Fuck the UNO czyli faceci bez jaj

Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Nie cierpię facetów bez jaj i nie znoszę przygłupów. No bo jakie kwalifikacje umysłowe i charakterologiczne mają  faceci tacy jak Chlebowski czy Drzewiecki do pełnienia funkcji publicznych, politycznych, które przecież wymagają ludzi z charakterem i intelektem ? Dlatego też działalność takich ludzi na forum krajowym czasem doprowadza mnie do białej gorączki.
 
Jest jednak dziedzina, która obnaża natychmiast nicość takich ludzi i z automatu ich.dyskwalifikuje. To sfera relacji międzynarodowych. Ale w tym przypadku nie chcę nawiążywać do znanego wszystkim ich służalczego wieszania się u obcej, pańskiej klamki jak za najgorszych czasów saskich. Jest sfera, w której, gdyby mieli cokolwiek do powiedzenia, mogliby zrobić coś dobrego. Ale brak jaj im nie pozwala.
 
Na Morzu Śródziemnym giną ludzie, gdy masy imigrantów próbują dostać się do Europy, w tym wielu chrześcijan uciekających przed prześladowaniami na Bliskim Wschodzie czy w Afryce. A gdzie jest ONZ ? I gdzie jest polskie przedstawicielstwo w tej organizacji ? ONZ stał się gigantyczną machiną biurokratyczną do robienia karier urzędniczych i szerzenia światowej idelogii politpoprawności, pochłaniającą gigantyczne środki na samo swoje istnienie. Tymczasem sto tysięcy chrześcijan rocznie ginie wyłącznie z powodu swojej wiary. Po co nam takie ONZ, do rozdawania prezerwatyw ?
 
A co robi polska dyplomacja ? Pan minister Schetyna, powinen, z paru kolegami z Europy, zażądać zwołania Zgromadzenia Ogólnego, Rady Bezpieczeństwa i postawić ultimatum - tu trzeba działać niekonwencjonalnie, bo to jedyna skuteczna broń przeciwko biurokratycznemu skostnieniu. Taka grupa powinna zrugać całe kierownictwo ONZ i mocarstwa, zażądać błyskawicznej reakcji na akty barbarzyństwa i zagrozić wyjściem bloku państw z ONZ. Albo też ogłosić okupację bydynku ONZ włącznie z głodówką protestacyjną aż do osiągnięcia skutku w postaci restrukturyzacji ONZ. No, ale pan Schetyna nie ma kolegów, z którymi mógłby podjąć taką oczywistą akcję, bo polityka Tuska doprowadziała do izolacji Polski i utraty twarzy przez państwo polskie.
 
Mógłby też pan Schetyna codziennie wzywać ambasadorów niektórych krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, odpowiedzialnych za barbarzyństwa, na dywanik, wystosowywać noty dyplomatyczne itp., a występując w roli pośrednika, nie mógłby skłonić Turków do uznania ludobójstwa Ormian ?
 
W tej dziedzinie powinien być ciągły szum i ruch, a nie siedzenie w kącie jak mysz pod miotłą. Zastanawiam się nad pasywnością polskiego mnistra/ministrów bo Sikorski był równie bierny. Czy są oni częśćią tej wszechświatowej sitwy urzędniczej ? Obawiam się, że tacy faceci bez jaj i bez wyobraźni nie są do niczego zdolni. Typowi BMW.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:11)

Komentarze

przystępują i tak ludzi oszukują. Nie spodziewajmy się od tego POlszewickiego rządu niczego dobrego dla Polski ani dla chrześcijan, gdziekolwiek żyją. Premier i jej cały antypolski rząd oraz "prezydęt" powinni być ekskomunikowani za przestępstwa wobec Kościoła i Narodu aby prości ludzie nie mieli wątpliwości co to za "towarzystwo".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1477124

Gorzej że co nie którzy kapłani, POpierają i przyzwalają na niszczenie polski, oraz opluwanie nas katolików.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1477129

Witaj

To ci sami "kapłani" co to w seminariach wieczorkiem przebierali się

w "cywilne" i ruszali na balety.

Dziś muszą spłacać długie listy...

Pozdrówka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477135

Witaj

Diagnoza znakomita.

Tylko jak tę diagnozę pogodzić ze szwabskim i francuskim rynkiem zbytu na broń,

a i o ruskich dostawach dla ISIS wypadałoby wspomnieć?

Ruscy nie zrezygnują z wygodnego parawanu, a szwaby i francja

uważają, że ropa i surowce nie przenoszą zapachu trupiego.

A uchodźcow się upchnie.

A choćby w Polsce, bo tu za dużo białych...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477126

Grzechu to mały geszefciarz i łobuz od czasów studenckich, co on ma wspólnego z międzynarodową polityką? a ONZ? To martwy, biurokratyczny twór, bez kompetencji, mozliwości...nikt się z nim nie liczy...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1477145

poslow i senatorow mianuja w Polsce WODZOWIE - czyli inaczej dozywotni przewodniczacy partii...

Taki wodz (niezaleznie z ktorej strony sceny politycznej) nie moze sobie pozwolic na to, zeby jego podwladny byl madrzejszy, bardziej kompetentny, pracowity, itd.  Podwladny ma byc przede wszystkim dyspozycyjny, bezgranicznie oddany wodzowi, sprawnie naciskajacy guziki przy glosowaniu- zgodnie z dyrektywami.

No i mamy Rzad gotowy. Dzisiaj na dodatek i Pani Premier - choc niby Przewodniczy PO - to de facto jest tylko kukla wykonujaca polecenia Donalda...

Prywatnie uwazam, ze co wieczor odbywa sie telekonferencja pomiedzy Wodzem Donaldem a Pania Przewodniczaca... na ktorej Wodz przekazuje krotkie i zwiezle rozkazy.

Na poludniu Europy rzeczywiscie gina i chrzescijanie i muzulmanie - ale czy w Polsce malo ginie dobrych ludzi?

Liczba samobojstw przekroczyla juz 6000 rocznie - i stale rosnie. Nie slyszalem, zeby jakis polityk robil cos w sprawie ich zapobiezenia, mimo, ze media (nawet te popierajace wladze) czesto podaja, ze przyczyna kolejnego samobojstwa bylo ograbienie kolejnego przedsiebiorcy przez organ panstwa (najczesciej US).

Tak wiec - zanim nasze Ministry zaczna upominac sie w ONZ o prawa chrzescijan z Sudanu Pd. wypadaloby zeby zajely sie One zwyklymi, szarymi Polakami odbierajacymi sobie zycie na skutek postepowania organow wladzy...

Nie wspomne tu o "samobojstwach" popelnianych w piatki w godzinach popoludniowych przez prominenow lub tez zamknietych w wiezieniach a wiedzacych zbyt duzo....  Dlaczego w piatek po poludniu lub w sobote z rana?) - ano dlatego, ze sekcje przeprowadza sie wtedy dopiero w poniedzialek - zwykle po poludniu, lub jeszcze pozniej...  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1477236