I ty zostaniesz pedofilem

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Na plaży słońce praży, tu bladość ciał zanika,

wśród tłumu wczasowiczów dziewczyna ratownika.

I patrzą setki oczu, i z wody i z kocyka,

gdy ona idzie plażą, wszyscy o niej marzą.

 

Monika, ach, Monika, dziewczyno ratownika,

pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy.

Twe ciało opalone, prawie nie osłonione,

każdy wzrokiem dotyka - Monika, Monika, Monika.

itede, itepe, itede

Wszyscy pamiętający czasy peerelu pamętają zapewne tę piosenkę, która zawiera kwintensencję relacji damsko-męskich. Tak było w peerelu, teraz jest tak samo, tylko bardziej. Nie trzeba iść na plażę, wystarczy przejść się po mieście, nie mówiąc już o wejściu do internetu. Drodzy Panowie, lata pozostał już tylko tydzień, niestety, a wraz z nim znikną z ulic nastolatki przyodziane w fikuśne, króciutkie spodenki, odsłaniające zgrabne i ponętne pośladki. Nie da się ukryć, że takie widoki nam się podobają, bardzo podobają. Lecz czy nie jest to czysta prowokacja seksualna ? 

Lato się, niestety, kończy i nie da się dłużej nosić fikuśnych szortów, ale nie martwcie się, panowie, laski sobie z tym poradzą i nie położą szlabanu na miłe widoki. Założą obcisłe dżinsy albo inne legginsy oraz wyższe obcasy dla okrasy, będzie więc nadal na czym oko zawiesić i pomarzyć, że może się przydarzy. 

Tak drodzy Pańswo, czy to nie jest czysta pedofilia ? 

Chyba nie wierzycie, że te śliczne, głupiutkie laseczki same wpadły na taki pomysł, że tu nie ma żadnej zewnętrznej inspiracji, że za tym nie stoi żaden marketing i reklama ? I nie tylko o nastolatki tu chodzi, laleczki Barbie nie są przecież dla nastolatek, i nie wzięły się one przecież z Księżyca. A czym żywi się popkultura na codzień ? Zacytowana piosenka nie jest zadnym wyjątkiem, bo inny piosenkarz wyje " Daj mi tę noc, tę jedną noc" i tak mógłbym cytować dłuuugo. A każda taka dawka nie przechodzi bez echa i pozostawia w umyśle pewien osad. Codziennie są takich dawek setki, dni jest w roku 356 i tak biegną sobie lata.

  Popatrzmy też na aspekt polityczny - kto próbuje wprowadzić do szkoły wychowanie seksualne, gender i tego rodzju koszałki, opałki ? Przecież wiedza ma mieć charakter praktyczny, nieprawda ? Kto jest zainteresowany obniżaniem wieku inicjacji seksualnej ? Kto, no powiedz, kto ? 

Pedofilią oficjalną pachnie na kilometr, a może nawet milę morską. I nie udawajcie, ludzie, że to akurat was nie dotyczy, wszyscy macie kosmate myśli, dotyczy to także naszych pięknych pań, członkiń Klubu Rossmann, które swoje córeczki przerabiają na lalki Barbie. A to już pachnie stręczycielstwem. 

Przyjrzyjmy się temu zjawisku od strony naukowej. Koncepcja natury ludzkiej, za którą się opowiadam, czyli teza o spolecznej naturze ludzkiej i społecznym mózgu wskazuje na przemożny wpływ, jaki na jednostki wywierają relacje zewnętrzne, wychodzące z otoczenia społecznego i system interakcji społecznych, w jakie ona automatycznie wchodzi. Na jednostkę oddziałuje masa bodźców dostarczanych przez modę, marketing, reklamę i popkulturę wszechobecne w mediach. I nie ma sposobu, żeby przeciętne jednostki wpływowi temu mogły się oprzeć i same sobie z nim radzić.  

Jeżeli popatrzymy na trendy w modzie, to zauważymy, iż do łask wróciły dłuuugie, bardzo długie, kwieciste maxi, ale dzięki odpowiednim materiałom zakrywają niewiele, a krój jest taki, że rozcięcie sukni sięga od szpilek aż do pępka, gdzie spotyka się z dekoltem. Żyć nie umierać, dlatego tak ciągną tutaj hordy muzułmanów. Nie chcą czekać na hurysy, kiedy laski są pod ręką. 

Koncepcja ta jest wykorzystywana przez twórców i promotorów trendów hiperseksualizacji, ideologów i zachłannych biznesmanów. A jeżeli nic z tym nie robicie, to macie w tym współudział. Nie wierzycie ? To popatrzcie: 

]]>https://rozrywka.trojmiasto.pl/Gala-tanca-brzucha-w-Sali-Koncertowej-Por...]]>

]]>https://www.dhgate.com/product/fashion-women-bandage-clubwear-playsuit-b...]]>|00%20Item15%20Not%20SO%20Dyn%20R%20AW|61816316385|DynRMKT|adwords|]]>www.salon24.pl]]>|00%20Item%20Not%20SO%20Dyn%20R%20AW|XJJ|c|&gclid=EAIaIQobChMI4JjyydHi2gIVk9YYCh0EwQopEAEYASAFEgLyq_D_BwE

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

http://niepoprawni.pl/blog/godny-ojciec/i-ty-mozesz-zostac-pedofilem-i-kasta

Pedofilia jest naganna tylko wśród kleru Kościoła Katolickiego

Wszelkie inne przejawy pedofili będą zalegalizowane prędzej czy później.

Pedofilia instytucjonalna już jest legalna i nawet jest przedstawiana jako cnota godna najwyższego szacunku.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

LechG

#1572299

wszystkim, licznym aferom w tej społeczności w Ameryce błyskawicznie "ukręcono głowę": jednych opłacono, innych - zastraszono. I dlatego piętnowanie pedofilii wśród kleru to pomysł wręcz idiotyczny. 

Nie piszę nic nowego - piętnować należy zjawisko społeczne i temu konsekwentnie, z całą mocą i autorytetem Kościoła, należy bezustannie przeciwstawiać się! Jeśli pedofilia będzie dopuszczalna i akceptowalna społecznie - wszelkie "piętnowanie" jednej z grup społecznych nie przyniesie żadnego efektu. To tak, jakby np. leczyć gruźlicę wśród studentów, ale nie leczyć choroby wśród dzieci, osób dojrzałych i starszych.  Czyli nie leczyć całego społeczeństwa. Daremne wysiłki.

Pozdrawiam,

Vote up!
1
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1572300

......wobec Jego roli w sprawie tuszowania strasznych rzeczy pod kontem kard. Teodora McCarricka z USA, co to abp Carlo Maria Vigano Jemu samemu przedstawil, znaczy Papie w cztery oczy w Rzymie i to na specjalnej audiencji w czerwcu 2013 r. . To nagie fakty! Zatem spoko!

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1572302