Lewactwo i standardy

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/369473-nie-ma-nic-gorszego-niz-wybiorcza-afirmacja-standardow-wieszanie-figury-papieza-ok-wieszanie-zdjec-europoslow-pe-skandal

Tu nie chodzi o stosowanie standardów, wybiórczych czy nie wybiórczych.

Mamy przecież przykłady molestowania, których lewica nie uznaje za molestowanie, lecz za przejaw specyfiki osobowości.

Mamy w teatrze wieszanie figury papieża, które uznaje się za akt artystyczny.

Mamy wszędzie lewicowe kłamstwo, bo zasada prawdziwości ich nie obowiązuje.

Pani prezes SN, osoba rzekomo apolityczna, bierze udział w manifestacjach politycznych.

Standardy nie są, w ujęciu lewicy, żadnymi standardami, są wybiegiem do zwodzenia publicznośći a faktycznie, pałką do palowania przeciwników, ich samych nie obowiązującym.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę źródło lewactwa, związane z urazami i zaburzeniami natury biologicznej czy psychicznej, to oczywista wydaje się skłonność lewactwa do kłamstwa i naruszania standardów spolecznych, w tym także politycznych. Fałszywa jest więc także i narracja demoliberalna rzekomo wspierająca kobiece postulaty, którą zdemaskowały wyczyny dziennikarzy z GW czy KP.

O ile mi wiadomo, edukacja służy do wdrażania norm kulturowych na skalę powszechną – matematyka, język polski albo angielski, chemia oraz fizyka to nie są dziedziny wiedzy dziedziczonej instynktownie, biologicznie, jako że są to produkty rozwoju kulturowego.

Co innego w przypadku chodzenia na dwóch nogach, posługiwania się wzrokiem oraz słuchem, łykania pokarmów oraz wydalania produktów przemiany materii, które są zachowaniami dziedziczonymi biologicznie i formalna nauka jest w ich zakresie zbędna. Podobnie jest z seksem – on też należy do zachowań instynktownych, więc zadziwia postulat edukacji seksualnej wysuwany przez lewicę.

Ale przestaje zadziwiać, jeżeli weźmiemy pod uwagę trend seksualizacji wszystkich sfer życia, promowany przez system konsumpcjonistyczny, czyniący z seksu nie tylko produkt konsumpcyjny ale także bodziec marketingowy. Nie dziwią też występy pani Rubik, która sama stanowi medialny produkt marketingowy, służący do promocji rozmaitych innych produktów.

Z tej też przyczyny podzielam zdanie Bronisława Wildsteina przedstawione w artykule poniżej:

https://wpolityce.pl/polityka/368792-seks-rubik-i-oswiata-ze-sporym-zdziwieniem-przeczytalem-ze-minister-edukacji-chce-sie-spotkac-z-anja-rubik

Ideologia lewacka pruje się jak stare rajstopy, bo ignoruje wywodzące się z natury ludzkiej stadardy dotyczące trzech typów relacji, które są podstawą cywilizacji Zachodu: prawdy, milości i wolności. Naruszenie standardu prawdy sprawia,że jak kostki domina sypie się całość.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ety nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dlaczego mnie to nie dziwi?

Skąd my to znamy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1553938