Felieton Ziemkiewicza n/t LGBT w Interii zdjęła cenzura

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

]]>https://menway.interia.pl/obyczaje/religie/news-twarz-jezusa-czy-posiada...]]>

Interia opublikowała określony tekst na temat wizerunku na chuście z Manopello. 

Obraz obrazem. To pestka, bo rzeczą niewiarygodną nie jest sam obraz, ale komentarze na temat. Nie są to jednak komentarze odnoszące się do tekstu, lecz do zawartości umysłów samych komentatorów., którzy mówią o wszystkim, tylko nie o sensie tekstu. Żenada.

A potem zajrzałem do felietonu Ziemkiewicza i miałem szczęście.

]]>https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-murem-za-klepacka-czyli...]]>

Zaglądam pod felieton - zero komentarzy, pomyślałem zajrzę później. Zaglądam parę minut potem - felieton Ziemkiewicza zdjęty. Solidnie przywalił tęczowemu ideolo i cenzura zadziałała. 

Proszę Państwa, trzeba się za te Czerwone, pardon, Tęczowe Brygady ostro wziąć. Tu, jak Państwo widzicie, nie ma żartów, żarty się skończyły.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0
#1593851

Merytorycznie Ziemkiewicz miał rację ,ale przecież wie, z kim ma do czynienia i że nie może liczyć na zrozumienie subtelności z tamtej strony.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1593872

Przekazano mi właśnie decyzję portalu interia o zakończeniu ze mną współpracy - powodem dzisiejszy tekst w obronie Zofii Klepackiej (wkrótce wrzucę go na stronę http://uziemkiewicza.pl ) Tęczowi faszyści wygrali potyczkę, ale nie wątpię, że wojny z normalnymi Polakami nie wygrają.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1593877

"Wściekły atak organizacji LGBT i grzejących się przy nich celebrytów na polską mistrzynię olimpijska, Zofię Klepacką, powinien być dla wszystkich normalnych Polaków sygnałem alarmowym."

Cały tekst Ziemkiewicza jest tutaj:

https://www.uziemkiewicza.pl/blog/767-murem-za-klepack%C4%85,-czyli-przeciwko-nowemu-zamordyzmowi

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1593917

    Zgadzam się całkowicie. Gdy już zabierzecie się za te czerwone/ tęczowe brygady, to nie zapomnijcie o tych w TVP, które zdjęły Cejrowskiego i Warzechę. Nie zapomnijcie też o tych w Programie 1 państwowego radia, które wywaliły Gadowskiego. 

Vote up!
0
Vote down!
-1

              

#1594074

Stopień natężenia emocji w komunikacie nie jest tożsamy z poziomem merytoryczności  i perswazyjności. Emocje rzeczywistości nie zmieniają, zmienia ją odpowiednia racjonalna strategia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1594387