Jarka Gowina rzucimy na odcinek sprawiedliwości

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

Podczas drugiego głosowania nad kandydaturą Wandy Nowickiej na stanowisko wicemarszałek sejmu, Jarosław Gowin, zatrudniony przez Donalda Tuska do roli „wiernego katolika”, albo jak mówią złośliwcy, „dobrego ubeka”, wyszedł z sali plenarnej.

Nie wiadomo do dzisiaj czy oddawał w tym czasie mocz, czy może odmawiał zdrowaśkę w trwającej w Polsce Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę.

Skoro kobieta żyjąca zupełnie nieźle dzięki dobrze płatnej roli w „ Krótkim filmie o zarabianiu na zabijaniu”, startuje w wyścigu do tak ważnej funkcji w państwie to oczywiście sztandarowy katolik, Gowin nie mógł opowiedzieć się ani „za”, ani „przeciw”, a tym bardziej się wstrzymać. Tak, więc ja stawiam na mocz, czyli nagły nacisk na pęcherz.

Wieści, że właśnie posiadacz słusznego wzrostu, szklistego wzroku i długich, łopoczących w rytm kanonów wiary rzęs, poseł Gowin, ma zostać ministrem sprawiedliwości, nie zaskakuje.

Nikt, bowiem lepiej Polakom nie wyjaśni potrzeby ograniczania wolności zgromadzeń czy położenia tamy zalewowi pornografii w Internecie, a przy okazji chamskim atakom na układ rządzący Polską.

Jednym słowem, jeżeli przez najbliższe lata ktoś będzie zrywał nam paznokcie i sadzał na taboret postawiony do góry nogami, to błyskawicznie pojawi się empatyczny katolik Gowin z okładami z lodu, gorącą herbatką i cygarem.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

HdeS

czyli nie wziął udziału w głosowaniu jest identyczne z tym co o krzyżu w Sejmie powiedział pan Boniecki (sprawdzić czy nie ksiądz) a mianowicie czy ma wisieć czy nie - obie odpowiedzi są dobre. Nowicka marszałkiem? - i tak i nie. Zadziwiające jako można być takim bezkręgowcem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#200827

gość z wyglądu jest podobny do Cimoszewicza (ten sam typ fryzjerskiej urody)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200828

Faktycznie na Pradze był bardzo podobny fryzjer. Trzeba było przy wejściu mu w oczy spojrzeć, gdy się świeciły to znaczyło że pijany i trzeba było się zmywać. Na trzeźwo ładnie ostrzygł.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200857

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tasiemiec

Model główki tasiemca uzbrojonego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200927

dlaczego Gowin ( z wykształcenia historyk filozofii) został ministrem sprawiedliwości. na pytanie dziennikarki, ,że nie będąc ekspertem w tej dziedzinie , będzie zdany na
podległych mu urzędników stwierdził"

Nie trzeba być ekspertem w danej dziedzinie aby dobrze kierować resortem,
wystarczy że szef rządu będzie miał pewność ,że wybrany przez niego minister będzie wykonywał zlecone mu przez rząd zadania , tak jak sie tego oczekuje.jako przykład podał ( o zgrozo!!!) wielkich kompetencji nieekspertów w osobach : Sikorskiego i Rostowskiego.
Śmiać sie czy płakać?
Acha i jeszcze Mucha ministrem sportu. Podobno zna sztuki walk wschodnich. Ciekawe o jakim wschodzie mowa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200934

Już takiego mieliśmy w poprzedniej kadencji, a nazywał się Klich. Skoro psychiatra był "świetnym" ministrem obrony narodowej (wykończył w Polsce więcej generałów niż II wjna światowa), to dlaczego nie rzucić filozofa na ministra sprawiedliwości?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#201093

"Jednym słowem, jeżeli przez najbliższe lata ktoś będzie zrywał nam paznokcie i sadzał na taboret postawiony do góry nogami, to błyskawicznie pojawi się empatyczny katolik Gowin z okładami z lodu, gorącą herbatką i cygarem."

zgodziliśmy się na prezydenta Jaruzelskiego nie umieliśmy ich pokonać nasza win nasza wielka wina 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201103

dzięki za pomoc rospin nie udało się tak miało być musieliśmy utonąć 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201104

można zobaczyć na filmiku poniżej. Najważniejsze by wszyscy byli ładni i medialni, tańczyć co prawda nie potrafią, ale najważniejsze, by tańczyli jak im zagrają. Zresztą to i tak jest bez znaczenia, od tego są merdia, żeby zrobić z nich primabaleriny.


Iranda
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Iranda

#201106