztucznie dęta i podpuszczona prowokacja wystawiona na czoło, by pokazac innych jako faszystow i uzasadniac potrzebę zmian- a nie żadna bojówka. komuniści głosili konflikty klasowe- no własnie, nie przypomina to aby neomarksizmu z LGBT? tylko koniecznie nazizm? drobnomieszczański hitleryzm też nie przepadał za junkrami, kapitalistami, fabrykantami a gloryfikował robotnika, chłopa a przede wszystkim żołnierza. istotą lgbt jest przemiana obyczajowa pod płaszczykiem równouprawnienia i stojące za nią idee, wpierane przez jakies mroczne siły postępu, czyli nawet w spiskowej teorii bedzie to bliższe komunistycznemu nowemu człowiekowi niż nazistowskiemu odrodzeniu rasy, separującej sie i walczącej o swoje znaczenie. ciepli raczej nie chcą separatyzmu i imperium tylko przekształcenia społeczenstwa, by w nim byc kims ważniejszym niz skrywanym marginesem.

 

Z kolei ostateczną gwarancją demokracji jest siła - policja,wojsko i sądy. Gdy zawodzą sądy, to albo dokonujemy zamachu stanu (wojsko) albo występuje bezpośrednio demos i obala zdeprawowane sądownictwo.

ależ elgiebety chcą właśnie demokracji a to ich przeciwnicy psioczą, że nie da im sie dowalić z racji właśnie tej wrednej tolerancyjnej demokracji! odkąd to lgbt+ chce dokonac przewrotu i siłą wziąć władzę? no niezbyt. gdy zawodzą sądy, to je zmieniamy bądź zmieniamy prawo, od tego jest sejm itp. sądy działają w granicach prawa i mają byc niezależne od władzy (od motłochu zresztą też). niezgoda na wyroki sądu nie jest żadnym uzasadnieniem rewolty! jesli prawo jest złe, to sie je zmienia, tak to działa w demokracjach, w przeciwieństwie do dyktatur. demokracja nie polega na tym, że przy niepomyślnym wyroku sądu prawa bedzie stanowić rewolucja czy jakis watażka. nie ma żadnej tyranii rządu ani lgbt, jest ograniczenie prawami, które nie sa z kamienia i można je zmienic.

ale po co? to wszystko odwraca uwagę od całości problemu, wazniejszego, którym jest przemiana spoleczeństw i ich urabianie. to nie paru amatorów kiszki jest problemem ani żadna ich "ideologia". to właśnie w demokracji ma sie odbywac wyważenie pomiędzy ochroną praw mniejszosci a wolą wiekszości. demokracja wymaga demokratycznego zaangazowania a nie marzeń o naprawianiu jej siłą. nie po to wypracowalismy sposoby na ład, cylwiizowane procedury, by się cofac i wszystko burzyć sięgając po argument ostateczny, to przecież jeszcze nie inwazja marsjan. no i kto tu byłby "faszystą"? takie rozwiązania znamy już z historii.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597606

Napisałem o zmiennych dekoracjach i to podtrzymuję. 

A co do struktur, to też podtrzymuję - LGBT dąży do przejęcia struktur państwa, tak jak to się stało na Zachodzie, gdzie państwo ze swoją całą strukturą porządkową wdrażą interesy LGBT.

Ideologia LGBT oparta jest na biologii, nie ma nic wspólnego z logiką, przejmuje aparat państwa , używa przemocy państwa wobec przeciwników w sferze publicznej i prywatnej nawet -_patrz IKEA w Polsce i te czynniki wystarczają by LGBT zakwalifikować jako organizację nazistowską.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1597658

a zmienne dekoracje to czasem nie oznaka neomarksizmu? wszyscy o tym trąbią i wkladają w niego lgbt, choćby i szury od karonia, tylko jeden ZJ sie upiera, że chodzi o nazizm, bo kiedyś se popełnił takie porównanie, które koniecznie musi byc jedynie słuszną ideologią i i odkryciem epoki. jak przychodzi do konkretów, to jakoś nie ma- gdzie konkretne cechy nazistowskie? może kult wodza i jego nieomylność? czy inne, które wymieniłem? bzdura! czy tylko to echo propagandy medialnej o nowym totalitaryzmie, ktory ma być równie zbrodniczy.

LGBT dąży do przejęcia struktur państwa, tak jak to się stało na Zachodzie, gdzie państwo ze swoją całą strukturą porządkową wdrażą interesy LGBT
nie mieliby żadnego znaczenia, gdyby go im nie dano. państwa, stając na straży konstytucji z ideami demokracji, chronią również interesy hodowców kanarków. czy czeka nas terror z ich strony? czy przejmują spiskowo struktury? czy to nie nowy nazizm? upadek systemu, ba!- cywilizacji? zapewne chcą stworzyć nowy system, w którym sami będą na szczycie a reszta podludźmi? a może jednak pod pretekstem wyzwalania uciskanych grup postępuje tzw. neomarksizm a w postmodernie ciepli sa nie tyle wywrotową bojowką, co najbardziej zachowawczym elementem systemu komsumpcyjnego- tj. baw się i szastaj kasą zamiast odkladać na dzieci i zajmowac się ich perspektywami.

Ideologia LGBT oparta jest na biologii,

nie wiem, czym jest ich ideologia ale historycznie to wolnośc decydowania o zachowaniach seksualnych oraz narkotyki. nie jest to marksizm czy gendero-feminizm. obecnie hasla i programy, poza obyczajówką, zawierają opieke socjalną i ekologizm. nie ma co się palować do tego oparcia na biologii. bo na tej zasadzie można ując wszystko, przecież normę hetero też, wyzwolenie murzynów i robotnikow również a nawet wiele religijnych norm obyczajowych.

Ideologia LGBT oparta jest na biologii, nie ma nic wspólnego z logiką,

jak wszelkie bzdurne hasła i ideologie a nawet religie i dawne systemy, tylko co z tego? nawet jak sprowadzić rzecz do hedonizmu i konsumpcjonizmu czy neo-wszech-marksizmu. upeirasz się, że to wyznacznik nazizmu, bo nazizm zawierał biologiczny rasizm- czyli w obu ruchach występuje słowo "biologia", w jednym przy seksualności a w drugim przy rasizmie. no dla mnie to szuryzm. do biologii nawiązuje wiele ruchów prawicowych, no to weź podsumuj, że lgbt to typowy ruch prawicowy a komunizma w nim niet. nie absurd? nazisci zresztą starali sie o upodlenie i zniszczenie podbitych krajów ale nie własnego

używa przemocy państwa wobec przeciwników w sferze publicznej

prawdziwe ale jednostronne a przez to stanowi żałosną propagandę przegrywów. to samo może powiedziec lewica o prawactwie albo nawet te elgiebety że policja wcale ich nie chroni przed napaściami i nawet będą mieli rację. a szurskie hasła, nawet w mainstreamie, czyli płacze że policja bije patriotów albo odwrotnie czy w dowolnej konfiguracji- takie hasełka ukazują tylko zrypanie i konflikt. a tam, gdzie spory prawne, tam groźba sankcjonowanej siły więc co w tym sensacyjnego? tak można więc powiedzieć o dowolnym sporze spolecznym a nawet o samym narzucaniu wymagań, np. kultury z nieobrażaniem- to też jest "używaniem przemocy", bo opiera się na ochronie przez normy prawa. czyli kluczem jest prawo a nie jakieś bezpośrednie uzycie siły na ulicy a juz tym bardziej państwowe, nikt wojska nie wyprowadza gby w imieniu lgbt bić ludzi, wiec po co takie haselka? tylko by przemycić slowo "siła" a jak siła to juz na pewno nazizm? no niezbyt. nawiasem mowiąc, uzywanie siły jako opresji państwowej jest charakterystyczne dla komunizmu.

ta końcowa wyliczanka, jakie cechy ma organizacja nazistowska, jest oczywistym fałszem, tak to zresztą można podsymowac, po takich cechach, mase rzeczy, ekologów, rolników czy koscioły wyznaniowe, co kto zechce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597736

Co się z czego wywodzi nie jest rzeczą tak istotną jak to czym coś jest aktualnie. Pierwsze to podejście diachroniczne, drugie - synchroniczne, a mnie interesumą kwestie synchroniczne.

I tu wklejam fragment z dzieiejszej notki:

Wróćmy jednak jeszcze do kwestii ustalania tożsamości ruchu, kazdego ruchu, włącznie z LGBT. Zacznijmy od delfinów. Człowiek, który nigdy delfina poprzednio nie widział, na jego widok zawoła: jaka duża ryba. Żeby udowodnić mu błąd trzeba zbadać strukturę ryby i strukturę organizmu delfina.

Analiza struktury działania ruchu LGBT pokazuje, że odwołuje się on do rasowego czynnika biologii, co jest typowe dla ruchu nazistowskiego, a, po drugie, usiłuje dokonać zmian nie poprzez użycie narzędzi demokracji, lecz za  pośrednictwem przemocy narzuconej przez instytucje  państwa, dokonując odggórnych zmian w prawie. A wykorzystywanie przemocy państwowej z ominięciem procedur demokracji to cecha systemów nazistowsko-faszystowskich.

Mnie to wystarcza, nie będę się wdawał w rabiniczne rozważania i dzielenie włosa na czworo..

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/lewactwa-tricki-i-zagrywki-z-przemoca

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1597802

Aleksander Smolar jest synem przedwojennych agentów NKWD i działaczy komunistycznych żydowskiego pochodzenia, Hersza Smolara i Walentyny Najdus.

"Księgowy" Sorosa na Polskę. Polonofob. Szef Batory Fundacja

Za obce srebrniki szkodzi Polsce jak tylko może.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1597576

- był wczoraj w Warszawie na ul.Stawki na marszu jeszcze żywych żydów (są zdjęcia w necie). Był jeszcze żyd dworak-były prezes tvp, rabin rabiej, żyd szczerba, azari, żyd święcicki, żyd alimenciarz kijowski, zbok krzysztof bęgowski vel anna grodzka, żyd ks.lemański z Jadowa, kilka sędzin z Sądu, trochę ubeków z KOD-u i żon ubeków i jeden w dżinsowej bluzie szedł oficjalnie z tęczową flagą choć kazali mu jej nie eksponować.

Te nielegalne przejęcia majątków w stolicy to wierzchołek góry lodowej.

Przejmują ogromne tereny w całej Polsce (połowę ksiąg wieczystych wykradli za rządów platformy bandytów) - poprzez fikcyjne zasiedzenia i akty darowizny które im legalizują badyci w togach. To jest większa afera niż wszystkie do tej pory razem wzięte dlatego tak PiS-owi śmieją się w twarz.
Cały czas podkopują materialnie Polskę aby jak najwięcej zapier...lić zanim się im to uniemożliwi.

Warszawę rozkradają od ponad 25 lat ! - i jeszcze warszawskie debile wybrali kolejnego żyda na Prezydenta.
Z komunistami łapami SS-manów (stalin dał wolną rękę i czas hitlerowi na rzeź w Warszawie i zburzenie miasta) - wymordowali w Powstanie 1944 roku Warszawiaków a nawieźli potem tych z całej Europy do stolicy i dlatego są takie wyniki powyborcze.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1597712

pedalstwa i  z antykatolickiej  Neonowej sekty religijnej

BRAWO autor

Tak trzymac !!!

 

//A gdzie byliście ścierwojady przebrzydłe gdy po 10.04.2010 r wasze bandyckie bojówki atakowały żałobników przed Pałacem Prezydenckim szczali na znicze i przypalali papierosami starsze osoby.

A gdzie byliście czerwono żydowsko sekciarskie ścierwa gdy bandyci z antify rozbijali marsz niepodległości gdzie bito i kopano niewinnych ludzi i robiły to organa powołane do ochrony manifestantów.

Gdzie byliście łajdackie sqwysyny gdy bojówki KOD-u i UB-ywateli pluły szarpały i wyzywały w ordynarny sposób uczestników miesięcznic na Krakowskim Przedmieściu?
Podpowiem ci łajdaku,siedzieliście cicho a co niektórzy wiwatowali i pili szampana bo doj...no znienawidzonym katolikom 

No ale to przecież wasza żydowsko-łajdacka tradycja odwracać kota ogonem i drzeć mordę "łapać złodzieja"

Skończyły się czasy nadstawiania drugiego policzka.Teraz nie będzie zmiłuj się,każdy kto będzie obrażał KK i wiarę dostanie to na co zasłuży.Będziemy lać po mordach aż będą zęby fruwały.

Teraz będzie OKO ZA OKO ZĄB ZA ZĄB

Skoro władzuchna rodem z PRL ma w dupie katolików i nie kiwnęła palcem żeby stanąć w ich obronie to musimy się bronić przed pedalsko -bandycką nawałą LGTB .//

 

http://roux.neon24.pl/post/149861,pyrrusowe-zwyciestwo-kk-w-bialymstoku-czy-kompromitacja#comment_1567837

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1597646

- i bękartów NKWD-istów będących dziś na tych stanowiskach.

Policja to często wykolejeńcy, łapówkarze, sadyści, złodzieje i zboczeńcy bo sito przyjmowania do służby nie działa !!! - jest ich tam dużo więcej niż w społeczeństwie więc napewno jest z tym problem choć nie wiem dlaczego Rząd to bagatelizuje.

Patrioci idą do Wojska a nygusy do policji.

Do Policji często idą psychopaci z zaburzonym ego które sobie "naprawiają" sadyzmem nad aresztantami. Rząd zawalił sprawę bo komendanci nie zdają też prawdziwych raportów o nadużyciach i przestępstwach w Policji. Ostania balanga w komedzie w Toruniu to epizod w porównaniu z tym co naprawdę się dzieje.

A tu jeden z pojeba..ców na służbie. Taką to mają "niebezpieczną i ciężką pracę" bo dostają odcików na dłoniach od walenia konia a czasem zwichnięcia ręki. Jeszcze te lumpy ostanio dostali skrócony okres "pracy" do emerytury aby się mogli dłużej blanzlować na emeryturze na koszt podatników i ludzi pracy. Panie ministrze - zacznijcie dawać ordery Policjantom za to któremu dłuzej ch*j stoi !!! -

https://www.wprost.pl/zycie/10226767/warszawski-policjant-onanizowal-sie-na-sluzbie-siedzial-przed-kamerka-internetowa.html

może jeszcze z jedno:

https://www.wprost.pl/kraj/10191208/brodnica-sierzant-wykorzystywal-seksualnie-kobiety-na-komendzie.htmli

i jeszcze:

https://niezalezna.pl/265209-zastrzelil-mezczyzne-bo-mial-dlugi-byly-policjant-skazany-na-25-lat-wiezienia

18-tu policjantów i prokurator ukrywało morderce - posunęli się nawet do kolejnych zbrodni lub współdziałali z mordercą aby zatuszować sprawę:

https://niezalezna.pl/254727-ekshumacja-ws-zabojstwa-iwony-cygan

Jak czytam w niecie morderstwo syna Pana Olewnika zorganizował tfuuuu komendant policji z Płocka który upozorował własną smierć jak śledztwo doprowadziło do niego.
Żona nie potrafi wyjaśnić skąd mają tak ogromny majątek. Prok.Warszawa Praga Północ wycofała obstawę podczas przekazania okupu za syna Pana Olewnika w ten sposób wspólpracując z mordercami.
Służby specjalne zamordowały w więzieniach trzech wspólników policji którzy przetrzymywali porwanego. Zabili ich aby sprawę zatuszować.

Najpierw ich uspali a potem powiesili tak jak Leppera dlatego nie było oznak walki.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1597733

BOJKOT

STACJI BENZYNOWYCH

BRITISH PETROLEUM

 

Kupujesz paliwo na stacji BP - finansujesz międzynarodową, zorganizowaną grupę przestępczą tęczowych zboczeńców, oraz jej totalitarne plany !

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

Maciej Krogulski

maciejkrogulski@op.pl

511 183 991

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1597717

Nie wolno nam używać symboli, słów, pojęć, fraz, ani innych elementów języka narzuconego przez zboczonych najeźdzców.

 

Nazywamy zjawiska normalnie.

 

Używamy pojęć adekwatnych, nie narzuconych.

 

Nie eksponujemy symbolu sześciobarwnej tęczy (nawet przekreślonej)

 

Palimy tylko flagi niesione przez nich (nie przynosimy w celu spalenia własnych)

 

Nie używamy skrótu/skrótów, obranych przez międzynarodową, zorganizowaną grupę przestępczą tęczowych zboczeńców

 

Podkreślamy, że mamy do czynienia z mafią o totalitarnych zamiarach

 

niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/reprodukcja-zboka

 

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

 

Maciej Krogulski

maciejkrogulski@op.pl

511 183 991

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1597723

"Ludzie nieodpowiedzialni szukają wymówek, żeby takie rozwiązanie wykluczyć".

 

Moja pełna zgoda z - jak rozumiem - głównym przesłaniem tekstu zetjot.

 

Od 1989 roku działam na rzecz obalenia Bękarta Okrągłego Stołu, który okupuje Polskę, w publicystyce zwanego fałszywie III RP.

 

Od kilku lat, ten faktyczny twór polityczny, dodatkowo toruje w Polsce drogę międzynarodowej, zorganizowanej grupie przestępczej tęczowych zboczeńców. Odpowiada za to cała klasa polityczna, która siedzi w kieszeni tej mafii. W wolnej Polsce, wszyscy, którzy przyłożyli do tego rękę czynem lub zaniechaniem, zostaną dożywotnio pozbawieni obywatelstwa i deportowani do krajów, którym źle życzymy (np. do Tunezji), po uprzednim wydaniu im dokumentów podróżnych w jedną stronę.

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

Maciej Krogulski

maciejkrogulski@op.pl

511 183 991

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1597731

BOJKOT
STACJI PALIWOWYCH
BRITISH PETROLEUM

 

Wysyłamy poniższy tekst pod adres e-mail

kontaktbppl@bp.com

 

"ENOUGH IS ENOUGH.
GET OUT OF POLAND.
NOW."

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

Maciej Krogulski
maciejkrogulski@op.pl
511 183 991

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1597737