Jak red. Michniewicz manipuluje wypowiedzią wicepremiera Gowina

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Trujka manipuluje, co nie dziwi. Wczoraj przysłuchiwałem się rozmowie red. Michniewicz z wicepremierem Gowinem. Z długiej wypowiedzi wicepremiera na tema kwestii finansowanich studiów medycznych Trujka wybiła w serwisie informacyjnym taki oto news :

 

“Gowin za odpłatnością za studia medyczne”

 

Tymczasem Gowin stwierdził tyle tylko, że byłby za odpłatnością, gdyby pozwalała na to konstytucja. Ale skoro konstytucja nie pozwala na odpłatność, to uważa, że absolwenci studiów medycznych powinni przepracować jakiś czas w Polsce, zanim będą mogli wyjechać za granicę, jako że te bardzo drogie studia finansuje państwo, czyli obywatele, więc rewanż jest naturalny, bo relacje międzyludzkie biegną w obie strony, nie w jedną.

 

Tak więc w opinii Gowina nie było nic o płaceniu, a Trujka sens jego wypowiedzi kompletnie wypaczyła. Dzisiaj rano również przysłuchiwałem się rozmowie Michniewicz z Kociniakiem-Kamyszem i ponownie pani redaktor wspomniała przy okazji, że wicepremier Gowin jest zwolennikiem odpłatności lekarzy za studia i co pan KK na to. Czy to awaria modułu semantycznego red. Michniewicz ? Trzeba zgłosić do serwisu.

 

Każdy sposób jest dobry by podgryzać rząd ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)